Loading

Resultaat

2 - 2

HT

(2 - 0)

Iker Gil López

Zonder Assist


24'


45+4'

Jesús Villar Coz

Zonder Assist


58'

Jesús Villar Coz

Zonder Assist


63'

StatsSD EjeaCD Calahorra
Balbezit56%44%
Schoten710
KaartenN/AN/A
Hoekschoppen24
Fouten1220
Buitenspel50
xG0.841.11

3
Wedstrijden

0%
67%
33%

2 Gelijke Spelen(67%)

1 Winsten

SD Ejea vs CD Calahorra's onderlinge ontmoetingen tonen aan dat van de 3 ontmoetingen die ze hebben gehad, SD Ejea 0 keer heeft gewonnen en CD Calahorra 1 keer heeft gewonnen. 2 wedstrijden tussen SD Ejea en CD Calahorra zijn geëindigd in een gelijkspel.

33%Meer dan 1.5
1 / 3 Wedstrijden
0%Meer dan 2.5
0 / 3 Wedstrijden
0%Meer dan 3.5
0 / 3 Wedstrijden
33%BTS
1 / 3 Wedstrijden
33%Clean Sheets
SD Ejea
67%Clean Sheets
CD Calahorra

Alle voorspellingen- SD Ejea vs CD Calahorra

35%Meer dan 2.5
Competitie gemiddelde : 40%
66%Meer dan 1.5
Competitie gemiddelde : 67%
48%BTS
Competitie gemiddelde : 46%
2.23Doelpunten / Wedstrijd
Competitie gemiddelde : 2.32
Meer dan 1.5, 1e helft/2e helft & meer
Over 8.5, 9.5 & meer

ChatGPT LogoGPT5 AI Analyse

Wedstrijdanalyse: SD Ejea versus CD Calahorra

Seizoen: 2024/2025 | Spelweek: 30 Stadion: Nieuw Ejea de los Caballeros-stadion | Aftrap: 6 april

Statistieken vóór de wedstrijd: SD Ejea Winkansen: 1.69 Gelijkspelkansen: 3,45 CD Calahorr...
Registreer om (gratis) gebruiker te worden om GPT5 statistieken analyse te bekijken »

*Gemiddelde stats tussen SD Ejea en CD Calahorra voor het huidige seizoen.

Wat betekenen deze statistiektermen? Lees het woordenlijst
Vorm - Thuis
 
Vorm - Uit
SD Ejea Logo
2.21
  • W
    SD Ejea

    SD Ejea

    Segunda División RFEF Group 2

    2/2 11:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Real Zaragoza Deportivo Aragón

    Real Zaragoza Deportivo Aragon

  • W
    SD Ejea

    SD Ejea

    Segunda División RFEF Group 2

    16/2 16:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    UD Logroñés

    UD Logrones

  • W
    SD Ejea

    SD Ejea

    Segunda División RFEF Group 2

    2/3 11:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Izarra

    CD Izarra

  • G
    SD Ejea

    SD Ejea

    Segunda División RFEF Group 2

    9/3 11:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CD Teruel

    CD Teruel

  • G
    SD Ejea

    SD Ejea

    Segunda División RFEF Group 2

    23/3 11:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SD Eibar II

    SD Eibar II

  • Alle

  • Thuis

  • Uit

SD Ejea
SD Eibar II
SD Ejea
CD Teruel
SD Ejea
CD Izarra
SD Ejea
UD Logrones
SD Ejea
Real Zaragoza Deportivo Aragon
  • Vorige

  • Volgende

SD Ejea logoSD Ejea is +121% beter wat betreft Punten Per Wedstrijd

1.00
  • G
    CD Anguiano

    CD Anguiano

    Segunda División RFEF Group 2

    26/1 11:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CD Calahorra

    CD Calahorra

  • G
    CD Subiza

    CD Subiza

    Segunda División RFEF Group 2

    8/2 15:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CD Calahorra

    CD Calahorra

  • G
    CD Alfaro

    CD Alfaro

    Segunda División RFEF Group 2

    23/2 16:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Calahorra

    CD Calahorra

  • V
    Deportivo Alavés II

    Deportivo Alaves II

    Segunda División RFEF Group 2

    9/3 15:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Calahorra

    CD Calahorra

  • V
    SD Gernika Club

    SD Gernika Club

    Segunda División RFEF Group 2

    23/3 16:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Calahorra

    CD Calahorra

CD Calahorra Logo
  • Alle

  • Thuis

  • Uit

SD Gernika Club
CD Calahorra
Deportivo Alaves II
CD Calahorra
CD Alfaro
CD Calahorra
CD Subiza
CD Calahorra
CD Anguiano
CD Calahorra
  • Vorige

  • Volgende

Krijg Gratis Dagelijkse Voorspellingen

Abonneer op FootyStats Voorspellingen en krijg 3 ~ 10 Gratis Gebruikerstips. Winst wordt bijgehouden!

Geef uw email op om te abonneren *

Goals Voor Wie zal er meer scoren

SD Ejea is +81% beter wat betreft Gescoorde Doelpunten

SD Ejea
1.43 Doelpunten / Wedstrijd

SD Ejea (Thuis)

CD Calahorra
0.79 Doelpunten / Wedstrijd

CD Calahorra (Uit)

Gescoord per wedstrijdSD EjeaCD Calahorra
Meer dan 0.586%64%
Meer dan 1.543%7%
Meer dan 2.514%7%
Meer dan 3.50%0%
Niet Gescoord14%36%
Gescoord in 1e helft/2e helftSD EjeaCD Calahorra
Gescoord in 1e helft50%43%
Gescoord in 2e helft64%29%
Gescoord in Beide Helften28%7%
Gescoord in 1e helft (GEM)0.640.5
Gescoord in 2e helft (GEM)0.790.29

* Statistieken van SD Ejea's thuis doelpunten record en CD Calahorra's gegevens bij uitwedstrijden.

Goals tegen Wie zal doelpunten tegen krijgen?

SD Ejea is +112% beter wat betreft Doelpunten tegen

SD Ejea
0.57 Tegendoelpunten / Wedstrijd

SD Ejea (Thuis)

CD Calahorra
1.21 Tegendoelpunten / Wedstrijd

CD Calahorra (Uit)

DP Tegen/WSD EjeaCD Calahorra
Meer dan 0.543%79%
Meer dan 1.514%36%
Meer dan 2.50%7%
Meer dan 3.50%0%
Clean Sheets57%21%
Tegendoelpunten 1e/2e helftSD EjeaCD Calahorra
1e helft Clean Sheets79%43%
2e helft Clean Sheets79%43%
1e helft gemiddelde tegendoelpunten0.290.57
2e helft gemiddelde tegendoelpunten0.290.64

* Statistieken van SD Ejea's thuis verdediging record en CD Calahorra's gegevens bij uitwedstrijden.

Over 2.5 & BTTS voorspellingen Hoeveel doelpunten in deze wedstrijd

SD Ejea en CD Calahorra's Over 0.5 ~ 4.5 en BTTS gegevens.

Wedstrijd DoelpuntenSD EjeaCD CalahorraGemiddeld
Meer dan 0.593%93%93%
Meer dan 1.557%64%61%
Meer dan 2.529%29%29%
Meer dan 3.514%7%11%
Meer dan 4.57%7%7%
BTS36%50%43%
BTS & Winst14%7%11%
BTS & Gelijk21%28%25%
BTS & over 2.50%0%0%
BTS No & over 2.50%0%0%
1e Helft DoelpuntenSD EjeaCD CalahorraGemiddeld
BTS 1e helft
1e helft over 0.5
1e helft over 1.5
1e helft over 2.5
2e Helft DoelpuntenSD EjeaCD CalahorraGemiddeld
BTS 2e helft
BTS Beide Helften
2e helft over 0.5
2e helft over 1.5
2e helft over 2.5
Doelpunten (Onder)SD EjeaCD CalahorraGemiddeld
Minder dan 0.57%7%7%
Minder dan 1.543%36%40%
Minder dan 2.571%71%71%
Minder dan 3.586%93%90%
Minder dan 4.593%93%93%
1e helft/2e helftSD EjeaCD CalahorraGemiddeld
1e helft onder 0.543%29%36%
1e helft onder 1.579%71%75%
1e helft onder 2.586%93%90%
2e helft onder 0.529%29%29%
2e helft onder 1.586%79%83%
2e helft onder 2.593%100%97%

Gebruikers laatste voorspellingen

Nog geen gebruikersvoorspellingen.
Voeg je eigen voorspelling toe met behulp van virtuele footystats-munten!
Voeg Voorspellingen Toe

Cornerstats Hoeveel hoekschoppen zullen er zijn?

UNLOCKCorners / wedstrijd

* Gemiddeld aantal hoekschoppen per wedstrijd tussen SD Ejea en CD Calahorra

/ Wedstrijd
Corners voor
/ Wedstrijd
Corners voor
Wedstrijd hoekschoppenSD EjeaCD CalahorraGemiddeld
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1e HelftSD EjeaCD CalahorraGemiddeld
1e helft GEM
Over 4 1e helft
Over 5 1e helft
Over 6 1e helft
2e HelftSD EjeaCD CalahorraGemiddeld
2e helft GEM
Over 4 2e helft
Over 5 2e helft
Over 6 2e helft

Totaal aantal hoekschoppen voor SD Ejea en CD Calahorra. Het competitiegemiddelde is het gemiddelde van Segunda División RFEF Group 2 over 262 wedstrijden in het seizoen 2024/2025

Segunda División RFEF Group 2 Corner Statistieken

Team Corners Corners Voor/Tegen

SD Ejea en CD Calahorra's individuele team hoekschop gegevens .

Team CornersSD EjeaCD CalahorraGemiddeld
Hoekschoppen verdiend per wedstrijd
Hoekschoppen tegen per wedstrijd
Meer dan 2.5 - Corners voor
Meer dan 3.5 - Corners voor
Meer dan 4.5 - Corners voor
Meer dan 2.5 - Corners Tegen
Meer dan 3.5 - Corners Tegen
Meer dan 4.5 - Corners Tegen

Gaat SD Ejea scoren?

SD Ejea
Gescoord in
86%
van hun westrijden (Thuis)

Gemiddelde Kans

Er is een Gemiddelde Kans dat SD Ejea zal scoren gebaseerd op onze data.
CD Calahorra
Clean Sheets in
21%
van hun westrijden (Uit)

Gaat CD Calahorra scoren?

SD Ejea
Clean Sheets in
57%
van hun westrijden (Thuis)

Onzeker

Het is Onzeker dat CD Calahorra zal scoren gebaseerd op onze data.
CD Calahorra
Gescoord in
64%
van hun westrijden (Uit)
Upgrade naar Premium! Extra 500 winstgevende competities.

Premium zal je meer overwinningen opleveren. 500 Extra competities die bekend staan als winstgevend en minder gevolgd worden door de bookmakers. Bovendien krijg je hoekstatistieken en kaartstatistieken, samen met CSV-downloads. Abonneer vandaag nog!

