National 2 Group C Tabell og statistikk

National 2 Group C Logo
Divisjon
4
Lag
17
Kamper
21/272 Spilt
Fremgang
 
8% fullført
Siste 5 hjemmeHjemme Form
Form
BorteSiste 5 borte
05/09 17:00Hauts Lyonnais SC
Hauts Lyonnais SC

Hauts Lyonnais SC

National 2 Group C (4. div)

Ligaplassering 0 / 17

Frankrike

LÅS OPP STATISTIKK

Oppgrader til FootyStats Premium og lås opp seier %, begge lag scorer, holdt nullen, cornerstatistikk , kortstatistikk, scoret ikke, over 2.5 ~ 3.5.

footystats.org/no/premium

2.00
3.00
GFA Rumilly Vallieres
GFA Rumilly Vallieres

GFA Rumilly Vallieres

National 2 Group C (4. div)

Ligaplassering 0 / 17

Frankrike

LÅS OPP STATISTIKK

Oppgrader til FootyStats Premium og lås opp seier %, begge lag scorer, holdt nullen, cornerstatistikk , kortstatistikk, scoret ikke, over 2.5 ~ 3.5.

footystats.org/no/premium

05/09 18:00Canet Roussillon FC
Canet Roussillon FC

Canet Roussillon FC

National 2 Group C (4. div)

Ligaplassering 0 / 17

Frankrike

LÅS OPP STATISTIKK

Oppgrader til FootyStats Premium og lås opp seier %, begge lag scorer, holdt nullen, cornerstatistikk , kortstatistikk, scoret ikke, over 2.5 ~ 3.5.

footystats.org/no/premium

0.00
1.00
SC Toulon
SC Toulon

SC Toulon

National 2 Group C (4. div)

Ligaplassering 0 / 17

Frankrike

LÅS OPP STATISTIKK

Oppgrader til FootyStats Premium og lås opp seier %, begge lag scorer, holdt nullen, cornerstatistikk , kortstatistikk, scoret ikke, over 2.5 ~ 3.5.

footystats.org/no/premium

05/09 17:00Esperance Sportive Troyes Aube Champagne II
Esperance Sportive Troyes Aube Champagne II

Esperance Sportive Troyes Aube Champagne II

National 2 Group C (4. div)

Ligaplassering 0 / 17

Frankrike

LÅS OPP STATISTIKK

Oppgrader til FootyStats Premium og lås opp seier %, begge lag scorer, holdt nullen, cornerstatistikk , kortstatistikk, scoret ikke, over 2.5 ~ 3.5.

footystats.org/no/premium

1.33
1.00
AS Saint Priest
AS Saint Priest

AS Saint Priest

National 2 Group C (4. div)

Ligaplassering 0 / 17

Frankrike

LÅS OPP STATISTIKK

Oppgrader til FootyStats Premium og lås opp seier %, begge lag scorer, holdt nullen, cornerstatistikk , kortstatistikk, scoret ikke, over 2.5 ~ 3.5.

footystats.org/no/premium

05/09 17:00Hyeres FC
Hyeres FC

Hyeres FC

National 2 Group C (4. div)

Ligaplassering 0 / 17

Frankrike

LÅS OPP STATISTIKK

Oppgrader til FootyStats Premium og lås opp seier %, begge lag scorer, holdt nullen, cornerstatistikk , kortstatistikk, scoret ikke, over 2.5 ~ 3.5.

footystats.org/no/premium

2.33
0.33
FC Istres Ouest Provence
FC Istres Ouest Provence

FC Istres Ouest Provence

National 2 Group C (4. div)

Ligaplassering 0 / 17

Frankrike

LÅS OPP STATISTIKK

Oppgrader til FootyStats Premium og lås opp seier %, begge lag scorer, holdt nullen, cornerstatistikk , kortstatistikk, scoret ikke, over 2.5 ~ 3.5.

footystats.org/no/premium

05/09 17:00Etoile Frejus Saint Raphael FC
Etoile Frejus Saint Raphael FC

Etoile Frejus Saint Raphael FC

National 2 Group C (4. div)

