Yu Hou Statistikk

Posisjon : Midtbanespiller - Defensiv midtbane
Nasjonalitet : China
Birthplace : China - China
Draktnummer : #34
Alder (bursdag) : 25 (31/01/2001)
Høyde : 180cm
Vekt : 65kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2026 og karrierestatistikk- Yu Hou

4.79
Gjennomsnittsrating i League OneAssistrangering : 40 / 343 spillere
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

23

3

4

2

0

0

1495'

Totalt 2026

24

3

4

2
0

0

1585'

Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

103

10

8

19

0

0

7428'

7

0

0

2

0

0

382'

Totalt 8098

134

10

8

26
0

0

8661'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Yu Hou. Yu Hou har spilt totalt 134 kamper, scoret 10 mål, og registrert 8 assists. Yu Hou har spilt flest kamper i League One med 134 kamper i Kina. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i League One

0.18Mål per 90
3 Mål totalt
78 Prosentil
0.24Assists per 90
4 Assists totalt
90 Prosentil
0.42M+A per 90
7 målbidrag totalt
86 Prosentil
0.22xG per 90'
3.37 Forventede mål
76 Prosentil
0.19xA per 90
2.86 Forventede assists
85 Prosentil
0.12Kort per 90
2 Kort totalt
40 Prosentil

Yu Hou statistikk - detaljert

League One statistikk for Yu Hou

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt23N/A
85
minutter149565 minutter per kamp
68
Kamper startet19N/A
77
Kamper byttet inn4N/AN/A
Kamper byttet ut10N/AN/A

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål30.18
78
Målinvolvering70.42
86
Mål hjemme20.23
81
Mål borte10.13
71
Forventede mål (xG)3.370.22
76
Forventede mål uten straffespark (npxG)3.370.22
77
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål498 Minutter per målN/AN/A

Yu Hou har scoret 3 mål på 23 kamper så langt i League One 2026-sesongen. 2 av 3 mål er scoret hjemme, mens 1 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Yu Hous scorede mål per 90 minutter 0.18. Videre er Yu Hou sin totale M/A (mål + assists) 7 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.42 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.22. Det betyr at Yu Hous npxG-produktivitet er 3.37, noe som setter dem i topp 77 prosentilen til spillerne i League One.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for171.13
66
Skudd på mål
10/ 17
0.67
83
Skudd utenfor mål
7/ 17
0.47
49
Truffet treverket1 ganger0.07
89
Konverteringsfrekvens for skudd17.65%N/A
83
Skuddnøyaktighet58.82%N/A
93
Skudd per scorede mål5.67N/AN/A

Yu Hou har tatt 17 skudd på 23 kamper så langt i League One 2026-sesongen. Av de 17 skuddene, var 10 skudd på mål og de andre 7 skudd var utenfor mål. Det betyr at Yu Hou sin skuddnøyaktighet er 58.82%. De scorer et mål for hvert 5.67 skudd de tar, og tar 1.13 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists40.24
90
Forventede assists (xA)2.860.19
85
Pasninger56037.31
69
Vellykkede pasninger
458/ 560
30.51
71
Andel fullførte pasninger81.79%N/A
72
Nøkkelpasninger191.27
83
Innlegg241.60
65
Vellykkede innlegg
10/ 24
0.67
79
Andel fullførte innlegg41.67%N/A
87
Minutter per assist374 Minutter per assistN/AN/A

Yu Hou har assistert 4 assister på 23 kamper så langt i League One 2026-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Yu Hou ballen ca. 37.31 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 81.79. De foretar også 1.27 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Yu Hou sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.19 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 85 prosent av spillerne i League One.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger60.40
47
Vellykkede driblinger30.20
52
Andel vellykkede driblinger50.00%N/A
69
Mistet ballen90.60
29
Offsider00.00
49

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort2N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort20.12
40
Minutter per kort748 min'/kortN/A
79
Kort over 0.529%
47
Forseelser begått322.13
86
Fortseelser imot120.80
35

Yu Hou har fått 2 gule kort og 0 røde kort på 23 kamper så langt i League One 2026-sesongen. De foretar 2.13 forseelser per 90 minutter.

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål150.9
71
Minutter per innslupne mål100 MinN/A
71
Holdt nullen626%
47
Taklinger140.93
38
Avskjæringer100.67
66
Bakkedueller744.93
41
Bakkedueller vunnet241.60
17
Luftdueller vunnet50.33
31
Driblet forbi110.73
11
Klareringer90.60
18
Blokkerte skudd00.00
32
Straffespark gikk bort00.00
99

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Yu Hou har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Chinese FA Cup statistikk for Yu Hou

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt1N/A
0
minutter9090 minutter per kamp
0
Kamper startet1N/A
15
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
73
Målinvolvering00
41
Mål hjemme00
83
Mål borte00
83
Forventede mål (xG)0.190.19
76
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.190.19
78
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for22.00
90
Skudd på mål
1/ 2
1.00
97
Skudd utenfor mål
1/ 2
1.00
83
Truffet treverket0 ganger0.00
94
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
78
Skuddnøyaktighet50.00%N/A
94
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
63
Forventede assists (xA)0.090.09
70
Pasninger2323.00
56
Vellykkede pasninger
19/ 23
19.00
59
Andel fullførte pasninger82.61%N/A
51
Nøkkelpasninger11.00
89
Innlegg00.00
43
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
60
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
62
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger22.00
92
Vellykkede driblinger11.00
82
Andel vellykkede driblinger50.00%N/A
64
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
82

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
76
Minutter per kortIngen kortN/A
76
Kort over 0.500%
79
Forseelser begått11.00
82
Fortseelser imot33.00
98

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål22
2
Minutter per innslupne mål45 MinN/A
7
Holdt nullen00%
12
Taklinger00.00
79
Avskjæringer00.00
22
Bakkedueller1515.00
93
Bakkedueller vunnet44.00
68
Luftdueller vunnet00.00
29
Driblet forbi00.00
99
Klareringer33.00
91
Blokkerte skudd11.00
98
Straffespark gikk bort00.00
99

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Yu Hous statistiske analyse

Yu Hou er en Midtbanespiller som har deltatt i 23 kamper denne sesongen i League One, og har spilt totalt 1495 minutter. Yu Hou noterer seg for 0.24 assister i snitt for hvert 90. minutt han er på banen.

Yu Hou har scoret 3 mål totalt så langt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 7. plass på Guangzhou E Powers toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert 498. minutt

Gir assist hvert 374. minutt

Får kort hvert 748. minutt

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

82 / 343 spillere

Assistrangering

40 / 343 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

27

0

1

5

0

0

1912'

2

0

0

0

0

0

136'

Totalt 2025

29

0

1

5
0

0

2048'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.05  Assists

0.24  Kort

2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

27

5

2

7

0

0

2210'

Totalt 2024

28

5

2

7
0

0

2220'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0.2 Mål

0.08  Assists

0.29  Kort

2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

26

2

1

5

0

0

1811'

Totalt 2023

27

2

1

6
0

0

1868'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0.1 Mål

0.05  Assists

0.25  Kort

2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

Totalt 2022

19

0

0

6
0

0

809'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0  Assists

0.63  Kort

2021-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

Totalt 2021

7

0

0

0
0

0

131'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0  Assists

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.