Gj.snitt totalt antall mål - Bangladesh Federation Cup

Turnering
Mål
- Statistikker i denne kategorien :
- Gj.snitt totalt antall mål -
- Scorede mål -
- Innslupne mål -
- Kamper uten baklengs -
- Begge lag scoret -
- Scoret ikke -
- xG (forventede mål)
Gj.snitt totalt antall mål - Federation Cup
| # | Lag | KS | Totalt antall mål | Gj. | Hjemme | Borte | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Arambagh Krira Sangha | 4 | 14 | 3.50 / kamp | 3.33 | 4.00 |
| 2 | ![]() | Bangladesh Police FC | 4 | 14 | 3.50 / kamp | 4.00 | 3.00 |
| 3 | ![]() | Bashundhara Kings | 5 | 16 | 3.20 / kamp | 1.00 | 4.67 |
| 4 | ![]() | Fakirerpool | 3 | 9 | 3.00 / kamp | 1.00 | 4.00 |
| 5 | ![]() | Mohammedan SC Dhaka | 6 | 17 | 2.83 / kamp | 4.50 | 2.00 |
| 6 | ![]() | Fortis FC | 4 | 11 | 2.75 / kamp | 2.00 | 3.00 |
| 7 | ![]() | Abahani Limited Dhaka | 4 | 10 | 2.50 / kamp | 3.50 | 1.50 |
| 8 | ![]() | Brothers Union FC | 6 | 12 | 2.00 / kamp | 2.75 | 0.50 |
| 9 | ![]() | PWD Sports Club | 4 | 8 | 2.00 / kamp | 2.00 | 2.00 |
| 10 | ![]() | Rahmatgonj Muslim Friends Society | 4 | 7 | 1.75 / kamp | 1.67 | 2.00 |
Hjemme / Gj.snitt totalt antall mål (Federation Cup)
| # | Lag | KS | Hjemme Totalt antall mål | Hjemme Gj. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Mohammedan SC Dhaka | 2 | 9 | 4.50 / kamp |
| 2 | ![]() | Bangladesh Police FC | 2 | 8 | 4.00 / kamp |
| 3 | ![]() | Abahani Limited Dhaka | 2 | 7 | 3.50 / kamp |
| 4 | ![]() | Arambagh Krira Sangha | 3 | 10 | 3.33 / kamp |
| 5 | ![]() | Brothers Union FC | 4 | 11 | 2.75 / kamp |
| 6 | ![]() | Fortis FC | 1 | 2 | 2.00 / kamp |
| 7 | ![]() | PWD Sports Club | 2 | 4 | 2.00 / kamp |
| 8 | ![]() | Rahmatgonj Muslim Friends Society | 3 | 5 | 1.67 / kamp |
| 9 | ![]() | Bashundhara Kings | 2 | 2 | 1.00 / kamp |
| 10 | ![]() | Fakirerpool | 1 | 1 | 1.00 / kamp |
Borte / Gj.snitt totalt antall mål (Federation Cup)
| # | Lag | KS | Borte Totalt antall mål | Borte Gj. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Bashundhara Kings | 3 | 14 | 4.67 / kamp |
| 2 | ![]() | Arambagh Krira Sangha | 1 | 4 | 4.00 / kamp |
| 3 | ![]() | Fakirerpool | 2 | 8 | 4.00 / kamp |
| 4 | ![]() | Bangladesh Police FC | 2 | 6 | 3.00 / kamp |
| 5 | ![]() | Fortis FC | 3 | 9 | 3.00 / kamp |
| 6 | ![]() | Mohammedan SC Dhaka | 4 | 8 | 2.00 / kamp |
| 7 | ![]() | PWD Sports Club | 2 | 4 | 2.00 / kamp |
| 8 | ![]() | Rahmatgonj Muslim Friends Society | 1 | 2 | 2.00 / kamp |
| 9 | ![]() | Abahani Limited Dhaka | 2 | 3 | 1.50 / kamp |
| 10 | ![]() | Brothers Union FC | 2 | 1 | 0.50 / kamp |
Hvilket lag opplever flest mål i Federation Cup?
For 2025/26-sesongen er det høyeste totale antallet mål i ligaen fra Arambagh Krira Sangha med 14 goals på 4 spilte kamper. Denne statistikken inkluderer både scorede og innslupne mål fra laget. Arambagh Krira Sangha opprettholdt et gjennomsnitt på 3.5 totalt antall mål per kamp. Når de spiller borte har de et snitt på 3.33 scorede og innslupne mål, noe som gjør det til en intens opplevelse for hjemmefansen på Arambagh Krira Sangha's kamper.
Det er også scoret et høyt antall mål i kampene spilt av Bangladesh Police FC og Bashundhara Kings denne Federation Cup-sesongen. Bangladesh Police FC og Bashundhara Kings har henholdsvis 14 mål 14 mål i kampene sine. Begge lagene opprettholdt et snitt på rundt 3.5 scorede og innslupne mål per kamp. I motsatt ende har Rahmatgonj Muslim Friends Society det laveste antallet kampmål i Federation Cup. Det er scoret 7 mål totalt i deres Federation Cup-kamper, noe som gir et snitt på 1.75 per kamp.