Ligaplassering 0 / 17

Frankrike

LÅS OPP STATISTIKK

Oppgrader til FootyStats Premium og lås opp seier %, begge lag scorer, holdt nullen, cornerstatistikk , kortstatistikk, scoret ikke, over 2.5 ~ 3.5.

footystats.org/no/premium

2.00
1.33
ASF Andrezieux Boutheon
ASF Andrezieux Boutheon

ASF Andrezieux Boutheon

National 2 Group C (4. div)

Ligaplassering 0 / 17

Frankrike

LÅS OPP STATISTIKK

Oppgrader til FootyStats Premium og lås opp seier %, begge lag scorer, holdt nullen, cornerstatistikk , kortstatistikk, scoret ikke, over 2.5 ~ 3.5.

footystats.org/no/premium

05/09 17:00Bourges Foot 18
Bourges Foot 18

Bourges Foot 18

National 2 Group C (4. div)

Ligaplassering 0 / 17

Frankrike

LÅS OPP STATISTIKK

Oppgrader til FootyStats Premium og lås opp seier %, begge lag scorer, holdt nullen, cornerstatistikk , kortstatistikk, scoret ikke, over 2.5 ~ 3.5.

footystats.org/no/premium

1.00
1.00
Monts dOr Azergues Foot
Monts dOr Azergues Foot

Monts dOr Azergues Foot

National 2 Group C (4. div)

Ligaplassering 0 / 17

Frankrike

LÅS OPP STATISTIKK

Oppgrader til FootyStats Premium og lås opp seier %, begge lag scorer, holdt nullen, cornerstatistikk , kortstatistikk, scoret ikke, over 2.5 ~ 3.5.

footystats.org/no/premium

05/09 17:00Lyon Duchere AS
Lyon Duchere AS

Lyon Duchere AS

National 2 Group C (4. div)

Ligaplassering 0 / 17

Frankrike

LÅS OPP STATISTIKK

Oppgrader til FootyStats Premium og lås opp seier %, begge lag scorer, holdt nullen, cornerstatistikk , kortstatistikk, scoret ikke, over 2.5 ~ 3.5.

footystats.org/no/premium

0.00
3.00
Nimes Olympique
Nimes Olympique

Nimes Olympique

National 2 Group C (4. div)

Ligaplassering 0 / 17

Frankrike

LÅS OPP STATISTIKK

Oppgrader til FootyStats Premium og lås opp seier %, begge lag scorer, holdt nullen, cornerstatistikk , kortstatistikk, scoret ikke, over 2.5 ~ 3.5.

footystats.org/no/premium

* Tiden er i din lokale tidssone (+01:00)

National 2 Group C Tabell (Frankrike) - 2026/27

 LagKS
Kamper spilt denne sesongen
V
Seier
U
Uavgjort
T
Tap
MF
Mål for (MF).
Antallet mål dette
laget har scoret.
MM
Mål imot (MM).
Antallet mål dette
laget har sluppet inn.
MF
Målforskjell (MF).
Scorede mål - innslupne mål
PoengSiste 5PPK
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
BTTS
Begge lag scorer (BTTS).
Liste over lag med høyest antall kamper der begge lag scoret. Statistikk kun fra lagets nasjonale liga.
* Laget må ha spilt minst 7 kamper før de kvalifiserer for denne Begge lag scorer-tabellen.
Scoret ikke
Scoret ikke (Scoret ikke).
Kamper der laget ikke har scoret.
Gult kort / Rødt kort
Cornere / kamp
1.5+
Over 1.5 (1.5+).
Antallet eller prosenten av kamper der det totale antallet mål endte over 1.5 (dvs.: 2, 3 eller 4 mål)
2.5+
Over 2.5 (2.5+).
Antallet eller prosenten av kamper der det totale antallet mål endte over 2.5 (dvs.: 3, 4 eller 5 mål)
Gj.
Gjennomsnittlig mål per kamp (gj.snitt).
Gjennomsnittlig antall mål totalt per kamp.
Beregnet over denne sesongen.
1
Nîmes Olympique StatistikkNimes Olympique30000009
  • V
    Canet Roussillon FC

