Jonas Häkkinen Portrait

Jonas Häkkinen Statistikk

Klubb : Kerry FC
Posisjon : Forsvarsspiller - Midtstopper
Nasjonalitet : Canada
Birthplace : Canada - Canada
Draktnummer : #14
Alder (bursdag) : 27 (21/03/1999)
Høyde : 186cm

2026

2025

2023

2022

2021

2020

2019

2026 og karrierestatistikk- Jonas Häkkinen

6.48
Gjennomsnittsrating i First DivisionInnsluppede mål-rangering : 12 / 83 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

30

1

27

9

4

0

2694'

2

0

4

0

1

0

180'

Totalt 2026

32

1

31

9

5
0

2874'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

101

5

81

39

15

0

8476'

42

0

65

3

5

1

3380'

17

1

22

4

2

0

1387'

9

0

11

1

2

0

743'

5

0

8

0

1

0

404'

1

0

1

0

0

0

90'

Totalt 8094

175

6

188

47

25
1

14480'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Jonas Häkkinen. Jonas Häkkinen har spilt totalt 175 kamper, scoret 6 mål, og registrert 2 assists. Jonas Häkkinen har spilt flest kamper i First Division med 175 kamper i Irland. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i First Division

0.90Innslupne mål / 90'
27 Mål i 30 Kamper
87th Prosentil
30%Holdt nullen
9 'Holds nullen' i 30 Kamper
72nd Prosentil
0.13Kort per 90
4 Kort totalt
36th Prosentil

Jonas Häkkinen statistikk - detaljert

First Division statistikk for Jonas Häkkinen

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt30N/A
91
minutter269490 minutter per kamp
95
Kamper startet30N/A
96
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut2N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål270.9
87
Minutter per innslupne mål100 MinN/A
87
Holdt nullen930%
72
Taklinger10.03
64
Avskjæringer351.15
87
Bakkedueller1073.52
28
Bakkedueller vunnet591.94
32
Luftdueller vunnet341.12
77
Driblet forbi00.00
99
Klareringer822.69
89
Blokkerte skudd80.26
85
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Jonas Häkkinen sluppet inn 27 mål og hold nullen 9 ganger på 30 kamper i First Division 2026-sesongen. Det betyr at når Jonas Häkkinen er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 100 minutt. Videre har de foretatt 0.03 taklinger og 1.15 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Jonas Häkkinen foretar også rundt 2.69 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort4N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort40.13
36
Minutter per kort674 min'/kortN/A
78
Kort over 0.5413%
55
Forseelser begått120.39
48
Fortseelser imot70.23
32

Jonas Häkkinen har fått 4 gule kort og 0 røde kort på 30 kamper så langt i First Division 2026-sesongen. De foretar 0.39 forseelser per 90 minutter.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål10.03
44
Målinvolvering10.03
37
Mål hjemme00
53
Mål borte10.07
62
Forventede mål (xG)0.950.03
37
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.950.03
38
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål2694 Minutter per målN/AN/A

Jonas Häkkinen har scoret 1 mål på 30 kamper så langt i First Division 2026-sesongen. 0 av 1 mål er scoret hjemme, mens 1 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Jonas Häkkinens scorede mål per 90 minutter 0.03. Videre er Jonas Häkkinen sin totale M/A (mål + assists) 1 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.03 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.03. Det betyr at Jonas Häkkinens npxG-produktivitet er 0.95, noe som setter dem i topp 38 prosentilen til spillerne i First Division.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for40.13
32
Skudd på mål
2/ 4
0.07
47
Skudd utenfor mål
2/ 4
0.07
28
Truffet treverket0 ganger0.00
87
Konverteringsfrekvens for skudd25.00%N/A
66
Skuddnøyaktighet50.00%N/A
83
Skudd per scorede mål4.00N/AN/A

