Pausetabell - Ungarn NB III Nyugati

Turnering
Mål
- Statistikker i denne kategorien :
- 1. omgang-tabell -
- 2. omgang-tabell -
- Leder eller ligger under til pause -
- Markedsverdi -
- Datasett og Excel-nedlastinger -
- Odds -
- Forventede Poeng
Pausetabell - NB III Nyugati
* All statistikk på denne tabellen er hentet fra pauseresultater.
Hjemme / Pausetabell (NB III Nyugati)
| # | Lag | KS Kamper spilt | V - U - T (HT) Leder - uavgjort - ligger under til pause | MF Mål for (MF). Antallet mål dette laget har scoret. | MM Mål imot (MM). Antallet mål dette laget har sluppet inn. | MF Målforskjell (MF). Scorede mål - innslupne mål | Poeng | Siste 5 (HT) | PPK (HT) | HN Holdt nullen (HN). Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper. * Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen | BTTS Begge lag scorer (BTTS). Liste over lag med høyest antall kamper der begge lag scoret. Statistikk kun fra lagets nasjonale liga. * Laget må ha spilt minst 7 kamper før de kvalifiserer for denne Begge lag scorer-tabellen. | Scoret ikke Scoret ikke (Scoret ikke). Kamper der laget ikke har scoret. | 0.5+ Over 0.5 (0.5+). Antallet eller prosenten av kamper der det totale antallet mål endte over 0.5 (dvs.: 1, 2 eller 3 mål) | 1.5+ Over 1.5 (1.5+). Antallet eller prosenten av kamper der det totale antallet mål endte over 1.5 (dvs.: 2, 3 eller 4 mål) | 2.5+ Over 2.5 (2.5+). Antallet eller prosenten av kamper der det totale antallet mål endte over 2.5 (dvs.: 3, 4 eller 5 mål) | Gj. Gjennomsnittlig mål per kamp (gj.snitt). Gjennomsnittlig antall mål totalt per kamp. Beregnet over denne sesongen. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FC Tatabanya![]() FC TatabanyaNB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 2 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 7-5-0 | 15 | 2 | +13 | 26 |
| 1.37 | 53% | 11% | 21% | 42% | 26% | 11% | 0.89 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Budaorsi SC![]() Budaorsi SCNB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 9 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 7-5-5 | 13 | 8 | +5 | 26 |
| 1.37 | 53% | 16% | 42% | 68% | 21% | 16% | 1.11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Puskas Ferenc Akademia FC II![]() Puskas Ferenc Akademia FC IINB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 4 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 6-8-1 | 12 | 1 | +11 | 26 |
| 1.37 | 74% | 0% | 47% | 37% | 26% | 5% | 0.68 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | III Keruleti TUE UPE![]() III Keruleti TUE UPENB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 5 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 6-5-0 | 14 | 5 | +9 | 23 |
| 1.21 | 32% | 26% | 11% | 47% | 37% | 11% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | Erdi Varosi SE![]() Erdi Varosi SENB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 6 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 5-8-3 | 9 | 6 | +3 | 23 |
| 1.21 | 58% | 11% | 47% | 53% | 26% | 0% | 0.79 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | Gyori ETO FC II![]() Gyori ETO FC IINB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 13 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 5-6-4 | 11 | 11 | 0 | 21 |
| 1.11 | 37% | 21% | 42% | 58% | 32% | 16% | 1.16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | Balatonfuredi FC![]() Balatonfuredi FCNB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 10 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 5-3-2 | 8 | 4 | +4 | 18 |
| 0.95 | 37% | 11% | 16% | 42% | 16% | 5% | 0.63 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | FC Veszprem![]() FC VeszpremNB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 1 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 3-6-0 | 4 | 0 | +4 | 15 |
| 0.79 | 47% | 0% | 32% | 16% | 5% | 0% | 0.21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Nagykanizsai ULE![]() Nagykanizsai ULENB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 3 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 4-2-2 | 10 | 5 | +5 | 14 |
| 0.74 | 21% | 16% | 11% | 37% | 21% | 16% | 0.79 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Bicskei TC![]() Bicskei TCNB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 7 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 3-4-1 | 9 | 3 | +6 | 13 |
| 0.68 | 26% | 11% | 21% | 26% | 16% | 11% | 0.63 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Kelen SC![]() Kelen SCNB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 16 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 0-12-2 | 3 | 6 | -3 | 12 |
