Manda Cingi Portrait

Manda Cingi Stats

Positie : Middenvelder - Verdedigende middenveld
Nationaliteit : Indonesië
Birthplace : Indonesia - Indonesia
Leeftijd (Geboortedatum) : 32 (29/5/1993)
Hoogte : 170cm
Gewicht : 62kg

2025/2026

2024/2025

2022/2023

2021/2022

2019

2017

2025/2026 en carrière statistieken- Manda Cingi

Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

12

0

1

2

0

0

422'

Totaal 2025/2026

12

0

1

2
0

0

422'

Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

65

0

0

13

1

0

3988'

18

0

2

5

0

0

796'

Totaal 4036

83

0

2

18
1

0

4784'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Manda Cingi. Manda Cingi heeft in totaal 83 wedstrijden gespeeld, 0 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Manda Cingi heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Liga 1 met 83 in Indonesië. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Liga 2

0.00Doelpunten Per 90
0 Doelpunten Totaal
0.21Assist Per 90
1 Assists Totaal
0.21D+A Per 90
1 Doelbijdragen Totaal

Manda Cingi Statistieken - Gedetailleerd

Liga 2 statistieken voor Manda Cingi

AlgemeenTotaalPer 90 minuten
Gespeelde Wedstrijden12N/A
minuten42235 minuten per spel

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minuten
Gescoorde Doelpunten00
Doelpunt Betrokkenheid10.21
Doelpunten thuis00
Doelpunten uit00
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/A

Manda Cingi heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van Liga 2 2025/2026 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minuten
Assists10.21
Minuten per assist422 Minuten per assistN/A

422 Minuten per assist

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minuten
DribbelsNiet geregistreerdN/A
Succesvolle dribbelsN/AN/A
Succespercentage dribbelenN/AN/A
BuitenspelN/AN/A

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minuten
Gele Kaarten2N/A
Rode Kaarten0N/A
Totaal Kaarten20.43
Minuten Per Boeking211 min' / kaartN/A

Manda Cingi heeft 2 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 12 wedstrijden tot nu toe in de Liga 2 2025/2026 seizoen.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %
Doelpunten tegen30.64
Minuten per doelpunt Toegestaan141 Min'N/A
Clean Sheets542%

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Manda Cingi heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Manda Cingi Statistische analyse

Manda Cingi is een Middenvelder die 12 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Liga 2, goed voor in totaal 422 minuten. Manda Cingi geeft gemiddeld 0.21 assists per 90 minuten op het veld.

Manda Cingi scoorde een totaal van 0 doelpunten in dit seizoen in de competitie tot dusver, wat hem op plaats 19 brengt in de Topscorers Lijst van Garudayaksa FC.

Minute per Minute

Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)

Geeft een assist elke 422 minuten

Krijgt een kaart elke 211 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

262 / 321 Spelers

Ranking Assists

40 / 321 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

6

0

1

3

0

0

374'

Totaal 2024/2025

6

0

1

3
0

0

374'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.24  Assists

0.72  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

13

0

0

3

0

0

604'

Totaal 2022/2023

13

0

0

3
0

0

604'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0.45  Kaarten

Seizoen 2021/2022
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

9

0

0

3

0

0

734'

Totaal 2021/2022

9

0

0

3
0

0

734'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0.37  Kaarten

Seizoen 2019
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

25

0

0

4

0

0

1620'

Totaal 2019

25

0

0

4
0

0

1620'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0.22  Kaarten

Seizoen 2017
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

18

0

0

3

1

0

1030'

Totaal 2017

18

0

0

3
1

0

1030'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0.26  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!