
Liston Colaco Stats
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Meer
2018/2019
2017/2018
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Liston Colaco. Liston Colaco heeft in totaal 178 wedstrijden gespeeld, 29 doelpunten gescoord, en 22 assists verzameld. Liston Colaco heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Indische Super League met 178 in India. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de Indische Super League
Indische Super League statistieken voor Liston Colaco
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 4 | N/A | 99 |
| minuten | 67 | 17 minuten per spel | 4 |
| Gestarte wedstrijden | 0 | N/A | 4 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 4 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 0 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 80 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 1 | 1.34 | 97 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 89 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 89 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.53 | 0.71 | 94 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.53 | 0.71 | 94 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Liston Colaco heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van Indische Super League 2026/2027 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 8 | 10.75 | 99 |
| Schoten op doel | 2/ 8 | 2.69 | 98 |
| Schoten naast doel | 6/ 8 | 8.06 | 99 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 92 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 80 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 25.00% | N/A | 65 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Liston Colaco heeft 8 schoten genomen in 4 wedstrijden tot nu toe in het Indische Super League 2026/2027 seizoen. Van de 8 schoten waren 2 schoten op doel en de andere 6 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Liston Colaco 25.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 10.75 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 1.34 | 99 |
| Verwachte assists (xA) | 0.77 | 1.03 | 98 |
| Passes | 35 | 47.01 | 78 |
| Geslaagde passen | 24/ 35 | 32.24 | 58 |
| Pass-voltooiingspercentage | 68.57% | N/A | 15 |
| Key passen | 4 | 5.37 | 99 |
| Voorzetten | 9 | 12.09 | 99 |
| Succesvolle voorzetten | 4/ 9 | 5.37 | 99 |
| Slagingspercentage | 44.44% | N/A | 88 |
| Minuten per assist | 67 Minuten per assist | N/A | N/A |
Liston Colaco heeft 1 assists geassisteerd in 4 wedstrijden tot nu toe in het Indische Super League 2026/2027 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Liston Colaco de bal ongeveer 47.01 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 68.57. Ze spelen ook 5.37 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Liston Colaco 1.03 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 98 procent van de spelers in de Indische Super League.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 4 | 5.37 | 98 |
| Succesvolle dribbels | 1 | 1.34 | 87 |
| Succespercentage dribbelen | 25.00% | N/A | 54 |
| Ontnomen | 1 | 1.34 | 17 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 80 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 1 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 1 | 1.34 | 99 |
| Minuten Per Boeking | 67 min' / kaart | N/A | 72 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 1 | 25% | 80 |
| Gemaakte overtredingen | 1 | 1.34 | 72 |
| Overtreding tegen | 1 | 1.34 | 74 |
Liston Colaco heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 4 wedstrijden tot nu toe in de Indische Super League 2026/2027 seizoen. Ze maken 1.34 overtredingen per 90 minuten.
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 0 | 0 | 99 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 0 Min' | N/A | 8 |
| Clean Sheets | 1 | 25% | 61 |
| Tackles | 1 | 1.34 | 59 |
| Onderscheppingen | 1 | 1.34 | 79 |
| Grondduels | 11 | 14.78 | 97 |
| Grondduels gewonnen | 4 | 5.37 | 82 |
| Luchtduels gewonnen | 1 | 1.34 | 72 |
| Gedribbeld verleden | 1 | 1.34 | 9 |
| Clearances | 0 | 0.00 | 19 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 64 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Liston Colaco heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.
Asian Cup Qualification statistieken voor Liston Colaco
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 5 | N/A | 70 |
| minuten | 439 | 88 minuten per spel | 69 |
| Gestarte wedstrijden | 4 | N/A | 66 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 0 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 1 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 68 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 59 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 77 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 84 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.26 | 0.07 | 68 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.26 | 0.07 | 69 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 3 | 0.78 | 89 |
| Schoten op doel | 1/ 3 | 0.26 | 88 |
| Schoten naast doel | 2/ 3 | 0.52 | 89 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 98 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 83 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 33.33% | N/A | 85 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 79 |
| Verwachte assists (xA) | 0.14 | 0.04 | 73 |
| Passes | 21 | 5.43 | 43 |
| Geslaagde passen | 13/ 21 | 3.36 | 38 |
| Pass-voltooiingspercentage | 61.90% | N/A | 29 |
| Key passen | 3 | 0.78 | 96 |
| Voorzetten | 2 | 0.52 | 82 |
| Succesvolle voorzetten | 2/ 2 | 0.52 | 97 |
| Slagingspercentage | 100.00% | N/A | 99 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 2 | 0.52 | 76 |
| Succesvolle dribbels | 1 | 0.26 | 71 |
| Succespercentage dribbelen | 50.00% | N/A | 66 |
| Ontnomen | 2 | 0.52 | 11 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 89 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 1 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 1 | 0.21 | 67 |
| Minuten Per Boeking | 439 min' / kaart | N/A | 89 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 1 | 20% | 81 |
| Gemaakte overtredingen | 1 | 0.26 | 62 |
| Overtreding tegen | 2 | 0.52 | 87 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 4 | 0.82 | 66 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 110 Min' | N/A | 72 |
| Clean Sheets | 1 | 20% | 39 |
| Tackles | 1 | 0.26 | 91 |
| Onderscheppingen | 0 | 0.00 | 57 |
| Grondduels | 22 | 5.69 | 83 |
| Grondduels gewonnen | 6 | 1.55 | 73 |
| Luchtduels gewonnen | 2 | 0.52 | 84 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 1 | 0.26 | 63 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 81 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Liston Colaco is een Spits die 4 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Indische Super League, goed voor in totaal 67 minuten. Liston Colaco scoort gemiddeld 0 doelpunten per 90 minuten op het veld. Z'n aanvallende prestaties brengen hem zo op plaats -1 van de 61 spelers in de Indische Super League die op z'n minst 3 wedstrijden hebben gespeeld.
Hij scoorde tot dusver 0 doelpunten, wat hem op plaats 15 in de Indische Super League Topschutterslijst brengt.
Minute per Minute
Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)
Geeft een assist elke 67 minuten
Krijgt een kaart elke 67 minuten
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Assists
Seizoen 2025/2026
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.09 Doelpunten
0.34 Assists
0 Kaarten
Seizoen 2024/2025
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.17 Doelpunten
0.04 Assists
0.04 Kaarten
Seizoen 2023/2024
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.26 Doelpunten
0.26 Assists
0.39 Kaarten
Seizoen 2022/2023
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.06 Doelpunten
0.23 Assists
0.06 Kaarten
Seizoen 2021/2022
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.42 Doelpunten
0.26 Assists
0 Kaarten
Seizoen 2020/2021
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.19 Doelpunten
0.28 Assists
0.09 Kaarten
Seizoen 2019/2020
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.77 Doelpunten
0 Assists
0 Kaarten
Seizoen 2018/2019
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0 Assists
0 Kaarten
Seizoen 2017/2018
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0 Assists
0 Kaarten