
Alfonso pedraza Stats
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Meer
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Alfonso pedraza. Alfonso pedraza heeft in totaal 389 wedstrijden gespeeld, 33 doelpunten gescoord, en 25 assists verzameld. Alfonso pedraza heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Primera Division met 389 in Spanje. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de Serie A
Serie A statistieken voor Alfonso pedraza
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 9 | N/A | 64 |
| minuten | 205 | 23 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 1 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 8 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 2 | N/A | N/A |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 0 | 0 | 99 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 0 Min' | N/A | 1 |
| Clean Sheets | 4 | 44% | 93 |
| Tackles | 2 | 0.87 | 25 |
| Onderscheppingen | 1 | 0.44 | 32 |
| Grondduels | 23 | 10.05 | 73 |
| Grondduels gewonnen | 10 | 4.37 | 58 |
| Luchtduels gewonnen | 3 | 1.31 | 67 |
| Gedribbeld verleden | 1 | 0.44 | 56 |
| Clearances | 4 | 1.75 | 58 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 33 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 44 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 44 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 46 |
| Gemaakte overtredingen | 3 | 1.31 | 74 |
| Overtreding tegen | 3 | 1.31 | 74 |
Alfonso pedraza heeft geen boekingen (gele of rode kaarten) gekregen tijdens dit seizoen van Serie A.
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 52 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 2 | 0.88 | 96 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 67 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 71 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.10 | 0.04 | 29 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.10 | 0.04 | 29 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Alfonso pedraza heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van Serie A 2026/2027 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 2 | 0.87 | 43 |
| Schoten op doel | 0/ 2 | 0.00 | 24 |
| Schoten naast doel | 2/ 2 | 0.87 | 61 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 79 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 53 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 0.00% | N/A | 24 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Alfonso pedraza heeft 2 schoten genomen in 9 wedstrijden tot nu toe in het Serie A 2026/2027 seizoen. Van de 2 schoten waren 0 schoten op doel en de andere 2 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Alfonso pedraza 0.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 0.87 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 2 | 0.88 | 99 |
| Verwachte assists (xA) | 1.39 | 0.61 | 99 |
| Passes | 75 | 32.77 | 30 |
| Geslaagde passen | 64/ 75 | 27.96 | 35 |
| Pass-voltooiingspercentage | 85.33% | N/A | 51 |
| Key passen | 4 | 1.75 | 82 |
| Voorzetten | 10 | 4.37 | 93 |
| Succesvolle voorzetten | 1/ 10 | 0.44 | 68 |
| Slagingspercentage | 10.00% | N/A | 44 |
| Minuten per assist | 103 Minuten per assist | N/A | N/A |
Alfonso pedraza heeft 2 assists geassisteerd in 9 wedstrijden tot nu toe in het Serie A 2026/2027 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Alfonso pedraza de bal ongeveer 32.77 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 85.33. Ze spelen ook 1.75 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Alfonso pedraza 0.61 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 99 procent van de spelers in de Serie A.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 6 | 2.62 | 86 |
| Succesvolle dribbels | 2 | 0.87 | 73 |
| Succespercentage dribbelen | 33.33% | N/A | 40 |
| Ontnomen | 2 | 0.87 | 40 |
| Buitenspel | 1 | 0.44 | 86 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Alfonso pedraza heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.
Coppa Italia statistieken voor Alfonso pedraza
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 1 | N/A | 62 |
| minuten | 64 | 64 minuten per spel | 5 |
| Gestarte wedstrijden | 1 | N/A | 80 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 0 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 1 | N/A | N/A |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 0 | 0 | 99 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 0 Min' | N/A | 21 |
| Clean Sheets | 0 | 0% | 64 |
| Tackles | 0 | 0.00 | 37 |
| Onderscheppingen | 2 | 2.81 | 95 |
| Grondduels | 2 | 2.81 | 21 |
| Grondduels gewonnen | 1 | 1.41 | 27 |
| Luchtduels gewonnen | 0 | 0.00 | 59 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 1 | 1.41 | 63 |
| Geblockte schoten | 1 | 1.41 | 96 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 88 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 88 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 88 |
| Gemaakte overtredingen | 0 | 0.00 | 44 |
| Overtreding tegen | 0 | 0.00 | 44 |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 86 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 79 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 91 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 95 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.00 | 0.00 | 42 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 42 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 0 | 0.00 | 43 |
| Schoten op doel | 0/ 0 | 0.00 | 69 |
| Schoten naast doel | 0/ 0 | 0.00 | 53 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 97 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 87 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 0.00% | N/A | 69 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 90 |
| Verwachte assists (xA) | 0.09 | 0.13 | 73 |
| Passes | 26 | 36.56 | 57 |
| Geslaagde passen | 22/ 26 | 30.94 | 57 |
| Pass-voltooiingspercentage | 84.62% | N/A | 49 |
| Key passen | 1 | 1.41 | 82 |
| Voorzetten | 1 | 1.41 | 71 |
| Succesvolle voorzetten | 0/ 1 | 0.00 | 77 |
| Slagingspercentage | 0.00% | N/A | 77 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 1 | 1.41 | 74 |
| Succesvolle dribbels | 1 | 1.41 | 90 |
| Succespercentage dribbelen | 100.00% | N/A | 99 |
| Ontnomen | 1 | 1.41 | 19 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 89 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Alfonso pedraza is een Verdediger die 9 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Serie A, goed voor in totaal 205 minuten. Alfonso pedraza krijgt gemiddeld 0 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 44%. Dat betekend dat Alfonso pedraza een Clean Sheet heeft behaald in 4 wedstrijden van de 9 waarin hij gespeeld heeft.
Alfonso pedraza scoorde in totaal 0 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 16 in de SS Lazio topschutterslijst van de ploeg.
Minute per Minute
Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)
Geeft een assist elke 103 minuten
Krijgt een kaart elke 0 minuten
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Tegendoelpunten
Seizoen 2025/2026
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0.05 Doelpunten
1.17
Tegen
0.43 Kaarten
Seizoen 2024/2025
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
1.19
Tegen
0 Kaarten
Seizoen 2023/2024
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0.08 Doelpunten
2.09
Tegen
0.48 Kaarten
Seizoen 2022/2023
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
0.77
Tegen
0.28 Kaarten
Seizoen 2021/2022
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0.21 Doelpunten
0.79
Tegen
0.11 Kaarten
Seizoen 2020/2021
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0.04 Doelpunten
1.11
Tegen
0.34 Kaarten
Seizoen 2019/2020
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0.07 Doelpunten
1.33
Tegen
0.2 Kaarten
Seizoen 2018/2019
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0.13 Doelpunten
1.51
Tegen
0.13 Kaarten
Seizoen 2017/2018
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0.11 Doelpunten
1.33
Tegen
0.18 Kaarten
Seizoen 2016/2017
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0.12 Doelpunten
0.73
Tegen
0.12 Kaarten
Seizoen 2015/2016
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0.27 Doelpunten
0.74
Tegen
0.19 Kaarten
Seizoen 2014/2015
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
4.29
Tegen
2.14 Kaarten