| 0.63 | 47% | 16% | 58% | 26% | 21% | 0% | 0.47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Kaposvari Rakoczi FC![]() Kaposvari Rakoczi FCNB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 8 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 2-5-4 | 5 | 7 | -2 | 11 |
| 0.58 | 26% | 11% | 42% | 37% | 21% | 5% | 0.63 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Csornai SE![]() Csornai SENB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 17 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 1-6-2 | 9 | 8 | +1 | 9 |
| 0.47 | 16% | 26% | 16% | 37% | 37% | 11% | 0.89 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Gyirmot SE II![]() Gyirmot SE IINB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 14 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 2-0-5 | 5 | 7 | -2 | 6 |
| 0.32 | 5% | 11% | 21% | 37% | 16% | 11% | 0.63 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | Videoton II![]() Videoton IINB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 11 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 1-3-1 | 3 | 3 | 0 | 6 |
| 0.32 | 16% | 5% | 16% | 16% | 5% | 5% | 0.32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | Zsambeki SK![]() Zsambeki SKNB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 20 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 0-4-5 | 1 | 11 | -10 | 4 |
| 0.21 | 16% | 5% | 42% | 32% | 21% | 5% | 0.63 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | Technoroll Teskand KSE![]() Technoroll Teskand KSENB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 18 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 1-0-2 | 2 | 5 | -3 | 3 |
| 0.16 | 5% | 5% | 5% | 16% | 11% | 11% | 0.37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | Komaromi VSE![]() Komaromi VSENB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 12 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 0-2-4 | 0 | 5 | -5 | 2 |
| 0.11 | 11% | 0% | 32% | 21% | 5% | 0% | 0.26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | Zalaegerszegi TE II![]() Zalaegerszegi TE IINB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 15 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 0-1-4 | 1 | 8 | -7 | 1 |
| 0.05 | 5% | 5% | 21% | 21% | 11% | 11% | 0.47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | ![]() | Mori SE![]() Mori SENB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 19 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 0-0-2 | 1 | 5 | -4 | 0 |
| 0.00 | 0% | 5% | 5% | 11% | 5% | 5% | 0.32 |
Borte / Pausetabell (NB III Nyugati)
| # | Lag | KS Kamper spilt | V - U - T (HT) Leder - uavgjort - ligger under til pause | MF Mål for (MF). Antallet mål dette laget har scoret. | MM Mål imot (MM). Antallet mål dette laget har sluppet inn. | MF Målforskjell (MF). Scorede mål - innslupne mål | Poeng | Siste 5 (HT) | PPK (HT) | HN Holdt nullen (HN). Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper. * Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen | BTTS Begge lag scorer (BTTS). Liste over lag med høyest antall kamper der begge lag scoret. Statistikk kun fra lagets nasjonale liga. * Laget må ha spilt minst 7 kamper før de kvalifiserer for denne Begge lag scorer-tabellen. | Scoret ikke Scoret ikke (Scoret ikke). Kamper der laget ikke har scoret. | 0.5+ Over 0.5 (0.5+). Antallet eller prosenten av kamper der det totale antallet mål endte over 0.5 (dvs.: 1, 2 eller 3 mål) | 1.5+ Over 1.5 (1.5+). Antallet eller prosenten av kamper der det totale antallet mål endte over 1.5 (dvs.: 2, 3 eller 4 mål) | 2.5+ Over 2.5 (2.5+). Antallet eller prosenten av kamper der det totale antallet mål endte over 2.5 (dvs.: 3, 4 eller 5 mål) | Gj. Gjennomsnittlig mål per kamp (gj.snitt). Gjennomsnittlig antall mål totalt per kamp. Beregnet over denne sesongen. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FC Tatabanya![]() FC TatabanyaNB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 2 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 7-5-1 | 19 | 6 | +13 | 26 |
| 1.37 | 37% | 26% | 26% | 47% | 37% | 32% | 1.32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Nagykanizsai ULE![]() Nagykanizsai ULENB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 3 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 7-4-3 | 15 | 8 | +7 | 25 |
| 1.32 | 42% | 21% | 21% | 63% | 32% | 16% | 1.21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Kaposvari Rakoczi FC![]() Kaposvari Rakoczi FCNB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 8 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 5-5-2 | 8 | 4 | +4 | 20 |
| 1.05 | 42% | 11% | 26% | 47% | 16% | 0% | 0.63 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | III Keruleti TUE UPE![]() III Keruleti TUE UPENB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 5 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 4-4-3 | 6 | 4 | +2 | 16 |
