Leo Greiml Portrait

Leo Greiml Statistikk

Klubb : NAC Breda
Landslag : Austria U21
Posisjon : Forsvarsspiller - Midtstopper
Nasjonalitet : Austria
Birthplace : Austria - Austria
Draktnummer : #4
Alder (bursdag) : 26 (03/05/2000)
Høyde : 187cm
Vekt : 84kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2026/2027 og karrierestatistikk- Leo Greiml

6.80
Gjennomsnittsrating i Eerste DivisieInnsluppede mål-rangering : 16 / 138 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

13

0

14

4

3

1

1117'

1

0

0

0

0

0

34'

Totalt 2026/2027

14

0

14

4

3
1

1151'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

43

3

62

7

15

3

3723'

42

0

44

12

13

0

3102'

27

0

27

9

10

1

2374'

13

0

14

4

3

1

1117'

9

1

11

2

6

0

775'

7

0

11

0

2

0

354'

3

0

3

0

2

0

170'

3

0

7

1

0

0

251'

Totalt 2025/2026

152

4

182

38

52
5

12285'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Leo Greiml. Leo Greiml har spilt totalt 152 kamper, scoret 4 mål, og registrert 0 assists. Leo Greiml har spilt flest kamper i Eredivisie med 152 kamper i Nederland. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Eerste Divisie

1.13Innslupne mål / 90'
14 Mål i 13 Kamper
87th Prosentil
31%Holdt nullen
4 'Holds nullen' i 13 Kamper
88th Prosentil
0.24Kort per 90
3 Kort totalt
80th Prosentil

Leo Greiml statistikk - detaljert

Eerste Divisie statistikk for Leo Greiml

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt13N/A
79
minutter111786 minutter per kamp
78
Kamper startet13N/A
86
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål141.13
87
Minutter per innslupne mål80 MinN/A
88
Holdt nullen431%
88
Taklinger181.46
55
Avskjæringer161.30
77
Bakkedueller1199.67
62
Bakkedueller vunnet776.26
88
Luftdueller vunnet483.90
98
Driblet forbi10.08
76
Klareringer685.53
91
Blokkerte skudd50.41
68
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Leo Greiml sluppet inn 14 mål og hold nullen 4 ganger på 13 kamper i Eerste Divisie 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Leo Greiml er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 80 minutt. Videre har de foretatt 1.46 taklinger og 1.30 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Leo Greiml foretar også rundt 5.53 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort3N/AN/A
Røde kort1N/AN/A
Totalt antall kort30.24
80
Minutter per kort372 min'/kortN/A
51
Kort over 0.5215%
73
Forseelser begått151.22
55
Fortseelser imot90.73
34

Leo Greiml har fått 3 gule kort og 1 røde kort på 13 kamper så langt i Eerste Divisie 2026/2027-sesongen. De foretar 1.22 forseelser per 90 minutter.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
45
Målinvolvering00
29
Mål hjemme00
59
Mål borte00
64
Forventede mål (xG)0.800.07
35
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.800.07
36
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Leo Greiml har ikke scoret noen mål så langt i Eerste Divisie 2026/2027-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for151.22
53
Skudd på mål
1/ 15
0.08
27
Skudd utenfor mål
14/ 15
1.14
71
Truffet treverket0 ganger0.00
76
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
44
Skuddnøyaktighet6.67%N/A
24
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Leo Greiml har tatt 15 skudd på 13 kamper så langt i Eerste Divisie 2026/2027-sesongen. Av de 15 skuddene, var 1 skudd på mål og de andre 14 skudd var utenfor mål. Det betyr at Leo Greiml sin skuddnøyaktighet er 6.67%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 1.22 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
49
Forventede assists (xA)1.430.12
40
Pasninger80365.28
97
Vellykkede pasninger
687/ 803
55.85
95
Andel fullførte pasninger85.55%N/A
80
Nøkkelpasninger40.33
21
Innlegg20.16
24
Vellykkede innlegg
1/ 2
0.08
41
Andel fullførte innlegg50.00%N/A
95
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Leo Greiml har ikke assistert noen mål i løpet av denne Eerste Divisie-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger30.24
16
Vellykkede driblinger20.16
21
Andel vellykkede driblinger66.67%N/A
85
Mistet ballen10.08
86
Offsider00.00
51

