Andorran Cup Tabell og statistikk

Andorran Cup Logo
Land
Type
Cup
Lag
14
Sesong
Kamper
12/13 Spilt
Fremgang
 
92% fullført
Siste 5 hjemmeHjemme Form
Form
BorteSiste 5 borte
24/05 01:00
  • V
    Don Denis FC Santa Coloma

    Don Denis FC Santa Coloma

    Andorran Cup

    11/01 13:30

    5 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Sporting Escaldes

    Sporting Escaldes

  • V
    Ranger

    Rangers FC Andorra

    Andorran Cup

    13/03 19:30

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Don Denis FC Santa Coloma

    Don Denis FC Santa Coloma

  • V
    Don Denis FC Santa Coloma

    Don Denis FC Santa Coloma

    Andorran Cup

    30/04 19:45

    3 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Tic Tapa UE Santa Coloma

    Tic Tapa UE Santa Coloma

Don Denis FC Santa Coloma
Don Denis FC Santa Coloma

Don Denis FC Santa Coloma

Andorran Cup

Prestasjonsrangering 0 / 14

Andorra

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • V
3.00
Hjemme
  • V
  • V
3.00
Borte
  • V
3.00
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 100% 100% 100%
Gj. 3.33 4.50 1.00
Scoret 3.00 4.00 1.00
Innsluppet 0.33 0.50 0.00
BTTS 33% 50% 0%
HN 67% 50% 100%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

3.00
3.00
M Perruquers Atletic Club dEscaldes
M Perruquers Atletic Club dEscaldes

M Perruquers Atletic Club dEscaldes

Andorran Cup

Prestasjonsrangering 0 / 14

Andorra

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
3.00
Hjemme
  • V
  • V
3.00
Borte
    0.00
    Statistikker Totalt Hjemme Borte
    Seier % 100% 100% 0%
    Gj. 4.00 4.00 0.00
    Scoret 3.50 3.50 0.00
    Innsluppet 0.50 0.50 0.00
    BTTS 50% 50% 0%
    HN 50% 50% 0%

    Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
    Oppgrader til FootyStats Premium!

    • V
      M-Perruquers Atlètic Club d

      M Perruquers Atletic Club dEscaldes

      Andorran Cup

      11/03 19:30

      5 - 0

      FT

      ( HT : 3 - 0 )

      CF Esperança d

      CF Esperanca dAndorra

    • V
      M-Perruquers Atlètic Club d

      M Perruquers Atletic Club dEscaldes

      Andorran Cup

      30/04 19:45

      2 - 1

      FT

      ( HT : 1 - 1 )

      Inter Club d

      Inter Club dEscaldes

    30/04 19:45
    • V
      Don Denis FC Santa Coloma

      Don Denis FC Santa Coloma

      Andorran Cup

      11/01 13:30

      5 - 1

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      Sporting Escaldes

      Sporting Escaldes

    • V
      Ranger

      Rangers FC Andorra

      Andorran Cup

      13/03 19:30

      0 - 1

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      Don Denis FC Santa Coloma

      Don Denis FC Santa Coloma

    • V
      Don Denis FC Santa Coloma

      Don Denis FC Santa Coloma

      Andorran Cup

      30/04 19:45

      3 - 0

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      Tic Tapa UE Santa Coloma

      Tic Tapa UE Santa Coloma

    Don Denis FC Santa Coloma
    Don Denis FC Santa Coloma

    Don Denis FC Santa Coloma

    Andorran Cup

    Prestasjonsrangering 0 / 14

    Andorra

    Form Siste 5 PPK
    Totalt
    • V
    • V
    • V
    3.00
    Hjemme
    • V
    • V
    3.00
    Borte
    • V
    3.00
    Statistikker Totalt Hjemme Borte
    Seier % 100% 100% 100%
    Gj. 3.33 4.50 1.00
    Scoret 3.00 4.00 1.00
    Innsluppet 0.33 0.50 0.00
    BTTS 33% 50% 0%
    HN 67% 50% 100%

    Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
    Oppgrader til FootyStats Premium!

