Harry Pickering Portrait

Harry Pickering Statistikk

Posisjon : Forsvarsspiller - Venstreback
Nasjonalitet : England
Birthplace : Chester - England
Draktnummer : #3
Alder (bursdag) : 27 (29/12/1998)
Høyde : 173cm
Vekt : 78kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Mer

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2026/2027 og karrierestatistikk- Harry Pickering

6.69
Gjennomsnittsrating i ChampionshipInnsluppede mål-rangering : 76 / 181 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

10

0

11

2

3

0

795'

2

0

2

0

0

0

136'

Totalt 2026/2027

12

0

13

2

3
0

931'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

148

4

149

46

18

1

11773'

103

6

117

26

9

0

8336'

44

3

51

12

4

0

3937'

16

0

17

3

0

0

1455'

15

0

16

2

2

0

1006'

7

1

6

1

0

0

454'

Totalt 2026/2027

333

14

356

90

33
1

26961'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Harry Pickering. Harry Pickering har spilt totalt 333 kamper, scoret 14 mål, og registrert 8 assists. Harry Pickering har spilt flest kamper i Championship med 333 kamper i England. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Championship

1.25Innslupne mål / 90'
11 Mål i 10 Kamper
57th Prosentil
20%Holdt nullen
2 'Holds nullen' i 10 Kamper
44th Prosentil
0.34Kort per 90
3 Kort totalt
85th Prosentil

Harry Pickering statistikk - detaljert

Championship statistikk for Harry Pickering

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt10N/A
36
minutter79580 minutter per kamp
54
Kamper startet9N/A
56
Kamper byttet inn1N/AN/A
Kamper byttet ut3N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål111.25
57
Minutter per innslupne mål72 MinN/A
58
Holdt nullen220%
44
Taklinger131.47
59
Avskjæringer91.02
65
Bakkedueller778.72
49
Bakkedueller vunnet353.96
36
Luftdueller vunnet121.36
60
Driblet forbi40.45
51
Klareringer364.08
79
Blokkerte skudd60.68
83
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Harry Pickering sluppet inn 11 mål og hold nullen 2 ganger på 10 kamper i Championship 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Harry Pickering er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 72 minutt. Videre har de foretatt 1.47 taklinger og 1.02 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Harry Pickering foretar også rundt 4.08 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort3N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort30.34
85
Minutter per kort265 min'/kortN/A
45
Kort over 0.5330%
92
Forseelser begått60.68
33
Fortseelser imot91.02
58

Harry Pickering har fått 3 gule kort og 0 røde kort på 10 kamper så langt i Championship 2026/2027-sesongen. De foretar 0.68 forseelser per 90 minutter.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
49
Målinvolvering20.23
65
Mål hjemme00
63
Mål borte00
67
Forventede mål (xG)0.170.02
21
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.170.02
21
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Harry Pickering har ikke scoret noen mål så langt i Championship 2026/2027-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for30.34
19
Skudd på mål
0/ 3
0.00
22
Skudd utenfor mål
3/ 3
0.34
26
Truffet treverket0 ganger0.00
81
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
49
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
23
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Harry Pickering har tatt 3 skudd på 10 kamper så langt i Championship 2026/2027-sesongen. Av de 3 skuddene, var 0 skudd på mål og de andre 3 skudd var utenfor mål. Det betyr at Harry Pickering sin skuddnøyaktighet er 0.00%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 0.34 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists20.23
87
Forventede assists (xA)1.910.22
82
Pasninger26930.45
35
Vellykkede pasninger
194/ 269
21.96
33
Andel fullførte pasninger72.12%N/A
18
Nøkkelpasninger91.02
62
Innlegg283.17
78
Vellykkede innlegg
9/ 28
1.02
87
Andel fullførte innlegg32.14%N/A
82
Minutter per assist398 Minutter per assistN/AN/A

Harry Pickering har assistert 2 assister på 10 kamper så langt i Championship 2026/2027-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Harry Pickering ballen ca. 30.45 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 72.12. De foretar også 1.02 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Harry Pickering sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.22 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 82 prosent av spillerne i Championship.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger40.45
31
Vellykkede driblinger10.11
20
Andel vellykkede driblinger25.00%N/A
24
Mistet ballen20.23
76
Offsider00.00
40

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Harry Pickering har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