Jonas Häkkinen har tatt 4 skudd på 30 kamper så langt i First Division 2026-sesongen. Av de 4 skuddene, var 2 skudd på mål og de andre 2 skudd var utenfor mål. Det betyr at Jonas Häkkinen sin skuddnøyaktighet er 50.00%. De scorer et mål for hvert 4.00 skudd de tar, og tar 0.13 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
80
Forventede assists (xA)2.390.08
70
Pasninger68122.38
73
Vellykkede pasninger
581/ 681
19.09
77
Andel fullførte pasninger85.32%N/A
87
Nøkkelpasninger20.07
36
Innlegg10.03
23
Vellykkede innlegg
0/ 1
0.00
37
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
37
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Jonas Häkkinen har ikke assistert noen mål i løpet av denne First Division-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger20.07
23
Vellykkede driblinger20.07
33
Andel vellykkede driblinger100.00%N/A
99
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
58

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Jonas Häkkinen har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

FAI Cup statistikk for Jonas Häkkinen

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt2N/A
2
minutter18090 minutter per kamp
0
Kamper startet2N/A
44
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål42
0
Minutter per innslupne mål45 MinN/A
4
Holdt nullen00%
20
Taklinger00.00
56
Avskjæringer125.14
99
Bakkedueller3615.43
58
Bakkedueller vunnet187.71
52
Luftdueller vunnet104.29
89
Driblet forbi00.00
99
Klareringer114.71
90
Blokkerte skudd00.00
46
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Jonas Häkkinen sluppet inn 27 mål og hold nullen 9 ganger på 2 kamper i First Division 2026-sesongen. Det betyr at når Jonas Häkkinen er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 45 minutt. Videre har de foretatt 0.00 taklinger og 5.14 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Jonas Häkkinen foretar også rundt 4.71 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort1N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort10.5
93
Minutter per kort180 min'/kortN/A
73
Kort over 0.5150%
98
Forseelser begått31.29
75
Fortseelser imot20.86
69

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
66
Målinvolvering00
64
Mål hjemme00
71
Mål borte00
88
Forventede mål (xG)0.000.00
30
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.000.00
30
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
30
Skudd på mål
0/ 0
0.00
49
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
40
Truffet treverket0 ganger0.00
91
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
70
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
49
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
91
Forventede assists (xA)0.260.11
58
Pasninger12553.57
83
Vellykkede pasninger
111/ 125
47.57
88
Andel fullførte pasninger88.80%N/A
93
Nøkkelpasninger10.43
57
Innlegg00.00
23
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
42
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
42
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
25
Vellykkede driblinger00.00
37
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
37
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
73

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Jonas Häkkinens statistiske analyse

Jonas Häkkinen er en Forsvarsspiller som har deltatt i 30 kamper denne sesongen i First Division, og har spilt totalt 2694 minutter. Jonas Häkkinen slipper inn 0.9 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 30%. Det betyr at Jonas Häkkinen har holdt nullen i 9 av 30 kamper han har spilt denne sesongen.

Jonas Häkkinen har scoret 1 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 13. plass på Kerry FCs toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert 2694. minutt

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

120 / 210 spillere

Innsluppede mål-rangering

12 / 83 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

28

1

28

9

6

0

2232'

1

0

2

0

0

0

90'

Totalt 2025

29

1

30

9

6
0

2322'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.04 Mål

1.13
 Innsluppet

0.24  Kort

2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

17

1

22

4

2

0

1387'

1

0

1

0

0

0

90'

2

0

2

0

0

0

134'

Totalt 2023

20

1

25

4

2
0

1611'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.06 Mål

1.43
 Innsluppet

0.13  Kort

2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

26

2

13

14

3

0

2103'

Totalt 2022

26

2

13

14

3
0

2103'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.09 Mål

0.56
 Innsluppet

0.13  Kort

2021-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

17

1

13

7

2

0

1447'

Totalt 2021

17

1

13

7

2
0

1447'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.06 Mål

0.81
 Innsluppet

0.12  Kort

2020-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

16

0

27

2

3

1

1308'

2

0

2

0

1

0

180'

Totalt 2020

18

0

29

2

4
1

1488'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.86
 Innsluppet

0.21  Kort

2019-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

26

0

38

1

2

0

2072'

7

0

9

1

1

0

563'

Totalt 2019

33

0

47

2

3
0

2635'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.65
 Innsluppet

0.09  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.