Connor Zammit Stats
2025/2026
2024/2025
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Connor Zammit. Connor Zammit heeft in totaal 30 wedstrijden gespeeld, 0 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Connor Zammit heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Maltese Premier League met 30 in Malta. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de First Division
First Division statistieken voor Connor Zammit
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 9 | N/A | 90 |
| minuten | 810 | 90 minuten per spel | 90 |
| Gestarte wedstrijden | 6 | N/A | 97 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 0 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 0 | N/A | N/A |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 14 | 1.56 | 32 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 58 Min' | N/A | 32 |
| Clean Sheets | 3 | 33% | 72 |
| Tackles | 1 | 0.12 | 41 |
| Onderscheppingen | 10 | 1.16 | 44 |
| Grondduels | 103 | 11.95 | 33 |
| Grondduels gewonnen | 26 | 3.02 | 18 |
| Luchtduels gewonnen | 6 | 0.70 | 29 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 15 | 1.74 | 64 |
| Geblockte schoten | 1 | 0.12 | 38 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Als verdediger heeft Connor Zammit 14 goals tegen gekregen en 3 clean sheets gehouden in 9 wedstrijden in de First Division 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Connor Zammit op het veld staat, hun team elke 58 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.12 tackles en 1.16 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Connor Zammit heeft ook ongeveer 1.74 clearances op hetzelfde moment.
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 1 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 1 | 0.11 | 40 |
| Minuten Per Boeking | 810 min' / kaart | N/A | 97 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 1 | 11% | 65 |
| Gemaakte overtredingen | 8 | 0.93 | 40 |
| Overtreding tegen | 2 | 0.23 | 15 |
Connor Zammit heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 9 wedstrijden tot nu toe in de First Division 2025/2026 seizoen. Ze maken 0.93 overtredingen per 90 minuten.
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 58 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 44 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 73 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 69 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.13 | 0.02 | 33 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.13 | 0.02 | 33 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Connor Zammit heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van First Division 2025/2026 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 3 | 0.35 | 35 |
| Schoten op doel | 0/ 3 | 0.00 | 34 |
| Schoten naast doel | 3/ 3 | 0.35 | 43 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 89 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 65 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 0.00% | N/A | 34 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Connor Zammit heeft 3 schoten genomen in 9 wedstrijden tot nu toe in het First Division 2025/2026 seizoen. Van de 3 schoten waren 0 schoten op doel en de andere 3 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Connor Zammit 0.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 0.35 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 67 |
| Verwachte assists (xA) | 0.65 | 0.08 | 50 |
| Passes | 302 | 35.03 | 62 |
| Geslaagde passen | 207/ 302 | 24.01 | 48 |
| Pass-voltooiingspercentage | 68.54% | N/A | 12 |
| Key passen | 8 | 0.93 | 73 |
| Voorzetten | 24 | 2.78 | 89 |
| Succesvolle voorzetten | 6/ 24 | 0.70 | 85 |
| Slagingspercentage | 25.00% | N/A | 57 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Connor Zammit heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van First Division.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 6 | 0.70 | 40 |
| Succesvolle dribbels | 6 | 0.70 | 50 |
| Succespercentage dribbelen | 100.00% | N/A | 99 |
| Ontnomen | 3 | 0.35 | 50 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 69 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Connor Zammit heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.
Connor Zammit is een Verdediger die 9 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de First Division, goed voor in totaal 810 minuten. Connor Zammit krijgt gemiddeld 1.56 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 33%. Dat betekend dat Connor Zammit een Clean Sheet heeft behaald in 3 wedstrijden van de 9 waarin hij gespeeld heeft.
Connor Zammit scoorde in totaal 0 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 16 in de Mgarr United FC topschutterslijst van de ploeg.
Minute per Minute
Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)
Geen assist
Geen boekingen
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Tegendoelpunten
Seizoen 2024/2025
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
1.11
Tegen
0 Kaarten
Seizoen 2022
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
0
Tegen
0 Kaarten
Seizoen 2020/2021
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
0
Tegen
0 Kaarten
Seizoen 2019/2020
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
2.51
Tegen
0.19 Kaarten
Seizoen 2018/2019
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
0
Tegen
0 Kaarten
Seizoen 2017/2018
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
0
Tegen
0 Kaarten
Seizoen 2016/2017
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
0
Tegen
0 Kaarten