    Odds
    3.00
    2.00
    3.15
    2.00
    3.10
    Tic Tapa UE Santa Coloma
    Tic Tapa UE Santa Coloma

    Tic Tapa UE Santa Coloma

    Andorran Cup

    Prestasjonsrangering 0 / 14

    Andorra

    Form Siste 5 PPK
    Totalt
    • V
    • V
    • T
    2.00
    Hjemme
    • V
    • V
    3.00
    Borte
    • T
    0.00
    Statistikker Totalt Hjemme Borte
    Seier % 67% 100% 0%
    Gj. 2.67 2.50 3.00
    Scoret 1.67 2.50 0.00
    Innsluppet 1.00 0.00 3.00
    BTTS 0% 0% 0%
    HN 67% 100% 0%

    Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
    Oppgrader til FootyStats Premium!

    • V
      Tic Tapa UE Santa Coloma

      Tic Tapa UE Santa Coloma

      Andorran Cup

      11/01 17:00

      2 - 0

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      CE Principat

      CE Principat

    • V
      Tic Tapa UE Santa Coloma

      Tic Tapa UE Santa Coloma

      Andorran Cup

      12/03 19:30

      3 - 0

      FT

      ( HT : 1 - 0 )

      FC Ordino

      FC Ordino

    • T
      Don Denis FC Santa Coloma

      Don Denis FC Santa Coloma

      Andorran Cup

      30/04 19:45

      3 - 0

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      Tic Tapa UE Santa Coloma

      Tic Tapa UE Santa Coloma

    30/04 19:45
    • V
      M-Perruquers Atlètic Club d

      M Perruquers Atletic Club dEscaldes

      Andorran Cup

      11/03 19:30

      5 - 0

      FT

      ( HT : 3 - 0 )

      CF Esperança d

      CF Esperanca dAndorra

    • V
      M-Perruquers Atlètic Club d

      M Perruquers Atletic Club dEscaldes

      Andorran Cup

      30/04 19:45

      2 - 1

      FT

      ( HT : 1 - 1 )

      Inter Club d

      Inter Club dEscaldes

    M Perruquers Atletic Club dEscaldes
    M Perruquers Atletic Club dEscaldes

    M Perruquers Atletic Club dEscaldes

    Andorran Cup

    Prestasjonsrangering 0 / 14

    Andorra

    Form Siste 5 PPK
    Totalt
    • V
    • V
    3.00
    Hjemme
    • V
    • V
    3.00
    Borte
      0.00
      Statistikker Totalt Hjemme Borte
      Seier % 100% 100% 0%
      Gj. 4.00 4.00 0.00
      Scoret 3.50 3.50 0.00
      Innsluppet 0.50 0.50 0.00
      BTTS 50% 50% 0%
      HN 50% 50% 0%

      Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
      Oppgrader til FootyStats Premium!

      Odds
      3.00
      3.90
      3.25
      2.00
      1.90
      Inter Club dEscaldes
      Inter Club dEscaldes

      Inter Club dEscaldes

      Andorran Cup

      Prestasjonsrangering 0 / 14

      Andorra

      Form Siste 5 PPK
      Totalt
      • V
      • V
      • T
      2.00
      Hjemme
        0.00
        Borte
        • V
        • V
        • T
        2.00
        Statistikker Totalt Hjemme Borte
        Seier % 67% 0% 67%
        Gj. 3.67 0.00 3.67
        Scoret 2.67 0.00 2.67
        Innsluppet 1.00 0.00 1.00
        BTTS 67% 0% 67%
        HN 33% 0% 33%

        Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
        Oppgrader til FootyStats Premium!

        • V
          Deportivo Massana

          Deportivo Massana

          Andorran Cup

          11/01 17:00

          0 - 3

          FT

          ( HT : 0 - 0 )

          Inter Club d

          Inter Club dEscaldes

        • V
          CE Casa de Portugal

          CE Casa de Portugal

          Andorran Cup

          12/03 19:30

          1 - 4

          FT

          ( HT : 1 - 1 )

          Inter Club d

          Inter Club dEscaldes

        • T
          M-Perruquers Atlètic Club d

          M Perruquers Atletic Club dEscaldes

          Andorran Cup

          30/04 19:45

          2 - 1

          FT

          ( HT : 1 - 1 )

          Inter Club d

          Inter Club dEscaldes

        13/03 19:30
        • V
          Penya Encarnada d

          Penya Encarnada dAndorra

          Andorran Cup

          11/01 10:00

          0 - 3

          FT

          ( HT : 0 - 0 )

          Ranger

          Rangers FC Andorra

        • T
          Ranger

          Rangers FC Andorra

          Andorran Cup

          13/03 19:30

          0 - 1

          FT

          ( HT : 0 - 0 )

          Don Denis FC Santa Coloma

          Don Denis FC Santa Coloma

        Rangers FC Andorra
        Rangers FC Andorra

        Rangers FC Andorra

        Andorran Cup

        Prestasjonsrangering 0 / 14

        Andorra

        Form Siste 5 PPK
        Totalt
        • V
        • T
        1.50
        Hjemme
        • T
        0.00
        Borte
        • V
        3.00
        Statistikker Totalt Hjemme Borte
        Seier % 50% 0% 100%
        Gj. 2.00 1.00 3.00
        Scoret 1.50 0.00 3.00
        Innsluppet 0.50 1.00 0.00
        BTTS 0% 0% 0%
        HN 50% 0% 100%

        Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
        Oppgrader til FootyStats Premium!