UNLOCKTotaal aantal Kaarten / Wedstrijd

* Som van boekingen per wedstrijd tussen SD Ejea en CD Calahorra

Kaarten
/ Wedstrijd
SD Ejea
Kaarten
/ Wedstrijd
CD Calahorra
Wedstrijd kaartenSD EjeaCD CalahorraGemiddeld
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5
Meer dan 4.5
Meer dan 5.5
Over 6.5
Kaarten gekregenSD EjeaCD CalahorraGemiddeld
Gemiddelde ontvangen kaarten
Meer dan 0.5
Meer dan 1.5
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5
Kaarten TegenstanderSD EjeaCD CalahorraGemiddeld
Meer dan 0.5
Meer dan 1.5
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5

Totaal aantal kaarten voor SD Ejea en CD Calahorra. Het competitiegemiddelde is het gemiddelde van Segunda División RFEF Group 2. Er waren 16 kaarten in 262 wedstrijden in het seizoen 2024/2025

Segunda División RFEF Group 2 Gele / Rode Kaarten Stats

Eerste / Tweede Helft Win-Gelijkspel-Verlies

Half Time Vorm
 
Half Time Vorm
SD Ejea Logo
1.57
Half-Time

SD Ejea logoSD Ejea is +38% beter wat betreft Half Time Vorm

1.14
Half-Time
CD Calahorra Logo
1e/2e helft VormSD EjeaCD Calahorra
1e helft zeges36%21%
2e helft zeges56%14%
1e helft gelijkspel50%50%
2e helft gelijkspel36%43%
1e helft verloren14%29%
2e helft verloren7%43%

Kaartstatistieken van de eerste helft en tweede helft van SD Ejea en CD Calahorra voor jouw voorspellingen

Kaarten (1e/2e helft)SD EjeaCD CalahorraGemiddeld
Gemiddelden kaarten ontvangen in de 1e helft
Gemiddelden kaarten ontvangen in de 2e helft
Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (1e helft)
Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (2e helft)
1e helft had meer kaarten %
2e helft had meer kaarten %
1e/2e helft overSD EjeaCD CalahorraGemiddeld
1e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
2e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
1e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
2e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
1e helft zijn 2~3 totale kaarten
2e helft zijn 2~3 totale kaarten
1e helft Totaal Over 3
2e helft Totaal Over 3

Wie zal eerst scoren?

SD EjeaSD Ejea
 
SD Ejea

48%

Eerst gescoord in 14 / 29 wedstrijden

CD CalahorraCD Calahorra
 
CD Calahorra

45%

Eerst gescoord in 13 / 29 wedstrijden

Doelpunten per Minuut
Doelpunten van SD Ejea en CD Calahorra per 10 minuten en 15 minuten

Na 10 Min'SD EjeaCD Calahorra
0-10 Min'6%11%
11-20 Min'13%12%
21-30 Min'10%12%
31-40 Min'7%9%
41-50 Min'13%16%
51-60 Min'15%2%
61-70 Min'6%5%
71-80 Min'11%14%
81-90 Min'21%19%
Na 15 Min'SD EjeaCD Calahorra
0-15 Min'14%14%
16-30 Min'14%21%
31-45 Min'13%19%
46-60 Min'22%7%
61-75 Min'13%11%
76-90 Min'25%28%
Doelpunten gescoord na 10 Min'SD EjeaCD Calahorra
0-10 Min'2%20%
11-20 Min'14%8%
21-30 Min'12%12%
31-40 Min'7%12%
41-50 Min'7%12%
51-60 Min'21%4%
61-70 Min'5%4%
71-80 Min'12%12%
81-90 Min'21%16%
DP Voor na 15 min'SD EjeaCD Calahorra
0-15 Min'9%24%
16-30 Min'19%16%
31-45 Min'9%20%
46-60 Min'26%8%
61-75 Min'14%8%
76-90 Min'23%24%
Doelpunten geleden na 10 Min'SD EjeaCD Calahorra
0-10 Min'10%3%
11-20 Min'10%16%
21-30 Min'7%13%
31-40 Min'7%6%
41-50 Min'21%19%
51-60 Min'7%0%
61-70 Min'7%6%
71-80 Min'10%16%
81-90 Min'21%22%
DP Tegen na 15 min'SD EjeaCD Calahorra
0-15 Min'21%6%
16-30 Min'7%25%
31-45 Min'17%19%
46-60 Min'17%6%
61-75 Min'10%13%
76-90 Min'28%31%

