Markus Edner Wæhler Stats

Ploeg : Strommen IF
Nationale Ploeg : Norway Under 19
Positie : Spits - Centrale spits
Nationaliteit : Norway
Birthplace : Norway - Norway
Rugnummer : #11
Leeftijd (Geboortedatum) : 19 (19/9/2007)
Hoogte : 182cm
Gewicht : 70kg

2026

2025

2024

2026 en carrière statistieken- Markus Edner Wæhler

6.66
Gemiddelde waardering in de Eerste DivisieTopschuttersrank : 21 / 317 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

1

0

0

0

0

0

6'

16

4

1

0

0

0

574'

Totaal 2026

21

5

1

0
0

0

812'

Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

28

7

1

0

0

0

964'

2

0

0

0

0

0

6'

1

0

0

0

0

0

25'

Totaal 4051

35

8

1

0
0

0

1227'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Markus Edner Wæhler. Markus Edner Wæhler heeft in totaal 35 wedstrijden gespeeld, 8 doelpunten gescoord, en 1 assists verzameld. Markus Edner Wæhler heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Eerste Divisie met 35 in Noorwegen. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Eerste Divisie

0.63Doelpunten Per 90
4 Doelpunten Totaal
94 Percentiel
0.16Assist Per 90
1 Assists Totaal
68 Percentiel
0.78D+A Per 90
5 Doelbijdragen Totaal
91 Percentiel
0.63xG Per 90'
4.42 Verwachte Doelpunten
97 Percentiel
0.13xA per 90
0.93 Verwachte assists
53 Percentiel
0.00Kaarten per 90
0 Kaarten Totaal
17 Percentiel

Markus Edner Wæhler Statistieken - Gedetailleerd

Eliteserien statistieken voor Markus Edner Wæhler

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden1N/A
0
minuten66 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden0N/A
0
Wedstrijden Gesubbed In1N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
41
Doelpunt Betrokkenheid00
23
Doelpunten thuis00
56
Doelpunten uit00
56
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
8
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
8
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Markus Edner Wæhler heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van Eliteserien 2026 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
7
Schoten op doel
0/ 0
0.00
16
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
8
Raak het houtwerk0 keer0.00
71
Schot conversie verhouding0.00%N/A
40
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
16
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Markus Edner Wæhler heeft nog geen schoten genomen in het seizoen van Eliteserien 2026 seizoen.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
41
Verwachte assists (xA)0.000.00
0
Passes115.00
3
Geslaagde passen
0/ 1
0.00
0
Pass-voltooiingspercentage0.00%N/A
0
Key passen00.00
5
Voorzetten00.00
12
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
28
Slagingspercentage0.00%N/A
28
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Markus Edner Wæhler heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van Eliteserien.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
7
Succesvolle dribbels00.00
12
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
12
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
47

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
20
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
20
Kaarten Meer dan 0,500%
20
Gemaakte overtredingen00.00
4
Overtreding tegen00.00
1

Markus Edner Wæhler heeft geen boekingen (gele of rode kaarten) gekregen tijdens dit seizoen van Eliteserien.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen00
99
Minuten per doelpunt Toegestaan0 Min'N/A
0
Clean Sheets00%
7
Tackles00.00
5
Onderscheppingen00.00
9
Grondduels345.00
99
Grondduels gewonnen115.00
99
Luchtduels gewonnen115.00
99
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances00.00
0
Geblockte schoten00.00
20
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Markus Edner Wæhler heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Eerste Divisie statistieken voor Markus Edner Wæhler

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden16N/A
31
minuten57436 minuten per spel
13
Gestarte wedstrijden5N/A
10
Wedstrijden Gesubbed In11N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd2N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten40.63
94
Doelpunt Betrokkenheid50.78
91
Doelpunten thuis20.59
91
Doelpunten uit20.66
95
Verwachte doelpunten (xG)4.420.63
97
Niet-straf xG (npxG)4.420.63
98
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt144 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen223.13
98
Schoten op doel
13/ 22
1.85
99
Schoten naast doel
9/ 22
1.28
90
Raak het houtwerk0 keer0.00
73
Schot conversie verhouding18.18%N/A
67
Schoten Nauwkeurigheid59.09%N/A
96
Schoten per doelpunt5.50N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists10.16
68
Verwachte assists (xA)0.930.13
53
Passes12517.77
26
Geslaagde passen
91/ 125
12.94
24
Pass-voltooiingspercentage72.80%N/A
20
Key passen40.57
61
Voorzetten10.14
20
Succesvolle voorzetten
0/ 1
0.00
25
Slagingspercentage0.00%N/A
25
Minuten per assist574 Minuten per assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels60.85
65
Succesvolle dribbels00.00
21
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
21
Ontnomen101.42
2
Buitenspel40.57
96

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
17
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
17
Kaarten Meer dan 0,500%
18
Gemaakte overtredingen121.71
94
Overtreding tegen60.85
65

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen121.88
43
Minuten per doelpunt Toegestaan48 Min'N/A
45
Clean Sheets319%
59
Tackles00.00
52
Onderscheppingen40.57
34
Grondduels13318.91
99
Grondduels gewonnen476.68
89
Luchtduels gewonnen304.27
99
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances91.28
56
Geblockte schoten20.28
63
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

UEFA Europees Kampioenschap Kwalificatie U19 statistieken voor Markus Edner Wæhler

AlgemeenTotaalPer 90 minuten
Gespeelde Wedstrijden4N/A
minuten23258 minuten per spel

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minuten
Gescoorde Doelpunten10.39
Doelpunt Betrokkenheid10.39
Doelpunten thuis10.55
Doelpunten uit00
Minuten per doelpunt232 Minuten per doelpuntN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minuten
Assists00
Minuten per assistGeen assistN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minuten
DribbelsNiet geregistreerdN/A
Succesvolle dribbelsN/AN/A
Succespercentage dribbelenN/AN/A
BuitenspelN/AN/A

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minuten
Gele Kaarten0N/A
Rode Kaarten0N/A
Totaal Kaarten00
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %
Doelpunten tegen31.16
Minuten per doelpunt Toegestaan77 Min'N/A
Clean Sheets250%

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Markus Edner Wæhler Statistische analyse

Markus Edner Wæhler is een Spits die 16 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Eerste Divisie, goed voor in totaal 574 minuten. Markus Edner Wæhler scoort gemiddeld 0.63 doelpunten per 90 minuten op het veld. Z'n aanvallende prestaties brengen hem zo op plaats 21 van de 317 spelers in de Eerste Divisie die op z'n minst 3 wedstrijden hebben gespeeld.

Hij scoorde tot dusver 4 doelpunten, wat hem op plaats 3 in de Eerste Divisie Topschutterslijst brengt.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 144 minuten

Geeft een assist elke 574 minuten

Krijgt een kaart elke 0 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

21 / 317 Spelers

Ranking Assists

110 / 317 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

12

3

0

0

0

0

390'

1

0

0

0

0

0

25'

Totaal 2025

13

3

0

0
0

0

415'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.69 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2024
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

1

0

0

0

0

0

0'

Totaal 2024

1

0

0

0
0

0

0'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!