        Odds
        1.50
        2.45
        3.10
        3.00
        2.65
        Don Denis FC Santa Coloma
        Don Denis FC Santa Coloma

        Don Denis FC Santa Coloma

        Andorran Cup

        Prestasjonsrangering 0 / 14

        Andorra

        Form Siste 5 PPK
        Totalt
        • V
        • V
        • V
        3.00
        Hjemme
        • V
        • V
        3.00
        Borte
        • V
        3.00
        Statistikker Totalt Hjemme Borte
        Seier % 100% 100% 100%
        Gj. 3.33 4.50 1.00
        Scoret 3.00 4.00 1.00
        Innsluppet 0.33 0.50 0.00
        BTTS 33% 50% 0%
        HN 67% 50% 100%

        Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
        Oppgrader til FootyStats Premium!

        • V
          Don Denis FC Santa Coloma

          Don Denis FC Santa Coloma

          Andorran Cup

          11/01 13:30

          5 - 1

          FT

          ( HT : 0 - 0 )

          Sporting Escaldes

          Sporting Escaldes

        • V
          Ranger

          Rangers FC Andorra

          Andorran Cup

          13/03 19:30

          0 - 1

          FT

          ( HT : 0 - 0 )

          Don Denis FC Santa Coloma

          Don Denis FC Santa Coloma

        • V
          Don Denis FC Santa Coloma

          Don Denis FC Santa Coloma

          Andorran Cup

          30/04 19:45

          3 - 0

          FT

          ( HT : 0 - 0 )

          Tic Tapa UE Santa Coloma

          Tic Tapa UE Santa Coloma

        12/03 19:30
        • V
          CE Carroi

          CE Carroi

          Andorran Cup

          11/01 13:30

          1 - 4

          FT

          ( HT : 0 - 0 )

          CE Casa de Portugal

          CE Casa de Portugal

        • T
          CE Casa de Portugal

          CE Casa de Portugal

          Andorran Cup

          12/03 19:30

          1 - 4

          FT

          ( HT : 1 - 1 )

          Inter Club d

          Inter Club dEscaldes

        CE Casa de Portugal
        CE Casa de Portugal

        CE Casa de Portugal

        Andorran Cup

        Prestasjonsrangering 0 / 14

        Andorra

        Form Siste 5 PPK
        Totalt
        • V
        • T
        1.50
        Hjemme
        • T
        0.00
        Borte
        • V
        3.00
        Statistikker Totalt Hjemme Borte
        Seier % 50% 0% 100%
        Gj. 5.00 5.00 5.00
        Scoret 2.50 1.00 4.00
        Innsluppet 2.50 4.00 1.00
        BTTS 100% 100% 100%
        HN 0% 0% 0%

        Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
        Oppgrader til FootyStats Premium!

        1.50
        2.00
        Inter Club dEscaldes
        Inter Club dEscaldes

        Inter Club dEscaldes

        Andorran Cup

        Prestasjonsrangering 0 / 14

        Andorra

        Form Siste 5 PPK
        Totalt
        • V
        • V
        • T
        2.00
        Hjemme
          0.00
          Borte
          • V
          • V
          • T
          2.00
          Statistikker Totalt Hjemme Borte
          Seier % 67% 0% 67%
          Gj. 3.67 0.00 3.67
          Scoret 2.67 0.00 2.67
          Innsluppet 1.00 0.00 1.00
          BTTS 67% 0% 67%
          HN 33% 0% 33%

          Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
          Oppgrader til FootyStats Premium!

