Liam Scicluna Stats
2025/2026
2024/2025
2021/2022
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Liam Scicluna. Liam Scicluna heeft in totaal 13 wedstrijden gespeeld, 0 doelpunten gescoord, en 1 assists verzameld. Liam Scicluna heeft de meeste wedstrijden gespeeld in First Division met 13 in Malta. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de First Division
First Division statistieken voor Liam Scicluna
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 10 | N/A | 97 |
| minuten | 900 | 90 minuten per spel | 97 |
| Gestarte wedstrijden | 6 | N/A | 97 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 0 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 0 | N/A | N/A |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 14 | 1.4 | 42 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 64 Min' | N/A | 42 |
| Clean Sheets | 3 | 30% | 59 |
| Tackles | 1 | 0.14 | 46 |
| Onderscheppingen | 13 | 1.86 | 77 |
| Grondduels | 104 | 14.90 | 61 |
| Grondduels gewonnen | 31 | 4.44 | 42 |
| Luchtduels gewonnen | 4 | 0.57 | 23 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 12 | 1.72 | 62 |
| Geblockte schoten | 1 | 0.14 | 45 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Als verdediger heeft Liam Scicluna 14 goals tegen gekregen en 3 clean sheets gehouden in 10 wedstrijden in de First Division 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Liam Scicluna op het veld staat, hun team elke 64 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.14 tackles en 1.86 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Liam Scicluna heeft ook ongeveer 1.72 clearances op hetzelfde moment.
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 1 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 1 | 0.1 | 31 |
| Minuten Per Boeking | 900 min' / kaart | N/A | 99 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 1 | 10% | 55 |
| Gemaakte overtredingen | 12 | 1.72 | 86 |
| Overtreding tegen | 5 | 0.72 | 48 |
Liam Scicluna heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 10 wedstrijden tot nu toe in de First Division 2025/2026 seizoen. Ze maken 1.72 overtredingen per 90 minuten.
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 58 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 1 | 0.1 | 45 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 73 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 69 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.19 | 0.03 | 39 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.19 | 0.03 | 39 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Liam Scicluna heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van First Division 2025/2026 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 2 | 0.29 | 33 |
| Schoten op doel | 1/ 2 | 0.14 | 43 |
| Schoten naast doel | 1/ 2 | 0.14 | 28 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 89 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 65 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 50.00% | N/A | 82 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Liam Scicluna heeft 2 schoten genomen in 10 wedstrijden tot nu toe in het First Division 2025/2026 seizoen. Van de 2 schoten waren 1 schoten op doel en de andere 1 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Liam Scicluna 50.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 0.29 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.1 | 69 |
| Verwachte assists (xA) | 0.37 | 0.05 | 18 |
| Passes | 239 | 34.25 | 57 |
| Geslaagde passen | 155/ 239 | 22.21 | 41 |
| Pass-voltooiingspercentage | 64.85% | N/A | 7 |
| Key passen | 3 | 0.43 | 53 |
| Voorzetten | 18 | 2.58 | 87 |
| Succesvolle voorzetten | 3/ 18 | 0.43 | 73 |
| Slagingspercentage | 16.67% | N/A | 43 |
| Minuten per assist | 900 Minuten per assist | N/A | N/A |
Liam Scicluna heeft 1 assists geassisteerd in 10 wedstrijden tot nu toe in het First Division 2025/2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Liam Scicluna de bal ongeveer 34.25 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 64.85. Ze spelen ook 0.43 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Liam Scicluna 0.05 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 18 procent van de spelers in de First Division.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 14 | 2.01 | 72 |
| Succesvolle dribbels | 7 | 1.00 | 62 |
| Succespercentage dribbelen | 50.00% | N/A | 25 |
| Ontnomen | 4 | 0.57 | 32 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 69 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Liam Scicluna heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.
Liam Scicluna is een Verdediger die 10 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de First Division, goed voor in totaal 900 minuten. Liam Scicluna krijgt gemiddeld 1.4 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 30%. Dat betekend dat Liam Scicluna een Clean Sheet heeft behaald in 3 wedstrijden van de 10 waarin hij gespeeld heeft.
Liam Scicluna scoorde in totaal 0 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 14 in de Saint Andrews Luxol SC topschutterslijst van de ploeg.
Minute per Minute
Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)
Geeft een assist elke 900 minuten
Krijgt een kaart elke 900 minuten
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Tegendoelpunten
Seizoen 2024/2025
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
0
Tegen
0 Kaarten
Seizoen 2022
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
0
Tegen
0 Kaarten