Vormtabel - Rusland Second League B Group 4

Competitie
Goals
Meer/Minder Dan
- Stats in deze Categorie :
- Thuis & Uit Tabellen -
- Vormtabel -
- Thuisvoordeel -
- Voorspellingen -
- Toeschouwersaantal -
- Speler Stats -
- Gelijke Spelen -
- Salarissen
Vormtabel - Second League B Group 4
| # | Ploeg | WG | W | G | V | DV | DT | DS | Ptn | Laatste 6 | PPW | CS | FTS | BTS | Meer dan 2.5 | Volgende Wedstrijd | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK Khimik Dzerzhinsk | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | 3 | 14 | 15 |
| 2.50 | 50% | 17% | 33% | 83% | |
| 2 | ![]() | FK KDV | 6 | 5 | 0 | 1 | 8 | 6 | 2 | 15 |
| 2.50 | 33% | 17% | 50% | 67% | |
| 3 | ![]() | Dinamo Barnaul | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 13 | -1 | 12 |
| 2.00 | 0% | 33% | 67% | 100% | |
| 4 | ![]() | FK Akron Togliatti II | 6 | 4 | 0 | 2 | 19 | 9 | 10 | 12 |
| 2.00 | 33% | 0% | 67% | 83% | |
| 5 | ![]() | FC Nosta Novotroitsk | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 11 | -2 | 11 |
| 1.83 | 0% | 17% | 83% | 83% | |
| 6 | ![]() | FK Orenburg II | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | 10 |
| 1.67 | 33% | 17% | 67% | 67% | |
| 7 | ![]() | Pobeda Nizhny Novgorod | 6 | 2 | 2 | 2 | 14 | 16 | -2 | 8 |
| 1.33 | 0% | 0% | 100% | 83% | |
| 8 | ![]() | PFK Krylya Sovetov Samara II | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 7 | -2 | 6 |
| 1.00 | 33% | 50% | 33% | 33% | |
| 9 | ![]() | FK Rubin Kazan II | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | 14 | -4 | 4 |
| 0.67 | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 10 | ![]() | FK Zenit Izhevsk | 6 | 0 | 3 | 3 | 8 | 11 | -3 | 3 |
| 0.50 | 0% | 0% | 100% | 67% | |
| 11 | ![]() | FK Ural D Ekaterinburg | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | 16 | -8 | 3 |
| 0.50 | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 12 | ![]() | FK Chelyabinsk M Chelyabinsk II | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 13 | -6 | 3 |
| 0.50 | 0% | 33% | 67% | 67% |
LAATSTE 5 VORMTABEL (Second League B Group 4)
| # | Ploeg | WG | W | G | V | DV | DT | DS | Ptn | Last 5 | PPW | CS | FTS | BTS | Meer dan 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK Khimik Dzerzhinsk | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 3 | 10 | 12 |
| 2.40 | 40% | 20% | 40% | 80% |
| 2 | ![]() | FK KDV | 5 | 4 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 12 |
| 2.40 | 40% | 20% | 40% | 60% |
| 3 | ![]() | Dinamo Barnaul | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 9 | 3 | 12 |
| 2.40 | 0% | 20% | 80% | 100% |
| 4 | ![]() | FC Nosta Novotroitsk | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 10 | -2 | 10 |
| 2.00 | 0% | 20% | 80% | 100% |
| 5 | ![]() | FK Akron Togliatti II | 5 | 3 | 0 | 2 | 17 | 9 | 8 | 9 |
| 1.80 | 20% | 0% | 80% | 100% |
| 6 | ![]() | FK Orenburg II | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 9 |
| 1.80 | 20% | 0% | 80% | 80% |
| 7 | ![]() | Pobeda Nizhny Novgorod | 5 | 1 | 2 | 2 | 10 | 15 | -5 | 5 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 80% |
| 8 | ![]() | PFK Krylya Sovetov Samara II | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 5 |
| 1.00 | 20% | 40% | 40% | 40% |
| 9 | ![]() | FK Rubin Kazan II | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 4 |
| 0.80 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 10 | ![]() | FK Ural D Ekaterinburg | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 12 | -5 | 3 |
| 0.60 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 11 | ![]() | FK Chelyabinsk M Chelyabinsk II | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 11 | -4 | 3 |
| 0.60 | 0% | 20% | 80% | 80% |
| 12 | ![]() | FK Zenit Izhevsk | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2 |
| 0.40 | 0% | 0% | 100% | 80% |
Welke Ploegen zijn goed bezig gebaseerd op hun vorm in de Laatste 5 wedstrijden? - Vormgids
• Excellent: FK Khimik Dzerzhinsk doet het uitstekend met gemiddeld 2.4 punten per wedstrijd uit hun laatste 5 wedstrijden.
