Mathías Laborda Portrait

Mathías Laborda Stats

Positie : Verdediger - Centrale verdediger
Nationaliteit : Uruguay
Voet : Rechtervoetig
Rugnummer : #2
Leeftijd (Geboortedatum) : 26 (15/9/1999)
Hoogte : 182cm
Gewicht : 72kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2026 en carrière statistieken- Mathías Laborda

6.59
Gemiddelde waardering in de MLSRanking Tegendoelpunten : 14 / 162 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

11

3

8

5

1

0

921'

Totaal 2026

15

3

13

7

2
0

1195'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

97

12

91

28

20

2

7195'

62

4

47

28

17

2

4703'

15

0

18

6

4

0

1249'

12

0

6

5

2

0

819'

6

0

7

0

0

0

485'

1

0

0

1

0

0

90'

Totaal 8098

214

16

192

73

49
4

16071'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Mathías Laborda. Mathías Laborda heeft in totaal 214 wedstrijden gespeeld, 16 doelpunten gescoord, en 6 assists verzameld. Mathías Laborda heeft de meeste wedstrijden gespeeld in MLS met 214 in VS. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de MLS

0.78Tegen Per 90
8 Doelpunten in 11 Wedstrijden
90th Percentiel
45%Clean Sheets
5 / 11 Zuivere lakens
92nd Percentiel
0.10Kaarten per 90
1 Kaarten Totaal
32nd Percentiel

Mathías Laborda Statistieken - Gedetailleerd

MLS statistieken voor Mathías Laborda

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden11N/A
57
minuten92184 minuten per spel
66
Gestarte wedstrijden10N/A
64
Wedstrijden Gesubbed In1N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen80.78
90
Minuten per doelpunt Toegestaan115 Min'N/A
90
Clean Sheets545%
92
Tackles232.25
85
Onderscheppingen171.66
90
Grondduels838.11
49
Grondduels gewonnen434.20
53
Luchtduels gewonnen151.47
77
Gedribbeld verleden70.68
33
Clearances373.62
80
Geblockte schoten20.20
51
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Mathías Laborda 8 goals tegen gekregen en 5 clean sheets gehouden in 11 wedstrijden in de MLS 2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Mathías Laborda op het veld staat, hun team elke 115 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 2.25 tackles en 1.66 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Mathías Laborda heeft ook ongeveer 3.62 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.1
32
Minuten Per Boeking921 min' / kaartN/A
94
Kaarten Meer dan 0,519%
40
Gemaakte overtredingen161.56
77
Overtreding tegen30.29
13

Mathías Laborda heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 11 wedstrijden tot nu toe in de MLS 2026 seizoen. Ze maken 1.56 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten30.29
80
Doelpunt Betrokkenheid60.59
87
Doelpunten thuis20.29
76
Doelpunten uit10.31
84
Verwachte doelpunten (xG)2.780.27
75
Niet-straf xG (npxG)2.780.27
76
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt307 Minuten per doelpuntN/AN/A

Mathías Laborda heeft 3 doelpunten gemaakt in 11 wedstrijden tot nu toe in het MLS 2026 seizoen. 2 van de 3 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 1 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Mathías Laborda per 90 minuten 0.29. Bovendien is Mathías Laborda's totale D/A (doelpunten + assists) 6 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.59 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.27. Dit zet de npxG-output van Mathías Laborda op 2.78, waarmee ze in het hoogste 76 percentiel van MLS spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen121.17
62
Schoten op doel
5/ 12
0.49
68
Schoten naast doel
7/ 12
0.68
60
Raak het houtwerk0 keer0.00
78
Schot conversie verhouding25.00%N/A
89
Schoten Nauwkeurigheid41.67%N/A
62
Schoten per doelpunt4.00N/AN/A

Mathías Laborda heeft 12 schoten genomen in 11 wedstrijden tot nu toe in het MLS 2026 seizoen. Van de 12 schoten waren 5 schoten op doel en de andere 7 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Mathías Laborda 41.67% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 4.00 schoten die ze nemen en neemt 1.17 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists30.29
89
Verwachte assists (xA)2.940.29
89
Passes56555.21
77
Geslaagde passen
503/ 565
49.15
78
Pass-voltooiingspercentage89.03%N/A
79
Key passen40.39
28
Voorzetten70.68
48
Succesvolle voorzetten
4/ 7
0.39
68
Slagingspercentage57.14%N/A
95
Minuten per assist307 Minuten per assistN/AN/A

