
Simone Rapp Stats
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Meer
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Simone Rapp. Simone Rapp heeft in totaal 331 wedstrijden gespeeld, 81 doelpunten gescoord, en 7 assists verzameld. Simone Rapp heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Challenge League met 331 in Zwitserland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de Challenge League
Challenge League statistieken voor Simone Rapp
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 23 | N/A | 50 |
| minuten | 1293 | 56 minuten per spel | 46 |
| Gestarte wedstrijden | 15 | N/A | 47 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 8 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 2 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 7 | 0.49 | 93 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 9 | 0.63 | 90 |
| Doelpunten thuis | 3 | 0.37 | 86 |
| Doelpunten uit | 4 | 0.64 | 94 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 7.13 | 0.50 | 92 |
| Niet-straf xG (npxG) | 6.43 | 0.45 | 92 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 185 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Simone Rapp heeft 7 doelpunten gemaakt in 23 wedstrijden tot nu toe in het Challenge League 2025/2026 seizoen. 3 van de 7 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 4 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Simone Rapp per 90 minuten 0.49. Bovendien is Simone Rapp's totale D/A (doelpunten + assists) 9 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.63 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.45. Dit zet de npxG-output van Simone Rapp op 6.43, waarmee ze in het hoogste 92 percentiel van Challenge League spelers zitten.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 34 | 2.36 | 81 |
| Schoten op doel | 17/ 34 | 1.18 | 92 |
| Schoten naast doel | 17/ 34 | 1.18 | 69 |
| Raak het houtwerk | 1 keer | 0.07 | 82 |
| Schot conversie verhouding | 20.59% | N/A | 91 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 50.00% | N/A | 92 |
| Schoten per doelpunt | 4.86 | N/A | N/A |
Simone Rapp heeft 34 schoten genomen in 23 wedstrijden tot nu toe in het Challenge League 2025/2026 seizoen. Van de 34 schoten waren 17 schoten op doel en de andere 17 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Simone Rapp 50.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 4.86 schoten die ze nemen en neemt 2.36 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 2 | 0.14 | 70 |
| Verwachte assists (xA) | 1.84 | 0.13 | 46 |
| Passes | 286 | 19.89 | 7 |
| Geslaagde passen | 172/ 286 | 11.96 | 3 |
| Pass-voltooiingspercentage | 60.14% | N/A | 1 |
| Key passen | 8 | 0.56 | 32 |
| Voorzetten | 9 | 0.63 | 40 |
| Succesvolle voorzetten | 1/ 9 | 0.07 | 33 |
| Slagingspercentage | 11.11% | N/A | 30 |
| Minuten per assist | 647 Minuten per assist | N/A | N/A |
Simone Rapp heeft 2 assists geassisteerd in 23 wedstrijden tot nu toe in het Challenge League 2025/2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Simone Rapp de bal ongeveer 19.89 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 60.14. Ze spelen ook 0.56 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Simone Rapp 0.13 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 46 procent van de spelers in de Challenge League.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 3 | 0.21 | 17 |
| Succesvolle dribbels | 0 | 0.00 | 11 |
| Succespercentage dribbelen | 0.00% | N/A | 11 |
| Ontnomen | 7 | 0.49 | 67 |
| Buitenspel | 15 | 1.04 | 97 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 10 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 10 | 0.7 | 98 |
| Minuten Per Boeking | 129 min' / kaart | N/A | 15 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 10 | 43% | 98 |
| Gemaakte overtredingen | 27 | 1.88 | 83 |
| Overtreding tegen | 22 | 1.53 | 66 |
Simone Rapp heeft 10 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 23 wedstrijden tot nu toe in de Challenge League 2025/2026 seizoen. Ze maken 1.88 overtredingen per 90 minuten.
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 23 | 1.6 | 25 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 56 Min' | N/A | 25 |
| Clean Sheets | 7 | 30% | 73 |
| Tackles | 6 | 0.42 | 11 |
| Onderscheppingen | 2 | 0.14 | 13 |
| Grondduels | 199 | 13.84 | 92 |
| Grondduels gewonnen | 108 | 7.51 | 95 |
| Luchtduels gewonnen | 82 | 5.70 | 99 |
| Gedribbeld verleden | 5 | 0.35 | 77 |
| Clearances | 20 | 1.39 | 54 |
| Geblockte schoten | 2 | 0.14 | 42 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 100% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 4 |
| Penalties Gescoord | 0 | 4 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Simone Rapp heeft tot nu toe in zijn/haar carrière 4 strafschoppen. Hiervan heeft Simone Rapp 4 terwijl hij 0 heeft. De totale strafschopconversie voor Simone Rapp is 100%.
Simone Rapp is een Spits die 23 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Challenge League, goed voor in totaal 1293 minuten. Simone Rapp scoort gemiddeld 0.49 doelpunten per 90 minuten op het veld. Z'n aanvallende prestaties brengen hem zo op plaats 22 van de 230 spelers in de Challenge League die op z'n minst 3 wedstrijden hebben gespeeld.
Hij scoorde tot dusver 7 doelpunten, wat hem op plaats 1 in de Challenge League Topschutterslijst brengt.
Minute per Minute
Scoort een doelpunt elke 185 minuten
Geeft een assist elke 647 minuten
Krijgt een kaart elke 129 minuten
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Assists
Seizoen 2024/2025
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.26 Doelpunten
0.13 Assists
0.39 Kaarten
Seizoen 2023/2024
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.23 Doelpunten
0.06 Assists
0.17 Kaarten
Seizoen 2022/2023
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.54 Doelpunten
0.54 Assists
0 Kaarten
Seizoen 2021/2022
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.78 Doelpunten
0.17 Assists
0.17 Kaarten
Seizoen 2020/2021
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0 Assists
0 Kaarten
Seizoen 2019/2020
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.25 Doelpunten
0 Assists
0.34 Kaarten
Seizoen 2018/2019
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.22 Doelpunten
0 Assists
0 Kaarten
Seizoen 2017/2018
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.44 Doelpunten
0.08 Assists
0.4 Kaarten
Seizoen 2016/2017
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.38 Doelpunten
0 Assists
0.29 Kaarten
Seizoen 2015/2016
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.35 Doelpunten
0 Assists
0.1 Kaarten
Seizoen 2014/2015
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.45 Doelpunten
0 Assists
0.19 Kaarten