
Leonel Bucca Statistikk
2026
2025
2023/2024
2023
2022
2020/2021
Ovenfor er karrierestatistikken for for Leonel Bucca. Leonel Bucca har spilt totalt 160 kamper, scoret 13 mål, og registrert 0 assists. Leonel Bucca har spilt flest kamper i Primera Nacional med 160 kamper i Argentina. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i Primera División
Primera División statistikk for Leonel Bucca
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 13 | N/A | 31 |
| minutter | 515 | 40 minutter per kamp | 13 |
| Kamper startet | 5 | N/A | 17 |
| Kamper byttet inn | 6 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 6 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 4 | 0.7 | 99 |
| Målinvolvering | 4 | 0.7 | 98 |
| Mål hjemme | 2 | 1 | 99 |
| Mål borte | 2 | 0.54 | 97 |
| Forventede mål (xG) | 3.28 | 0.68 | 99 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 3.28 | 0.68 | 99 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 129 Minutter per mål | N/A | N/A |
Leonel Bucca har scoret 4 mål på 13 kamper så langt i Primera División 2026-sesongen. 2 av 4 mål er scoret hjemme, mens 2 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Leonel Buccas scorede mål per 90 minutter 0.7. Videre er Leonel Bucca sin totale M/A (mål + assists) 4 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.7 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.68. Det betyr at Leonel Buccas npxG-produktivitet er 3.28, noe som setter dem i topp 99 prosentilen til spillerne i Primera División.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 13 | 2.70 | 93 |
| Skudd på mål | 5/ 13 | 1.04 | 91 |
| Skudd utenfor mål | 8/ 13 | 1.66 | 89 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 77 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 30.77% | N/A | 98 |
| Skuddnøyaktighet | 38.46% | N/A | 70 |
| Skudd per scorede mål | 3.25 | N/A | N/A |
Leonel Bucca har tatt 13 skudd på 13 kamper så langt i Primera División 2026-sesongen. Av de 13 skuddene, var 5 skudd på mål og de andre 8 skudd var utenfor mål. Det betyr at Leonel Bucca sin skuddnøyaktighet er 38.46%. De scorer et mål for hvert 3.25 skudd de tar, og tar 2.70 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 57 |
| Forventede assists (xA) | 0.38 | 0.08 | 40 |
| Pasninger | 156 | 32.35 | 52 |
| Vellykkede pasninger | 111/ 156 | 23.02 | 47 |
| Andel fullførte pasninger | 71.15% | N/A | 30 |
| Nøkkelpasninger | 4 | 0.83 | 54 |
| Innlegg | 9 | 1.87 | 59 |
| Vellykkede innlegg | 1/ 9 | 0.21 | 47 |
| Andel fullførte innlegg | 11.11% | N/A | 31 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Leonel Bucca har ikke assistert noen mål i løpet av denne Primera División-sesongen.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 16 | 3.32 | 87 |
| Vellykkede driblinger | 9 | 1.87 | 93 |
| Andel vellykkede driblinger | 56.25% | N/A | 74 |
| Mistet ballen | 4 | 0.83 | 42 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 45 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 14 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 14 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 15 |
| Forseelser begått | 7 | 1.45 | 69 |
| Fortseelser imot | 8 | 1.66 | 79 |
Leonel Bucca har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne Primera División-sesongen.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 6 | 1.05 | 38 |
| Minutter per innslupne mål | 86 Min | N/A | 38 |
| Holdt nullen | 5 | 38% | 63 |
| Taklinger | 11 | 2.28 | 78 |
| Avskjæringer | 3 | 0.62 | 37 |
| Bakkedueller | 79 | 16.38 | 95 |
| Bakkedueller vunnet | 43 | 8.92 | 98 |
| Luftdueller vunnet | 16 | 3.32 | 92 |
| Driblet forbi | 5 | 1.04 | 20 |
| Klareringer | 6 | 1.24 | 42 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 28 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | 100% |
| Straffespark tatt | 0 | 1 |
| Straffer scoret | 0 | 1 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Leonel Bucca har tatt 1 straffespark så langt i karrieren. Av disse har Leonel Bucca scoret 1 straffer og bommet på 0. Den totale andelen scorede straffespark for Leonel Bucca er 100%.