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Leo Greiml har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

KNVB Cup statistikk for Leo Greiml

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt1N/A
-1
minutter3434 minutter per kamp
-1
Kamper startet0N/A
-1
Kamper byttet inn1N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål00
-1
Minutter per innslupne mål0 MinN/A
-1
Holdt nullen00%
-1
Taklinger00.00
-1
Avskjæringer00.00
-1
Bakkedueller00.00
-1
Bakkedueller vunnet00.00
-1
Luftdueller vunnet00.00
-1
Driblet forbi00.00
-1
Klareringer00.00
-1
Blokkerte skudd00.00
-1
Straffespark gikk bort00.00
-1

Som forsvarsspiller har Leo Greiml sluppet inn 14 mål og hold nullen 4 ganger på 1 kamper i Eerste Divisie 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Leo Greiml er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 0 minutt. Videre har de foretatt 0.00 taklinger og 0.00 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Leo Greiml foretar også rundt 0.00 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
-1
Minutter per kortIngen kortN/A
-1
Kort over 0.500%
-1
Forseelser begått00.00
-1
Fortseelser imot00.00
-1

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
-1
Målinvolvering00
-1
Mål hjemme00
-1
Mål borte00
-1
Forventede mål (xG)0.000.00
-1
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.000.00
-1
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
-1
Skudd på mål
0/ 0
0.00
-1
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
-1
Truffet treverket0 ganger0.00
-1
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
-1
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
-1
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
-1
Forventede assists (xA)0.010.03
-1
Pasninger718.53
-1
Vellykkede pasninger
6/ 7
15.88
-1
Andel fullførte pasninger85.71%N/A
-1
Nøkkelpasninger00.00
-1
Innlegg00.00
-1
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
-1
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
-1
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
-1
Vellykkede driblinger00.00
-1
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
-1
Mistet ballen00.00
-1
Offsider00.00
-1

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Leo Greimls statistiske analyse

Leo Greiml er en Forsvarsspiller som har deltatt i 13 kamper denne sesongen i Eerste Divisie, og har spilt totalt 1117 minutter. Leo Greiml slipper inn 1.13 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 31%. Det betyr at Leo Greiml har holdt nullen i 4 av 13 kamper han har spilt denne sesongen.

Leo Greiml har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 10. plass på NAC Bredas toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

197 / 328 spillere

Innsluppede mål-rangering

16 / 138 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025/2026-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

14

1

23

1

3

1

1135'

1

0

2

0

1

0

46'

Totalt 2025/2026

15

1

25

1

4
1

1181'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.08 Mål

1.82
 Innsluppet

0.24  Kort

2024/2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

29

2

39

6

12

2

2588'

1

0

1

0

1

0

90'

Totalt 2024/2025

30

2

40

6

13
2

2678'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.07 Mål

1.36
 Innsluppet

0.45  Kort

2022/2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

7

0

11

0

2

0

354'

Totalt 2022/2023

8

0

11

1

2
0

444'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2.8
 Innsluppet

0.51  Kort

2021/2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

11

0

11

2

3

0

942'

1

0

1

0

0

0

90'

7

1

6

2

5

0

595'

Totalt 2021/2022

20

1

19

4

8
0

1686'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.05
 Innsluppet

0.29  Kort

2020/2021-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

21

0

15

7

7

0

1320'

2

0

5

0

1

0

180'

2

0

6

1

0

0

161'

Totalt 2020/2021

28

0

28

10

9
0

1931'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.02
 Innsluppet

0.48  Kort

2019/2020-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

9

0

16

3

3

0

777'

14

0

10

7

3

0

1260'

Totalt 2019/2020

23

0

26

10

6
0

2037'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.85
 Innsluppet

0.35  Kort

2018/2019-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

2

0

0

0

63'

13

0

17

2

7

1

1114'

Totalt 2018/2019

14

0

19

2

7
1

1177'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2.86
 Innsluppet

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.