Mathías Laborda heeft 3 assists geassisteerd in 11 wedstrijden tot nu toe in het MLS 2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Mathías Laborda de bal ongeveer 55.21 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 89.03. Ze spelen ook 0.39 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Mathías Laborda 0.29 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 89 procent van de spelers in de MLS.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels30.29
22
Succesvolle dribbels20.20
28
Succespercentage dribbelen66.67%N/A
84
Ontnomen80.78
37
Buitenspel10.10
59

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Mathías Laborda heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

CONCACAF Champions League statistieken voor Mathías Laborda

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden4N/A
50
minuten27469 minuten per spel
38
Gestarte wedstrijden3N/A
42
Wedstrijden Gesubbed In1N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen51.64
7
Minuten per doelpunt Toegestaan55 Min'N/A
11
Clean Sheets250%
74
Tackles20.66
22
Onderscheppingen20.66
46
Grondduels258.21
60
Grondduels gewonnen175.58
82
Luchtduels gewonnen144.60
99
Gedribbeld verleden10.33
70
Clearances92.96
81
Geblockte schoten00.00
52
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Mathías Laborda 8 goals tegen gekregen en 5 clean sheets gehouden in 4 wedstrijden in de MLS 2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Mathías Laborda op het veld staat, hun team elke 55 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.66 tackles en 0.66 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Mathías Laborda heeft ook ongeveer 2.96 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.33
79
Minuten Per Boeking274 min' / kaartN/A
77
Kaarten Meer dan 0,5125%
82
Gemaakte overtredingen30.99
49
Overtreding tegen00.00
16

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
62
Doelpunt Betrokkenheid00
46
Doelpunten thuis00
75
Doelpunten uit00
77
Verwachte doelpunten (xG)0.350.11
54
Niet-straf xG (npxG)0.350.11
56
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen51.64
69
Schoten op doel
2/ 5
0.66
71
Schoten naast doel
3/ 5
0.99
68
Raak het houtwerk0 keer0.00
89
Schot conversie verhouding0.00%N/A
62
Schoten Nauwkeurigheid40.00%N/A
66
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
70
Verwachte assists (xA)0.590.19
69
Passes23175.88
94
Geslaagde passen
218/ 231
71.61
96
Pass-voltooiingspercentage94.37%N/A
99
Key passen10.33
31
Voorzetten00.00
31
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
51
Slagingspercentage0.00%N/A
51
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels10.33
24
Succesvolle dribbels10.33
42
Succespercentage dribbelen100.00%N/A
99
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
74

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Mathías Laborda Statistische analyse

Mathías Laborda is een Verdediger die 11 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de MLS, goed voor in totaal 921 minuten. Mathías Laborda krijgt gemiddeld 0.78 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 45%. Dat betekend dat Mathías Laborda een Clean Sheet heeft behaald in 5 wedstrijden van de 11 waarin hij gespeeld heeft.

Mathías Laborda scoorde in totaal 3 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 4 in de Vancouver Whitecaps FC topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 307 minuten

Geeft een assist elke 307 minuten

Krijgt een kaart elke 921 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

93 / 469 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

14 / 162 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

32

6

24

11

7

1

2497'

5

0

5

1

0

0

233'

Totaal 2025

42

6

32

13

9
1

3044'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.22 Doelpunten

0.87
 Tegen

0.29  Kaarten

Seizoen 2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

30

2

32

7

4

0

2173'

3

0

4

0

0

0

270'

5

0

1

3

2

0

406'

Totaal 2024

40

2

40

10

6
0

3029'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.08 Doelpunten

1.33
 Tegen

0.17  Kaarten

Seizoen 2023
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

24

1

27

5

8

1

1604'

3

0

3

0

0

0

215'

2

0

0

1

0

0

180'

Totaal 2023

32

1

34

7

8
1

2209'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.06 Doelpunten

1.51
 Tegen

0.45  Kaarten

Seizoen 2022
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

20

2

9

12

4

0

1518'

Totaal 2022

23

2

11

12

5
0

1664'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.12 Doelpunten

0.53
 Tegen

0.24  Kaarten

Seizoen 2021
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

1

0

0

1

0

0

90'

Totaal 2021

11

0

14

3

2
0

844'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.6
 Tegen

0.23  Kaarten

Seizoen 2020
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

26

2

22

10

9

2

1891'

Totaal 2020

40

2

39

16

14
2

3151'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.1 Doelpunten

1.05
 Tegen

0.48  Kaarten

Seizoen 2019
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2019

11

0

9

5

3
0

935'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.9
 Tegen

0.3  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!