Copa Argentina statistikk for Leonel Bucca
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 3 | N/A | 97 |
| minutter | 171 | 57 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 2 | N/A | 59 |
| Kamper byttet inn | 1 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 2 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 75 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 61 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 80 |
| Mål borte | 0 | 0 | 91 |
| Forventede mål (xG) | 0.14 | 0.07 | 63 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.14 | 0.07 | 63 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 1 | 0.53 | 54 |
| Skudd på mål | 1/ 1 | 0.53 | 86 |
| Skudd utenfor mål | 0/ 1 | 0.00 | 45 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 93 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 80 |
| Skuddnøyaktighet | 100.00% | N/A | 99 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 81 |
| Forventede assists (xA) | 0.17 | 0.09 | 71 |
| Pasninger | 48 | 25.26 | 82 |
| Vellykkede pasninger | 33/ 48 | 17.37 | 69 |
| Andel fullførte pasninger | 68.75% | N/A | 33 |
| Nøkkelpasninger | 3 | 1.58 | 90 |
| Innlegg | 6 | 3.16 | 87 |
| Vellykkede innlegg | 4/ 6 | 2.11 | 99 |
| Andel fullførte innlegg | 66.67% | N/A | 95 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 1 | 0.53 | 63 |
| Vellykkede driblinger | 1 | 0.53 | 83 |
| Andel vellykkede driblinger | 100.00% | N/A | 99 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 83 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 59 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 59 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 64 |
| Forseelser begått | 4 | 2.11 | 96 |
| Fortseelser imot | 2 | 1.05 | 83 |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 0 | 0 | 99 |
| Minutter per innslupne mål | 0 Min | N/A | 17 |
| Holdt nullen | 3 | 100% | 99 |
| Taklinger | 3 | 1.58 | 83 |
| Avskjæringer | 1 | 0.53 | 66 |
| Bakkedueller | 26 | 13.68 | 99 |
| Bakkedueller vunnet | 12 | 6.32 | 98 |
| Luftdueller vunnet | 6 | 3.16 | 97 |
| Driblet forbi | 2 | 1.05 | 7 |
| Klareringer | 4 | 2.11 | 74 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 73 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | 100% |
| Straffespark tatt | 0 | 1 |
| Straffer scoret | 0 | 1 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Copa Libertadores statistikk for Leonel Bucca
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 8 | N/A | 89 |
| minutter | 251 | 31 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 3 | N/A | 1 |
| Kamper byttet inn | 5 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 2 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 1 | 0.36 | 91 |
| Målinvolvering | 1 | 0.36 | 81 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 73 |
| Mål borte | 1 | 0.57 | 95 |
| Forventede mål (xG) | 0.94 | 0.34 | 86 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.94 | 0.34 | 88 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 251 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 4 | 1.43 | 70 |
| Skudd på mål | 2/ 4 | 0.71 | 80 |
| Skudd utenfor mål | 2/ 4 | 0.71 | 60 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 87 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 25.00% | N/A | 93 |
| Skuddnøyaktighet | 50.00% | N/A | 88 |
| Skudd per scorede mål | 4.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 68 |
| Forventede assists (xA) | 0.13 | 0.05 | 21 |
| Pasninger | 52 | 18.57 | 11 |
| Vellykkede pasninger | 28/ 52 | 10.00 | 4 |
| Andel fullførte pasninger | 53.85% | N/A | 2 |
| Nøkkelpasninger | 2 | 0.71 | 55 |
| Innlegg | 5 | 1.79 | 70 |
| Vellykkede innlegg | 1/ 5 | 0.36 | 66 |
| Andel fullførte innlegg | 20.00% | N/A | 62 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 5 | 1.79 | 77 |
| Vellykkede driblinger | 3 | 1.07 | 84 |
| Andel vellykkede driblinger | 60.00% | N/A | 74 |
| Mistet ballen | 6 | 2.14 | 2 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 66 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 1 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 1 | 0.36 | 84 |
| Minutter per kort | 251 min'/kort | N/A | 50 |
| Kort over 0.5 | 1 | 12% | 47 |
| Forseelser begått | 9 | 3.21 | 99 |
| Fortseelser imot | 0 | 0.00 | 7 |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 2 | 0.72 | 69 |
| Minutter per innslupne mål | 126 Min | N/A | 70 |
| Holdt nullen | 2 | 25% | 40 |
| Taklinger | 3 | 1.07 | 44 |
| Avskjæringer | 4 | 1.43 | 87 |
| Bakkedueller | 48 | 17.14 | 99 |
| Bakkedueller vunnet | 14 | 5.00 | 70 |
| Luftdueller vunnet | 8 | 2.86 | 92 |
| Driblet forbi | 3 | 1.07 | 16 |
| Klareringer | 5 | 1.79 | 57 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 47 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | 100% |
| Straffespark tatt | 0 | 1 |
| Straffer scoret | 0 | 1 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Leonel Bucca er en Midtbanespiller som har deltatt i 13 kamper denne sesongen i Primera División, og har spilt totalt 515 minutter. Leonel Bucca noterer seg for 0 assister i snitt for hvert 90. minutt han er på banen.
Leonel Bucca har scoret 4 mål totalt så langt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 5. plass på CS Independiente Rivadavias toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert 129. minutt
Ingen assists
Ingen kort
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2025-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0.53 Kort
2023/2024-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.11 Mål
0 Assists
0.44 Kort
2023-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.13 Mål
0 Assists
0.43 Kort
2022-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.21 Mål
0 Assists
0.63 Kort
2021-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
1.12 Kort