Reece Johnson Statistikk

Klubb : Eastleigh FC
Posisjon : Forsvarsspiller - Venstreback
Nasjonalitet : England
Birthplace : England - England
Draktnummer : #27
Alder (bursdag) : 20 (31/01/2006)

2026/2027

2025/2026

2023/2024

2026/2027 og karrierestatistikk- Reece Johnson

6.37
Gjennomsnittsrating i Vanarama National LeagueInnsluppede mål-rangering : 100 / 180 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2026/2027

12

0

15

2

2
0

940'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

12

0

10

0

1

0

452'

3

1

3

0

1

0

217'

2

0

5

0

0

0

180'

1

0

1

0

0

0

30'

Totalt 2026/2027

30

1

34

2

4
0

1819'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Reece Johnson. Reece Johnson har spilt totalt 30 kamper, scoret 1 mål, og registrert 1 assists. Reece Johnson har spilt flest kamper i Vanarama National League med 30 kamper i England. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Vanarama National League

1.44Innslupne mål / 90'
15 Mål i 12 Kamper
45th Prosentil
17%Holdt nullen
2 'Holds nullen' i 12 Kamper
49th Prosentil
0.19Kort per 90
2 Kort totalt
57th Prosentil

Reece Johnson statistikk - detaljert

Vanarama National League statistikk for Reece Johnson

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt12N/A
57
minutter94078 minutter per kamp
62
Kamper startet10N/A
61
Kamper byttet inn2N/AN/A
Kamper byttet ut2N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål151.44
45
Minutter per innslupne mål63 MinN/A
48
Holdt nullen217%
49
Taklinger10.10
63
Avskjæringer111.05
58
Bakkedueller10810.34
40
Bakkedueller vunnet514.88
35
Luftdueller vunnet141.34
52
Driblet forbi00.00
99
Klareringer353.35
74
Blokkerte skudd20.19
51
Straffespark gikk bort10.10
4

Som forsvarsspiller har Reece Johnson sluppet inn 15 mål og hold nullen 2 ganger på 12 kamper i Vanarama National League 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Reece Johnson er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 63 minutt. Videre har de foretatt 0.10 taklinger og 1.05 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Reece Johnson foretar også rundt 3.35 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort2N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort20.19
57
Minutter per kort470 min'/kortN/A
70
Kort over 0.5217%
66
Forseelser begått111.05
58
Fortseelser imot100.96
56

Reece Johnson har fått 2 gule kort og 0 røde kort på 12 kamper så langt i Vanarama National League 2026/2027-sesongen. De foretar 1.05 forseelser per 90 minutter.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
46
Målinvolvering10.1
39
Mål hjemme00
61
Mål borte00
66
Forventede mål (xG)0.110.01
19
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.110.01
19
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Reece Johnson har ikke scoret noen mål så langt i Vanarama National League 2026/2027-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for20.19
18
Skudd på mål
0/ 2
0.00
27
Skudd utenfor mål
2/ 2
0.19
25
Truffet treverket0 ganger0.00
88
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
46
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
27
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Reece Johnson har tatt 2 skudd på 12 kamper så langt i Vanarama National League 2026/2027-sesongen. Av de 2 skuddene, var 0 skudd på mål og de andre 2 skudd var utenfor mål. Det betyr at Reece Johnson sin skuddnøyaktighet er 0.00%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 0.19 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists10.1
62
Forventede assists (xA)1.370.13
63
Pasninger33131.69
62
Vellykkede pasninger
256/ 331
24.51
62
Andel fullførte pasninger77.34%N/A
56
Nøkkelpasninger80.77
74
Innlegg131.24
68
Vellykkede innlegg
6/ 13
0.57
79
Andel fullførte innlegg46.15%N/A
84
Minutter per assist940 Minutter per assistN/AN/A

Reece Johnson har assistert 1 assister på 12 kamper så langt i Vanarama National League 2026/2027-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Reece Johnson ballen ca. 31.69 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 77.34. De foretar også 0.77 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Reece Johnson sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.13 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 63 prosent av spillerne i Vanarama National League.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger50.48
47
Vellykkede driblinger20.19
36
Andel vellykkede driblinger40.00%N/A
28
Mistet ballen10.10
77
Offsider00.00
53

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Reece Johnson har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Reece Johnsons statistiske analyse

Reece Johnson er en Forsvarsspiller som har deltatt i 12 kamper denne sesongen i Vanarama National League, og har spilt totalt 940 minutter. Reece Johnson slipper inn 1.44 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 17%. Det betyr at Reece Johnson har holdt nullen i 2 av 12 kamper han har spilt denne sesongen.

Reece Johnson har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 19. plass på Eastleigh FCs toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Gir assist hvert 940. minutt

Får kort hvert 470. minutt

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

360 / 414 spillere

Innsluppede mål-rangering

100 / 180 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025/2026-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

12

0

10

0

1

0

452'

1

0

1

0

0

0

30'

3

1

3

0

1

0

217'

Totalt 2025/2026

16

1

14

0

2
0

699'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.99
 Innsluppet

0.2  Kort

2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

2

0

5

0

0

0

180'

Totalt 2024

2

0

5

0

0
0

180'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2.5
 Innsluppet

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.