• Heel Goed: Dinamo Barnaul volgt van kortbij op FK Khimik Dzerzhinsk met gemiddeld 2.4 punten per wedstrijd uit de laatste 5.
• Redelijk Goed: FK KDV staat 3e qua vorm op dit moment met 4 zeges en 1 nederlagen uit hun laatste 5, een gemiddelde van 2.4 punten per wedstrijd.
THUISVORM TABEL (Second League B Group 4)
| # | Ploeg | WG | W | G | V | DV | DT | DS | Ptn | Laatste 6 | PPW | CS | FTS | BTS | Meer dan 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK Khimik Dzerzhinsk | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | 3 | 16 | 18 |
| 3.00 | 50% | 0% | 50% | 83% |
| 2 | ![]() | FK Akron Togliatti II | 6 | 5 | 1 | 0 | 22 | 5 | 17 | 16 |
| 2.67 | 50% | 0% | 50% | 67% |
| 3 | ![]() | FK KDV | 6 | 5 | 0 | 1 | 8 | 4 | 4 | 15 |
| 2.50 | 67% | 17% | 17% | 50% |
| 4 | ![]() | Pobeda Nizhny Novgorod | 6 | 4 | 1 | 1 | 20 | 7 | 13 | 13 |
| 2.17 | 33% | 0% | 67% | 83% |
| 5 | ![]() | Dinamo Barnaul | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 11 | 1 | 12 |
| 2.00 | 17% | 33% | 50% | 67% |
| 6 | ![]() | FK Orenburg II | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 11 |
| 1.83 | 50% | 33% | 50% | 50% |
| 7 | ![]() | PFK Krylya Sovetov Samara II | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 7 | 1 | 11 |
| 1.83 | 17% | 17% | 67% | 50% |
| 8 | ![]() | FC Nosta Novotroitsk | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 6 | 1 | 9 |
| 1.50 | 17% | 17% | 67% | 33% |
| 9 | ![]() | FK Rubin Kazan II | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 9 | 0 | 7 |
| 1.17 | 33% | 0% | 67% | 83% |
| 10 | ![]() | FK Chelyabinsk M Chelyabinsk II | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 10 | -4 | 5 |
| 0.83 | 17% | 50% | 50% | 50% |
| 11 | ![]() | FK Ural D Ekaterinburg | 6 | 1 | 2 | 3 | 11 | 10 | 1 | 5 |
| 0.83 | 33% | 17% | 67% | 83% |
| 12 | ![]() | FK Zenit Izhevsk | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 8 | 1 | 5 |
| 0.83 | 17% | 17% | 67% | 67% |
Welke Ploegen hebben de Beste en de Slechtste Thuisvorm?
• FK Khimik Dzerzhinsk maakt een oninneembare burcht van hun eigen met 0 nederlagen en 6 zeges in hun laatste 6 thuiswedstrijden. Met gemiddeld 3 punten per thuiswedstrijd zijn ze de beste leerling van de klas.
• FK Akron Togliatti II speelt op dit moment fenomenaal in hun. Met 5 zeges, 1 gelijke spelen, en 0 nederlagen. Deze prestatie in eigen huis brengt hun op plaats 2e in de vormtabel in de Second League B Group 4 qua thuiswedstrijden. Met een gemiddelde van 2.67 punten per wedstrijden doen ze net iets minder goed als FK Khimik Dzerzhinsk.