| 0.84 | 37% | 5% | 32% | 42% | 11% | 0% | 0.53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | Gyori ETO FC II![]() Gyori ETO FC IINB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 13 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 2-7-2 | 7 | 8 | -1 | 13 |
| 0.68 | 21% | 26% | 26% | 42% | 32% | 5% | 0.79 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | Csornai SE![]() Csornai SENB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 17 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 3-4-4 | 5 | 9 | -4 | 13 |
| 0.68 | 32% | 11% | 32% | 42% | 21% | 11% | 0.74 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | Komaromi VSE![]() Komaromi VSENB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 12 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 3-4-3 | 6 | 7 | -1 | 13 |
| 0.68 | 37% | 11% | 26% | 32% | 21% | 11% | 0.68 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Erdi Varosi SE![]() Erdi Varosi SENB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 6 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 2-6-2 | 5 | 6 | -1 | 12 |
| 0.63 | 37% | 11% | 32% | 26% | 21% | 5% | 0.58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Balatonfuredi FC![]() Balatonfuredi FCNB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 10 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 2-6-3 | 3 | 4 | -1 | 12 |
| 0.63 | 42% | 5% | 42% | 26% | 5% | 5% | 0.37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Budaorsi SC![]() Budaorsi SCNB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 9 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 1-8-0 | 3 | 2 | +1 | 11 |
| 0.58 | 37% | 11% | 32% | 16% | 11% | 0% | 0.26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Technoroll Teskand KSE![]() Technoroll Teskand KSENB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 18 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 2-5-1 | 5 | 3 | +2 | 11 |
| 0.58 | 26% | 11% | 21% | 26% | 16% | 0% | 0.42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | FC Veszprem![]() FC VeszpremNB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 1 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 2-4-1 | 5 | 4 | +1 | 10 |
| 0.53 | 21% | 11% | 16% | 26% | 21% | 0% | 0.47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Zalaegerszegi TE II![]() Zalaegerszegi TE IINB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 15 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 2-4-3 | 4 | 6 | -2 | 10 |
| 0.53 | 26% | 11% | 32% | 26% | 16% | 11% | 0.53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Puskas Ferenc Akademia FC II![]() Puskas Ferenc Akademia FC IINB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 4 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 2-3-1 | 2 | 1 | +1 | 9 |
| 0.47 | 26% | 0% | 21% | 16% | 0% | 0% | 0.16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | Gyirmot SE II![]() Gyirmot SE IINB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 14 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 2-3-5 | 9 | 19 | -10 | 9 |
| 0.47 | 11% | 21% | 26% | 47% | 42% | 37% | 1.47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | Bicskei TC![]() Bicskei TCNB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 7 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 1-3-6 | 2 | 9 | -7 | 6 |
| 0.32 | 16% | 5% | 42% | 42% | 16% | 0% | 0.58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | Videoton II![]() Videoton IINB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 11 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 0-5-2 | 0 | 2 | -2 | 5 |
| 0.26 | 26% | 0% | 37% | 11% | 0% | 0% | 0.11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | Mori SE![]() Mori SENB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 19 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 1-2-5 | 2 | 9 | -7 | 5 |
| 0.26 | 11% | 5% | 32% | 37% | 21% | 0% | 0.58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | Kelen SC![]() Kelen SCNB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 16 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 1-1-4 | 3 | 7 | -4 | 4 |
| 0.21 | 11% | 5% | 21% | 26% | 21% | 5% | 0.53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | ![]() | Zsambeki SK![]() Zsambeki SKNB III Nyugati (3. div) Ligaplassering 20 / 20 Ungarn
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 19 | 0-2-7 | 1 | 17 | -16 | 2 |
| 0.11 | 11% | 5% | 42% | 37% | 21% | 16% | 0.95 |
Pausetabell - Ungarn
- Divisjon 1
- Divisjon 2
- Cup
- Divisjon 1
- Divisjon 3
- Divisjon 3
- Divisjon 3
- Divisjon 3
- Divisjon 2
- Cup
- Divisjon 3
- Divisjon 3
- Divisjon 3
- Divisjon 3
- Cup
- Divisjon 3



















