Harry Amass Portrait

Harry Amass Statistikk

Posisjon : Forsvarsspiller - Venstreback
Nasjonalitet : England
Birthplace : England - England
Draktnummer : #12
Alder (bursdag) : 19 (16/03/2007)
Høyde : 181cm
Vekt : 71kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2025/2026 og karrierestatistikk- Harry Amass

6.78
Gjennomsnittsrating i ChampionshipInnsluppede mål-rangering : 243 / 253 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

22

1

39

3

2

0

1883'

Totalt 2025/2026

31

2

42

7

2
0

2367'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

22

1

39

3

2

0

1883'

16

2

18

6

5

0

1354'

3

0

6

0

0

0

224'

2

0

0

2

0

0

180'

Totalt 2025/2026

67

3

98

20

15
0

5634'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Harry Amass. Harry Amass har spilt totalt 67 kamper, scoret 3 mål, og registrert 1 assists. Harry Amass har spilt flest kamper i Championship med 67 kamper i England. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Championship

1.86Innslupne mål / 90'
39 Mål i 22 Kamper
4th Prosentil
14%Holdt nullen
3 'Holds nullen' i 22 Kamper
18th Prosentil
0.10Kort per 90
2 Kort totalt
28th Prosentil

Harry Amass statistikk - detaljert

Championship statistikk for Harry Amass

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt22N/A
36
minutter188386 minutter per kamp
53
Årslønn€346,840N/A
26
Kamper startet21N/A
53
Kamper byttet inn1N/AN/A
Kamper byttet ut1N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål391.86
4
Minutter per innslupne mål48 MinN/A
4
Holdt nullen314%
18
Taklinger643.06
96
Avskjæringer321.53
92
Bakkedueller28413.57
89
Bakkedueller vunnet1507.17
94
Luftdueller vunnet261.24
48
Driblet forbi120.57
44
Klareringer532.53
68
Blokkerte skudd60.29
57
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Harry Amass sluppet inn 39 mål og hold nullen 3 ganger på 22 kamper i Championship 2025/2026-sesongen. Det betyr at når Harry Amass er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 48 minutt. Videre har de foretatt 3.06 taklinger og 1.53 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Harry Amass foretar også rundt 2.53 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort2N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort20.1
28
Minutter per kort942 min'/kortN/A
85
Kort over 0.529%
43
Forseelser begått200.96
49
Fortseelser imot371.77
88

Harry Amass har fått 2 gule kort og 0 røde kort på 22 kamper så langt i Championship 2025/2026-sesongen. De foretar 0.96 forseelser per 90 minutter.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål10.05
47
Målinvolvering20.1
42
Mål hjemme00
49
Mål borte10.1
65
Forventede mål (xG)1.640.08
43
Forventede mål uten straffespark (npxG)1.640.08
44
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål1883 Minutter per målN/AN/A

Harry Amass har scoret 1 mål på 22 kamper så langt i Championship 2025/2026-sesongen. 0 av 1 mål er scoret hjemme, mens 1 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Harry Amasss scorede mål per 90 minutter 0.05. Videre er Harry Amass sin totale M/A (mål + assists) 2 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.1 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.08. Det betyr at Harry Amasss npxG-produktivitet er 1.64, noe som setter dem i topp 44 prosentilen til spillerne i Championship.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for140.67
36
Skudd på mål
4/ 14
0.19
39
Skudd utenfor mål
10/ 14
0.48
35
Truffet treverket0 ganger0.00
65
Konverteringsfrekvens for skudd7.14%N/A
52
Skuddnøyaktighet28.57%N/A
46
Skudd per scorede mål14.00N/AN/A

Harry Amass har tatt 14 skudd på 22 kamper så langt i Championship 2025/2026-sesongen. Av de 14 skuddene, var 4 skudd på mål og de andre 10 skudd var utenfor mål. Det betyr at Harry Amass sin skuddnøyaktighet er 28.57%. De scorer et mål for hvert 14.00 skudd de tar, og tar 0.67 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists10.05
51
Forventede assists (xA)2.430.12
48
Pasninger72934.84
53
Vellykkede pasninger
572/ 729
27.34
55
Andel fullførte pasninger78.46%N/A
55
Nøkkelpasninger120.57
36
Innlegg482.29
70
Vellykkede innlegg
11/ 48
0.53
74
Andel fullførte innlegg22.92%N/A
62
Minutter per assist1883 Minutter per assistN/AN/A

Harry Amass har assistert 1 assister på 22 kamper så langt i Championship 2025/2026-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Harry Amass ballen ca. 34.84 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 78.46. De foretar også 0.57 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Harry Amass sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.12 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 48 prosent av spillerne i Championship.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger653.11
92
Vellykkede driblinger301.43
93
Andel vellykkede driblinger46.15%N/A
58
Mistet ballen341.63
10
Offsider10.05
45

