Facundo Marín Statistikk
2026
2025
Ovenfor er karrierestatistikken for for Facundo Marín. Facundo Marín har spilt totalt 20 kamper, scoret 6 mål, og registrert 1 assists. Facundo Marín har spilt flest kamper i Primera Nacional med 20 kamper i Argentina. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i Primera Nacional
Primera División statistikk for Facundo Marín
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 4 | N/A | 0 |
| minutter | 11 | 3 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 0 | N/A | 0 |
| Kamper byttet inn | 4 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 0 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 44 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 29 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 54 |
| Mål borte | 0 | 0 | 66 |
| Forventede mål (xG) | 0.22 | 1.65 | 99 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.22 | 1.65 | 99 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Facundo Marín har ikke scoret noen mål så langt i Primera División 2026-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 3 | 22.50 | 99 |
| Skudd på mål | 1/ 3 | 7.50 | 99 |
| Skudd utenfor mål | 2/ 3 | 15.00 | 99 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 77 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 44 |
| Skuddnøyaktighet | 33.33% | N/A | 63 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Facundo Marín har tatt 3 skudd på 4 kamper så langt i Primera División 2026-sesongen. Av de 3 skuddene, var 1 skudd på mål og de andre 2 skudd var utenfor mål. Det betyr at Facundo Marín sin skuddnøyaktighet er 33.33%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 22.50 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 49 |
| Forventede assists (xA) | 0.01 | 0.08 | 31 |
| Pasninger | 7 | 52.50 | 91 |
| Vellykkede pasninger | 5/ 7 | 37.50 | 81 |
| Andel fullførte pasninger | 71.43% | N/A | 21 |
| Nøkkelpasninger | 0 | 0.00 | 6 |
| Innlegg | 0 | 0.00 | 12 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 0 | 0.00 | 24 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 24 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Facundo Marín har ikke assistert noen mål i løpet av denne Primera División-sesongen.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 0 | 0.00 | 7 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | 12 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | 12 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 47 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 11 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 11 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 12 |
| Forseelser begått | 1 | 7.50 | 99 |
| Fortseelser imot | 1 | 7.50 | 99 |
Facundo Marín har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne Primera División-sesongen.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 0 | 0 | 99 |
| Minutter per innslupne mål | 0 Min | N/A | 0 |
| Holdt nullen | 1 | 25% | 55 |
| Taklinger | 0 | 0.00 | 5 |
| Avskjæringer | 0 | 0.00 | 9 |
| Bakkedueller | 2 | 15.00 | 96 |
| Bakkedueller vunnet | 1 | 7.50 | 97 |
| Luftdueller vunnet | 0 | 0.00 | 1 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 0 | 0.00 | 0 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 23 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Facundo Marín har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.
Primera Nacional statistikk for Facundo Marín
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 11 | N/A | 12 |
| minutter | 743 | 68 minutter per kamp | 22 |
| Kamper startet | 6 | N/A | 17 |
| Kamper byttet inn | 1 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 1 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 1 | 0.12 | 72 |
| Målinvolvering | 2 | 0.24 | 75 |
| Mål hjemme | 1 | 0.25 | 84 |
| Mål borte | 0 | 0 | 66 |
| Forventede mål (xG) | 1.03 | 0.20 | 90 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 1.03 | 0.20 | 92 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 743 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 12 | 2.32 | 99 |
| Skudd på mål | 5/ 12 | 0.97 | 99 |
| Skudd utenfor mål | 7/ 12 | 1.35 | 99 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 94 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 54 |
| Skuddnøyaktighet | 41.67% | N/A | 74 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.12 | 79 |
| Forventede assists (xA) | 0.27 | 0.05 | 59 |
| Pasninger | 135 | 26.07 | 97 |
