Anders Bondhus Stats

Ploeg : FK Haugesund
Positie : Verdediger - Links verdediger
Nationaliteit : Norway
Birthplace : Norway - Norway
Rugnummer : #42
Leeftijd (Geboortedatum) : 21 (18/6/2005)
Hoogte : 184cm

2026

2025

2024

2026 en carrière statistieken- Anders Bondhus

6.37
Gemiddelde waardering in de Eerste DivisieRanking Tegendoelpunten : 32 / 139 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

27

1

36

8

8

0

2368'

2

0

2

1

0

0

180'

Totaal 2027

29

1

38

9

8
0

2548'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

27

1

36

8

8

0

2368'

16

0

24

1

0

0

875'

4

0

4

1

1

0

360'

Totaal 2027

47

1

64

10

9
0

3603'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Anders Bondhus. Anders Bondhus heeft in totaal 47 wedstrijden gespeeld, 1 doelpunten gescoord, en 3 assists verzameld. Anders Bondhus heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Eerste Divisie met 47 in Noorwegen. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Eerste Divisie

1.37Tegen Per 90
36 Doelpunten in 27 Wedstrijden
78th Percentiel
30%Clean Sheets
8 / 27 Zuivere lakens
82nd Percentiel
0.30Kaarten per 90
8 Kaarten Totaal
87th Percentiel

Anders Bondhus Statistieken - Gedetailleerd

Eerste Divisie statistieken voor Anders Bondhus

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden27N/A
82
minuten236888 minuten per spel
89
Gestarte wedstrijden27N/A
92
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd2N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen361.37
78
Minuten per doelpunt Toegestaan66 Min'N/A
78
Clean Sheets830%
82
Tackles00.00
53
Onderscheppingen230.87
54
Grondduels2067.83
45
Grondduels gewonnen953.61
45
Luchtduels gewonnen210.80
51
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances371.41
59
Geblockte schoten40.15
46
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Anders Bondhus 36 goals tegen gekregen en 8 clean sheets gehouden in 27 wedstrijden in de Eerste Divisie 2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Anders Bondhus op het veld staat, hun team elke 66 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.00 tackles en 0.87 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Anders Bondhus heeft ook ongeveer 1.41 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten8N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten80.3
87
Minuten Per Boeking296 min' / kaartN/A
30
Kaarten Meer dan 0,5830%
97
Gemaakte overtredingen311.18
83
Overtreding tegen140.53
45

Anders Bondhus heeft 8 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 27 wedstrijden tot nu toe in de Eerste Divisie 2026 seizoen. Ze maken 1.18 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten10.04
40
Doelpunt Betrokkenheid40.15
43
Doelpunten thuis10.07
50
Doelpunten uit00
51
Verwachte doelpunten (xG)1.240.05
34
Niet-straf xG (npxG)1.240.05
34
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt2368 Minuten per doelpuntN/AN/A

Anders Bondhus heeft 1 doelpunten gemaakt in 27 wedstrijden tot nu toe in het Eerste Divisie 2026 seizoen. 1 van de 1 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 0 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Anders Bondhus per 90 minuten 0.04. Bovendien is Anders Bondhus's totale D/A (doelpunten + assists) 4 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.15 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.05. Dit zet de npxG-output van Anders Bondhus op 1.24, waarmee ze in het hoogste 34 percentiel van Eerste Divisie spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen90.34
30
Schoten op doel
3/ 9
0.11
38
Schoten naast doel
6/ 9
0.23
28
Raak het houtwerk0 keer0.00
73
Schot conversie verhouding11.11%N/A
51
Schoten Nauwkeurigheid33.33%N/A
61
Schoten per doelpunt9.00N/AN/A

