Nicolas Rincon Statistikk
2026
2025
2024
2023
2022
Ovenfor er karrierestatistikken for for Nicolas Rincon. Nicolas Rincon har spilt totalt 93 kamper, scoret 7 mål, og registrert 14 assists. Nicolas Rincon har spilt flest kamper i MLS Next Pro med 93 kamper i USA. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i MLS Next Pro
MLS Next Pro statistikk for Nicolas Rincon
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 27 | N/A | 96 |
| minutter | 2017 | 75 minutter per kamp | 90 |
| Kamper startet | 21 | N/A | 88 |
| Kamper byttet inn | 4 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 3 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 1 | 0.04 | 44 |
| Målinvolvering | 7 | 0.31 | 67 |
| Mål hjemme | 1 | 0.09 | 57 |
| Mål borte | 0 | 0 | 60 |
| Forventede mål (xG) | 1.67 | 0.07 | 42 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 1.67 | 0.07 | 43 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 2017 Minutter per mål | N/A | N/A |
Nicolas Rincon har scoret 1 mål på 27 kamper så langt i MLS Next Pro 2026-sesongen. 1 av 1 mål er scoret hjemme, mens 0 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Nicolas Rincons scorede mål per 90 minutter 0.04. Videre er Nicolas Rincon sin totale M/A (mål + assists) 7 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.31 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.07. Det betyr at Nicolas Rincons npxG-produktivitet er 1.67, noe som setter dem i topp 43 prosentilen til spillerne i MLS Next Pro.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 15 | 0.67 | 42 |
| Skudd på mål | 4/ 15 | 0.18 | 42 |
| Skudd utenfor mål | 11/ 15 | 0.49 | 45 |
| Truffet treverket | 1 ganger | 0.04 | 76 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 6.67% | N/A | 51 |
| Skuddnøyaktighet | 26.67% | N/A | 41 |
| Skudd per scorede mål | 15.00 | N/A | N/A |
Nicolas Rincon har tatt 15 skudd på 27 kamper så langt i MLS Next Pro 2026-sesongen. Av de 15 skuddene, var 4 skudd på mål og de andre 11 skudd var utenfor mål. Det betyr at Nicolas Rincon sin skuddnøyaktighet er 26.67%. De scorer et mål for hvert 15.00 skudd de tar, og tar 0.67 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 6 | 0.27 | 90 |
| Forventede assists (xA) | 4.63 | 0.21 | 78 |
| Pasninger | 918 | 41.23 | 66 |
| Vellykkede pasninger | 777/ 918 | 34.90 | 67 |
| Andel fullførte pasninger | 84.64% | N/A | 63 |
| Nøkkelpasninger | 21 | 0.94 | 58 |
| Innlegg | 46 | 2.07 | 78 |
| Vellykkede innlegg | 17/ 46 | 0.76 | 86 |
| Andel fullførte innlegg | 36.96% | N/A | 82 |
| Minutter per assist | 336 Minutter per assist | N/A | N/A |
Nicolas Rincon har assistert 6 assister på 27 kamper så langt i MLS Next Pro 2026-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Nicolas Rincon ballen ca. 41.23 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 84.64. De foretar også 0.94 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Nicolas Rincon sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.21 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 78 prosent av spillerne i MLS Next Pro.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 19 | 0.85 | 46 |
| Vellykkede driblinger | 11 | 0.49 | 54 |
| Andel vellykkede driblinger | 57.89% | N/A | 70 |
| Mistet ballen | 19 | 0.85 | 42 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 46 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 3 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 3 | 0.13 | 39 |
| Minutter per kort | 672 min'/kort | N/A | 79 |
| Kort over 0.5 | 3 | 11% | 46 |
| Forseelser begått | 16 | 0.72 | 27 |
| Fortseelser imot | 21 | 0.94 | 47 |
Nicolas Rincon har fått 3 gule kort og 0 røde kort på 27 kamper så langt i MLS Next Pro 2026-sesongen. De foretar 0.72 forseelser per 90 minutter.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 31 | 1.38 | 63 |
| Minutter per innslupne mål | 65 Min | N/A | 63 |
| Holdt nullen | 5 | 19% | 56 |
| Taklinger | 35 | 1.57 | 62 |
| Avskjæringer | 27 | 1.21 | 78 |
| Bakkedueller | 139 | 6.24 | 27 |
| Bakkedueller vunnet | 72 | 3.23 | 30 |
| Luftdueller vunnet | 6 | 0.27 | 25 |
| Driblet forbi | 7 | 0.31 | 49 |
| Klareringer | 11 | 0.49 | 22 |
| Blokkerte skudd | 6 | 0.27 | 65 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Nicolas Rincon har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.
Nicolas Rincon er en Midtbanespiller som har deltatt i 27 kamper denne sesongen i MLS Next Pro, og har spilt totalt 2017 minutter. Nicolas Rincon noterer seg for 0.27 assister i snitt for hvert 90. minutt han er på banen.
Nicolas Rincon har scoret 1 mål totalt så langt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 6. plass på Columbus Crew IIs toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert 2017. minutt
Gir assist hvert 336. minutt
Får kort hvert 672. minutt
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2025-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.16 Mål
0.28 Assists
0.24 Kort
2024-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.11 Mål
0.11 Assists
0.33 Kort
2023-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort
2022-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.22 Mål
0.44 Assists
0.22 Kort