          • V
            Deportivo Massana

            Deportivo Massana

            Andorran Cup

            11/01 17:00

            0 - 3

            FT

            ( HT : 0 - 0 )

            Inter Club d

            Inter Club dEscaldes

          • V
            CE Casa de Portugal

            CE Casa de Portugal

            Andorran Cup

            12/03 19:30

            1 - 4

            FT

            ( HT : 1 - 1 )

            Inter Club d

            Inter Club dEscaldes

          • T
            M-Perruquers Atlètic Club d

            M Perruquers Atletic Club dEscaldes

            Andorran Cup

            30/04 19:45

            2 - 1

            FT

            ( HT : 1 - 1 )

            Inter Club d

            Inter Club dEscaldes

          12/03 19:30
          • V
            Tic Tapa UE Santa Coloma

            Tic Tapa UE Santa Coloma

            Andorran Cup

            11/01 17:00

            2 - 0

            FT

            ( HT : 0 - 0 )

            CE Principat

            CE Principat

          • V
            Tic Tapa UE Santa Coloma

            Tic Tapa UE Santa Coloma

            Andorran Cup

            12/03 19:30

            3 - 0

            FT

            ( HT : 1 - 0 )

            FC Ordino

            FC Ordino

          • T
            Don Denis FC Santa Coloma

            Don Denis FC Santa Coloma

            Andorran Cup

            30/04 19:45

            3 - 0

            FT

            ( HT : 0 - 0 )

            Tic Tapa UE Santa Coloma

            Tic Tapa UE Santa Coloma

          Tic Tapa UE Santa Coloma
          Tic Tapa UE Santa Coloma

          Tic Tapa UE Santa Coloma

          Andorran Cup

          Prestasjonsrangering 0 / 14

          Andorra

          Form Siste 5 PPK
          Totalt
          • V
          • V
          • T
          2.00
          Hjemme
          • V
          • V
          3.00
          Borte
          • T
          0.00
          Statistikker Totalt Hjemme Borte
          Seier % 67% 100% 0%
          Gj. 2.67 2.50 3.00
          Scoret 1.67 2.50 0.00
          Innsluppet 1.00 0.00 3.00
          BTTS 0% 0% 0%
          HN 67% 100% 0%

          Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
          Oppgrader til FootyStats Premium!

          Odds
          2.00
          1.18
          5.80
          1.50
          8.32
          FC Ordino
          FC Ordino

          FC Ordino

          Andorran Cup

          Prestasjonsrangering 0 / 14

          Andorra

          Form Siste 5 PPK
          Totalt
          • V
          • T
          1.50
          Hjemme
            0.00
            Borte
            • V
            • T
            1.50
            Statistikker Totalt Hjemme Borte
            Seier % 50% 0% 50%
            Gj. 3.00 0.00 3.00
            Scoret 1.00 0.00 1.00
            Innsluppet 2.00 0.00 2.00
            BTTS 50% 0% 50%
            HN 0% 0% 0%

            Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
            Oppgrader til FootyStats Premium!

            • V
              City Escaldes FC

              City Escaldes FC

              Andorran Cup

              11/01 10:00

              1 - 2

              FT

              ( HT : 0 - 0 )

              FC Ordino

              FC Ordino

            • T
              Tic Tapa UE Santa Coloma

              Tic Tapa UE Santa Coloma

              Andorran Cup

              12/03 19:30

              3 - 0

              FT

              ( HT : 1 - 0 )

              FC Ordino

              FC Ordino

            11/03 19:30
            • V
              M-Perruquers Atlètic Club d

              M Perruquers Atletic Club dEscaldes

              Andorran Cup

              11/03 19:30

              5 - 0

              FT

              ( HT : 3 - 0 )

              CF Esperança d

              CF Esperanca dAndorra

            • V
              M-Perruquers Atlètic Club d

              M Perruquers Atletic Club dEscaldes

              Andorran Cup

              30/04 19:45

              2 - 1

              FT

              ( HT : 1 - 1 )

              Inter Club d

              Inter Club dEscaldes

            M Perruquers Atletic Club dEscaldes
            M Perruquers Atletic Club dEscaldes

            M Perruquers Atletic Club dEscaldes

            Andorran Cup

            Prestasjonsrangering 0 / 14

            Andorra

            Form Siste 5 PPK
            Totalt
            • V
            • V
            3.00
            Hjemme
            • V
            • V
            3.00
            Borte
              0.00
              Statistikker Totalt Hjemme Borte
              Seier % 100% 100% 0%
              Gj. 4.00 4.00 0.00
              Scoret 3.50 3.50 0.00
              Innsluppet 0.50 0.50 0.00
              BTTS 50% 50% 0%
              HN 50% 50% 0%

              Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
              Oppgrader til FootyStats Premium!