Anders Bondhus heeft 9 schoten genomen in 27 wedstrijden tot nu toe in het Eerste Divisie 2026 seizoen. Van de 9 schoten waren 3 schoten op doel en de andere 6 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Anders Bondhus 33.33% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 9.00 schoten die ze nemen en neemt 0.34 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists30.11
57
Verwachte assists (xA)3.360.13
54
Passes88433.60
66
Geslaagde passen
759/ 884
28.85
71
Pass-voltooiingspercentage85.86%N/A
77
Key passen160.61
63
Voorzetten281.06
66
Succesvolle voorzetten
11/ 28
0.42
67
Slagingspercentage39.29%N/A
71
Minuten per assist789 Minuten per assistN/AN/A

Anders Bondhus heeft 3 assists geassisteerd in 27 wedstrijden tot nu toe in het Eerste Divisie 2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Anders Bondhus de bal ongeveer 33.60 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 85.86. Ze spelen ook 0.61 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Anders Bondhus 0.13 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 54 procent van de spelers in de Eerste Divisie.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels110.42
50
Succesvolle dribbels80.30
54
Succespercentage dribbelen72.73%N/A
73
Ontnomen50.19
60
Buitenspel20.08
68

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Anders Bondhus heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

NM Cupen statistieken voor Anders Bondhus

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden2N/A
-1
minuten18090 minuten per spel
-1
Gestarte wedstrijden2N/A
-1
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen21
-1
Minuten per doelpunt Toegestaan90 Min'N/A
-1
Clean Sheets150%
-1
Tackles00.00
-1
Onderscheppingen21.00
-1
Grondduels84.00
-1
Grondduels gewonnen52.50
-1
Luchtduels gewonnen10.50
-1
Gedribbeld verleden00.00
-1
Clearances00.00
-1
Geblockte schoten00.00
-1
Weggegeven Strafschoppen00.00
-1

Als verdediger heeft Anders Bondhus 36 goals tegen gekregen en 8 clean sheets gehouden in 2 wedstrijden in de Eerste Divisie 2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Anders Bondhus op het veld staat, hun team elke 90 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.00 tackles en 1.00 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Anders Bondhus heeft ook ongeveer 0.00 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
-1
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
-1
Kaarten Meer dan 0,500%
-1
Gemaakte overtredingen21.00
-1
Overtreding tegen00.00
-1

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
-1
Doelpunt Betrokkenheid00
-1
Doelpunten thuis00
-1
Doelpunten uit00
-1
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
-1
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
-1
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
-1
Schoten op doel
0/ 0
0.00
-1
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
-1
Raak het houtwerk0 keer0.00
-1
Schot conversie verhouding0.00%N/A
-1
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
-1
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
-1
Verwachte assists (xA)0.160.08
-1
Passes5728.50
-1
Geslaagde passen
51/ 57
25.50
-1
Pass-voltooiingspercentage89.47%N/A
-1
Key passen10.50
-1
Voorzetten10.50
-1
Succesvolle voorzetten
0/ 1
0.00
-1
Slagingspercentage0.00%N/A
-1
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels10.50
-1
Succesvolle dribbels00.00
-1
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
-1
Ontnomen00.00
-1
Buitenspel00.00
-1

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Anders Bondhus Statistische analyse

Anders Bondhus is een Verdediger die 27 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Eerste Divisie, goed voor in totaal 2368 minuten. Anders Bondhus krijgt gemiddeld 1.37 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 30%. Dat betekend dat Anders Bondhus een Clean Sheet heeft behaald in 8 wedstrijden van de 27 waarin hij gespeeld heeft.

Anders Bondhus scoorde in totaal 1 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 14 in de FK Haugesund topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 2368 minuten

Geeft een assist elke 789 minuten

Krijgt een kaart elke 296 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

194 / 317 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

32 / 139 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

15

0

24

0

0

0

785'

2

0

2

0

1

0

180'

Totaal 2025

17

0

26

0

1
0

965'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

2.75
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

1

0

0

1

0

0

90'

Totaal 2024

1

0

0

1

0
0

90'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0
 Tegen

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!