| Vellykkede pasninger | 85/ 135 | 16.42 | 94 |
| Andel fullførte pasninger | 62.96% | N/A | 21 |
| Nøkkelpasninger | 3 | 0.58 | 93 |
| Innlegg | 15 | 2.90 | 99 |
| Vellykkede innlegg | 4/ 15 | 0.77 | 99 |
| Andel fullførte innlegg | 26.67% | N/A | 63 |
| Minutter per assist | 743 Minutter per assist | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 14 | 2.70 | 99 |
| Vellykkede driblinger | 8 | 1.55 | 99 |
| Andel vellykkede driblinger | 57.14% | N/A | 56 |
| Mistet ballen | 8 | 1.55 | 1 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 67 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 3 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 3 | 0.36 | 78 |
| Minutter per kort | 248 min'/kort | N/A | 33 |
| Kort over 0.5 | 2 | 18% | 74 |
| Forseelser begått | 11 | 2.12 | 99 |
| Fortseelser imot | 11 | 2.12 | 99 |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 4 | 0.48 | 94 |
| Minutter per innslupne mål | 186 Min | N/A | 94 |
| Holdt nullen | 6 | 55% | 92 |
| Taklinger | 2 | 0.39 | 97 |
| Avskjæringer | 2 | 0.39 | 53 |
| Bakkedueller | 86 | 16.61 | 99 |
| Bakkedueller vunnet | 34 | 6.57 | 98 |
| Luftdueller vunnet | 1 | 0.19 | 28 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 3 | 0.58 | 55 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 52 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Copa Argentina statistikk for Facundo Marín
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 1 | N/A | 0 |
| minutter | 85 | 85 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 1 | N/A | 2 |
| Kamper byttet inn | 0 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 2 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 1 | 1.06 | 99 |
| Målinvolvering | 1 | 1.06 | 98 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 83 |
| Mål borte | 1 | 1.06 | 99 |
| Forventede mål (xG) | 1.12 | 1.19 | 99 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 1.12 | 1.19 | 99 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 85 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 6 | 6.35 | 99 |
| Skudd på mål | 3/ 6 | 3.18 | 99 |
| Skudd utenfor mål | 3/ 6 | 3.18 | 99 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 94 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 16.67% | N/A | 84 |
| Skuddnøyaktighet | 50.00% | N/A | 86 |
| Skudd per scorede mål | 6.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 76 |
| Forventede assists (xA) | 0.13 | 0.14 | 77 |
| Pasninger | 28 | 29.65 | 82 |
| Vellykkede pasninger | 19/ 28 | 20.12 | 70 |
| Andel fullførte pasninger | 67.86% | N/A | 31 |
| Nøkkelpasninger | 2 | 2.12 | 97 |
| Innlegg | 3 | 3.18 | 87 |
| Vellykkede innlegg | 1/ 3 | 1.06 | 91 |
| Andel fullførte innlegg | 33.33% | N/A | 84 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 4 | 4.24 | 98 |
| Vellykkede driblinger | 1 | 1.06 | 93 |
| Andel vellykkede driblinger | 25.00% | N/A | 55 |
| Mistet ballen | 1 | 1.06 | 14 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 81 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 61 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 61 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 64 |
| Forseelser begått | 2 | 2.12 | 96 |
| Fortseelser imot | 2 | 2.12 | 96 |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 2 | 2.12 | 0 |
| Minutter per innslupne mål | 43 Min | N/A | 16 |
| Holdt nullen | 0 | 0% | 6 |
| Taklinger | 2 | 2.12 | 91 |
| Avskjæringer | 0 | 0.00 | 36 |
| Bakkedueller | 14 | 14.82 | 99 |
| Bakkedueller vunnet | 5 | 5.29 | 87 |
| Luftdueller vunnet | 0 | 0.00 | 26 |
| Driblet forbi | 1 | 1.06 | 7 |
| Klareringer | 0 | 0.00 | 17 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 67 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Facundo Marín er en Angrepsspiller som har deltatt i 11 kamper denne sesongen i Primera Nacional, og har spilt totalt 743 minutter. Facundo Marín scorer 0.12 mål i snitt for hvert 90. minutt han er på banen. Disse angrepsprestasjonene gjør at han ligger på plassering 242 av 833 spillere som har spilt minst 3 kamper i Primera Nacional.
Han har scoret 1 mål totalt så langt denne sesongen, noe som gjør at han ligger på plassering 15 på Primera Nacional-sesongens toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert 743. minutt
Gir assist hvert 743. minutt
Får kort hvert 248. minutt
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2025-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
1 Mål
0 Assists
0 Kort