              Odds
              3.00
              1.17
              6.00
              0.00
              11.36
              CF Esperanca dAndorra
              CF Esperanca dAndorra

              CF Esperanca dAndorra

              Andorran Cup

              Prestasjonsrangering 0 / 14

              Andorra

              Form Siste 5 PPK
              Totalt
              • T
              0.00
              Hjemme
                0.00
                Borte
                • T
                0.00
                Statistikker Totalt Hjemme Borte
                Seier % 0% 0% 0%
                Gj. 5.00 0.00 5.00
                Scoret 0.00 0.00 0.00
                Innsluppet 5.00 0.00 5.00
                BTTS 0% 0% 0%
                HN 0% 0% 0%

                Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
                Oppgrader til FootyStats Premium!

                • T
                  M-Perruquers Atlètic Club d

                  M Perruquers Atletic Club dEscaldes

                  Andorran Cup

                  11/03 19:30

                  5 - 0

                  FT

                  ( HT : 3 - 0 )

                  CF Esperança d

                  CF Esperanca dAndorra

                * Tiden er i din lokale tidssone (+01:00)

                Andorran Cup Tabell (Andorra) - 2025/26

                 LagKS
                Kamper spilt denne sesongen
                V
                Seier
                U
                Uavgjort
                T
                Tap
                MF
                Mål for (MF).
                Antallet mål dette
                laget har scoret.
                MM
                Mål imot (MM).
                Antallet mål dette
                laget har sluppet inn.
                MF
                Målforskjell (MF).
                Scorede mål - innslupne mål
                Siste 5FormHN
                Holdt nullen (HN).
                Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
                * Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
                BTTS
                Begge lag scorer (BTTS).
                Liste over lag med høyest antall kamper der begge lag scoret. Statistikk kun fra lagets nasjonale liga.
                * Laget må ha spilt minst 7 kamper før de kvalifiserer for denne Begge lag scorer-tabellen.
                Scoret ikke
                Scoret ikke (Scoret ikke).
                Kamper der laget ikke har scoret.
                Gult kort / Rødt kort
                Cornere / kamp
                1.5+
                Over 1.5 (1.5+).
                Antallet eller prosenten av kamper der det totale antallet mål endte over 1.5 (dvs.: 2, 3 eller 4 mål)
                2.5+
                Over 2.5 (2.5+).
                Antallet eller prosenten av kamper der det totale antallet mål endte over 2.5 (dvs.: 3, 4 eller 5 mål)
                Gj.
                Gjennomsnittlig mål per kamp (gj.snitt).
                Gjennomsnittlig antall mål totalt per kamp.
                Beregnet over denne sesongen.
                1
                Don Denis FC Santa Coloma StatistikkDon Denis FC Santa Coloma330091+8
                • V
                  Don Denis FC Santa Coloma

                  Don Denis FC Santa Coloma

                  Andorran Cup

                  11/01 13:30

                  5 - 1

                  FT

                  ( HT : 0 - 0 )

                  Sporting Escaldes

                  Sporting Escaldes

                • V
                  Ranger

                  Rangers FC Andorra

                  Andorran Cup

                  13/03 19:30

                  0 - 1

                  FT

                  ( HT : 0 - 0 )

                  Don Denis FC Santa Coloma

                  Don Denis FC Santa Coloma

                • V
                  Don Denis FC Santa Coloma

                  Don Denis FC Santa Coloma

                  Andorran Cup

                  30/04 19:45

                  3 - 0

                  FT

                  ( HT : 0 - 0 )

                  Tic Tapa UE Santa Coloma

                  Tic Tapa UE Santa Coloma

                3.00
                67%33%0%67%67%3.33
                2
                M-Perruquers Atlètic Club dM Perruquers Atletic Club dEscaldes220071+6
                • V
                  M-Perruquers Atlètic Club d

                  M Perruquers Atletic Club dEscaldes

                  Andorran Cup

                  11/03 19:30

                  5 - 0

                  FT

                  ( HT : 3 - 0 )

                  CF Esperança d

                  CF Esperanca dAndorra

                • V
                  M-Perruquers Atlètic Club d

                  M Perruquers Atletic Club dEscaldes

                  Andorran Cup

                  30/04 19:45

                  2 - 1

                  FT

                  ( HT : 1 - 1 )

                  Inter Club d

                  Inter Club dEscaldes

                3.00
                50%50%0%100%100%4.00
                3
                Inter Club dInter Club dEscaldes320183+5
                • V
                  Deportivo Massana

