Loading

ONTGRENDEL
Tweede Divisie

Abonneer nu op FootyStats Premium

Resultaat

2 - 4

* Tijdstippen van doelpunten worden voor deze wedstrijd niet vastgelegd

* Post-wedstrijdgegevens zoals schoten, kaarten en hoekschoppen zijn nog niet beschikbaar voor deze wedstrijd. Zullen binnenkort worden toegevoegd.

3
Wedstrijden

33%
67%
0%

1 Winsten

2 Gelijke Spelen(67%)

Soderhamns FF vs IFK Timra's onderlinge ontmoetingen tonen aan dat van de 3 ontmoetingen die ze hebben gehad, Soderhamns FF 1 keer heeft gewonnen en IFK Timra 0 keer heeft gewonnen. 2 wedstrijden tussen Soderhamns FF en IFK Timra zijn geëindigd in een gelijkspel.

100%Meer dan 1.5
3 / 3 Wedstrijden
100%Meer dan 2.5
3 / 3 Wedstrijden
100%Meer dan 3.5
3 / 3 Wedstrijden
100%BTS
3 / 3 Wedstrijden
0%Clean Sheets
Soderhamns FF
0%Clean Sheets
IFK Timra

Alle voorspellingen- Soderhamns FF vs IFK Timra

0%Meer dan 2.5
Competitie gemiddelde : 0%
0%Meer dan 1.5
Competitie gemiddelde : 0%
0%BTS
Competitie gemiddelde : 0%
0Doelpunten / Wedstrijd
Competitie gemiddelde : 0
Meer dan 1.5, 1e helft/2e helft & meer
Over 8.5, 9.5 & meer

*Gemiddelde stats tussen Soderhamns FF en IFK Timra voor het huidige seizoen.

Wat betekenen deze statistiektermen? Lees het woordenlijst
Vorm - Thuis
 
Vorm - Uit
Söderhamns FF Logo
0.63
  • G
    Söderhamns FF

    Soderhamns FF

    Tweede Divisie

    18/5 18:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Valbo FF

    Valbo FF

  • G
    Söderhamns FF

    Soderhamns FF

    Tweede Divisie

    3/6 14:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Täfteå IK

    Taftea IK

  • V
    Söderhamns FF

    Soderhamns FF

    Tweede Divisie

    18/6 13:00

    2 - 5

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Piteå IF

    Pitea IF

  • V
    Söderhamns FF

    Soderhamns FF

    Tweede Divisie

    1/7 12:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    IFK Östersund

    IFK Ostersund

  • V
    Söderhamns FF

    Soderhamns FF

    Tweede Divisie

    12/8 12:00

    1 - 5

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Skellefteå FF

    Skelleftea FF

  • Alle

  • Thuis

  • Uit

Soderhamns FF
Skelleftea FF
Soderhamns FF
IFK Ostersund
Soderhamns FF
Pitea IF
Soderhamns FF
Taftea IK
Soderhamns FF
Valbo FF
  • Vorige

  • Volgende

IFK Timra logoIFK Timra is +183% beter wat betreft Punten Per Wedstrijd

1.78
  • W
    Morön BK

    Moron BK

    Tweede Divisie

    28/5 13:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    IFK Timrå

    IFK Timra

  • V
    Anundsjö IF

    Anundsjo IF

    Tweede Divisie

    10/6 14:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    IFK Timrå

    IFK Timra

  • G
    IFK Östersund

    IFK Ostersund

    Tweede Divisie

    21/6 18:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    IFK Timrå

    IFK Timra

  • V
    Hudiksvalls Förenade FF

    Hudiksvalls Forenade FF

    Tweede Divisie

    30/7 13:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    IFK Timrå

    IFK Timra

  • W
    Härnösands FF

    Harnosands FF

    Tweede Divisie

    4/8 18:00

    2 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    IFK Timrå

    IFK Timra

IFK Timrå Logo
  • Alle

  • Thuis

  • Uit

Harnosands FF
IFK Timra
Hudiksvalls Forenade FF
IFK Timra
IFK Ostersund
IFK Timra
Anundsjo IF
IFK Timra
Moron BK
IFK Timra
  • Vorige

  • Volgende

Krijg Gratis Dagelijkse Voorspellingen

Abonneer op FootyStats Voorspellingen en krijg 3 ~ 10 Gratis Gebruikerstips. Winst wordt bijgehouden!

