
Adrián Marín Stats
2026
2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Meer
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Adrián Marín. Adrián Marín heeft in totaal 230 wedstrijden gespeeld, 6 doelpunten gescoord, en 4 assists verzameld. Adrián Marín heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Liga Portugal met 230 in Portugal. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de MLS
MLS statistieken voor Adrián Marín
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 10 | N/A | 50 |
| minuten | 745 | 75 minuten per spel | 48 |
| Gestarte wedstrijden | 8 | N/A | 45 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 2 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 1 | N/A | N/A |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 16 | 1.93 | 16 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 47 Min' | N/A | 18 |
| Clean Sheets | 0 | 0% | 11 |
| Tackles | 20 | 2.42 | 88 |
| Onderscheppingen | 5 | 0.60 | 40 |
| Grondduels | 55 | 6.64 | 30 |
| Grondduels gewonnen | 36 | 4.35 | 57 |
| Luchtduels gewonnen | 10 | 1.21 | 70 |
| Gedribbeld verleden | 2 | 0.24 | 75 |
| Clearances | 28 | 3.38 | 77 |
| Geblockte schoten | 8 | 0.97 | 92 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Als verdediger heeft Adrián Marín 16 goals tegen gekregen en 0 clean sheets gehouden in 10 wedstrijden in de MLS 2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Adrián Marín op het veld staat, hun team elke 47 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 2.42 tackles en 0.60 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Adrián Marín heeft ook ongeveer 3.38 clearances op hetzelfde moment.
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 2 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 2 | 0.24 | 69 |
| Minuten Per Boeking | 373 min' / kaart | N/A | 55 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 2 | 20% | 75 |
| Gemaakte overtredingen | 8 | 0.97 | 45 |
| Overtreding tegen | 4 | 0.48 | 25 |
Adrián Marín heeft 2 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 10 wedstrijden tot nu toe in de MLS 2026 seizoen. Ze maken 0.97 overtredingen per 90 minuten.
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 49 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 2 | 0.24 | 63 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 63 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 68 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.04 | 0.00 | 11 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.04 | 0.00 | 11 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Adrián Marín heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van MLS 2026 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 1 | 0.12 | 12 |
| Schoten op doel | 0/ 1 | 0.00 | 23 |
| Schoten naast doel | 1/ 1 | 0.12 | 17 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 78 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 50 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 0.00% | N/A | 23 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Adrián Marín heeft 1 schoten genomen in 10 wedstrijden tot nu toe in het MLS 2026 seizoen. Van de 1 schoten waren 0 schoten op doel en de andere 1 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Adrián Marín 0.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 0.12 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 2 | 0.24 | 84 |
| Verwachte assists (xA) | 2.06 | 0.25 | 82 |
| Passes | 391 | 47.23 | 64 |
| Geslaagde passen | 321/ 391 | 38.78 | 61 |
| Pass-voltooiingspercentage | 82.10% | N/A | 41 |
| Key passen | 6 | 0.72 | 47 |
| Voorzetten | 6 | 0.72 | 49 |
| Succesvolle voorzetten | 2/ 6 | 0.24 | 58 |
| Slagingspercentage | 33.33% | N/A | 80 |
| Minuten per assist | 373 Minuten per assist | N/A | N/A |
Adrián Marín heeft 2 assists geassisteerd in 10 wedstrijden tot nu toe in het MLS 2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Adrián Marín de bal ongeveer 47.23 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 82.10. Ze spelen ook 0.72 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Adrián Marín 0.25 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 82 procent van de spelers in de MLS.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 5 | 0.60 | 35 |
| Succesvolle dribbels | 2 | 0.24 | 34 |
| Succespercentage dribbelen | 40.00% | N/A | 47 |
| Ontnomen | 0 | 0.00 | 99 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 52 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Adrián Marín heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.
US Open Cup statistieken voor Adrián Marín
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 2 | N/A | 5 |
| minuten | 180 | 90 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 2 | N/A | 52 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 0 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 0 | N/A | N/A |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 3 | 1.5 | 25 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 60 Min' | N/A | 39 |
| Clean Sheets | 1 | 50% | 59 |
| Tackles | 3 | 1.50 | 67 |
| Onderscheppingen | 2 | 1.00 | 63 |
| Grondduels | 16 | 8.00 | 54 |
| Grondduels gewonnen | 10 | 5.00 | 69 |
| Luchtduels gewonnen | 5 | 2.50 | 88 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 9 | 4.50 | 90 |
| Geblockte schoten | 1 | 0.50 | 79 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Als verdediger heeft Adrián Marín 16 goals tegen gekregen en 0 clean sheets gehouden in 2 wedstrijden in de MLS 2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Adrián Marín op het veld staat, hun team elke 60 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.50 tackles en 1.00 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Adrián Marín heeft ook ongeveer 4.50 clearances op hetzelfde moment.
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 60 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 60 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 62 |
| Gemaakte overtredingen | 3 | 1.50 | 78 |
| Overtreding tegen | 2 | 1.00 | 54 |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 68 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 53 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 85 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 82 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.00 | 0.00 | 23 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 23 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 0 | 0.00 | 23 |
| Schoten op doel | 0/ 0 | 0.00 | 50 |
| Schoten naast doel | 0/ 0 | 0.00 | 31 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 93 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 71 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 0.00% | N/A | 50 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 78 |
| Verwachte assists (xA) | 0.27 | 0.14 | 71 |
| Passes | 91 | 45.50 | 76 |
| Geslaagde passen | 75/ 91 | 37.50 | 74 |
| Pass-voltooiingspercentage | 82.42% | N/A | 52 |
| Key passen | 2 | 1.00 | 69 |
| Voorzetten | 1 | 0.50 | 49 |
| Succesvolle voorzetten | 0/ 1 | 0.00 | 56 |
| Slagingspercentage | 0.00% | N/A | 56 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 1 | 0.50 | 48 |
| Succesvolle dribbels | 0 | 0.00 | 46 |
| Succespercentage dribbelen | 0.00% | N/A | 46 |
| Ontnomen | 0 | 0.00 | 99 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 76 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Adrián Marín is een Verdediger die 10 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de MLS, goed voor in totaal 745 minuten. Adrián Marín krijgt gemiddeld 1.93 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 0%. Dat betekend dat Adrián Marín een Clean Sheet heeft behaald in 0 wedstrijden van de 10 waarin hij gespeeld heeft.
Adrián Marín scoorde in totaal 0 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 17 in de Orlando City SC topschutterslijst van de ploeg.
Minute per Minute
Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)
Geeft een assist elke 373 minuten
Krijgt een kaart elke 373 minuten
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Tegendoelpunten
Seizoen 2025
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
2.11
Tegen
0.26 Kaarten
Seizoen 2023/2024
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
1.13
Tegen
0 Kaarten
Seizoen 2022/2023
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
1.19
Tegen
0.21 Kaarten
Seizoen 2021/2022
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0.16 Doelpunten
1.33
Tegen
0.08 Kaarten
Seizoen 2020/2021
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
2.28
Tegen
0.25 Kaarten
Seizoen 2019/2020
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
1.8
Tegen
0.11 Kaarten
Seizoen 2018/2019
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
1.57
Tegen
0.63 Kaarten
Seizoen 2017/2018
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
1.55
Tegen
0.39 Kaarten
Seizoen 2016/2017
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
1.28
Tegen
0.3 Kaarten
Seizoen 2015/2016
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0.06 Doelpunten
0.71
Tegen
0.45 Kaarten
Seizoen 2014/2015
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
1.5
Tegen
0.5 Kaarten
Seizoen 2013/2014
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
1
Tegen
0.33 Kaarten