Simone Rabbi Portrait

Simone Rabbi Stats

Positie : Spits - Centrale spits
Nationaliteit : Italy
Birthplace : Italy - Italy
Rugnummer : #9
Leeftijd (Geboortedatum) : 25 (30/10/2001)
Hoogte : 178cm
Gewicht : 72kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2026/2027 en carrière statistieken- Simone Rabbi

7.10
Gemiddelde waardering in de Serie C Group BTopschuttersrank : 4 / 326 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

11

7

1

1

0

0

910'

Totaal 2026/2027

14

9

3

1
0

0

1030'

Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

58

6

2

10

0

0

2569'

54

16

0

7

0

0

3417'

32

9

1

6

0

0

2012'

4

0

0

0

0

0

107'

4

0

1

0

0

0

31'

Totaal 2024/2025

159

37

6

24
0

0

8605'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Simone Rabbi. Simone Rabbi heeft in totaal 159 wedstrijden gespeeld, 37 doelpunten gescoord, en 2 assists verzameld. Simone Rabbi heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Serie B met 159 in Italië. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Serie C Group B

0.69Doelpunten Per 90
7 Doelpunten Totaal
99 Percentiel
0.10Assist Per 90
1 Assists Totaal
69 Percentiel
0.79D+A Per 90
8 Doelbijdragen Totaal
98 Percentiel
0.67xG Per 90'
6.82 Verwachte Doelpunten
99 Percentiel
0.10xA per 90
1.06 Verwachte assists
54 Percentiel
0.10Kaarten per 90
1 Kaarten Totaal
36 Percentiel

Simone Rabbi Statistieken - Gedetailleerd

Serie C Group B statistieken voor Simone Rabbi

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden11N/A
82
minuten91083 minuten per spel
84
Gestarte wedstrijden11N/A
91
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd3N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten70.69
99
Doelpunt Betrokkenheid80.79
98
Doelpunten thuis61.08
99
Doelpunten uit10.22
78
Verwachte doelpunten (xG)6.820.67
99
Niet-straf xG (npxG)6.120.61
99
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten2N/AN/A
Minuten per doelpunt130 Minuten per doelpuntN/AN/A

Simone Rabbi heeft 7 doelpunten gemaakt in 11 wedstrijden tot nu toe in het Serie C Group B 2026/2027 seizoen. 6 van de 7 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 1 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Simone Rabbi per 90 minuten 0.69. Bovendien is Simone Rabbi's totale D/A (doelpunten + assists) 8 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.79 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.61. Dit zet de npxG-output van Simone Rabbi op 6.12, waarmee ze in het hoogste 99 percentiel van Serie C Group B spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen343.36
96
Schoten op doel
13/ 34
1.29
95
Schoten naast doel
21/ 34
2.08
96
Raak het houtwerk1 keer0.10
89
Schot conversie verhouding20.59%N/A
90
Schoten Nauwkeurigheid38.24%N/A
67
Schoten per doelpunt4.86N/AN/A

Simone Rabbi heeft 34 schoten genomen in 11 wedstrijden tot nu toe in het Serie C Group B 2026/2027 seizoen. Van de 34 schoten waren 13 schoten op doel en de andere 21 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Simone Rabbi 38.24% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 4.86 schoten die ze nemen en neemt 3.36 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists10.1
69
Verwachte assists (xA)1.060.10
54
Passes18718.49
10
Geslaagde passen
154/ 187
15.23
15
Pass-voltooiingspercentage82.35%N/A
71
Key passen40.40
46
Voorzetten40.40
37
Succesvolle voorzetten
3/ 4
0.30
54
Slagingspercentage75.00%N/A
92
Minuten per assist910 Minuten per assistN/AN/A

Simone Rabbi heeft 1 assists geassisteerd in 11 wedstrijden tot nu toe in het Serie C Group B 2026/2027 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Simone Rabbi de bal ongeveer 18.49 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 82.35. Ze spelen ook 0.40 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Simone Rabbi 0.10 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 54 procent van de spelers in de Serie C Group B.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels131.29
78
Succesvolle dribbels90.89
75
Succespercentage dribbelen69.23%N/A
57
Ontnomen111.09
22
Buitenspel50.49
86

