Ryan Whitley Portrait

Ryan Whitley Statistikk

Posisjon : Keeper - Keeper
Nasjonalitet : England
Birthplace : York - England
Draktnummer : #1
Alder (bursdag) : 26 (30/10/1999)
Høyde : 196cm
Vekt : 88kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2018/2019

2025/2026 og karrierestatistikk- Ryan Whitley

6.90
Gjennomsnittsrating i National League NorthInnsluppede mål-rangering : 64 / 157 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2025/2026

27

0

35

6

0
0

2430'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

4

0

10

0

0

0

360'

4

0

3

2

0

0

360'

Totalt 2024/2025

133

0

170

37

2
0

11970'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Ryan Whitley. Ryan Whitley har spilt totalt 133 kamper, scoret 0 mål, og registrert 0 assists. Ryan Whitley har spilt flest kamper i National League North and South med 133 kamper i England. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i National League North

99%Redningsprosent
141 Redninger / 143 Skudd
5 Prosentil
1.30Innslupne mål / 90'
35 Mål i 27 Kamper
62nd Prosentil
22%Holdt nullen
6 'Holds nullen' i 27 Kamper
63rd Prosentil

Ryan Whitley statistikk - detaljert

National League North statistikk for Ryan Whitley

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt27N/A
99
minutter243090 minutter per kamp
99
Kamper startet25N/A
99
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Keeperstatistikk

KeeperspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Skudd imot1433.40
97
Redninger1413.36
60
Redningsprosent141 Redninger / 143 Skudd98.60%
5
Slag00.00
0

Som keeper har Ryan Whitley sluppet inn 35 mål og holdt nullen 6 ganger på 27 kamper i National League North 2025/2026-sesongen. Det betyr at når Ryan Whitley står i mål, slipper laget deres inn et mål hvert 69 minutt. Ryan Whitleys statistikk over innslupne mål per 90 minutter er 1.3.

Med tanke på rent keeperspill har de reddet 141 av de 143 skuddene imot - det betyr at Ryan Whitleys redningsprosent er 98.60%.

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål351.3
62
Minutter per innslupne mål69 MinN/A
62
Holdt nullen622%
63
Taklinger00.00
21
Avskjæringer511.21
49
Bakkedueller380.90
5
Bakkedueller vunnet350.83
6
Luftdueller vunnet220.52
13
Driblet forbi00.00
99
Klareringer240.57
22
Blokkerte skudd00.00
20
Straffespark gikk bort00.00
99

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
24
Minutter per kortIngen kortN/A
24
Kort over 0.500%
38
Forseelser begått00.00
5
Fortseelser imot160.38
16

Ryan Whitley har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne National League North-sesongen.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
37
Målinvolvering00
26
Mål hjemme00
53
Mål borte00
57
Forventede mål (xG)0.000.00
9
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.000.00
9
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Ryan Whitley har ikke scoret noen mål så langt i National League North 2025/2026-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
9
Skudd på mål
0/ 0
0.00
15
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
11
Truffet treverket0 ganger0.00
72
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
34
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
15
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Ryan Whitley har ikke tatt noen skudd i National League North 2025/2026-sesongen enda.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
51
Forventede assists (xA)1.540.04
13
Pasninger96623.00
26
Vellykkede pasninger
603/ 966
14.36
20
Andel fullførte pasninger62.42%N/A
8
Nøkkelpasninger30.07
11
Innlegg00.00
11
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
19
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
19
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Ryan Whitley har ikke assistert noen mål i løpet av denne National League North-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
9
Vellykkede driblinger00.00
10
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
10
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
40

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Ryan Whitley har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Ryan Whitleys statistiske analyse

Ryan Whitley er en Keeper som har deltatt i 27 kamper denne sesongen i National League North, og har spilt totalt 2430 minutter. Ryan Whitley slipper inn 1.3 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 22%. Det betyr at Ryan Whitley har holdt nullen i 6 av 27 kamper han har spilt denne sesongen.

Ryan Whitley har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 15. plass på Scarborough Athletic FCs toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

423 / 486 spillere

Innsluppede mål-rangering

64 / 157 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2024/2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

2

0

1

0

0

0

180'

Totalt 2024/2025

45

0

52

13

2
0

4050'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.19
 Innsluppet

0.05  Kort

2023/2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

2

0

9

0

0

0

180'

1

0

1

0

0

0

90'

Totalt 2023/2024

48

0

67

13

0
0

4320'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2
 Innsluppet

0  Kort

2022/2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

3

0

2

2

0

0

270'

Totalt 2022/2023

8

0

10

3

0
0

720'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.6
 Innsluppet

0  Kort

2018/2019-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2018/2019

5

0

6

2

0
0

450'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.2
 Innsluppet

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
Snart
Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.