Geef uw email op om te abonneren *

Goals Voor Wie zal er meer scoren

IFK Timra is +100% beter wat betreft Gescoorde Doelpunten

Söderhamn
1 Doelpunten / Wedstrijd

Soderhamns FF (Thuis)

IFK Timrå
2 Doelpunten / Wedstrijd

IFK Timra (Uit)

Gescoord per wedstrijdSöderhamnIFK Timrå
Meer dan 0.575%89%
Meer dan 1.525%44%
Meer dan 2.50%33%
Meer dan 3.50%11%
Niet Gescoord25%11%
Gescoord in 1e helft/2e helftSöderhamnIFK Timrå
Gescoord in 1e helft75%100%
Gescoord in 2e helft33%0%
Gescoord in Beide Helften0%0%
Gescoord in 1e helft (GEM)0.130.22
Gescoord in 2e helft (GEM)0.330

* Statistieken van Soderhamns FF's thuis doelpunten record en IFK Timra's gegevens bij uitwedstrijden.

Goals tegen Wie zal doelpunten tegen krijgen?

IFK Timra is +42% beter wat betreft Doelpunten tegen

Söderhamn
2.5 Tegendoelpunten / Wedstrijd

Soderhamns FF (Thuis)

IFK Timrå
1.44 Tegendoelpunten / Wedstrijd

IFK Timra (Uit)

DP Tegen/WSöderhamnIFK Timrå
Meer dan 0.575%67%
Meer dan 1.550%56%
Meer dan 2.550%22%
Meer dan 3.538%0%
Clean Sheets25%33%
Tegendoelpunten 1e/2e helftSöderhamnIFK Timrå
1e helft Clean Sheets25%11%
2e helft Clean Sheets67%0%
1e helft gemiddelde tegendoelpunten0.250.11
2e helft gemiddelde tegendoelpunten0.331.5

* Statistieken van Soderhamns FF's thuis verdediging record en IFK Timra's gegevens bij uitwedstrijden.

Over 2.5 & BTTS voorspellingen Hoeveel doelpunten in deze wedstrijd

Soderhamns FF en IFK Timra's Over 0.5 ~ 4.5 en BTTS gegevens.

Wedstrijd DoelpuntenSöderhamnIFK TimråGemiddeld
Meer dan 0.588%100%94%
Meer dan 1.563%78%71%
Meer dan 2.550%56%53%
Meer dan 3.550%56%53%
Meer dan 4.538%44%41%
BTS63%56%60%
BTS & Winst0%22%11%
BTS & Gelijk13%11%12%
BTS & over 2.50%0%0%
BTS No & over 2.50%0%0%
1e Helft DoelpuntenSöderhamnIFK TimråGemiddeld
BTS 1e helft
1e helft over 0.5
1e helft over 1.5
1e helft over 2.5
2e Helft DoelpuntenSöderhamnIFK TimråGemiddeld
BTS 2e helft
BTS Beide Helften
2e helft over 0.5
2e helft over 1.5
2e helft over 2.5
Doelpunten (Onder)SöderhamnIFK TimråGemiddeld
Minder dan 0.512%0%6%
Minder dan 1.537%22%30%
Minder dan 2.550%44%47%
Minder dan 3.550%44%47%
Minder dan 4.562%56%59%
1e helft/2e helftSöderhamnIFK TimråGemiddeld
1e helft onder 0.587%78%83%
1e helft onder 1.587%89%88%
1e helft onder 2.587%100%94%
2e helft onder 0.533%0%17%
2e helft onder 1.5100%50%75%
2e helft onder 2.5100%100%100%

Gebruikers laatste voorspellingen

Nog geen gebruikersvoorspellingen. Je kunt er een plaatsen nadat de kansen zijn gepost.

Cornerstats Hoeveel hoekschoppen zullen er zijn?