                  Deportivo Massana

                  Andorran Cup

                  11/01 17:00

                  0 - 3

                  FT

                  ( HT : 0 - 0 )

                  Inter Club d

                  Inter Club dEscaldes

                • V
                  CE Casa de Portugal

                  CE Casa de Portugal

                  Andorran Cup

                  12/03 19:30

                  1 - 4

                  FT

                  ( HT : 1 - 1 )

                  Inter Club d

                  Inter Club dEscaldes

                • T
                  M-Perruquers Atlètic Club d

                  M Perruquers Atletic Club dEscaldes

                  Andorran Cup

                  30/04 19:45

                  2 - 1

                  FT

                  ( HT : 1 - 1 )

                  Inter Club d

                  Inter Club dEscaldes

                2.00
                33%67%0%100%100%3.67
                4
                Tic Tapa UE Santa Coloma StatistikkTic Tapa UE Santa Coloma320153+2
                • V
                  Tic Tapa UE Santa Coloma

                  Tic Tapa UE Santa Coloma

                  Andorran Cup

                  11/01 17:00

                  2 - 0

                  FT

                  ( HT : 0 - 0 )

                  CE Principat

                  CE Principat

                • V
                  Tic Tapa UE Santa Coloma

                  Tic Tapa UE Santa Coloma

                  Andorran Cup

                  12/03 19:30

                  3 - 0

                  FT

                  ( HT : 1 - 0 )

                  FC Ordino

                  FC Ordino

                • T
                  Don Denis FC Santa Coloma

                  Don Denis FC Santa Coloma

                  Andorran Cup

                  30/04 19:45

                  3 - 0

                  FT

                  ( HT : 0 - 0 )

                  Tic Tapa UE Santa Coloma

                  Tic Tapa UE Santa Coloma

                2.00
                67%0%33%100%67%2.67
                5
                RangerRangers FC Andorra210131+2
                • V
                  Penya Encarnada d

                  Penya Encarnada dAndorra

                  Andorran Cup

                  11/01 10:00

                  0 - 3

                  FT

                  ( HT : 0 - 0 )

                  Ranger

                  Rangers FC Andorra

                • T
                  Ranger

                  Rangers FC Andorra

                  Andorran Cup

                  13/03 19:30

                  0 - 1

                  FT

                  ( HT : 0 - 0 )

                  Don Denis FC Santa Coloma

                  Don Denis FC Santa Coloma

                1.50
                50%0%50%50%50%2.00
                6
                CE Casa de Portugal StatistikkCE Casa de Portugal2101550
                • V
                  CE Carroi

                  CE Carroi

                  Andorran Cup

                  11/01 13:30

                  1 - 4

                  FT

                  ( HT : 0 - 0 )

                  CE Casa de Portugal

                  CE Casa de Portugal

                • T
                  CE Casa de Portugal

                  CE Casa de Portugal

                  Andorran Cup

                  12/03 19:30

                  1 - 4

                  FT

                  ( HT : 1 - 1 )

                  Inter Club d

                  Inter Club dEscaldes

                1.50
                0%100%0%100%100%5.00
                7
                FC Ordino StatistikkFC Ordino210124-2
                • V
                  City Escaldes FC

                  City Escaldes FC

                  Andorran Cup

                  11/01 10:00

                  1 - 2

                  FT

                  ( HT : 0 - 0 )

                  FC Ordino

                  FC Ordino

                • T
                  Tic Tapa UE Santa Coloma

                  Tic Tapa UE Santa Coloma

                  Andorran Cup

                  12/03 19:30

                  3 - 0

                  FT

                  ( HT : 1 - 0 )

                  FC Ordino

                  FC Ordino

                1.50
                0%50%50%100%100%3.00
                8
                City Escaldes FC StatistikkCity Escaldes FC100112-1
                • T
                  City Escaldes FC

                  City Escaldes FC

                  Andorran Cup

                  11/01 10:00

                  1 - 2

                  FT

                  ( HT : 0 - 0 )

                  FC Ordino

                  FC Ordino

                0.00
                0%100%0%100%100%3.00
                9
                CE Principat StatistikkCE Principat100102-2
                • T
                  Tic Tapa UE Santa Coloma

                  Tic Tapa UE Santa Coloma

                  Andorran Cup

                  11/01 17:00

                  2 - 0

                  FT

                  ( HT : 0 - 0 )

