Péter Milicz Stats

Positie : Verdediger - Links verdediger
Nationaliteit : Hungary
Birthplace : Hungary - Hungary
Rugnummer : #6
Leeftijd (Geboortedatum) : 18 (23/7/2008)

2026/2027

2024/2025

2026/2027 en carrière statistieken- Péter Milicz

6.30
Gemiddelde waardering in de Merkantil Bank LigaRanking Tegendoelpunten : 70 / 104 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2026/2027

7

0

9

2

0
0

527'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

3

0

2

0

0

0

260'

Totaal 2026/2027

10

0

11

2

0
0

787'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Péter Milicz. Péter Milicz heeft in totaal 10 wedstrijden gespeeld, 0 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Péter Milicz heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Merkantil Bank Liga met 10 in Hongarije. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Merkantil Bank Liga

1.54Tegen Per 90
9 Doelpunten in 7 Wedstrijden
34th Percentiel
28%Clean Sheets
2 / 7 Zuivere lakens
71st Percentiel
0.00Kaarten per 90
0 Kaarten Totaal
32nd Percentiel

Péter Milicz Statistieken - Gedetailleerd

Merkantil Bank Liga statistieken voor Péter Milicz

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden7N/A
41
minuten52775 minuten per spel
39
Gestarte wedstrijden7N/A
59
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd1N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen91.54
34
Minuten per doelpunt Toegestaan59 Min'N/A
35
Clean Sheets228%
71
Tackles20.34
86
Onderscheppingen30.51
49
Grondduels6310.76
86
Grondduels gewonnen386.49
95
Luchtduels gewonnen30.51
50
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances91.54
85
Geblockte schoten00.00
51
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Péter Milicz 9 goals tegen gekregen en 2 clean sheets gehouden in 7 wedstrijden in de Merkantil Bank Liga 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Péter Milicz op het veld staat, hun team elke 59 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.34 tackles en 0.51 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Péter Milicz heeft ook ongeveer 1.54 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
32
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
32
Kaarten Meer dan 0,500%
34
Gemaakte overtredingen10.17
21
Overtreding tegen111.88
95

Péter Milicz heeft geen boekingen (gele of rode kaarten) gekregen tijdens dit seizoen van Merkantil Bank Liga.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
55
Doelpunt Betrokkenheid00
54
Doelpunten thuis00
69
Doelpunten uit00
73
Verwachte doelpunten (xG)0.180.03
44
Niet-straf xG (npxG)0.180.03
45
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Péter Milicz heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van Merkantil Bank Liga 2026/2027 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen20.34
51
Schoten op doel
1/ 2
0.17
64
Schoten naast doel
1/ 2
0.17
47
Raak het houtwerk0 keer0.00
92
Schot conversie verhouding0.00%N/A
58
Schoten Nauwkeurigheid50.00%N/A
82
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Péter Milicz heeft 2 schoten genomen in 7 wedstrijden tot nu toe in het Merkantil Bank Liga 2026/2027 seizoen. Van de 2 schoten waren 1 schoten op doel en de andere 1 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Péter Milicz 50.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 0.34 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
95
Verwachte assists (xA)0.310.05
65
Passes12421.18
73
Geslaagde passen
95/ 124
16.22
69
Pass-voltooiingspercentage76.61%N/A
43
Key passen30.51
75
Voorzetten61.02
77
Succesvolle voorzetten
2/ 6
0.34
75
Slagingspercentage33.33%N/A
67
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Péter Milicz heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van Merkantil Bank Liga.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels50.85
67
Succesvolle dribbels20.34
62
Succespercentage dribbelen40.00%N/A
44
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
67

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Péter Milicz heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Péter Milicz Statistische analyse

Péter Milicz is een Verdediger die 7 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Merkantil Bank Liga, goed voor in totaal 527 minuten. Péter Milicz krijgt gemiddeld 1.54 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 28%. Dat betekend dat Péter Milicz een Clean Sheet heeft behaald in 2 wedstrijden van de 7 waarin hij gespeeld heeft.

Péter Milicz scoorde in totaal 0 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 19 in de Duna Aszfalt TVSE Tiszakecske topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

205 / 239 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

70 / 104 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

3

0

2

0

0

0

260'

Totaal 2024/2025

3

0

2

0

0
0

260'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.69
 Tegen

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!