UNLOCKCorners / wedstrijd

* Gemiddeld aantal hoekschoppen per wedstrijd tussen Soderhamns FF en IFK Timra

/ Wedstrijd
Corners voor
/ Wedstrijd
Corners voor
Wedstrijd hoekschoppenSöderhamnIFK TimråGemiddeld
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1e HelftSöderhamnIFK TimråGemiddeld
1e helft GEM
Over 4 1e helft
Over 5 1e helft
Over 6 1e helft
2e HelftSöderhamnIFK TimråGemiddeld
2e helft GEM
Over 4 2e helft
Over 5 2e helft
Over 6 2e helft

Totaal aantal hoekschoppen voor Soderhamns FF en IFK Timra. Het competitiegemiddelde is het gemiddelde van Tweede Divisie over 757 wedstrijden in het seizoen 2017

Tweede Divisie Corner Statistieken

Team Corners Corners Voor/Tegen

Soderhamns FF en IFK Timra's individuele team hoekschop gegevens .

Team CornersSöderhamnIFK TimråGemiddeld
Hoekschoppen verdiend per wedstrijd
Hoekschoppen tegen per wedstrijd
Meer dan 2.5 - Corners voor
Meer dan 3.5 - Corners voor
Meer dan 4.5 - Corners voor
Meer dan 2.5 - Corners Tegen
Meer dan 3.5 - Corners Tegen
Meer dan 4.5 - Corners Tegen

Gaat Soderhamns FF scoren?

Soderhamns FF
Gescoord in
75%
van hun westrijden (Thuis)

Gemiddelde Kans

Er is een Gemiddelde Kans dat Soderhamns FF zal scoren gebaseerd op onze data.
IFK Timrå
Clean Sheets in
33%
van hun westrijden (Uit)

Gaat IFK Timra scoren?

Soderhamns FF
Clean Sheets in
25%
van hun westrijden (Thuis)

Gemiddelde Kans

Er is een Gemiddelde Kans dat IFK Timra zal scoren gebaseerd op onze data.
IFK Timrå
Gescoord in
89%
van hun westrijden (Uit)
Upgrade naar Premium! Extra 500 winstgevende competities.

Premium zal je meer overwinningen opleveren. 500 Extra competities die bekend staan als winstgevend en minder gevolgd worden door de bookmakers. Bovendien krijg je hoekstatistieken en kaartstatistieken, samen met CSV-downloads. Abonneer vandaag nog!

UNLOCKTotaal aantal Kaarten / Wedstrijd

* Som van boekingen per wedstrijd tussen Soderhamns FF en IFK Timra

Kaarten
/ Wedstrijd
Soderhamns FF
Kaarten
/ Wedstrijd
IFK Timra
Wedstrijd kaartenSöderhamnIFK TimråGemiddeld
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5
Meer dan 4.5
Meer dan 5.5
Over 6.5
Kaarten gekregenSöderhamnIFK TimråGemiddeld
Gemiddelde ontvangen kaarten
Meer dan 0.5
Meer dan 1.5
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5
Kaarten TegenstanderSöderhamnIFK TimråGemiddeld
Meer dan 0.5
Meer dan 1.5
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5

Totaal aantal kaarten voor Soderhamns FF en IFK Timra. Het competitiegemiddelde is het gemiddelde van Tweede Divisie. Er waren 0 kaarten in 757 wedstrijden in het seizoen 2017

Tweede Divisie Gele / Rode Kaarten Stats

Eerste / Tweede Helft Win-Gelijkspel-Verlies

Half Time Vorm
 
Half Time Vorm
Söderhamns FF Logo
0.25
Half-Time

IFK Timra logoIFK Timra is +76% beter wat betreft Half Time Vorm

0.44
Half-Time
IFK Timrå Logo
1e/2e helft VormSöderhamnIFK Timrå
1e helft zeges0%11%
2e helft zeges33%0%
1e helft gelijkspel25%11%
2e helft gelijkspel33%0%
1e helft verloren13%0%
2e helft verloren33%100%

Kaartstatistieken van de eerste helft en tweede helft van Soderhamns FF en IFK Timra voor jouw voorspellingen

Kaarten (1e/2e helft)SöderhamnIFK TimråGemiddeld
Gemiddelden kaarten ontvangen in de 1e helft
Gemiddelden kaarten ontvangen in de 2e helft
Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (1e helft)
Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (2e helft)
1e helft had meer kaarten %
2e helft had meer kaarten %
1e/2e helft overSöderhamnIFK TimråGemiddeld
1e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
2e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
1e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
2e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
1e helft zijn 2~3 totale kaarten
2e helft zijn 2~3 totale kaarten
1e helft Totaal Over 3
2e helft Totaal Over 3

Wie zal eerst scoren?