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Harry Amass har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Premier League 2 Division One U23 statistikk for Harry Amass

TotaltTotaltPer 90 minutter
Kamper spilt1N/A
minutter9090 minutter per kamp

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %
Innslupne mål22
Minutter per innslupne mål45 MinN/A
Holdt nullen00%

Som forsvarsspiller har Harry Amass sluppet inn 39 mål og hold nullen 3 ganger på 1 kamper i Championship 2025/2026-sesongen. Det betyr at når Harry Amass er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 45 minutt.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutter
Gule kort0N/A
Røde kort0N/A
Totalt antall kort00
Minutter per kortIngen kortN/A

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutter
Scorede mål00
Målinvolvering00
Mål hjemme00
Mål borte00
Minutter per mål0 Minutter per målN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutter
Assists00
Minutter per assistIngen assistsN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutter
DriblingerIkke registrertN/A
Vellykkede driblingerN/AN/A
Andel vellykkede driblingerN/AN/A
OffsiderN/AN/A

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Club Friendlies 1 statistikk for Harry Amass

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt5N/A
56
minutter19238 minutter per kamp
0
Årslønn€346,840N/A
99
Kamper startet0N/A
0
Kamper byttet inn3N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål10.47
99
Minutter per innslupne mål192 MinN/A
25
Holdt nullen120%
70
Taklinger10.86
55
Avskjæringer21.71
92
Bakkedueller54.29
40
Bakkedueller vunnet32.57
56
Luftdueller vunnet10.86
85
Driblet forbi00.00
99
Klareringer10.86
52
Blokkerte skudd00.00
74
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Harry Amass sluppet inn 39 mål og hold nullen 3 ganger på 5 kamper i Championship 2025/2026-sesongen. Det betyr at når Harry Amass er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 192 minutt. Videre har de foretatt 0.86 taklinger og 1.71 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Harry Amass foretar også rundt 0.86 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
82
Minutter per kortIngen kortN/A
82
Kort over 0.500%
89
Forseelser begått00.00
18
Fortseelser imot10.86
56

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål10.47
95
Målinvolvering10.47
91
Mål hjemme00
82
Mål borte11.29
98
Forventede mål (xG)0.640.55
90
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.640.55
94
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål192 Minutter per målN/AN/A

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
23
Skudd på mål
0/ 0
0.00
61
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
35
Truffet treverket0 ganger0.00
95
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
68
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
61
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
82
Forventede assists (xA)0.110.09
32
Pasninger4034.29
39
Vellykkede pasninger
36/ 40
30.86
42
Andel fullførte pasninger90.00%N/A
53
Nøkkelpasninger10.86
60
Innlegg10.86
52
Vellykkede innlegg
1/ 1
0.86
90
Andel fullførte innlegg100.00%N/A
99
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
40
Vellykkede driblinger00.00
60
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
60
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
84

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

UEFA Euro U19 Championship Qualification statistikk for Harry Amass

TotaltTotaltPer 90 minutter
Kamper spilt3N/A
minutter20267 minutter per kamp

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %
Innslupne mål00
Minutter per innslupne mål0 MinN/A
Holdt nullen3100%

Som forsvarsspiller har Harry Amass sluppet inn 39 mål og hold nullen 3 ganger på 3 kamper i Championship 2025/2026-sesongen. Det betyr at når Harry Amass er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 0 minutt.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutter
Gule kort0N/A
Røde kort0N/A
Totalt antall kort00
Minutter per kortIngen kortN/A

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutter
Scorede mål00
Målinvolvering00
Mål hjemme00
Mål borte00
Minutter per mål0 Minutter per målN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutter
Assists00
Minutter per assistIngen assistsN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutter
DriblingerIkke registrertN/A
Vellykkede driblingerN/AN/A
Andel vellykkede driblingerN/AN/A
OffsiderN/AN/A

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Harry Amasss statistiske analyse

Harry Amass er en Forsvarsspiller som har deltatt i 22 kamper denne sesongen i Championship, og har spilt totalt 1883 minutter. Harry Amass slipper inn 1.86 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 14%. Det betyr at Harry Amass har holdt nullen i 3 av 22 kamper han har spilt denne sesongen.

Harry Amass har scoret 1 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 13. plass på Norwich City FCs toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert 1883. minutt

Gir assist hvert 1883. minutt

Får kort hvert 942. minutt

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

328 / 606 spillere

Innsluppede mål-rangering

243 / 253 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2026/2027-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2026/2027

1

0

0

1

1
0

90'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0
 Innsluppet

1  Kort

2024/2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

3

0

6

0

0

0

224'

Totalt 2024/2025

20

0

36

5

8
0

1655'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

4
 Innsluppet

0  Kort

2023/2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

15

2

14

6

3

0

1264'

2

0

0

2

0

0

180'

Totalt 2023/2024

25

2

26

9

4
0

1984'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.14 Mål

1
 Innsluppet

0.21  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
Snart
Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.