Denzel Hall Portrait

Denzel Hall Stats

Positie : Verdediger - Rechts verdediger
Nationaliteit : Netherlands
Birthplace : Netherlands - Netherlands
Rugnummer : #12
Leeftijd (Geboortedatum) : 25 (22/5/2001)
Hoogte : 180cm
Gewicht : 74kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2019/2020

2026/2027 en carrière statistieken- Denzel Hall

6.77
Gemiddelde waardering in de EFL League TwoRanking Tegendoelpunten : 154 / 169 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

14

1

25

1

3

0

1243'

2

0

2

0

0

0

70'

1

0

4

0

0

0

76'

Totaal 2026/2027

17

1

31

1

3
0

1389'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

32

1

49

6

5

0

2814'

31

0

26

7

3

0

1012'

27

3

31

5

3

0

1983'

14

1

25

1

3

0

1243'

4

0

2

2

0

0

306'

3

0

4

0

0

0

132'

3

0

6

1

0

0

194'

1

0

1

0

0

0

90'

Totaal 2022/2023

116

5

145

22

14
0

7852'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Denzel Hall. Denzel Hall heeft in totaal 116 wedstrijden gespeeld, 5 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Denzel Hall heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Eerste Divisie met 116 in Nederland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de EFL League Two

1.81Tegen Per 90
25 Doelpunten in 14 Wedstrijden
8th Percentiel
7%Clean Sheets
1 / 14 Zuivere lakens
11th Percentiel
0.22Kaarten per 90
3 Kaarten Totaal
65th Percentiel

Denzel Hall Statistieken - Gedetailleerd

EFL League Two statistieken voor Denzel Hall

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden14N/A
99
minuten124389 minuten per spel
92
Gestarte wedstrijden14N/A
99
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd1N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen251.81
8
Minuten per doelpunt Toegestaan50 Min'N/A
9
Clean Sheets17%
11
Tackles251.81
73
Onderscheppingen251.81
95
Grondduels1208.69
29
Grondduels gewonnen664.78
41
Luchtduels gewonnen292.10
58
Gedribbeld verleden10.07
73
Clearances614.42
77
Geblockte schoten50.36
66
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Denzel Hall 25 goals tegen gekregen en 1 clean sheets gehouden in 14 wedstrijden in de EFL League Two 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Denzel Hall op het veld staat, hun team elke 50 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.81 tackles en 1.81 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Denzel Hall heeft ook ongeveer 4.42 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten3N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten30.22
65
Minuten Per Boeking414 min' / kaartN/A
65
Kaarten Meer dan 0,5321%
76
Gemaakte overtredingen120.87
38
Overtreding tegen70.51
24

Denzel Hall heeft 3 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 14 wedstrijden tot nu toe in de EFL League Two 2026/2027 seizoen. Ze maken 0.87 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten10.07
55
Doelpunt Betrokkenheid10.07
38
Doelpunten thuis00
64
Doelpunten uit10.14
73
Verwachte doelpunten (xG)1.120.08
46
Niet-straf xG (npxG)1.120.08
46
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt1243 Minuten per doelpuntN/AN/A

Denzel Hall heeft 1 doelpunten gemaakt in 14 wedstrijden tot nu toe in het EFL League Two 2026/2027 seizoen. 0 van de 1 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 1 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Denzel Hall per 90 minuten 0.07. Bovendien is Denzel Hall's totale D/A (doelpunten + assists) 1 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.07 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.08. Dit zet de npxG-output van Denzel Hall op 1.12, waarmee ze in het hoogste 46 percentiel van EFL League Two spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen80.58
33
Schoten op doel
2/ 8
0.14
37
Schoten naast doel
6/ 8
0.43
32
Raak het houtwerk0 keer0.00
79
Schot conversie verhouding12.50%N/A
75
Schoten Nauwkeurigheid25.00%N/A
53
Schoten per doelpunt8.00N/AN/A

Denzel Hall heeft 8 schoten genomen in 14 wedstrijden tot nu toe in het EFL League Two 2026/2027 seizoen. Van de 8 schoten waren 2 schoten op doel en de andere 6 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Denzel Hall 25.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 8.00 schoten die ze nemen en neemt 0.58 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
55
Verwachte assists (xA)1.170.08
34
Passes48535.12
61
Geslaagde passen
369/ 485
26.72
66
Pass-voltooiingspercentage76.08%N/A
67
Key passen120.87
57
Voorzetten60.43
32
Succesvolle voorzetten
3/ 6
0.22
56
Slagingspercentage50.00%N/A
97
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Denzel Hall heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van EFL League Two.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels80.58
38
Succesvolle dribbels60.43
54
Succespercentage dribbelen75.00%N/A
86
Ontnomen30.22
76
Buitenspel00.00
49

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Denzel Hall heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