• FK Ural D Ekaterinburgheeft op dit moment moeite in het eigen . FK Ural D Ekaterinburg luktte slechts 1 zeges in de laatste 6 thuiswedstrijden in het . Met gemiddeld 0.83 punten per wedstrijd zijn ze de op 1 na slechtste thuisploeg in de Second League B Group 4.
• Gewoon niet om aan te zien. FK Chelyabinsk M Chelyabinsk II hun thuiswedstrijden zijn ronduit rampzalig de laatste tijd. Met 1 zeges, 2 puntendelingen en 3 nederlagen en dus amper 0.83 punten per wedstrijd in de laatste 6 thuiswedstrijden is FK Chelyabinsk M Chelyabinsk II veruit de slechtste thuisploeg van de competitie.
UITVORM TABEL (Second League B Group 4)
| # | Ploeg | WG | W | G | V | DV | DT | DS | Ptn | Laatste 6 | PPW | CS | FTS | BTS | Meer dan 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK Khimik Dzerzhinsk | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 3 | 10 | 13 |
| 2.17 | 50% | 17% | 33% | 50% |
| 2 | ![]() | Pobeda Nizhny Novgorod | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 12 | -1 | 11 |
| 1.83 | 33% | 0% | 67% | 50% |
| 3 | ![]() | FK KDV | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 10 |
| 1.67 | 33% | 33% | 50% | 67% |
| 4 | ![]() | Dinamo Barnaul | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 17 | -7 | 9 |
| 1.50 | 17% | 33% | 50% | 83% |
| 5 | ![]() | PFK Krylya Sovetov Samara II | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 8 | -2 | 6 |
| 1.00 | 33% | 50% | 33% | 50% |
| 6 | ![]() | FC Nosta Novotroitsk | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 18 | -14 | 6 |
| 1.00 | 0% | 67% | 33% | 100% |
| 7 | ![]() | FK Rubin Kazan II | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 15 | -8 | 5 |
| 0.83 | 17% | 50% | 50% | 67% |
| 8 | ![]() | FK Ural D Ekaterinburg | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 18 | -10 | 4 |
| 0.67 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 9 | ![]() | FK Akron Togliatti II | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 11 | -5 | 3 |
| 0.50 | 0% | 50% | 50% | 50% |
| 10 | ![]() | FK Zenit Izhevsk | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3 |
| 0.50 | 17% | 17% | 83% | 50% |
| 11 | ![]() | FK Orenburg II | 6 | 0 | 1 | 5 | 6 | 15 | -9 | 1 |
| 0.17 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 12 | ![]() | FK Chelyabinsk M Chelyabinsk II | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 11 | -7 | 1 |
| 0.17 | 0% | 50% | 50% | 50% |
Welke Ploegen hebben de Beste en Slechtste Vorm in Uitwedstrijden?
• FK Khimik Dzerzhinsk is ongeloofelijk sterk bezig in hun uitwedstrijden. Met maar liefst 4 zeges in hun laatste 6 uitwedstrijden scoort FK Khimik Dzerzhinsk het hoogste aantal 13 in uitwedstrijden in de Second League B Group 4.
• FK Chelyabinsk M Chelyabinsk II doet het teleurstellend in hun uitwedstrijden. Met amper 0 zeges in de laatste 6 uitwedstrijden blijven ze de slechtste uitploeg. Dit moet een enorme teleurstelling zijn voor de hele club en hun fans.
Vormtabel - Rusland
- Divisie 1
- Divisie 2
- Beker
- Beker
- Divisie 3
- Beker
- Divisie 1
- Beker
- Beker
- Beker
- Beker
- Beker
- Divisie 3
- Divisie 3
- Divisie 3
- Divisie 3
- Divisie 3
- Beker
- Beker