Soderhamns FFSoderhamns FF
 
Soderhamns FF

11%

Eerst gescoord in 2 / 18 wedstrijden

IFK TimraIFK Timra
 
IFK Timra

17%

Eerst gescoord in 3 / 18 wedstrijden

Doelpunten per Minuut
Doelpunten van Soderhamns FF en IFK Timra per 10 minuten en 15 minuten

Na 10 Min'SöderhamnIFK Timrå
0-10 Min'2%0%
11-20 Min'3%2%
21-30 Min'0%2%
31-40 Min'0%2%
41-50 Min'3%0%
51-60 Min'2%3%
61-70 Min'0%0%
71-80 Min'3%0%
81-90 Min'8%2%
Na 15 Min'SöderhamnIFK Timrå
0-15 Min'5%2%
16-30 Min'0%2%
31-45 Min'2%2%
46-60 Min'3%3%
61-75 Min'2%0%
76-90 Min'10%2%
Doelpunten gescoord na 10 Min'SöderhamnIFK Timrå
0-10 Min'0%0%
11-20 Min'6%3%
21-30 Min'0%3%
31-40 Min'0%0%
41-50 Min'6%0%
51-60 Min'0%0%
61-70 Min'0%0%
71-80 Min'0%0%
81-90 Min'6%0%
DP Voor na 15 min'SöderhamnIFK Timrå
0-15 Min'6%3%
16-30 Min'0%3%
31-45 Min'6%0%
46-60 Min'0%0%
61-75 Min'0%0%
76-90 Min'6%0%
Doelpunten geleden na 10 Min'SöderhamnIFK Timrå
0-10 Min'2%0%
11-20 Min'2%0%
21-30 Min'0%0%
31-40 Min'0%4%
41-50 Min'2%0%
51-60 Min'2%8%
61-70 Min'0%0%
71-80 Min'5%0%
81-90 Min'9%4%
DP Tegen na 15 min'SöderhamnIFK Timrå
0-15 Min'5%0%
16-30 Min'0%0%
31-45 Min'0%4%
46-60 Min'5%8%
61-75 Min'2%0%
76-90 Min'11%4%

45' en 90' bevatten er doelpunten in blessuretijd

Schoten, buitenspel, overtredingen en meer

Team schotenSöderhamnIFK TimråGemiddeld
Schoten Per Wedstrijd6.0013.0010.00
Schot conversie verhoudingN/AN/AN/A
Schoten op Doel / Wedstrijd4.006.505.00
Schoten naast Doel / Wedstrijd2.006.504.00
Schoten per doelpuntN/AN/AN/A
Team schoten over 10.50%0%0%
Team schoten over 11.50%0%0%
Team schoten over 12.50%0%0%
Team schoten over 13.50%0%0%
Team schoten over 14.50%0%0%
Team schoten over 15.50%0%0%
Team Schoten op doel 3.5+0%0%0%
Team schoten op doel 4.5+0%0%0%
Team Schoten op doel 5.5+0%0%0%
Team Schoten op doel 6.5+0%0%0%
Wedstrijd schotenSöderhamnIFK TimråGemiddeld
Wedstrijd schoten over 23.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 24.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 25.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 26.50%0%0%
Wedstrijd schoten op doel over 7.50%0%0%
Wedstrijd schoten op doel over 8.50%0%0%
Wedstrijd schoten op doel over 9.50%0%0%
Buitenspel StatsSöderhamnIFK TimråGemiddeld
Buitenspel / Wedstrijd0.000.000.00
Meer dan 2.5 Offsides0%0%0%
Meer dan 3.5 Offsides0%0%0%
Overige statistiekenSöderhamnIFK TimråGemiddeld
Overtredingen begaan/wedstrijd0.000.000.00
Overtredingen tegen/wedstrijd000.00
Balbezit GEM0%51%26%
Gelijkspel % (volledige tijd)25%11%18%

Sommige gegevens worden afgerond naar het dichtstbijzijnde percentage, en kunnen daarom bij elkaar opgeteld uitkomen op 101%.

   Ploeg WG Winst % DV
Doelpunten Voor (DV).
Het aantal doelpunten dat deze
ploeg heeft gescoord.
DT
Doelpunten Tegen (DT).
Het aantal tegendoelpunten voor deze
ploeg.
DS
Doelsaldo (DS).
Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
PtnGem.
Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
Berekend over het gehele seizoen.