                  CE Principat

                  CE Principat

                0.00
                0%0%100%100%0%2.00
                10
                Deportivo Massana StatistikkDeportivo Massana100103-3
                • T
                  Deportivo Massana

                  Deportivo Massana

                  Andorran Cup

                  11/01 17:00

                  0 - 3

                  FT

                  ( HT : 0 - 0 )

                  Inter Club d

                  Inter Club dEscaldes

                0.00
                0%0%100%100%100%3.00
                11
                Penya Encarnada dPenya Encarnada dAndorra100103-3
                • T
                  Penya Encarnada d

                  Penya Encarnada dAndorra

                  Andorran Cup

                  11/01 10:00

                  0 - 3

                  FT

                  ( HT : 0 - 0 )

                  Ranger

                  Rangers FC Andorra

                0.00
                0%0%100%100%100%3.00
                12
                CE Carroi StatistikkCE Carroi100114-3
                • T
                  CE Carroi

                  CE Carroi

                  Andorran Cup

                  11/01 13:30

                  1 - 4

                  FT

                  ( HT : 0 - 0 )

                  CE Casa de Portugal

                  CE Casa de Portugal

                0.00
                0%100%0%100%100%5.00
                13
                Sporting Escaldes StatistikkSporting Escaldes100115-4
                • T
                  Don Denis FC Santa Coloma

                  Don Denis FC Santa Coloma

                  Andorran Cup

                  11/01 13:30

                  5 - 1

                  FT

                  ( HT : 0 - 0 )

                  Sporting Escaldes

                  Sporting Escaldes

                0.00
                0%100%0%100%100%6.00
                14
                CF Esperança dCF Esperanca dAndorra100105-5
                • T
                  M-Perruquers Atlètic Club d

                  M Perruquers Atletic Club dEscaldes

                  Andorran Cup

                  11/03 19:30

                  5 - 0

                  FT

                  ( HT : 3 - 0 )

                  CF Esperança d

                  CF Esperanca dAndorra

                0.00
                0%0%100%100%100%5.00
                Terminologi

                PPK : Gjennomsnittlig poeng per kamp tatt i turneringen.
                Høyere tall indikerer et sterkere lag.

                HN : Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
                * Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen

                BTTS : Liste over lag med høyest antall kamper der begge lag scoret. Statistikk kun fra lagets nasjonale liga.
                * Laget må ha spilt minst 7 kamper før de kvalifiserer for denne Begge lag scorer-tabellen.

                Scoret ikke : Kamper der laget ikke har scoret.

                Andorran CupStatistikk (Andorra) - 2025/26

                Varmekart over mål

                3.5
                Mål / kamp

                1.92 Mål (Hjemme)

                1.58 Mål (Borte)

                • 15'
                • 30'
                HT
                • 60'
                • 75'
                FT

                40%

                Første omgang

                60%

                Andre omgang

                25.7min/mål

                (42 mål på 12 kamper)

                +22% angrepsfordel hjemme

                (Scorer 22% flere mål enn vanlig)

                57% holdt nullen

                (7 ganger på 12 kamper)

                18% Forsvarsfordel hjemme

                (Slipper inn 18% færre mål enn vanlig)

                42% begge lag scorer

                (5 ganger på 12 kamper)

                175% - Veldig høy Risiko

                (Resultatet er ekstremt uforutsigbart)

                *Varmekart over mål viser når målene forekommer i denne ligaen.
                Rød = høytscoreende. Gul = gjennomsnittlig. Grønn = lavtscorende

                Andorran Cup-TRENDER (Andorra) - 2025/26

                Hjemmeseier

                Uavgjort

                Borteseier

                50%
                0%
                50%

                Over +

                Over 0.5
                100%
                Over 1.5
                92%
                Over 2.5
                83%
                Over 3.5
                33%
                Over 4.5
                33%

                Under-

                Under 0.5
                0%
                Under 1.5
                8%
                Under 2.5
                17%
                Under 3.5
                67%
                Under 4.5
                67%

                Hyppige måltotaler - Fulltid

                3 Mål
                50%  /  6 ganger
                5 Mål
                25%  /  3 ganger
                1 Mål
                8.3%  /  1 ganger
                6 Mål
                8.3%  /  1 ganger
                2 Mål
                8.3%  /  1 ganger

                Hyppige resultater - Fulltid

                0-3
                16.7%  /  2 ganger
                1-4
                16.7%  /  2 ganger
                3-0
                16.7%  /  2 ganger
                0-1
                8.3%  /  1 ganger
                1-2
                8.3%  /  1 ganger
                5-1
                8.3%  /  1 ganger
                5-0
                8.3%  /  1 ganger
                2-0
                8.3%  /  1 ganger
                2-1
                8.3%  /  1 ganger
                Vis alleVis færre

                Mål per 10 min.