EFL Trophy statistieken voor Denzel Hall

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden2N/A
0
minuten7035 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden0N/A
0
Wedstrijden Gesubbed In2N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen22.57
20
Minuten per doelpunt Toegestaan35 Min'N/A
22
Clean Sheets00%
63
Tackles10.90
46
Onderscheppingen10.90
73
Grondduels32.70
15
Grondduels gewonnen10.90
15
Luchtduels gewonnen00.00
24
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances21.80
63
Geblockte schoten00.00
59
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Denzel Hall 25 goals tegen gekregen en 1 clean sheets gehouden in 2 wedstrijden in de EFL League Two 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Denzel Hall op het veld staat, hun team elke 35 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.90 tackles en 0.90 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Denzel Hall heeft ook ongeveer 1.80 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
69
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
69
Kaarten Meer dan 0,500%
78
Gemaakte overtredingen00.00
25
Overtreding tegen00.00
28

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
63
Doelpunt Betrokkenheid00
42
Doelpunten thuis00
85
Doelpunten uit00
76
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
28
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
28
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
28
Schoten op doel
0/ 0
0.00
54
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
34
Raak het houtwerk0 keer0.00
97
Schot conversie verhouding0.00%N/A
75
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
54
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
69
Verwachte assists (xA)0.060.05
22
Passes3027.00
37
Geslaagde passen
26/ 30
23.40
47
Pass-voltooiingspercentage86.67%N/A
75
Key passen00.00
28
Voorzetten00.00
41
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
68
Slagingspercentage0.00%N/A
68
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
30
Succesvolle dribbels00.00
45
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
45
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
76

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Carabao Cup statistieken voor Denzel Hall

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden1N/A
0
minuten7676 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden1N/A
0
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd1N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen44.74
0
Minuten per doelpunt Toegestaan19 Min'N/A
0
Clean Sheets00%
0
Tackles22.37
91
Onderscheppingen22.37
96
Grondduels44.74
22
Grondduels gewonnen22.37
26
Luchtduels gewonnen00.00
17
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances44.74
70
Geblockte schoten00.00
43
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Denzel Hall 25 goals tegen gekregen en 1 clean sheets gehouden in 1 wedstrijden in de EFL League Two 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Denzel Hall op het veld staat, hun team elke 19 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 2.37 tackles en 2.37 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Denzel Hall heeft ook ongeveer 4.74 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
58
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
58
Kaarten Meer dan 0,500%
65
Gemaakte overtredingen11.18
74
Overtreding tegen00.00
17

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
75
Doelpunt Betrokkenheid00
42
Doelpunten thuis00
75
Doelpunten uit00
92
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
30
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
30
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
30
Schoten op doel
0/ 0
0.00
43
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
35
Raak het houtwerk0 keer0.00
87
Schot conversie verhouding0.00%N/A
70
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
43
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
58
Verwachte assists (xA)0.060.07
52
Passes2023.68
26
Geslaagde passen
14/ 20
16.58
35
Pass-voltooiingspercentage70.00%N/A
39
Key passen11.18
74
Voorzetten00.00
43
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
65
Slagingspercentage0.00%N/A
65
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
35
Succesvolle dribbels00.00
35
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
35
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
65

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Denzel Hall Statistische analyse

Denzel Hall is een Verdediger die 14 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de EFL League Two, goed voor in totaal 1243 minuten. Denzel Hall krijgt gemiddeld 1.81 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 7%. Dat betekend dat Denzel Hall een Clean Sheet heeft behaald in 1 wedstrijden van de 14 waarin hij gespeeld heeft.

Denzel Hall scoorde in totaal 1 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 6 in de Rotherham United FC topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 1243 minuten

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

179 / 393 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

154 / 169 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025/2026
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

27

3

31

5

3

0

1983'

1

0

1

0

0

0

90'

2

0

2

1

0

0

118'

1

0

2

0

0

0

62'

Totaal 2025/2026

31

3

36

6

3
0

2253'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.14 Doelpunten

1.41
 Tegen

0.14  Kaarten

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

18

0

13

5

2

0

555'

1

0

0

1

0

0

75'

Totaal 2024/2025

19

0

13

6

2
0

630'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

2.11
 Tegen

0.32  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

11

0

13

1

1

0

407'

Totaal 2023/2024

11

0

13

1

1
0

407'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

2.87
 Tegen

0.22  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

32

1

49

6

5

0

2814'

3

0

2

1

0

0

231'

Totaal 2022/2023

36

1

52

7

5
0

3089'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.03 Doelpunten

1.57
 Tegen

0.16  Kaarten

Seizoen 2021/2022
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

2

0

0

1

0

0

50'

Totaal 2021/2022

6

0

7

1

0
0

236'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2020
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2020

1

0

1

0

0
0

78'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.15
 Tegen

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!