1

 Karlslunds IF HFK

9

100%

25

3

22

27

3.11

2

 Hudiksvalls Forenade FF

10

80%

29

9

20

26

3.80

3

 Torns IF

10

80%

23

7

16

26

3.00

4

 FC Gute

9

89%

28

7

21

25

3.89

5

 Hassleholms IF

10

80%

23

14

9

25

3.70

6

 BK Forward

8

100%

26

4

22

24

3.75

7

 KSF Prespa Birlik

10

70%

29

12

17

23

4.10

8

 Karlstad BK

10

70%

32

11

21

22

4.30

9

 Skiljebo SK

10

60%

20

5

15

22

2.50

10

 Grebbestads IF

8

88%

17

5

12

22

2.75

11

 Rynninge IK Orebro

9

78%

15

5

10

22

2.22

12

 Dalstorps IF

9

78%

15

7

8

22

2.44

13

 IFK Lidingo FK

10

70%

20

12

8

22

3.20

14

 Karlbergs BK

10

60%

23

11

12

21

3.40

15

 Tvaakers IF

9

78%

15

7

8

21

2.44

16

 Vargarda IK

9

67%

24

8

16

20

3.56

17

 Savedalens IF

10

60%

22

8

14

20

3.00

18

 IFK Berga

9

67%

23

9

14

20

3.56

19

 Hittarps IK

9

67%

20

8

12

20

3.11

20

 FC Trollhattan

9

67%

21

10

11

20

3.44

21

 Pitea IF

9

67%

24

14

10

20

4.22

22

 Osterlen FF

9

67%

29

10

19

19

4.33

23

 Eskilsminne IF

8

75%

27

10

17

19

4.63

24

 Skelleftea FF

10

50%

27

11

16

19

3.80

25

 IK Sleipner

10

50%

17

10

7

19

2.70

26

 IS Halmia

9

56%

27

11

16

18

4.22

27

 IK Gauthiod

10

50%

21

10

11

18

3.10

28

 Vinbergs IF

8

75%

17

8

9

18

3.13

29

 IFK Timra

9

44%

22

13

9

17

3.89

30

 Lunds BK

8

63%

16

8

8

17

3.00

31

 IFK Uddevalla

9

56%

17

13

4

16

3.33

32

 Hoganas BK

9

56%

12

11

1

16

2.56

33

 IFK Haninge

10

40%

16

15

1

16

3.10

34

 Torslanda IK

8

63%

20

12

8

15

4.00

35

 FC Linkoping City

8

50%

15

10

5

15

3.13

36

 IFK Aspudden Tellus

8

63%

18

14

4

15

4.00

37

 IF Sylvia

8

63%

15

12

3

15

3.38

38

 Harnosands FF

9

44%

19

11

8

14

3.33

39

 IFK Ostersund

10

40%

19

12

7

14

3.10

40

 Kvarnby IK

8

50%

13

8

5

14

2.63

41

 Habo FF

9

44%

17

14

3

14

3.44

42

 Vanersborgs FK

10

40%

19

16

3

14

3.50

43

 Bollnas GIF FF

10

40%

14

12

2

14

2.60

44

 BKV Norrtalje

10

30%

20

14

6

13

3.40

45

 Varmdo IF

8

50%

14

9

5

13

2.88

46

 Moron BK

9

44%

21

16

5

