Dedik Setiawan Stats
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2021
2019
2018
Meer
2017
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Dedik Setiawan. Dedik Setiawan heeft in totaal 188 wedstrijden gespeeld, 45 doelpunten gescoord, en 14 assists verzameld. Dedik Setiawan heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Liga 1 met 188 in Indonesië. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de Liga 1
Liga 1 statistieken voor Dedik Setiawan
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 11 | N/A | 15 |
| minuten | 409 | 37 minuten per spel | 2 |
| Gestarte wedstrijden | 4 | N/A | 5 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 7 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 1 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 46 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 34 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 57 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 61 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.17 | 0.03 | 52 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.17 | 0.03 | 53 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Dedik Setiawan heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van Liga 1 2025/2026 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 2 | 0.31 | 93 |
| Schoten op doel | 1/ 2 | 0.16 | 95 |
| Schoten naast doel | 1/ 2 | 0.16 | 89 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 98 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 67 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 50.00% | N/A | 89 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Dedik Setiawan heeft 2 schoten genomen in 11 wedstrijden tot nu toe in het Liga 1 2025/2026 seizoen. Van de 2 schoten waren 1 schoten op doel en de andere 1 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Dedik Setiawan 50.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 0.31 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 49 |
| Verwachte assists (xA) | 0.03 | 0.00 | 26 |
| Passes | 17 | 2.66 | 55 |
| Geslaagde passen | 15/ 17 | 2.34 | 59 |
| Pass-voltooiingspercentage | 88.24% | N/A | 85 |
| Key passen | 0 | 0.00 | 62 |
| Voorzetten | 1 | 0.16 | 77 |
| Succesvolle voorzetten | 0/ 1 | 0.00 | 70 |
| Slagingspercentage | 0.00% | N/A | 70 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dedik Setiawan heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van Liga 1.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 1 | 0.16 | 71 |
| Succesvolle dribbels | 1 | 0.16 | 76 |
| Succespercentage dribbelen | 100.00% | N/A | 99 |
| Ontnomen | 1 | 0.16 | 11 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 87 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 1 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 1 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 2 | 0.44 | 89 |
| Minuten Per Boeking | 205 min' / kaart | N/A | 21 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 11 |
| Gemaakte overtredingen | 3 | 0.47 | 96 |
| Overtreding tegen | 2 | 0.31 | 90 |
Dedik Setiawan heeft 1 gele kaarten en 1 rode kaarten gekregen in 11 wedstrijden tot nu toe in de Liga 1 2025/2026 seizoen. Ze maken 0.47 overtredingen per 90 minuten.
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 4 | 0.88 | 77 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 102 Min' | N/A | 77 |
| Clean Sheets | 2 | 18% | 32 |
| Tackles | 0 | 0.00 | 75 |
| Onderscheppingen | 0 | 0.00 | 43 |
| Grondduels | 10 | 1.56 | 70 |
| Grondduels gewonnen | 3 | 0.47 | 64 |
| Luchtduels gewonnen | 0 | 0.00 | 49 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 1 | 0.16 | 72 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 77 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 80% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 5 |
| Penalties Gescoord | 0 | 4 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 1 |
Dedik Setiawan heeft tot nu toe in zijn/haar carrière 5 strafschoppen. Hiervan heeft Dedik Setiawan 4 terwijl hij 1 heeft. De totale strafschopconversie voor Dedik Setiawan is 80%.
Dedik Setiawan is een Spits die 11 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Liga 1, goed voor in totaal 409 minuten. Dedik Setiawan scoort gemiddeld 0 doelpunten per 90 minuten op het veld. Z'n aanvallende prestaties brengen hem zo op plaats 381 van de 434 spelers in de Liga 1 die op z'n minst 3 wedstrijden hebben gespeeld.
Hij scoorde tot dusver 0 doelpunten, wat hem op plaats 14 in de Liga 1 Topschutterslijst brengt.
Minute per Minute
Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)
Geen assist
Geen boekingen
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Assists
Seizoen 2024/2025
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.2 Doelpunten
0.27 Assists
0.13 Kaarten
Seizoen 2023/2024
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.33 Doelpunten
0.11 Assists
0.18 Kaarten
Seizoen 2022/2023
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.42 Doelpunten
0.05 Assists
0.19 Kaarten
Seizoen 2021/2022
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.07 Doelpunten
0.07 Assists
0.07 Kaarten
Seizoen 2021
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0 Assists
0 Kaarten
Seizoen 2019
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.78 Doelpunten
0.22 Assists
0 Kaarten
Seizoen 2018
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.47 Doelpunten
0.09 Assists
0.23 Kaarten
Seizoen 2017
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.44 Doelpunten
0.07 Assists
0.15 Kaarten