Maxime Pattier Portrait

Maxime Pattier Statistikk

Posisjon : Keeper - Keeper
Nasjonalitet : France
Birthplace : France - France
Draktnummer : #1
Alder (bursdag) : 30 (12/02/1996)
Høyde : 184cm
Vekt : 77kg

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

Mer

2016/2017

2024/2025 og karrierestatistikk- Maxime Pattier

7.14
Gjennomsnittsrating i Ligue 2Innsluppede mål-rangering : -1 / 389 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

2

0

0

0

90'

Totalt 2024/2025

1

0

2

0

0
0

90'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

77

0

79

24

2

0

6930'

22

0

15

10

1

0

1980'

5

0

4

1

0

0

450'

1

0

2

0

0

0

90'

Totalt 2022/2023

106

0

102

35

3
0

9540'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Maxime Pattier. Maxime Pattier har spilt totalt 106 kamper, scoret 0 mål, og registrert 0 assists. Maxime Pattier har spilt flest kamper i National med 106 kamper i Frankrike. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Ligue 2

60%Redningsprosent
3 Redninger / 5 Skudd
21 Prosentil
2.00Innslupne mål / 90'
2 Mål i 1 Kamper
3rd Prosentil
0%Holdt nullen
0 'Holds nullen' i 1 Kamper
2nd Prosentil

Maxime Pattier statistikk - detaljert

Ligue 2 statistikk for Maxime Pattier

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt1N/A
0
minutter9090 minutter per kamp
0
Kamper startet1N/A
0
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Keeperstatistikk

KeeperspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Skudd imot55.00
83
Redninger33.00
67
Redningsprosent3 Redninger / 5 Skudd60.00%
21
Slag11.00
99

Som keeper har Maxime Pattier sluppet inn 2 mål og holdt nullen 0 ganger på 1 kamper i Ligue 2 2024/2025-sesongen. Det betyr at når Maxime Pattier står i mål, slipper laget deres inn et mål hvert 45 minutt. Maxime Pattiers statistikk over innslupne mål per 90 minutter er 2.

Med tanke på rent keeperspill har de reddet 3 av de 5 skuddene imot - det betyr at Maxime Pattiers redningsprosent er 60.00%.

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål22
3
Minutter per innslupne mål45 MinN/A
3
Holdt nullen00%
2
Taklinger00.00
4
Avskjæringer00.00
10
Bakkedueller00.00
0
Bakkedueller vunnet00.00
0
Luftdueller vunnet00.00
3
Driblet forbi00.00
99
Klareringer11.00
39
Blokkerte skudd00.00
22
Straffespark gikk bort00.00
99

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
12
Minutter per kortIngen kortN/A
12
Kort over 0.500%
12
Forseelser begått00.00
5
Fortseelser imot00.00
0

Maxime Pattier har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne Ligue 2-sesongen.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
39
Målinvolvering00
27
Mål hjemme00
50
Mål borte00
63
Forventede mål (xG)0.000.00
13
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.000.00
13
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Maxime Pattier har ikke scoret noen mål så langt i Ligue 2 2024/2025-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
10
Skudd på mål
0/ 0
0.00
21
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
12
Truffet treverket0 ganger0.00
71
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
39
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
21
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Maxime Pattier har ikke tatt noen skudd i Ligue 2 2024/2025-sesongen enda.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
45
Forventede assists (xA)0.030.03
3
Pasninger2424.00
17
Vellykkede pasninger
16/ 24
16.00
13
Andel fullførte pasninger66.67%N/A
10
Nøkkelpasninger00.00
8
Innlegg00.00
15
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
30
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
30
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Maxime Pattier har ikke assistert noen mål i løpet av denne Ligue 2-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
6
Vellykkede driblinger00.00
7
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
7
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
41

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Maxime Pattier har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Maxime Pattiers statistiske analyse

Maxime Pattier er en Keeper som har deltatt i 1 kamper denne sesongen i Ligue 2, og har spilt totalt 90 minutter. Maxime Pattier slipper inn 2 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 0%. Det betyr at Maxime Pattier har holdt nullen i 0 av 1 kamper han har spilt denne sesongen.

Maxime Pattier har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 19. plass på Grenoble Foot 38s toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

N/A / 389 spillere

Innsluppede mål-rangering

N/A / 172 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2024

1

0

2

0

0
0

90'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2
 Innsluppet

0  Kort

2022/2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

32

0

30

10

0

0

2880'

Totalt 2022/2023

32

0

30

10

0
0

2880'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.94
 Innsluppet

0  Kort

2021/2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

34

0

35

12

1

0

3060'

2

0

1

0

0

0

180'

Totalt 2021/2022

36

0

36

12

1
0

3240'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.03
 Innsluppet

0.03  Kort

2020/2021-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

11

0

14

2

1

0

990'

Totalt 2020/2021

11

0

14

2

1
0

990'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.27
 Innsluppet

0.09  Kort

2019/2020-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

2

0

0

2

0

0

180'

Totalt 2019/2020

4

0

2

3

0
0

360'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0
 Innsluppet

0  Kort

2018/2019-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

4

0

2

2

0

0

360'

Totalt 2018/2019

5

0

3

2

0
0

450'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.5
 Innsluppet

0  Kort

2017/2018-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

7

0

4

4

0

0

630'

Totalt 2017/2018

7

0

4

4

0
0

630'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.57
 Innsluppet

0  Kort

2016/2017-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

9

0

9

2

1

0

810'

Totalt 2016/2017

9

0

9

2

1
0

810'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1
 Innsluppet

0.11  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
Snart
Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.