
Deandre Kerr Statistikk
2026
2025
2024
2023
2022
2019
Ovenfor er karrierestatistikken for for Deandre Kerr. Deandre Kerr har spilt totalt 114 kamper, scoret 21 mål, og registrert 2 assists. Deandre Kerr har spilt flest kamper i MLS med 114 kamper i USA. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i MLS
MLS statistikk for Deandre Kerr
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 7 | N/A | 12 |
| minutter | 329 | 47 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 4 | N/A | 7 |
| Kamper byttet inn | 3 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 3 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 49 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 34 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 63 |
| Mål borte | 0 | 0 | 68 |
| Forventede mål (xG) | 0.55 | 0.15 | 61 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.55 | 0.15 | 61 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Deandre Kerr har ikke scoret noen mål så langt i MLS 2026-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 10 | 2.74 | 91 |
| Skudd på mål | 2/ 10 | 0.55 | 70 |
| Skudd utenfor mål | 8/ 10 | 2.19 | 98 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 78 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 50 |
| Skuddnøyaktighet | 20.00% | N/A | 30 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Deandre Kerr har tatt 10 skudd på 7 kamper så langt i MLS 2026-sesongen. Av de 10 skuddene, var 2 skudd på mål og de andre 8 skudd var utenfor mål. Det betyr at Deandre Kerr sin skuddnøyaktighet er 20.00%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 2.74 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 55 |
| Forventede assists (xA) | 0.26 | 0.07 | 14 |
| Pasninger | 51 | 13.95 | 1 |
| Vellykkede pasninger | 38/ 51 | 10.40 | 1 |
| Andel fullførte pasninger | 74.51% | N/A | 14 |
| Nøkkelpasninger | 4 | 1.09 | 68 |
| Innlegg | 8 | 2.19 | 75 |
| Vellykkede innlegg | 4/ 8 | 1.09 | 91 |
| Andel fullførte innlegg | 50.00% | N/A | 94 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Deandre Kerr har ikke assistert noen mål i løpet av denne MLS-sesongen.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 3 | 0.82 | 45 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | 16 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | 16 |
| Mistet ballen | 7 | 1.91 | 5 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 52 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 23 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 23 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 25 |
| Forseelser begått | 6 | 1.64 | 81 |
| Fortseelser imot | 9 | 2.46 | 94 |
Deandre Kerr har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne MLS-sesongen.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 6 | 1.64 | 28 |
| Minutter per innslupne mål | 55 Min | N/A | 30 |
| Holdt nullen | 1 | 14% | 38 |
| Taklinger | 5 | 1.37 | 49 |
| Avskjæringer | 2 | 0.55 | 36 |
| Bakkedueller | 62 | 16.96 | 99 |
| Bakkedueller vunnet | 29 | 7.93 | 99 |
| Luftdueller vunnet | 15 | 4.10 | 99 |
| Driblet forbi | 2 | 0.55 | 45 |
| Klareringer | 4 | 1.09 | 43 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 32 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Deandre Kerr har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.
Championship statistikk for Deandre Kerr
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 1 | N/A | 99 |
| minutter | 63 | 63 minutter per kamp | 10 |
| Kamper startet | 1 | N/A | 99 |
| Kamper byttet inn | 0 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 1 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 1 | 1.43 | 97 |
| Målinvolvering | 1 | 1.43 | 96 |
| Mål hjemme | 1 | 1.43 | 98 |
| Mål borte | 0 | 0 | 97 |
| Forventede mål (xG) | 0.79 | 1.13 | 95 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.79 | 1.13 | 96 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 63 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 2 | 2.86 | 84 |
| Skudd på mål | 1/ 2 | 1.43 | 88 |
| Skudd utenfor mål | 1/ 2 | 1.43 | 82 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 97 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 50.00% | N/A | 95 |
| Skuddnøyaktighet | 50.00% | N/A | 80 |
| Skudd per scorede mål | 2.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 91 |
| Forventede assists (xA) | 0.01 | 0.01 | 4 |
| Pasninger | 4 | 5.71 | 2 |
| Vellykkede pasninger | 4/ 4 | 5.71 | 2 |
| Andel fullførte pasninger | 100.00% | N/A | 99 |
| Nøkkelpasninger | 0 | 0.00 | 52 |
| Innlegg | 0 | 0.00 | 49 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 0 | 0.00 | 70 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 70 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 2 | 2.86 | 76 |
| Vellykkede driblinger | 2 | 2.86 | 94 |
| Andel vellykkede driblinger | 100.00% | N/A | 99 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 2 | 2.86 | 99 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 86 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 86 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 86 |
| Forseelser begått | 2 | 2.86 | 95 |
| Fortseelser imot | 0 | 0.00 | 55 |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 0 | 0 | 99 |
| Minutter per innslupne mål | 0 Min | N/A | 39 |
| Holdt nullen | 0 | 0% | 68 |
| Taklinger | 0 | 0.00 | 33 |
| Avskjæringer | 0 | 0.00 | 57 |
| Bakkedueller | 6 | 8.57 | 63 |
| Bakkedueller vunnet | 3 | 4.29 | 67 |
| Luftdueller vunnet | 1 | 1.43 | 83 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 4 | 5.71 | 94 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 81 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Deandre Kerr er en Angrepsspiller som har deltatt i 7 kamper denne sesongen i MLS, og har spilt totalt 329 minutter. Deandre Kerr scorer 0 mål i snitt for hvert 90. minutt han er på banen. Disse angrepsprestasjonene gjør at han ligger på plassering 290 av 451 spillere som har spilt minst 3 kamper i MLS.
Han har scoret 0 mål totalt så langt denne sesongen, noe som gjør at han ligger på plassering 21 på MLS-sesongens toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)
Ingen assists
Ingen kort
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2025-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.4 Mål
0 Assists
0.1 Kort
2024-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.27 Mål
0.09 Assists
0.18 Kort
2023-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.37 Mål
0.07 Assists
0 Kort
2022-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.21 Mål
0 Assists
0.14 Kort
2019-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0.43 Kort