    Canet Roussillon FC

    National 2 Group C

    22/08 18:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Nîmes Olympique

    Nimes Olympique

  • V
    Nîmes Olympique

    Nimes Olympique

    National 2 Group C

    29/08 17:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Étoile Fréjus Saint-Raphaël FC

    Etoile Frejus Saint Raphael FC

  • V
    Lyon Duchère AS

    Lyon Duchere AS

    National 2 Group C

    05/09 17:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Nîmes Olympique

    Nimes Olympique

3.00
0%0%0%0%0%0.00
2
Hyères FC StatistikkHyeres FC30000007
  • U
    Hyères FC

    Hyeres FC

    National 2 Group C

    21/08 18:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    FC Limonest

    FC Limonest

  • V
    La Berrichonne de Châteauroux

    La Berrichonne de Chateauroux

    National 2 Group C

    28/08 18:30

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Hyères FC

    Hyeres FC

  • V
    Hyères FC

    Hyeres FC

    National 2 Group C

    05/09 17:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    FC Istres Ouest Provence

    FC Istres Ouest Provence

2.33
0%0%0%0%0%0.00
3
GFA Rumilly Vallières StatistikkGFA Rumilly Vallieres20000006
  • V
    Lyon Duchère AS

    Lyon Duchere AS

    National 2 Group C

    22/08 17:00

    1 - 7

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    GFA Rumilly Vallières

    GFA Rumilly Vallieres

  • V
    GFA Rumilly Vallières

    GFA Rumilly Vallieres

    National 2 Group C

    29/08 17:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Espérance Sportive Troyes Aube Champagne II

    Esperance Sportive Troyes Aube Champagne II

3.00
0%0%0%0%0%0.00
4
Étoile Fréjus Saint-Raphaël FC StatistikkEtoile Frejus Saint Raphael FC30000006
  • V
    Étoile Fréjus Saint-Raphaël FC

    Etoile Frejus Saint Raphael FC

    National 2 Group C

    22/08 17:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    AS Saint-Priest

    AS Saint Priest

  • T
    Nîmes Olympique

    Nimes Olympique

    National 2 Group C

    29/08 17:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Étoile Fréjus Saint-Raphaël FC

    Etoile Frejus Saint Raphael FC

  • V
    Étoile Fréjus Saint-Raphaël FC

    Etoile Frejus Saint Raphael FC

    National 2 Group C

    05/09 17:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    ASF Andrézieux Bouthéon

    ASF Andrezieux Boutheon

2.00
0%0%0%0%0%0.00
5
Hauts Lyonnais SC StatistikkHauts Lyonnais SC20000004
  • U
    Hauts Lyonnais SC

    Hauts Lyonnais SC

    National 2 Group C

    22/08 17:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    La Berrichonne de Châteauroux

    La Berrichonne de Chateauroux

  • V
    FC Istres Ouest Provence

    FC Istres Ouest Provence

    National 2 Group C

    29/08 16:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Hauts Lyonnais SC

    Hauts Lyonnais SC

2.00
0%0%0%0%0%0.00
6
ASF Andrézieux Bouthéon StatistikkASF Andrezieux Boutheon30000004
  • U
    Bourges Foot 18

    Bourges Foot 18

    National 2 Group C

    22/08 17:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    ASF Andrézieux Bouthéon

    ASF Andrezieux Boutheon

  • V
    ASF Andrézieux Bouthéon

    ASF Andrezieux Boutheon

    National 2 Group C

    29/08 17:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Canet Roussillon FC

    Canet Roussillon FC

  • T
    Étoile Fréjus Saint-Raphaël FC

    Etoile Frejus Saint Raphael FC

    National 2 Group C

    05/09 17:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    ASF Andrézieux Bouthéon

    ASF Andrezieux Boutheon

1.33
0%0%0%0%0%0.00
7
Espérance Sportive Troyes Aube Champagne II StatistikkEsperance Sportive Troyes Aube Champagne II30000004
  • U
    Espérance Sportive Troyes Aube Champagne II

    Esperance Sportive Troyes Aube Champagne II

    National 2 Group C

    22/08 16:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Istres Ouest Provence

