Tom Wraight Statistikk
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Mer
2017/2018
2016/2017
2014/2015
Ovenfor er karrierestatistikken for for Tom Wraight. Tom Wraight har spilt totalt 221 kamper, scoret 46 mål, og registrert 0 assists. Tom Wraight har spilt flest kamper i National League North and South med 221 kamper i England. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i Vanarama National League
Vanarama National League statistikk for Tom Wraight
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 14 | N/A | 72 |
| minutter | 1178 | 84 minutter per kamp | 80 |
| Kamper startet | 14 | N/A | 87 |
| Kamper byttet inn | 0 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 5 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 46 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 28 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 61 |
| Mål borte | 0 | 0 | 66 |
| Forventede mål (xG) | 0.62 | 0.05 | 40 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.62 | 0.05 | 40 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Tom Wraight har ikke scoret noen mål så langt i Vanarama National League 2026/2027-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 6 | 0.46 | 34 |
| Skudd på mål | 3/ 6 | 0.23 | 50 |
| Skudd utenfor mål | 3/ 6 | 0.23 | 27 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 86 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 46 |
| Skuddnøyaktighet | 50.00% | N/A | 85 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Tom Wraight har tatt 6 skudd på 14 kamper så langt i Vanarama National League 2026/2027-sesongen. Av de 6 skuddene, var 3 skudd på mål og de andre 3 skudd var utenfor mål. Det betyr at Tom Wraight sin skuddnøyaktighet er 50.00%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 0.46 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 48 |
| Forventede assists (xA) | 1.04 | 0.08 | 41 |
| Pasninger | 326 | 24.80 | 33 |
| Vellykkede pasninger | 221/ 326 | 16.81 | 28 |
| Andel fullførte pasninger | 67.79% | N/A | 21 |
| Nøkkelpasninger | 11 | 0.84 | 74 |
| Innlegg | 11 | 0.84 | 52 |
| Vellykkede innlegg | 4/ 11 | 0.30 | 57 |
| Andel fullførte innlegg | 36.36% | N/A | 71 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Tom Wraight har ikke assistert noen mål i løpet av denne Vanarama National League-sesongen.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 0 | 0.00 | 13 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | 19 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | 19 |
| Mistet ballen | 5 | 0.38 | 53 |
| Offsider | 2 | 0.15 | 70 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 3 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 3 | 0.23 | 66 |
| Minutter per kort | 393 min'/kort | N/A | 61 |
| Kort over 0.5 | 3 | 21% | 73 |
| Forseelser begått | 9 | 0.68 | 25 |
| Fortseelser imot | 8 | 0.61 | 27 |
Tom Wraight har fått 3 gule kort og 0 røde kort på 14 kamper så langt i Vanarama National League 2026/2027-sesongen. De foretar 0.68 forseelser per 90 minutter.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 20 | 1.53 | 35 |
| Minutter per innslupne mål | 59 Min | N/A | 36 |
| Holdt nullen | 4 | 28% | 85 |
| Taklinger | 4 | 0.30 | 89 |
| Avskjæringer | 17 | 1.29 | 65 |
| Bakkedueller | 105 | 7.99 | 14 |
| Bakkedueller vunnet | 61 | 4.64 | 24 |
| Luftdueller vunnet | 31 | 2.36 | 72 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 38 | 2.89 | 69 |
| Blokkerte skudd | 3 | 0.23 | 55 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Tom Wraight har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.
Tom Wraight er en Midtbanespiller som har deltatt i 14 kamper denne sesongen i Vanarama National League, og har spilt totalt 1178 minutter. Tom Wraight noterer seg for 0 assister i snitt for hvert 90. minutt han er på banen.
Tom Wraight har scoret 0 mål totalt så langt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 14. plass på AFC Hornchurchs toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)
Ingen assists
Ingen kort
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2025/2026-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.17 Mål
0.08 Assists
0.08 Kort
2024/2025-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.13 Mål
0 Assists
0.15 Kort
2023-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
4 Kort
2021/2022-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort
2020/2021-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.33 Mål
0 Assists
0 Kort
2019/2020-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.3 Mål
0 Assists
0 Kort
2018/2019-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.28 Mål
0 Assists
0 Kort
2017/2018-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.1 Mål
0 Assists
0.29 Kort
2016/2017-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.52 Mål
0 Assists
0 Kort
2015-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort