Dramane Koumare Portrait

Dramane Koumare Stats

Positie : Verdediger - Centrale verdediger
Nationaliteit : UAE
Birthplace : UAE - UAE
Rugnummer : #3
Leeftijd (Geboortedatum) : 21 (23/1/2005)
Hoogte : 191cm
Gewicht : 94kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2026/2027 en carrière statistieken- Dramane Koumare

6.82
Gemiddelde waardering in de Arabische Gulf LeagueRanking Tegendoelpunten : -1 / 142 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2026/2027

2

1

3

0

0
0

119'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

7

1

5

3

0

0

403'

Totaal 2026/2027

23

2

15

6

1
0

864'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Dramane Koumare. Dramane Koumare heeft in totaal 23 wedstrijden gespeeld, 2 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Dramane Koumare heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Arabische Gulf League met 23 in VAE. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Arabische Gulf League

2.27Tegen Per 90
3 Doelpunten in 2 Wedstrijden
14th Percentiel
0%Clean Sheets
0 / 2 Zuivere lakens
30th Percentiel
0.00Kaarten per 90
0 Kaarten Totaal
56th Percentiel

Dramane Koumare Statistieken - Gedetailleerd

Arabische Gulf League statistieken voor Dramane Koumare

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden2N/A
0
minuten11960 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden1N/A
2
Wedstrijden Gesubbed In1N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen32.27
14
Minuten per doelpunt Toegestaan40 Min'N/A
14
Clean Sheets00%
30
Tackles00.00
11
Onderscheppingen32.27
99
Grondduels21.51
8
Grondduels gewonnen10.76
8
Luchtduels gewonnen10.76
62
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances75.29
96
Geblockte schoten10.76
90
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Dramane Koumare 3 goals tegen gekregen en 0 clean sheets gehouden in 2 wedstrijden in de Arabische Gulf League 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Dramane Koumare op het veld staat, hun team elke 40 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.00 tackles en 2.27 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Dramane Koumare heeft ook ongeveer 5.29 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
56
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
56
Kaarten Meer dan 0,500%
56
Gemaakte overtredingen00.00
13
Overtreding tegen00.00
10

Dramane Koumare heeft geen boekingen (gele of rode kaarten) gekregen tijdens dit seizoen van Arabische Gulf League.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten10.76
97
Doelpunt Betrokkenheid10.76
89
Doelpunten thuis11
96
Doelpunten uit00
77
Verwachte doelpunten (xG)0.720.54
92
Niet-straf xG (npxG)0.720.54
94
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt119 Minuten per doelpuntN/AN/A

Dramane Koumare heeft 1 doelpunten gemaakt in 2 wedstrijden tot nu toe in het Arabische Gulf League 2026/2027 seizoen. 1 van de 1 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 0 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Dramane Koumare per 90 minuten 0.76. Bovendien is Dramane Koumare's totale D/A (doelpunten + assists) 1 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.76 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.54. Dit zet de npxG-output van Dramane Koumare op 0.72, waarmee ze in het hoogste 94 percentiel van Arabische Gulf League spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen21.51
65
Schoten op doel
1/ 2
0.76
76
Schoten naast doel
1/ 2
0.76
55
Raak het houtwerk0 keer0.00
89
Schot conversie verhouding50.00%N/A
99
Schoten Nauwkeurigheid50.00%N/A
85
Schoten per doelpunt2.00N/AN/A

Dramane Koumare heeft 2 schoten genomen in 2 wedstrijden tot nu toe in het Arabische Gulf League 2026/2027 seizoen. Van de 2 schoten waren 1 schoten op doel en de andere 1 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Dramane Koumare 50.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 2.00 schoten die ze nemen en neemt 1.51 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
69
Verwachte assists (xA)0.020.02
2
Passes1813.61
4
Geslaagde passen
13/ 18
9.83
6
Pass-voltooiingspercentage72.22%N/A
12
Key passen00.00
14
Voorzetten00.00
24
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
44
Slagingspercentage0.00%N/A
44
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dramane Koumare heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van Arabische Gulf League.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
23
Succesvolle dribbels00.00
32
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
32
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
71

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Dramane Koumare heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Dramane Koumare Statistische analyse

Dramane Koumare is een Verdediger die 2 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Arabische Gulf League, goed voor in totaal 119 minuten. Dramane Koumare krijgt gemiddeld 2.27 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 0%. Dat betekend dat Dramane Koumare een Clean Sheet heeft behaald in 0 wedstrijden van de 2 waarin hij gespeeld heeft.

Dramane Koumare scoorde in totaal 1 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 4 in de Al Dhafra SCC topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 119 minuten

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

N/A / 142 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

N/A / 64 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025/2026
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2025/2026

7

0

0

3

0
0

65'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

2

1

3

0

0

0

180'

Totaal 2024/2025

11

1

8

2

1
0

410'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

2.57
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

2

0

2

1

0

0

180'

Totaal 2024

3

0

4

1

0
0

270'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1
 Tegen

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!