13

4.11

47

 Nybro IF

9

33%

14

11

3

13

2.78

48

 IFK Malmo

8

50%

16

14

2

13

3.75

49

 Assyriska KF i Norrkoping

10

30%

13

15

-2

13

2.80

50

 Eskilstuna City FK

9

33%

22

14

8

12

4.00

51

 Valbo FF

8

38%

12

9

3

12

2.63

52

 Bodens BK

8

38%

12

10

2

12

2.75

53

 Motala AIF FK

9

44%

19

18

1

12

4.11

54

 Lindome GIF

9

33%

22

21

1

12

4.78

55

 Sodertalje FK

9

44%

18

20

-2

12

4.22

56

 Rappe GOIF

9

33%

15

12

3

11

3.00

57

 Nordvarmland FF

10

30%

12

16

-4

11

2.80

58

 Orebro Syrianska IF

9

33%

16

12

4

10

3.11

59

 Stromsbergs IF

9

33%

8

9

-1

10

1.89

60

 Varbergs GIF

10

30%

13

16

-3

10

2.90

61

 Lidkopings FK

9

33%

12

16

-4

10

3.11

62

 Lindsdals IF

10

30%

17

21

-4

10

3.80

63

 FBK Karlstad

8

38%

10

15

-5

10

3.13

64

 Gallivare Malmbergets FF

9

22%

13

22

-9

10

3.89

65

 Gamla Upsala SK

9

22%

13

14

-1

9

3.00

66

 Anundsjo IF

9

22%

11

15

-4

9

2.89

67

 Boo FK

9

22%

11

15

-4

9

2.89

68

 Vimmerby IF

9

22%

16

27

-11

9

4.78

69

 Stenungsunds IF

9

22%

13

14

-1

8

3.00

70

 Skoftebyns IF

9

22%

7

11

-4

8

2.00

71

 Huddinge IF

10

20%

13

17

-4

8

3.00

72

 Asarums IF FK

9

11%

9

14

-5

8

2.56

73

 Tenhults IF

10

20%

10

21

-11

8

3.10

74

 Varmbols FC

8

25%

9

13

-4

7

2.75

75

 Sundbyberg IK

8

13%

9

16

-7

6

3.13

76

 Ullareds IK

10

10%

14

22

-8

6

3.60

77

 Taftea IK

9

11%

10

19

-9

6

3.22

78

 Soderhamns FF

8

13%

8

20

-12

5

3.50

79

 IFK Kumla

9

11%

6

19

-13

5

2.78

80

 Assyriska Turabdin IK

8

0%

8

15

-7

4

2.88

81

 Syrianska IF Kerburan

8

13%

8

16

-8

4

3.00

82

 Vanersborgs IF

8

13%

7

16

-9

4

2.88

83

 IFK Hassleholm

8

13%

8

17

-9

4

3.13

84

 Lerums IS

8

13%

5

25

-20

3

3.75

   Ploeg WG Winst % DV
Doelpunten Voor (DV).
Het aantal doelpunten dat deze
ploeg heeft gescoord.
DT
Doelpunten Tegen (DT).
Het aantal tegendoelpunten voor deze
ploeg.
DS
Doelsaldo (DS).
Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
PtnGem.
Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
Berekend over het gehele seizoen.