                6%
                1 / 17 Mål
                12%
                2 / 17 Mål
                12%
                2 / 17 Mål
                12%
                2 / 17 Mål
                6%
                1 / 17 Mål
                12%
                2 / 17 Mål
                0%
                0 / 17 Mål
                29%
                5 / 17 Mål
                12%
                2 / 17 Mål

                0' - 10'

                11' - 20'

                21' - 30'

                31' - 40'

                41' - 50'

                51' - 60'

                61' - 70'

                71' - 80'

                81' - 90'

                Mål per 15. min.

                12%
                2 / 17 Mål
                18%
                3 / 17 Mål
                18%
                3 / 17 Mål
                12%
                2 / 17 Mål
                18%
                3 / 17 Mål
                24%
                4 / 17 Mål

                0' - 15'

                16' - 30'

                31' - 45'

                46' - 60'

                61' - 75'

                76' - 90'

                Kampstatistikk - 2025/2026

                Skudd per kamp
                21.00
                Skudd/kamp (hjemme)
                12.00
                Skudd/kamp (borte)
                9.00
                Ballbesittelse (hjemme)
                23%
                Ballbesittelse (borte)
                19%
                Forseelser per kamp
                0.00
                Forseelser/kamp (hjemme)
                0.00
                Forseelser/kamp (borte)
                0.00
                Offsider/kamp
                0.00
                Spillere deltatt
                12
                Cornere

                LÅS OPP

                Cornere / kamp


                Hjemme


                Borte

                * Totalt antall cornere / kamp

                Kort

                LÅS OPP

                Kort / kamp


                Hjemme


                Borte

                * Rødt kort = 2 kort.

                Over - cornere

                Over 7.5
                Over 8.5
                Over 9.5
                Over 10.5
                Over 11.5
                Over 12.5

                Over - kort

                Over 0.5
                Over 1.5
                Over 2.5
                Over 3.5
                Over 4.5
                Over 5.5

                Pausestatistikk (1. omg / 2. omg)

                Mål i 1. omg - Over X

                Over 0.5
                67%
                Over 1.5
                50%
                Over 2.5
                17%
                Over 3.5
                0%

                Mål i 2. omg. - Over X

                Over 0.5
                100%
                Over 1.5
                67%
                Over 2.5
                33%
                Over 3.5
                0%

                * Mål i 1. omg = Mål i første omgang i Andorra-Andorran Cup

                * Mål i 2. omg = Mål i andre omgang i Andorra-Andorran Cup

                Hyppige måltotaler - Halvtid

                0 Mål
                33.3%  /  2 ganger
                2 Mål
                33.3%  /  2 ganger
                1 Mål
                16.7%  /  1 ganger
                3 Mål
                16.7%  /  1 ganger

                Hyppige resultater - Halvtid

                0-0
                33.3%  /  2 ganger
                1-1
                33.3%  /  2 ganger
                1-0
                16.7%  /  1 ganger
                3-0
                16.7%  /  1 ganger

                Andorran Cup Spillerstatistikk

                Andorran Cup 2025/2026 er en cupturnering. For cuper inkluderer statistikken vår over Toppscorer / Assistkonge / Holdt nullen mest mål og assists som også skjedde under kvalifiseringsrunder. For slike beslutninger om datainkludering som dette, kan statistikken vår for Andorran Cup 2025/2026 være forskjellig fra det du ser andre steder.

                Toppscorere

                * Statistikk fra 2025/26-sesongen i Andorran Cup

                Assistkonger

                * Statistikk fra 2025/26-sesongen i Andorran Cup

                Flest kamper uten baklengs

                * Statistikk fra 2025/26-sesongen i Andorran Cup

                Mål per 90. minutt

                * Statistikk fra 2025/26-sesongen i Andorran Cup

                Assists per 90. minutt

                * Statistikk fra 2025/26-sesongen i Andorran Cup

                Straffespark scoret

                * Statistikk fra 2025/26-sesongen i Andorran Cup

                /no/
                https://cdn.footystats.org/
                - Starter om###min.'
                - Starter om###t'
                Live'
                - Startet
                Snart
                Startet
                no

                Laster inn statistikk

                BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.