    FC Istres Ouest Provence

  • T
    GFA Rumilly Vallières

    GFA Rumilly Vallieres

    National 2 Group C

    29/08 17:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Espérance Sportive Troyes Aube Champagne II

    Esperance Sportive Troyes Aube Champagne II

  • V
    Espérance Sportive Troyes Aube Champagne II

    Esperance Sportive Troyes Aube Champagne II

    National 2 Group C

    05/09 17:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    AS Saint-Priest

    AS Saint Priest

1.33
0%0%0%0%0%0.00
8
Touraine StatistikkTouraine10000003
  • V
    FC Limonest

    FC Limonest

    National 2 Group C

    29/08 17:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Touraine

    Touraine

3.00
0%0%0%0%0%0.00
9
Bourges Foot 18 StatistikkBourges Foot 1830000003
  • U
    Bourges Foot 18

    Bourges Foot 18

    National 2 Group C

    22/08 17:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    ASF Andrézieux Bouthéon

    ASF Andrezieux Boutheon

  • U
    SC Toulon

    SC Toulon

    National 2 Group C

    29/08 17:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Bourges Foot 18

    Bourges Foot 18

  • U
    Bourges Foot 18

    Bourges Foot 18

    National 2 Group C

    05/09 17:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Monts d

    Monts dOr Azergues Foot

1.00
0%0%0%0%0%0.00
10
AS Saint-Priest StatistikkAS Saint Priest30000003
  • T
    Étoile Fréjus Saint-Raphaël FC

    Etoile Frejus Saint Raphael FC

    National 2 Group C

    22/08 17:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    AS Saint-Priest

    AS Saint Priest

  • V
    AS Saint-Priest

    AS Saint Priest

    National 2 Group C

    29/08 17:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Lyon Duchère AS

    Lyon Duchere AS

  • T
    Espérance Sportive Troyes Aube Champagne II

    Esperance Sportive Troyes Aube Champagne II

    National 2 Group C

    05/09 17:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    AS Saint-Priest

    AS Saint Priest

1.00
0%0%0%0%0%0.00
11
Monts dMonts dOr Azergues Foot20000002
  • U
    Monts d

    Monts dOr Azergues Foot

    National 2 Group C

    22/08 17:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SC Toulon

    SC Toulon

  • U
    Bourges Foot 18

    Bourges Foot 18

    National 2 Group C

    05/09 17:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Monts d

    Monts dOr Azergues Foot

1.00
0%0%0%0%0%0.00
12
SC Toulon StatistikkSC Toulon20000002
  • U
    Monts d

    Monts dOr Azergues Foot

    National 2 Group C

    22/08 17:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SC Toulon

    SC Toulon

  • U
    SC Toulon

    SC Toulon

    National 2 Group C

    29/08 17:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Bourges Foot 18

    Bourges Foot 18

1.00
0%0%0%0%0%0.00
13
La Berrichonne de Châteauroux StatistikkLa Berrichonne de Chateauroux20000001
  • U
    Hauts Lyonnais SC

    Hauts Lyonnais SC

    National 2 Group C

    22/08 17:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    La Berrichonne de Châteauroux

    La Berrichonne de Chateauroux

  • T
    La Berrichonne de Châteauroux

    La Berrichonne de Chateauroux

    National 2 Group C

    28/08 18:30

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Hyères FC

    Hyeres FC

0.50
0%0%0%0%0%0.00
14
FC Limonest StatistikkFC Limonest20000001
  • U
    Hyères FC

    Hyeres FC

    National 2 Group C

    21/08 18:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    FC Limonest

    FC Limonest

  • T
    FC Limonest

    FC Limonest

    National 2 Group C

    29/08 17:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Touraine

    Touraine

0.50
0%0%0%0%0%0.00
15
FC Istres Ouest Provence StatistikkFC Istres Ouest Provence30000001
  • U
    Espérance Sportive Troyes Aube Champagne II

    Esperance Sportive Troyes Aube Champagne II

    National 2 Group C

    22/08 16:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Istres Ouest Provence