1

 FC Linkoping City

10

90%

24

3

21

28

2.70

2

 Skelleftea FF

9

89%

27

11

16

25

4.22

3

 Grebbestads IF

10

60%

15

4

11

21

1.90

4

 BK Forward

10

60%

20

12

8

20

3.20

5

 IK Gauthiod

8

75%

13

6

7

19

2.38

6

 Karlstad BK

8

63%

16

3

13

18

2.38

7

 FC Trollhattan

9

56%

22

11

11

18

3.67

8

 IK Sleipner

8

63%

13

6

7

18

2.38

9

 Rynninge IK Orebro

9

67%

19

14

5

18

3.67

10

 Pitea IF

9

44%

24

13

11

17

4.11

11

 Assyriska Turabdin IK

10

50%

18

20

-2

17

3.80

12

 Tvaakers IF

9

56%

20

10

10

16

3.33

13

 Vanersborgs FK

8

63%

15

7

8

16

2.75

14

 Lunds BK

10

50%

25

19

6

16

4.40

15

 Karlslunds IF HFK

9

56%

11

6

5

16

1.89

16

 IFK Timra

9

56%

18

13

5

16

3.44

17

 Savedalens IF

8

63%

10

10

0

16

2.50

18

 Dalstorps IF

9

56%

15

15

0

16

3.33

19

 Varmdo IF

10

40%

21

17

4

14

3.80

20

 Skiljebo SK

8

50%

9

6

3

14

1.88

21

 Bodens BK

10

30%

12

12

0

14

2.40

22

 Varmbols FC

10

40%

20

20

0

14

4.00

23

 Motala AIF FK

9

44%

9

10

-1

14

2.11

24

 Eskilsminne IF

10

40%

12

13

-1

14

2.50

25

 Vanersborgs IF

10

40%

18

22

-4

14

4.00

26

 Torns IF

8

38%

16

10

6

13

3.25

27

 IFK Uddevalla

9

44%

15

11

4

13

2.89

28

 Hudiksvalls Forenade FF

8

38%

11

8

3

13

2.38

29

 IFK Berga

9

33%

13

11

2

13

2.67

30

 Stenungsunds IF

9

44%

11

10

1

13

2.33

31

 Vinbergs IF

10

30%

16

16

0

13

3.20

32

 Hassleholms IF

8

50%

13

15

-2

13

3.50

33

 IFK Haninge

8

50%

16

19

-3

13

4.38

34

 Sodertalje FK

9

33%

8

8

0

12

1.78

35

 FC Gute

9

33%

14

14

0

12

3.11

36

 IF Sylvia

10

30%

14

15

-1

12

2.90

37

 Eskilstuna City FK

9

44%

12

15

-3

12

3.00

38

 IFK Malmo

10

30%

15

21

-6

12

3.60

39

 Valbo FF

10

30%

12

19

-7

12

3.10

40

 Harnosands FF

9

33%

19

17

2

11

4.00

41

 KSF Prespa Birlik

8

38%

13

12

1

11

3.13

42

 Orebro Syrianska IF

9

33%

11

12

-1

11

2.56

43

 Rappe GOIF

9

33%

14

21

-7

11

3.89

44

 FBK Karlstad

10

30%

13

23

-10

11

3.60

45

 Gamla Upsala SK

9

22%

12

10

2

10

2.44

46

 Lindsdals IF

8

38%

7

9

-2

10

2.00

47

 Hittarps IK

9

33%

15

18

-3

10

3.67

48

 IFK Ostersund

8

38%

9

14

-5

10

2.88

49

 Karlbergs BK

8

38%

8

14

-6

10

2.75

50

 Asarums IF FK

9

33%

18

24

-6

10

4.67

51

 Vargarda IK

9

33%

9

15

-6

9

2.67

52

 Ullareds IK

8

38%

13

19

-6

9

4.00

53

 Taftea IK

10

10%

14

19

-5

8

3.30

54

 Osterlen FF

9

22%

15

20

-5

8

3.89

55

 Torslanda IK

10

20%

12

18

-6

8

3.00

56

 Lindome GIF

9

22%

13

19

-6

8

3.56

57

 Moron BK

9

22%

7

17

-10

8

2.67

58

 Skoftebyns IF

9

22%

11

22

-11

8

3.67

59

 Stromsbergs IF

9

22%

12

27

-15

8

4.33

60

 IFK Hassleholm

10

20%

16

28

-12

7

4.40

61

 Boo FK

9

22%

6

21

-15

7

3.00

62

 Tenhults IF

8

25%

7

23

-16

7

3.75

63

 Sundbyberg IK

10

20%

8

25

-17

7

3.30

64

 IFK Aspudden Tellus

10

10%

10

28

-18

7

3.80

65

 IS Halmia

9

11%

12

17

-5

6

3.22

66

 IFK Kumla

9

11%

14

19

-5

6

3.67

67

 Soderhamns FF

10

10%

10

24

-14

6

3.40

68

 Nordvarmland FF

8

25%

11

25

-14

6

4.50

69

 IFK Lidingo FK

8

13%

12

21

-9

5

4.13

70

 Varbergs GIF

8

13%

7

17

-10

5

3.00

71

 Assyriska KF i Norrkoping

8

13%

12

22

-10

5

4.25

72

 Bollnas GIF FF

8

13%

5

17

-12

5

2.75

73

 Kvarnby IK

10

10%

5

23

-18

5

2.80

74

 Huddinge IF

8

13%

3

11

-8

4

1.75

75

 Vimmerby IF

9

0%

6

18

-12

4

2.67

76

 Nybro IF

9

11%

8

20

-12

4

3.11

77

 Gallivare Malmbergets FF

9

11%

15

30

-15

4

5.00

78

 Lerums IS

10

10%

10

28

-18

4

3.80

79

 BKV Norrtalje

8

0%

9

20

-11

3

3.63

80

 Anundsjo IF

9

0%

10

27

-17

3

4.11

81

 Syrianska IF Kerburan

10

10%

10

37

-27

3

4.70

82

 Habo FF

9

0%

6

22

-16

1

3.11

83

 Hoganas BK

9

0%

7

27

-20

1

3.78

84

 Lidkopings FK

9

0%

7

30

-23

1

4.11

* Division 2 Thuis Tabel en Uit tabel zijn ook beschikbaar

×
Voeg Voorspellingen Toe
/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!