League Cup statistikk for Harry Pickering

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt2N/A
0
minutter13668 minutter per kamp
0
Kamper startet2N/A
0
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut1N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål21.32
17
Minutter per innslupne mål68 MinN/A
17
Holdt nullen00%
0
Taklinger42.65
96
Avskjæringer10.66
61
Bakkedueller1711.25
87
Bakkedueller vunnet95.96
78
Luftdueller vunnet42.65
83
Driblet forbi10.66
26
Klareringer53.31
61
Blokkerte skudd21.32
87
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Harry Pickering sluppet inn 11 mål og hold nullen 2 ganger på 2 kamper i Championship 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Harry Pickering er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 68 minutt. Videre har de foretatt 2.65 taklinger og 0.66 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Harry Pickering foretar også rundt 3.31 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
58
Minutter per kortIngen kortN/A
58
Kort over 0.500%
65
Forseelser begått21.32
78
Fortseelser imot10.66
48

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
75
Målinvolvering00
42
Mål hjemme00
75
Mål borte00
92
Forventede mål (xG)0.000.00
30
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.000.00
30
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
30
Skudd på mål
0/ 0
0.00
43
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
35
Truffet treverket0 ganger0.00
87
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
70
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
43
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
58
Forventede assists (xA)0.150.10
61
Pasninger8254.26
99
Vellykkede pasninger
71/ 82
46.99
99
Andel fullførte pasninger86.59%N/A
99
Nøkkelpasninger00.00
26
Innlegg53.31
87
Vellykkede innlegg
0/ 5
0.00
65
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
65
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
35
Vellykkede driblinger00.00
35
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
35
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
65

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Harry Pickerings statistiske analyse

Harry Pickering er en Forsvarsspiller som har deltatt i 10 kamper denne sesongen i Championship, og har spilt totalt 795 minutter. Harry Pickering slipper inn 1.25 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 20%. Det betyr at Harry Pickering har holdt nullen i 2 av 10 kamper han har spilt denne sesongen.

Harry Pickering har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 8. plass på Blackburn Rovers FCs toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Gir assist hvert 398. minutt

Får kort hvert 265. minutt

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

218 / 419 spillere

Innsluppede mål-rangering

76 / 181 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025/2026-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

15

0

10

8

1

0

718'

1

0

2

0

0

0

90'

Totalt 2025/2026

16

0

12

8

1
0

808'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.25
 Innsluppet

0.13  Kort

2024/2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

15

0

11

5

2

0

1040'

2

0

1

0

0

0

156'

Totalt 2024/2025

17

0

12

5

2
0

1196'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.95
 Innsluppet

0.17  Kort

2023/2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

36

1

50

8

4

1

3005'

4

0

5

1

1

0

214'

1

0

2

0

0

0

90'

Totalt 2023/2024

41

1

57

9

5
1

3309'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.03 Mål

1.5
 Innsluppet

0.15  Kort

2022/2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

40

1

41

13

3

0

3463'

5

0

4

2

0

0

465'

1

0

0

1

0

0

44'

Totalt 2022/2023

46

1

45

16

3
0

3972'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.03 Mål

1.07
 Innsluppet

0.08  Kort

2021/2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

32

2

26

10

5

0

2752'

1

0

2

0

0

0

90'

Totalt 2021/2022

34

2

28

11

5
0

2879'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.07 Mål

0.85
 Innsluppet

0.16  Kort

2020/2021-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

44

3

51

12

4

0

3937'

2

0

3

0

0

0

180'

2

1

2

1

0

0

134'

1

0

2

0

0

0

90'

Totalt 2020/2021

49

4

58

13

4
0

4341'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.07 Mål

1.17
 Innsluppet

0.09  Kort

2019/2020-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

35

3

38

8

3

0

3130'

3

0

2

0

0

0

140'

4

0

3

1

0

0

360'

1

0

1

0

1

0

90'

Totalt 2019/2020

43

3

44

9

4
0

3720'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.09 Mål

1.09
 Innsluppet

0.09  Kort

2018/2019-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

32

0

37

8

2

0

2690'

1

0

2

0

0

0

90'

1

0

0

0

0

0

90'

1

0

1

0

0

0

90'

Totalt 2018/2019

35

0

40

8

2
0

2960'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.24
 Innsluppet

0.07  Kort

2017/2018-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

35

3

42

9

4

0

2489'

1

0

0

0

0

0

90'

1

0

0

0

0

0

6'

3

0

5

0

0

0

270'

Totalt 2017/2018

40

3

47

9

4
0

2855'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.11 Mål

1.52
 Innsluppet

0.14  Kort

2016/2017-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

0

1

0

0

27'

Totalt 2016/2017

1

0

0

1

0
0

27'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0
 Innsluppet

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.