45' en 90' bevatten er doelpunten in blessuretijd

Schoten, buitenspel, overtredingen en meer

Team schotenSD EjeaCD CalahorraGemiddeld
Schoten Per Wedstrijd11.209.9211.00
Schot conversie verhoudingN/AN/AN/A
Schoten op Doel / Wedstrijd6.104.695.00
Schoten naast Doel / Wedstrijd5.105.235.00
Schoten per doelpuntN/AN/AN/A
Team schoten over 10.50%0%0%
Team schoten over 11.50%0%0%
Team schoten over 12.50%0%0%
Team schoten over 13.50%0%0%
Team schoten over 14.50%0%0%
Team schoten over 15.50%0%0%
Team Schoten op doel 3.5+0%0%0%
Team schoten op doel 4.5+0%0%0%
Team Schoten op doel 5.5+0%0%0%
Team Schoten op doel 6.5+0%0%0%
Wedstrijd schotenSD EjeaCD CalahorraGemiddeld
Wedstrijd schoten over 23.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 24.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 25.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 26.50%0%0%
Wedstrijd schoten op doel over 7.50%0%0%
Wedstrijd schoten op doel over 8.50%0%0%
Wedstrijd schoten op doel over 9.50%0%0%
Buitenspel StatsSD EjeaCD CalahorraGemiddeld
Buitenspel / Wedstrijd0.005.003.00
Meer dan 2.5 Offsides0%100%50%
Meer dan 3.5 Offsides0%100%50%
Overige statistiekenSD EjeaCD CalahorraGemiddeld
Overtredingen begaan/wedstrijd0.001.231.00
Overtredingen tegen/wedstrijd000.00
Balbezit GEM52%44%48%
Gelijkspel % (volledige tijd)29%36%33%

Sommige gegevens worden afgerond naar het dichtstbijzijnde percentage, en kunnen daarom bij elkaar opgeteld uitkomen op 101%.

Scheidsrechter

Jorge Rubio Ortega

KaartenStats
Gefloten wedstrijden
(in FooyStats gegevens)
3 Wedstrijden
Kaarten / wedstrijd0.00 Kaarten
Kaarten / wedstrijd (Thuisploeg)0.00 Kaarten
Kaarten / wedstrijd (Uitploeg)0.00 Kaarten
Over 0.5 Kaarten0%
Over 1.5 Kaarten0%
Meer dan 2.5 Kaarten0%
Meer dan 3.5 Kaarten0%
Meer dan 4.5 Kaarten0%
Over 5.5 Kaarten0%
Minuten / Kaart0 minuten
Penalty’s / DoelpuntenStats
Penalty's / Wedstrijd0.00
Thuisploeg Penalty's / Wedstrijd0.00
Uitploeg Penalty's / Wedstrijd0.00
Doelpunten / Wedstrijd4.67 Doelpunten
Thuisploeg gescoord4.00 Doelpunten
Uitploeg gescoord0.67 Doelpunten

Scheidsrechter statistieken (Jorge Rubio Ortega) gebruik de meest recente gegevens. Niet de voor wedstrijd gegevens.

   Ploeg WG Winst % DV
Doelpunten Voor (DV).
Het aantal doelpunten dat deze
ploeg heeft gescoord.
DT
Doelpunten Tegen (DT).
Het aantal tegendoelpunten voor deze
ploeg.
DS
Doelsaldo (DS).
Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
PtnGem.
Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
Berekend over het gehele seizoen.

