
Rezan Corlu Statistikk
2026/2027
2025/2026
2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Mer
2018/2019
2016/2017
2015/2016
Ovenfor er karrierestatistikken for for Rezan Corlu. Rezan Corlu har spilt totalt 143 kamper, scoret 17 mål, og registrert 10 assists. Rezan Corlu har spilt flest kamper i Superliga med 143 kamper i Danmark. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i First Division
First Division statistikk for Rezan Corlu
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 11 | N/A | 56 |
| minutter | 498 | 45 minutter per kamp | 35 |
| Kamper startet | 6 | N/A | 42 |
| Kamper byttet inn | 5 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 5 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 1 | 0.18 | 76 |
| Målinvolvering | 2 | 0.36 | 80 |
| Mål hjemme | 1 | 0.43 | 91 |
| Mål borte | 0 | 0 | 68 |
| Forventede mål (xG) | 1.46 | 0.26 | 75 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 1.46 | 0.26 | 76 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 498 Minutter per mål | N/A | N/A |
Rezan Corlu har scoret 1 mål på 11 kamper så langt i First Division 2026/2027-sesongen. 1 av 1 mål er scoret hjemme, mens 0 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Rezan Corlus scorede mål per 90 minutter 0.18. Videre er Rezan Corlu sin totale M/A (mål + assists) 2 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.36 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.26. Det betyr at Rezan Corlus npxG-produktivitet er 1.46, noe som setter dem i topp 76 prosentilen til spillerne i First Division.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 13 | 2.34 | 79 |
| Skudd på mål | 4/ 13 | 0.72 | 75 |
| Skudd utenfor mål | 9/ 13 | 1.62 | 79 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 79 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 7.69% | N/A | 64 |
| Skuddnøyaktighet | 30.77% | N/A | 57 |
| Skudd per scorede mål | 13.00 | N/A | N/A |
Rezan Corlu har tatt 13 skudd på 11 kamper så langt i First Division 2026/2027-sesongen. Av de 13 skuddene, var 4 skudd på mål og de andre 9 skudd var utenfor mål. Det betyr at Rezan Corlu sin skuddnøyaktighet er 30.77%. De scorer et mål for hvert 13.00 skudd de tar, og tar 2.34 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.18 | 81 |
| Forventede assists (xA) | 1.17 | 0.21 | 78 |
| Pasninger | 195 | 35.17 | 38 |
| Vellykkede pasninger | 150/ 195 | 27.05 | 39 |
| Andel fullførte pasninger | 76.92% | N/A | 32 |
| Nøkkelpasninger | 7 | 1.26 | 63 |
| Innlegg | 13 | 2.34 | 73 |
| Vellykkede innlegg | 1/ 13 | 0.18 | 45 |
| Andel fullførte innlegg | 7.69% | N/A | 36 |
| Minutter per assist | 498 Minutter per assist | N/A | N/A |
Rezan Corlu har assistert 1 assister på 11 kamper så langt i First Division 2026/2027-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Rezan Corlu ballen ca. 35.17 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 76.92. De foretar også 1.26 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Rezan Corlu sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.21 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 78 prosent av spillerne i First Division.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 19 | 3.43 | 95 |
| Vellykkede driblinger | 8 | 1.44 | 91 |
| Andel vellykkede driblinger | 42.11% | N/A | 51 |
| Mistet ballen | 4 | 0.72 | 38 |
| Offsider | 4 | 0.72 | 94 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 2 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 2 | 0.36 | 86 |
| Minutter per kort | 249 min'/kort | N/A | 53 |
| Kort over 0.5 | 2 | 18% | 78 |
| Forseelser begått | 8 | 1.44 | 73 |
| Fortseelser imot | 14 | 2.53 | 93 |
Rezan Corlu har fått 2 gule kort og 0 røde kort på 11 kamper så langt i First Division 2026/2027-sesongen. De foretar 1.44 forseelser per 90 minutter.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 7 | 1.27 | 46 |
| Minutter per innslupne mål | 71 Min | N/A | 48 |
| Holdt nullen | 0 | 0% | 9 |
| Taklinger | 11 | 1.98 | 79 |
| Avskjæringer | 3 | 0.54 | 36 |
| Bakkedueller | 64 | 11.54 | 80 |
| Bakkedueller vunnet | 33 | 5.95 | 81 |
| Luftdueller vunnet | 0 | 0.00 | 4 |
| Driblet forbi | 2 | 0.36 | 55 |
| Klareringer | 10 | 1.80 | 54 |
| Blokkerte skudd | 1 | 0.18 | 46 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Rezan Corlu har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.
Rezan Corlu er en Midtbanespiller som har deltatt i 11 kamper denne sesongen i First Division, og har spilt totalt 498 minutter. Rezan Corlu noterer seg for 0.18 assister i snitt for hvert 90. minutt han er på banen.
Rezan Corlu har scoret 1 mål totalt så langt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 6. plass på Hillerod Fodbolds toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert 498. minutt
Gir assist hvert 498. minutt
Får kort hvert 249. minutt
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2025/2026-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0.33 Assists
0.33 Kort
2025-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.24 Mål
0.06 Assists
0.18 Kort
2023/2024-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort
2022/2023-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.14 Mål
0 Assists
0.21 Kort
2021/2022-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
1.82 Assists
0.45 Kort
2020/2021-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0.98 Assists
0.98 Kort
2019/2020-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.35 Mål
0.35 Assists
0.31 Kort
2018/2019-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort
2016/2017-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort
2015/2016-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort