David Bates Portrait

David Bates Stats

Positie : Verdediger - Centrale verdediger
Nationaliteit : Scotland
Birthplace : Kirkcaldy - Scotland
Rugnummer : #4
Leeftijd (Geboortedatum) : 30 (5/10/1996)
Hoogte : 190cm
Gewicht : 83kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Meer

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2026/2027 en carrière statistieken- David Bates

6.91
Gemiddelde waardering in de Süper LigRanking Tegendoelpunten : 33 / 112 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

10

0

9

3

1

0

871'

Totaal 2026/2027

10

0

9

3

1
0

871'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

106

5

118

30

19

2

8645'

55

3

59

13

12

0

4706'

25

1

15

12

5

1

1940'

17

1

22

6

5

1

1432'

10

0

9

3

1

0

871'

10

0

8

2

2

0

665'

10

1

12

2

4

0

900'

9

1

4

4

0

0

769'

3

0

0

3

0

0

270'

2

0

2

1

0

0

180'

1

0

0

1

0

0

90'

Totaal 2025/2026

260

12

262

82

50
4

21548'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor David Bates. David Bates heeft in totaal 260 wedstrijden gespeeld, 12 doelpunten gescoord, en 1 assists verzameld. David Bates heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Jupiler Pro League met 260 in België. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Süper Lig

0.93Tegen Per 90
9 Doelpunten in 10 Wedstrijden
73rd Percentiel
30%Clean Sheets
3 / 10 Zuivere lakens
60th Percentiel
0.10Kaarten per 90
1 Kaarten Totaal
35th Percentiel

David Bates Statistieken - Gedetailleerd

Süper Lig statistieken voor David Bates

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden10N/A
99
minuten87187 minuten per spel
88
Gestarte wedstrijden10N/A
99
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd2N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen90.93
73
Minuten per doelpunt Toegestaan97 Min'N/A
73
Clean Sheets330%
60
Tackles121.24
50
Onderscheppingen80.83
53
Grondduels596.10
19
Grondduels gewonnen414.24
50
Luchtduels gewonnen222.27
88
Gedribbeld verleden20.21
78
Clearances474.86
90
Geblockte schoten70.72
87
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft David Bates 9 goals tegen gekregen en 3 clean sheets gehouden in 10 wedstrijden in de Süper Lig 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer David Bates op het veld staat, hun team elke 97 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.24 tackles en 0.83 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. David Bates heeft ook ongeveer 4.86 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.1
35
Minuten Per Boeking871 min' / kaartN/A
97
Kaarten Meer dan 0,5110%
45
Gemaakte overtredingen60.62
21
Overtreding tegen70.72
34

David Bates heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 10 wedstrijden tot nu toe in de Süper Lig 2026/2027 seizoen. Ze maken 0.62 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
56
Doelpunt Betrokkenheid00
41
Doelpunten thuis00
69
Doelpunten uit00
76
Verwachte doelpunten (xG)0.110.01
16
Niet-straf xG (npxG)0.110.01
16
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

David Bates heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van Süper Lig 2026/2027 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen20.21
14
Schoten op doel
0/ 2
0.00
24
Schoten naast doel
2/ 2
0.21
19
Raak het houtwerk0 keer0.00
80
Schot conversie verhouding0.00%N/A
56
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
24
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

David Bates heeft 2 schoten genomen in 10 wedstrijden tot nu toe in het Süper Lig 2026/2027 seizoen. Van de 2 schoten waren 0 schoten op doel en de andere 2 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van David Bates 0.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 0.21 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
59
Verwachte assists (xA)1.350.14
55
Passes52954.66
88
Geslaagde passen
490/ 529
50.63
90
Pass-voltooiingspercentage92.63%N/A
98
Key passen40.41
29
Voorzetten00.00
21
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
44
Slagingspercentage0.00%N/A
44
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

David Bates heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van Süper Lig.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
12
Succesvolle dribbels00.00
17
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
17
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
54

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

David Bates heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

David Bates Statistische analyse

David Bates is een Verdediger die 10 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Süper Lig, goed voor in totaal 871 minuten. David Bates krijgt gemiddeld 0.93 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 30%. Dat betekend dat David Bates een Clean Sheet heeft behaald in 3 wedstrijden van de 10 waarin hij gespeeld heeft.

David Bates scoorde in totaal 0 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 9 in de Amed Sportif Faaliyetler Kulubu topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

197 / 259 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

33 / 112 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025/2026
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

18

1

16

6

3

0

1378'

Totaal 2025/2026

18

1

16

6

3
0

1378'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.07 Doelpunten

1.04
 Tegen

0.2  Kaarten

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2024/2025

9

0

5

5

0
0

777'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.58
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

35

2

34

11

5

0

2799'

1

0

0

0

0

0

61'

Totaal 2023/2024

36

2

34

11

5
0

2860'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.06 Doelpunten

1.09
 Tegen

0.16  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

25

2

37

4

6

1

1990'

6

1

2

4

0

0

528'

Totaal 2022/2023

31

3

39

8

6
1

2518'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.09 Doelpunten

1.67
 Tegen

0.27  Kaarten

Seizoen 2021/2022
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

33

2

39

5

9

0

2892'

Totaal 2021/2022

36

2

42

6

9
0

3162'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.06 Doelpunten

1.21
 Tegen

0.28  Kaarten

Seizoen 2020/2021
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

19

0

26

4

5

1

1701'

2

0

2

0

0

0

180'

Totaal 2020/2021

21

0

28

4

5
1

1881'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.38
 Tegen

0.26  Kaarten

Seizoen 2020
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

1

0

0

1

0

0

90'

Totaal 2020

3

0

3

2

0
0

270'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2018/2019
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

25

1

15

12

5

1

1940'

3

0

0

3

0

0

270'

Totaal 2018/2019

34

1

21

17

7
1

2750'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.05 Doelpunten

0.7
 Tegen

0.23  Kaarten

Seizoen 2017/2018
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

15

1

15

5

2

0

1184'

Totaal 2017/2018

17

1

17

6

2
0

1364'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.08 Doelpunten

1.14
 Tegen

0.15  Kaarten

Seizoen 2016/2017
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

7

0

5

3

1

0

630'

Totaal 2016/2017

7

0

5

3

1
0

630'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.71
 Tegen

0.14  Kaarten

Seizoen 2015/2016
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

10

0

8

2

2

0

665'

10

1

12

2

4

0

900'

2

0

2

1

0

0

180'

Totaal 2015/2016

22

1

22

5

6
0

1745'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.08
 Tegen

0.27  Kaarten

Seizoen 2014/2015
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

17

1

22

6

5

1

1432'

Totaal 2014/2015

17

1

22

6

5
1

1432'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.06 Doelpunten

1.38
 Tegen

0.38  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!