1

 Arenas Club de Getxo

15

73%

25

9

16

35

2.27

2

 Utebo FC

14

71%

33

15

18

32

3.43

3

 CD Teruel

15

60%

22

9

13

32

2.07

4

 SD Ejea

14

64%

20

8

12

31

2.00

5

 SD Eibar II

14

64%

21

9

12

29

2.14

6

 UD Logrones

14

50%

22

6

16

28

2.00

7

 CD Alfaro

16

44%

15

14

1

25

1.81

8

 SD Logrones

15

33%

18

11

7

22

1.93

9

 UD Barbastro

15

40%

17

12

5

21

1.93

10

 CD Berio Futbol Taldea

15

40%

22

20

2

21

2.80

11

 SD Gernika Club

14

36%

19

18

1

21

2.64

12

 CD Calahorra

15

33%

14

15

-1

21

1.93

13

 Real Zaragoza Deportivo Aragon

14

36%

21

26

-5

17

3.36

14

 CD Anguiano

15

33%

15

23

-8

17

2.53

15

 CD Subiza

15

27%

16

25

-9

14

2.73

16

 Deportivo Alaves II

14

21%

10

16

-6

13

1.86

17

 CD Tudelano

14

21%

13

22

-9

11

2.50

18

 CD Izarra

14

14%

10

17

-7

10

1.93

   Ploeg WG Winst % DV
Doelpunten Voor (DV).
Het aantal doelpunten dat deze
ploeg heeft gescoord.
DT
Doelpunten Tegen (DT).
Het aantal tegendoelpunten voor deze
ploeg.
DS
Doelsaldo (DS).
Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
PtnGem.
Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
Berekend over het gehele seizoen.

1

 SD Logrones

14

71%

28

14

14

32

3.00

2

 SD Eibar II

15

53%

22

10

12

28

2.13

3

 CD Tudelano

15

40%

22

16

6

25

2.53

4

 Deportivo Alaves II

15

33%

14

11

3

23

1.67

5

 Arenas Club de Getxo

14

43%

14

12

2

22

1.86

6

 CD Teruel

14

43%

12

15

-3

21

1.93

7

 Utebo FC

15

27%

14

13

1

19

1.80

8

 CD Alfaro

14

36%

13

21

-8

18

2.43

9

 SD Ejea

15

27%

23

21

2

17

2.93

10

 CD Anguiano

14

36%

16

21

-5

16

2.64

11

 UD Logrones

15

20%

12

14

-2

15

1.73

12

 CD Calahorra

14

21%

11

17

-6

14

2.00

13

 Real Zaragoza Deportivo Aragon

15

27%

11

17

-6

14

1.87

14

 SD Gernika Club

15

27%

13

24

-11

14

2.47

15

 UD Barbastro

14

21%

14

23

-9

12

2.64

16

 CD Izarra

15

20%

16

31

-15

11

3.13

17

 CD Subiza

14

21%

12

25

-13

10

2.64

18

 CD Berio Futbol Taldea

15

13%

8

28

-20

8

2.40

* Segunda División RFEF Group 2 Thuis Tabel en Uit tabel zijn ook beschikbaar

Over/Under
Stats
bet365
Ladbrokes
bwin
Cashpoint
Unibet
Over 1.5
66%
-
1.53
1.52
-
-
Over 2.5
35%
2.63
-
-
2.54
2.48
-
Under 1.5
40%
-
2.37
2.35
-
-
Under 2.5
71%
1.44
-
-
1.43
1.49
-
FT Result
Stats
bet365
1xbet
Betfair
CloudBet
Pncl
Dafabet
WilliamHill
Ladbrokes
bwin
Cashpoint
Interwetten
Unibet
Betsson
SD Ejea
64%
1.95
1.95
1.90
3.41
1.97
1.97
1.95
1.95
1.93
1.85
1.97
1.93
1.94
Draw
33%
2.90
2.95
3.00
1.68
3.01
3.05
2.88
2.90
2.90
2.95
2.90
2.90
3.00
CD Calahorra
21%
4.10
4.34
4.20
4.94
4.35
4.10
4.20
3.90
3.90
4.25
3.90
3.85
4.00
Double Chance
Stats
Result 1st Half
Stats
bet365
SD Ejea
36%
2.63
Draw
50%
1.91
CD Calahorra
21%
4.75
Team To Score First
Stats
bet365
SD Ejea
64%
1.62
CD Calahorra
43%
3.20
×
Voeg Voorspellingen Toe
/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!