Mathieu Gorgelin Portrait

Mathieu Gorgelin Statistikk

Klubb : Le Havre AC
Posisjon : Keeper - Keeper
Nasjonalitet : Frankrike
Fot : Venstrefot
Draktnummer : #1
Alder (bursdag) : 35 (05/08/1990)
Høyde : 187cm
Vekt : 83kg

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

Mer

2016/2017

2015/2016

2013/2014

2011/2012

2024/2025 og karrierestatistikk- Mathieu Gorgelin

7.04
Gjennomsnittsrating i Ligue 1Innsluppede mål-rangering : 138 / 174 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

16

0

28

1

2

0

1440'

Totalt 2024/2025

17

0

29

1

2
0

1530'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

75

0

73

26

3

1

6655'

29

0

40

5

3

0

2578'

8

0

10

4

0

0

720'

5

0

7

0

0

0

450'

1

0

1

0

0

0

90'

Totalt 2022/2023

123

0

140

35

6
1

10863'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Mathieu Gorgelin. Mathieu Gorgelin har spilt totalt 123 kamper, scoret 0 mål, og registrert 0 assists. Mathieu Gorgelin har spilt flest kamper i Ligue 2 med 123 kamper i Frankrike. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Ligue 1

61%Redningsprosent
51 Redninger / 84 Skudd
19 Prosentil
1.75Innslupne mål / 90'
28 Mål i 16 Kamper
19th Prosentil
6%Holdt nullen
1 'Holds nullen' i 16 Kamper
7th Prosentil

Mathieu Gorgelin statistikk - detaljert

Ligue 1 statistikk for Mathieu Gorgelin

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt16N/A
25
minutter144090 minutter per kamp
46
Årslønn€350,000N/A
19
Kamper startet16N/A
46
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Keeperstatistikk

KeeperspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Skudd imot845.25
73
Redninger513.19
58
Redningsprosent51 Redninger / 84 Skudd60.71%
19
Slag80.50
96

Som keeper har Mathieu Gorgelin sluppet inn 28 mål og holdt nullen 1 ganger på 16 kamper i Ligue 1 2024/2025-sesongen. Det betyr at når Mathieu Gorgelin står i mål, slipper laget deres inn et mål hvert 51 minutt. Mathieu Gorgelins statistikk over innslupne mål per 90 minutter er 1.75.

Med tanke på rent keeperspill har de reddet 51 av de 84 skuddene imot - det betyr at Mathieu Gorgelins redningsprosent er 60.71%.

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål281.75
19
Minutter per innslupne mål51 MinN/A
18
Holdt nullen16%
7
Taklinger10.06
6
Avskjæringer00.00
7
Bakkedueller150.94
8
Bakkedueller vunnet130.81
8
Luftdueller vunnet80.50
28
Driblet forbi10.06
94
Klareringer150.94
38
Blokkerte skudd00.00
23
Straffespark gikk bort00.00
99

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort2N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort20.13
37
Minutter per kort720 min'/kortN/A
77
Kort over 0.5212%
57
Forseelser begått00.00
6
Fortseelser imot20.12
5

Mathieu Gorgelin har fått 2 gule kort og 0 røde kort på 16 kamper så langt i Ligue 1 2024/2025-sesongen. De foretar 0.00 forseelser per 90 minutter.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
38
Målinvolvering00
25
Mål hjemme00
47
Mål borte00
56
Forventede mål (xG)0.000.00
10
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.000.00
10
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Mathieu Gorgelin har ikke scoret noen mål så langt i Ligue 1 2024/2025-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
9
Skudd på mål
0/ 0
0.00
15
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
12
Truffet treverket0 ganger0.00
61
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
37
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
15
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Mathieu Gorgelin har ikke tatt noen skudd i Ligue 1 2024/2025-sesongen enda.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
40
Forventede assists (xA)0.640.04
6
Pasninger45928.69
25
Vellykkede pasninger
341/ 459
21.31
25
Andel fullførte pasninger74.29%N/A
15
Nøkkelpasninger00.00
5
Innlegg00.00
13
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
27
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
27
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Mathieu Gorgelin har ikke assistert noen mål i løpet av denne Ligue 1-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger10.06
9
Vellykkede driblinger10.06
11
Andel vellykkede driblinger100.00%N/A
99
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
39

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Mathieu Gorgelin har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Coupe de France statistikk for Mathieu Gorgelin

TotaltTotaltPer 90 minutter
Kamper spilt1N/A
minutter9090 minutter per kamp

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %
Innslupne mål11
Minutter per innslupne mål90 MinN/A
Holdt nullen00%

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutter
Gule kort0N/A
Røde kort0N/A
Totalt antall kort00
Minutter per kortIngen kortN/A

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutter
Scorede mål00
Målinvolvering00
Mål hjemme00
Mål borte00
Minutter per mål0 Minutter per målN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutter
Assists00
Minutter per assistIngen assistsN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutter
DriblingerIkke registrertN/A
Vellykkede driblingerN/AN/A
Andel vellykkede driblingerN/AN/A
OffsiderN/AN/A

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Mathieu Gorgelins statistiske analyse

Mathieu Gorgelin er en Keeper som har deltatt i 16 kamper denne sesongen i Ligue 1, og har spilt totalt 1440 minutter. Mathieu Gorgelin slipper inn 1.75 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 6%. Det betyr at Mathieu Gorgelin har holdt nullen i 1 av 16 kamper han har spilt denne sesongen.

Mathieu Gorgelin har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 24. plass på Le Havre ACs toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

327 / 401 spillere

Innsluppede mål-rangering

138 / 174 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2023/2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

1

0

1

0

90'

2

0

2

1

0

0

180'

Totalt 2023/2024

3

0

3

1

1
0

270'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1
 Innsluppet

1  Kort

2022/2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

7

0

3

4

0

0

630'

Totalt 2022/2023

8

0

4

4

0
0

674'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.43
 Innsluppet

0  Kort

2021/2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

4

0

5

1

0

0

320'

2

0

0

2

0

0

180'

Totalt 2021/2022

7

0

7

3

0
0

590'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2
 Innsluppet

0  Kort

2020/2021-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

36

0

41

11

2

1

3185'

Totalt 2020/2021

36

0

41

11

2
1

3185'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.16
 Innsluppet

0.08  Kort

2019/2020-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

28

0

24

10

1

0

2520'

Totalt 2019/2020

29

0

27

10

1
0

2610'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.86
 Innsluppet

0.04  Kort

2018/2019-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

4

0

4

1

0

0

360'

Totalt 2018/2019

5

0

7

1

0
0

416'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1
 Innsluppet

0  Kort

2017/2018-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

1

0

0

0

90'

4

0

4

1

0

0

360'

Totalt 2017/2018

7

0

8

1

0
0

630'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1
 Innsluppet

0  Kort

2016/2017-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

2

0

1

0

0

0

180'

1

0

2

0

0

0

90'

Totalt 2016/2017

4

0

4

0

0
0

314'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.5
 Innsluppet

0  Kort

2015/2016-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

0

1

0

0

90'

Totalt 2015/2016

1

0

0

1

0
0

90'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0
 Innsluppet

0  Kort

2013/2014-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

2

0

1

1

0

0

148'

2

0

5

0

0

0

180'

1

0

1

0

0

0

90'

Totalt 2013/2014

5

0

7

1

0
0

418'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.61
 Innsluppet

0  Kort

2012-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

2

0

4

1

0

0

180'

Totalt 2012

2

0

4

1

0
0

180'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2
 Innsluppet

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
Snart
Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.