    FC Istres Ouest Provence

  • T
    FC Istres Ouest Provence

    FC Istres Ouest Provence

    National 2 Group C

    29/08 16:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Hauts Lyonnais SC

    Hauts Lyonnais SC

  • T
    Hyères FC

    Hyeres FC

    National 2 Group C

    05/09 17:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    FC Istres Ouest Provence

    FC Istres Ouest Provence

0.33
0%0%0%0%0%0.00
16
Canet Roussillon FC StatistikkCanet Roussillon FC20000000
  • T
    Canet Roussillon FC

    Canet Roussillon FC

    National 2 Group C

    22/08 18:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Nîmes Olympique

    Nimes Olympique

  • T
    ASF Andrézieux Bouthéon

    ASF Andrezieux Boutheon

    National 2 Group C

    29/08 17:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Canet Roussillon FC

    Canet Roussillon FC

0.00
0%0%0%0%0%0.00
17
Lyon Duchère AS StatistikkLyon Duchere AS30000000
  • T
    Lyon Duchère AS

    Lyon Duchere AS

    National 2 Group C

    22/08 17:00

    1 - 7

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    GFA Rumilly Vallières

    GFA Rumilly Vallieres

  • T
    AS Saint-Priest

    AS Saint Priest

    National 2 Group C

    29/08 17:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Lyon Duchère AS

    Lyon Duchere AS

  • T
    Lyon Duchère AS

    Lyon Duchere AS

    National 2 Group C

    05/09 17:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Nîmes Olympique

    Nimes Olympique

0.00
0%0%0%0%0%0.00
Terminologi

PPK : Gjennomsnittlig poeng per kamp tatt i turneringen.
Høyere tall indikerer et sterkere lag.

HN : Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen

BTTS : Liste over lag med høyest antall kamper der begge lag scoret. Statistikk kun fra lagets nasjonale liga.
* Laget må ha spilt minst 7 kamper før de kvalifiserer for denne Begge lag scorer-tabellen.

Scoret ikke : Kamper der laget ikke har scoret.

National 2 Group CStatistikk (Frankrike) - 2026/27

Varmekart over mål

0
Mål / kamp

0 Mål (Hjemme)

0 Mål (Borte)

  • 15'
  • 30'
    HT
    • 60'
    • 75'
      FT

      38%

      Første omgang

      62%

      Andre omgang

      0min/mål

      (0 mål på 21 kamper)

      +0% angrepsfordel hjemme

      (Scorer 0% flere mål enn vanlig)

      0% holdt nullen

      (0 ganger på 21 kamper)

      0% Forsvarsfordel hjemme

      (Slipper inn 0% færre mål enn vanlig)

      0% begge lag scorer

      (0 ganger på 21 kamper)

      57% - Middels Risiko

      (Resultatet er litt uforutsigbart)

      *Varmekart over mål viser når målene forekommer i denne ligaen.
      Rød = høytscoreende. Gul = gjennomsnittlig. Grønn = lavtscorende

      National 2 Group C-TRENDER (Frankrike) - 2026/27

      Hjemmeseier

      Uavgjort

      Borteseier

      0%
      0%
      0%

      Over +

      Over 0.5
      0%
      Over 1.5
      0%
      Over 2.5
      0%
      Over 3.5
      0%
      Over 4.5
      0%

      Under-

      Under 0.5
      0%
      Under 1.5
      0%
      Under 2.5
      0%
      Under 3.5
      0%
      Under 4.5
      0%

      Hyppige måltotaler - Fulltid

      0 Mål
      0%  /  0 ganger
      0 Mål
      0%  /  0 ganger
      0 Mål
      0%  /  0 ganger
      0 Mål
      0%  /  0 ganger
      0 Mål
      0%  /  0 ganger
      0 Mål
      0%  /  0 ganger

      Hyppige resultater - Fulltid

      0 - 0
      0%  /  0 ganger
      0 - 0
      0%  /  0 ganger
      0 - 0
      0%  /  0 ganger
      0 - 0
      0%  /  0 ganger
      0 - 0
      0%  /  0 ganger
      0 - 0
      0%  /  0 ganger
      0 - 0
      0%  /  0 ganger
      0 - 0
      0%  /  0 ganger
      0 - 0
      0%  /  0 ganger
      0 - 0
      0%  /  0 ganger
      0 - 0
      0%  /  0 ganger
      Vis alleVis færre

      Mål per 10 min.

