Junto Taguchi Portrait

Junto Taguchi Stats

Positie : Doelman - Keeper
Nationaliteit : Japan
Voet : Rechtervoetig
Rugnummer : #26
Leeftijd (Geboortedatum) : 29 (28/9/1996)
Hoogte : 181cm
Gewicht : 77kg

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2018

2025 en carrière statistieken- Junto Taguchi

6.16
Gemiddelde waardering in de J2 LeagueRanking Tegendoelpunten : 64 / 192 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

4

0

4

1

0

0

360'

2

0

3

0

0

0

180'

1

0

1

0

0

0

90'

Totaal 2025

7

0

8

1

0
0

630'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

75

0

94

17

0

0

6660'

20

0

32

4

0

0

1800'

4

0

4

1

0

0

360'

3

0

5

0

0

0

270'

Totaal 10112

102

0

135

22

0
0

9090'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Junto Taguchi. Junto Taguchi heeft in totaal 102 wedstrijden gespeeld, 0 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Junto Taguchi heeft de meeste wedstrijden gespeeld in J2 League met 102 in Japan. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de J2 League

81%Reddingspercentage
17 Gered / 21 Schoten
99 Percentiel
1.00Tegen Per 90
4 Doelpunten in 4 Wedstrijden
65th Percentiel
25%Clean Sheets
1 / 4 Zuivere lakens
45th Percentiel

Junto Taguchi Statistieken - Gedetailleerd

J2 League statistieken voor Junto Taguchi

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden4N/A
0
minuten36090 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden4N/A
7
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Keeperstatistieken

KeepenTotaalPer 90 of %Percentiel
Schoten Geconfronteerd215.25
99
Reddingen174.25
99
Reddingspercentage17 Reddingen / 21 Schoten80.95%
99
Stoten00.00
0

Als keeper heeft Junto Taguchi 4 goals tegen gekregen en 1 clean sheets gehouden in 4 wedstrijden in de J2 League 2025 seizoen. Dat betekent dat wanneer Junto Taguchi in het doel staat, hun team elke 90 minuten een doelpunt tegen kreeg. Het aantal tegendoelpunten per 90 minuten van Junto Taguchi is 1.

In termen van onbewerkt keepen, hebben ze 17 van de 21 schoten geconfronteerd gered – wat betekent dat het reddingspercentage van Junto Taguchi 80.95% is.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen41
65
Minuten per doelpunt Toegestaan90 Min'N/A
65
Clean Sheets125%
45
Tackles00.00
20
Onderscheppingen10.25
8
Grondduels51.25
8
Grondduels gewonnen41.00
8
Luchtduels gewonnen30.75
36
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances71.75
77
Geblockte schoten00.00
20
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
19
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
19
Kaarten Meer dan 0,500%
20
Gemaakte overtredingen00.00
8
Overtreding tegen30.75
60

Junto Taguchi heeft geen boekingen (gele of rode kaarten) gekregen tijdens dit seizoen van J2 League.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
38
Doelpunt Betrokkenheid00
23
Doelpunten thuis00
51
Doelpunten uit00
54
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
10
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
10
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Junto Taguchi heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van J2 League 2025 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
9
Schoten op doel
0/ 0
0.00
18
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
11
Raak het houtwerk0 keer0.00
76
Schot conversie verhouding0.00%N/A
38
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
18
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Junto Taguchi heeft nog geen schoten genomen in het seizoen van J2 League 2025 seizoen.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
41
Verwachte assists (xA)0.080.02
6
Passes4511.25
9
Geslaagde passen
35/ 45
8.75
10
Pass-voltooiingspercentage77.78%N/A
44
Key passen00.00
12
Voorzetten00.00
12
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
22
Slagingspercentage0.00%N/A
22
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Junto Taguchi heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van J2 League.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
12
Succesvolle dribbels00.00
14
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
14
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
51

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Junto Taguchi heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

J-League Cup statistieken voor Junto Taguchi

AlgemeenTotaalPer 90 minuten
Gespeelde Wedstrijden2N/A
minuten18090 minuten per spel

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %
Doelpunten tegen31.5
Minuten per doelpunt Toegestaan60 Min'N/A
Clean Sheets00%

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minuten
Gele Kaarten0N/A
Rode Kaarten0N/A
Totaal Kaarten00
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minuten
Gescoorde Doelpunten00
Doelpunt Betrokkenheid00
Doelpunten thuis00
Doelpunten uit00
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minuten
Assists00
Minuten per assistGeen assistN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minuten
DribbelsNiet geregistreerdN/A
Succesvolle dribbelsN/AN/A
Succespercentage dribbelenN/AN/A
BuitenspelN/AN/A

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Emperor Cup statistieken voor Junto Taguchi

AlgemeenTotaalPer 90 minuten
Gespeelde Wedstrijden1N/A
minuten9090 minuten per spel

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %
Doelpunten tegen11
Minuten per doelpunt Toegestaan90 Min'N/A
Clean Sheets00%

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minuten
Gele Kaarten0N/A
Rode Kaarten0N/A
Totaal Kaarten00
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minuten
Gescoorde Doelpunten00
Doelpunt Betrokkenheid00
Doelpunten thuis00
Doelpunten uit00
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minuten
Assists00
Minuten per assistGeen assistN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minuten
DribbelsNiet geregistreerdN/A
Succesvolle dribbelsN/AN/A
Succespercentage dribbelenN/AN/A
BuitenspelN/AN/A

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Junto Taguchi Statistische analyse

Junto Taguchi is een Keeper die 4 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de J2 League, goed voor in totaal 360 minuten. Junto Taguchi krijgt gemiddeld 1 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 25%. Dat betekend dat Junto Taguchi een Clean Sheet heeft behaald in 1 wedstrijden van de 4 waarin hij gespeeld heeft.

Junto Taguchi scoorde in totaal 0 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 15 in de Renofa Yamaguchi topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

310 / 493 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

64 / 192 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

4

0

6

0

0

0

314'

2

0

1

1

0

0

180'

Totaal 2024

6

0

7

1

0
0

494'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.72
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2023
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

20

0

32

4

0

0

1800'

1

0

2

0

0

0

90'

Totaal 2023

21

0

34

4

0
0

1890'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.6
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2022
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

23

0

35

3

0

0

2070'

Totaal 2022

23

0

35

3

0
0

2070'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.52
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2021
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

30

0

32

8

0

0

2656'

Totaal 2021

30

0

32

8

0
0

2656'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.08
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2020
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

14

0

17

5

0

0

1260'

Totaal 2020

14

0

17

5

0
0

1260'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.21
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2018
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

1

0

2

0

0

0

90'

Totaal 2018

1

0

2

0

0
0

90'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

2
 Tegen

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!