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.1
36
Minuten Per Boeking910 min' / kaartN/A
96
Kaarten Meer dan 0,519%
44
Gemaakte overtredingen100.99
37
Overtreding tegen151.48
70

Simone Rabbi heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 11 wedstrijden tot nu toe in de Serie C Group B 2026/2027 seizoen. Ze maken 0.99 overtredingen per 90 minuten.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen50.49
94
Minuten per doelpunt Toegestaan182 Min'N/A
94
Clean Sheets655%
96
Tackles10.10
10
Onderscheppingen10.10
9
Grondduels12912.76
68
Grondduels gewonnen454.45
23
Luchtduels gewonnen90.89
43
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances60.59
12
Geblockte schoten20.20
45
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Simone Rabbi heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Coppa Italia Serie C statistieken voor Simone Rabbi

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden3N/A
97
minuten12040 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden1N/A
16
Wedstrijden Gesubbed In2N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten21.5
99
Doelpunt Betrokkenheid43
99
Doelpunten thuis21.51
97
Doelpunten uit00
82
Verwachte doelpunten (xG)1.310.75
98
Niet-straf xG (npxG)1.310.75
99
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten1N/AN/A
Minuten per doelpunt60 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen10.57
58
Schoten op doel
1/ 1
0.57
77
Schoten naast doel
0/ 1
0.00
49
Raak het houtwerk0 keer0.00
98
Schot conversie verhouding200.00%N/A
99
Schoten Nauwkeurigheid100.00%N/A
99
Schoten per doelpunt0.50N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists21.5
99
Verwachte assists (xA)1.290.74
99
Passes137.45
2
Geslaagde passen
11/ 13
6.31
2
Pass-voltooiingspercentage84.62%N/A
54
Key passen21.15
88
Voorzetten00.00
42
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
71
Slagingspercentage0.00%N/A
71
Minuten per assist60 Minuten per assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels10.57
52
Succesvolle dribbels00.00
50
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
50
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
81

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
68
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
68
Kaarten Meer dan 0,500%
73
Gemaakte overtredingen10.57
32
Overtreding tegen00.00
20

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen21.5
8
Minuten per doelpunt Toegestaan60 Min'N/A
24
Clean Sheets00%
18
Tackles00.00
62
Onderscheppingen00.00
12
Grondduels42.29
9
Grondduels gewonnen00.00
6
Luchtduels gewonnen00.00
23
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances00.00
14
Geblockte schoten00.00
56
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Simone Rabbi Statistische analyse

Simone Rabbi is een Spits die 11 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Serie C Group B, goed voor in totaal 910 minuten. Simone Rabbi scoort gemiddeld 0.69 doelpunten per 90 minuten op het veld. Z'n aanvallende prestaties brengen hem zo op plaats 4 van de 326 spelers in de Serie C Group B die op z'n minst 3 wedstrijden hebben gespeeld.

Hij scoorde tot dusver 7 doelpunten, wat hem op plaats 1 in de Serie C Group B Topschutterslijst brengt.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 130 minuten

Geeft een assist elke 910 minuten

Krijgt een kaart elke 910 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

4 / 326 Spelers

Ranking Assists

110 / 326 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025/2026
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

33

11

0

4

0

0

2218'

Totaal 2025/2026

37

15

0

5
0

0

2567'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.45 Doelpunten

0  Assists

0.16  Kaarten

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

35

4

2

7

0

0

1723'

1

0

0

0

0

0

79'

Totaal 2024/2025

36

4

2

7
0

0

1802'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.21 Doelpunten

0.1  Assists

0.37  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

21

2

0

5

0

0

1102'

Totaal 2023/2024

21

2

0

5
0

0

1102'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.16 Doelpunten

0  Assists

0.41  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

23

2

0

3

0

0

846'

2

0

0

0

0

0

49'

Totaal 2022/2023

25

2

0

3
0

0

895'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.21 Doelpunten

0  Assists

0.32  Kaarten

Seizoen 2021/2022
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

21

5

0

3

0

0

1199'

Totaal 2021/2022

21

5

0

3
0

0

1199'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.38 Doelpunten

0  Assists

0.23  Kaarten

Seizoen 2020/2021
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

4

0

1

0

0

0

31'

1

0

0

0

0

0

-21'

Totaal 2020/2021

5

0

1

0
0

0

10'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

2.9  Assists

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!