      0%
      0 / 0 Mål
      0%
      0 / 0 Mål
      0%
      0 / 0 Mål
      0%
      0 / 0 Mål
      0%
      0 / 0 Mål
      0%
      0 / 0 Mål
      0%
      0 / 0 Mål
      0%
      0 / 0 Mål
      0%
      0 / 0 Mål

      0' - 10'

      11' - 20'

      21' - 30'

      31' - 40'

      41' - 50'

      51' - 60'

      61' - 70'

      71' - 80'

      81' - 90'

      Mål per 15. min.

      0%
      0 / 0 Mål
      0%
      0 / 0 Mål
      0%
      0 / 0 Mål
      0%
      0 / 0 Mål
      0%
      0 / 0 Mål
      0%
      0 / 0 Mål

      0' - 15'

      16' - 30'

      31' - 45'

      46' - 60'

      61' - 75'

      76' - 90'

      Kampstatistikk - 2026/2027

      Skudd per kamp
      0
      Skudd/kamp (hjemme)
      0
      Skudd/kamp (borte)
      0
      Ballbesittelse (hjemme)
      0%
      Ballbesittelse (borte)
      0%
      Forseelser per kamp
      0
      Forseelser/kamp (hjemme)
      0
      Forseelser/kamp (borte)
      0
      Offsider/kamp
      0
      Spillere deltatt
      0
      Cornere

      LÅS OPP

      Cornere / kamp


      Hjemme


      Borte

      * Totalt antall cornere / kamp

      Kort

      LÅS OPP

      Kort / kamp


      Hjemme


      Borte

      * Rødt kort = 2 kort.

      Over - cornere

      Over 7.5
      Over 8.5
      Over 9.5
      Over 10.5
      Over 11.5
      Over 12.5

      Over - kort

      Over 0.5
      Over 1.5
      Over 2.5
      Over 3.5
      Over 4.5
      Over 5.5

      Pausestatistikk (1. omg / 2. omg)

      Mål i 1. omg - Over X

      Over 0.5
      0%
      Over 1.5
      0%
      Over 2.5
      0%
      Over 3.5
      0%

      Mål i 2. omg. - Over X

      Over 0.5
      0%
      Over 1.5
      0%
      Over 2.5
      0%
      Over 3.5
      0%

      * Mål i 1. omg = Mål i første omgang i Frankrike-National 2 Group C

      * Mål i 2. omg = Mål i andre omgang i Frankrike-National 2 Group C

      Hyppige måltotaler - Halvtid

      0 Mål
      0%  /  0 ganger
      0 Mål
      0%  /  0 ganger
      0 Mål
      0%  /  0 ganger
      0 Mål
      0%  /  0 ganger

      Hyppige resultater - Halvtid

      0 - 0
      0%  /  0 ganger
      0 - 0
      0%  /  0 ganger
      0 - 0
      0%  /  0 ganger
      0 - 0
      0%  /  0 ganger
      0 - 0
      0%  /  0 ganger
      0 - 0
      0%  /  0 ganger

      National 2 Group C Spillerstatistikk

      Toppscorere

      * Statistikk fra 2026/27-sesongen i National 2 Group C

      Assistkonger

      * Statistikk fra 2026/27-sesongen i National 2 Group C

      Flest kamper uten baklengs

      * Statistikk fra 2026/27-sesongen i National 2 Group C

      Mål per 90. minutt

      * Statistikk fra 2026/27-sesongen i National 2 Group C

      Assists per 90. minutt

      * Statistikk fra 2026/27-sesongen i National 2 Group C

      Straffespark scoret

      * Statistikk fra 2026/27-sesongen i National 2 Group C

      /no/
      https://cdn.footystats.org/
      - Starter om###min.'
      - Starter om###t'
      Live'
      - Startet
      Snart
      Startet
      no

      Laster inn statistikk

      BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.