Mostafa Adel Portrait

Mostafa Adel Statistikk

Posisjon : Forsvarsspiller - Høyreback
Nasjonalitet : Egypt
Birthplace : Egypt - Egypt
Draktnummer : #24
Alder (bursdag) : 27 (07/02/1999)
Høyde : 170cm

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2025/2026 og karrierestatistikk- Mostafa Adel

6.78
Gjennomsnittsrating i Premier LeagueInnsluppede mål-rangering : 102 / 203 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

23

0

15

7

1

0

1575'

2

0

2

0

0

0

63'

Totalt 2025/2026

25

0

17

7

1
0

1638'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

70

3

58

25

10

0

5364'

7

0

5

2

2

1

486'

2

0

2

0

0

0

127'

Totalt 2025/2026

79

3

65

27

12
1

5977'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Mostafa Adel. Mostafa Adel har spilt totalt 79 kamper, scoret 3 mål, og registrert 3 assists. Mostafa Adel har spilt flest kamper i Premier League med 79 kamper i Egypt. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Premier League

0.86Innslupne mål / 90'
15 Mål i 23 Kamper
50th Prosentil
30%Holdt nullen
7 'Holds nullen' i 23 Kamper
36th Prosentil
0.06Kort per 90
1 Kort totalt
18th Prosentil

Mostafa Adel statistikk - detaljert

Premier League statistikk for Mostafa Adel

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt23N/A
73
minutter157568 minutter per kamp
71
Årslønn€100,000N/A
73
Kamper startet18N/A
72
Kamper byttet inn5N/AN/A
Kamper byttet ut6N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål150.86
50
Minutter per innslupne mål105 MinN/A
51
Holdt nullen730%
36
Taklinger311.77
81
Avskjæringer140.80
64
Bakkedueller1186.74
25
Bakkedueller vunnet693.94
40
Luftdueller vunnet160.91
38
Driblet forbi70.40
53
Klareringer422.40
72
Blokkerte skudd20.11
41
Straffespark gikk bort10.06
15

Som forsvarsspiller har Mostafa Adel sluppet inn 15 mål og hold nullen 7 ganger på 23 kamper i Premier League 2025/2026-sesongen. Det betyr at når Mostafa Adel er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 105 minutt. Videre har de foretatt 1.77 taklinger og 0.80 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Mostafa Adel foretar også rundt 2.40 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort1N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort10.06
18
Minutter per kort1575 min'/kortN/A
96
Kort over 0.514%
20
Forseelser begått70.40
12
Fortseelser imot130.74
35

Mostafa Adel har fått 1 gule kort og 0 røde kort på 23 kamper så langt i Premier League 2025/2026-sesongen. De foretar 0.40 forseelser per 90 minutter.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
50
Målinvolvering10.06
42
Mål hjemme00
66
Mål borte00
64
Forventede mål (xG)0.980.06
44
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.980.06
47
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Mostafa Adel har ikke scoret noen mål så langt i Premier League 2025/2026-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for110.63
43
Skudd på mål
4/ 11
0.23
53
Skudd utenfor mål
7/ 11
0.40
37
Truffet treverket0 ganger0.00
75
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
49
Skuddnøyaktighet36.36%N/A
66
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Mostafa Adel har tatt 11 skudd på 23 kamper så langt i Premier League 2025/2026-sesongen. Av de 11 skuddene, var 4 skudd på mål og de andre 7 skudd var utenfor mål. Det betyr at Mostafa Adel sin skuddnøyaktighet er 36.36%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 0.63 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists10.06
66
Forventede assists (xA)2.330.13
71
Pasninger74842.74
82
Vellykkede pasninger
607/ 748
34.69
83
Andel fullførte pasninger81.15%N/A
78
Nøkkelpasninger181.03
73
Innlegg573.26
83
Vellykkede innlegg
9/ 57
0.51
71
Andel fullførte innlegg15.79%N/A
36
Minutter per assist1575 Minutter per assistN/AN/A

Mostafa Adel har assistert 1 assister på 23 kamper så langt i Premier League 2025/2026-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Mostafa Adel ballen ca. 42.74 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 81.15. De foretar også 1.03 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Mostafa Adel sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.13 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 71 prosent av spillerne i Premier League.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger281.60
75
Vellykkede driblinger110.63
69
Andel vellykkede driblinger39.29%N/A
43
Mistet ballen90.51
53
Offsider10.06
51

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Mostafa Adel har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

League Cup statistikk for Mostafa Adel

TotaltTotaltPer 90 minutter
Kamper spilt2N/A
minutter6332 minutter per kamp

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %
Innslupne mål22.86
Minutter per innslupne mål32 MinN/A
Holdt nullen00%

Som forsvarsspiller har Mostafa Adel sluppet inn 15 mål og hold nullen 7 ganger på 2 kamper i Premier League 2025/2026-sesongen. Det betyr at når Mostafa Adel er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 32 minutt.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutter
Gule kort0N/A
Røde kort0N/A
Totalt antall kort00
Minutter per kortIngen kortN/A

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutter
Scorede mål00
Målinvolvering00
Mål hjemme00
Mål borte00
Minutter per mål0 Minutter per målN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutter
Assists00
Minutter per assistIngen assistsN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutter
DriblingerIkke registrertN/A
Vellykkede driblingerN/AN/A
Andel vellykkede driblingerN/AN/A
OffsiderN/AN/A

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Mostafa Adels statistiske analyse

Mostafa Adel er en Forsvarsspiller som har deltatt i 23 kamper denne sesongen i Premier League, og har spilt totalt 1575 minutter. Mostafa Adel slipper inn 0.86 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 30%. Det betyr at Mostafa Adel har holdt nullen i 7 av 23 kamper han har spilt denne sesongen.

Mostafa Adel har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 22. plass på National Bank of Egypt SCs toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Gir assist hvert 1575. minutt

Får kort hvert 1575. minutt

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

401 / 502 spillere

Innsluppede mål-rangering

102 / 203 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2026/2027-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2026/2027

1

0

0

1

0
0

59'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0
 Innsluppet

0  Kort

2024/2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

20

0

21

7

5

0

1659'

5

0

3

2

2

1

423'

1

0

1

0

0

0

90'

Totalt 2024/2025

26

0

25

9

7
1

2172'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.14
 Innsluppet

0.27  Kort

2023/2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

26

3

22

10

4

0

2071'

Totalt 2023/2024

26

3

22

10

4
0

2071'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.13 Mål

0.96
 Innsluppet

0.17  Kort

2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

1

0

0

0

37'

Totalt 2023

1

0

1

0

0
0

37'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2.43
 Innsluppet

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
Snart
Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.