Andy Najar Portrait

Andy Najar Stats

Nationale Ploeg : Nashville SC MLS
Positie : Verdediger - Rechts verdediger
Nationaliteit : Honduras
Voet : Rechtervoetig
Rugnummer : #31
Leeftijd (Geboortedatum) : 33 (16/3/1993)
Hoogte : 171cm
Gewicht : 69kg

2026

2025

2023/2024

2023

2022

2021

2020

2018/2019

Meer

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012

2011

2010

2026 en carrière statistieken- Andy Najar

6.98
Gemiddelde waardering in de MLSRanking Tegendoelpunten : 12 / 265 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

25

2

15

13

5

0

1707'

2

0

2

0

1

0

88'

1

0

1

0

0

0

37'

Totaal 2026

46

3

25

25

6
0

3254'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

222

15

217

62

38

2

16015'

66

2

54

22

12

0

4892'

20

1

16

6

2

0

1432'

5

1

5

1

0

0

384'

2

0

2

0

1

0

88'

1

0

1

0

0

0

37'

Totaal 18170

370

21

338

113

56
2

26894'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Andy Najar. Andy Najar heeft in totaal 370 wedstrijden gespeeld, 21 doelpunten gescoord, en 18 assists verzameld. Andy Najar heeft de meeste wedstrijden gespeeld in MLS met 370 in VS. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de MLS

0.79Tegen Per 90
15 Doelpunten in 25 Wedstrijden
95th Percentiel
52%Clean Sheets
13 / 25 Zuivere lakens
99th Percentiel
0.26Kaarten per 90
5 Kaarten Totaal
70th Percentiel

Andy Najar Statistieken - Gedetailleerd

MLS statistieken voor Andy Najar

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden25N/A
79
minuten170768 minuten per spel
68
Gestarte wedstrijden15N/A
64
Wedstrijden Gesubbed In5N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd9N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen150.79
95
Minuten per doelpunt Toegestaan114 Min'N/A
95
Clean Sheets1352%
99
Tackles221.46
52
Onderscheppingen191.26
77
Grondduels1419.36
66
Grondduels gewonnen724.78
69
Luchtduels gewonnen120.80
49
Gedribbeld verleden80.53
49
Clearances452.99
76
Geblockte schoten60.40
70
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Andy Najar 15 goals tegen gekregen en 13 clean sheets gehouden in 25 wedstrijden in de MLS 2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Andy Najar op het veld staat, hun team elke 114 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.46 tackles en 1.26 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Andy Najar heeft ook ongeveer 2.99 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten5N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten50.26
70
Minuten Per Boeking341 min' / kaartN/A
43
Kaarten Meer dan 0,5520%
85
Gemaakte overtredingen171.13
52
Overtreding tegen120.80
42

Andy Najar heeft 5 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 25 wedstrijden tot nu toe in de MLS 2026 seizoen. Ze maken 1.13 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten20.11
59
Doelpunt Betrokkenheid70.37
73
Doelpunten thuis20.2
72
Doelpunten uit00
58
Verwachte doelpunten (xG)1.940.13
56
Niet-straf xG (npxG)1.940.13
56
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt854 Minuten per doelpuntN/AN/A

Andy Najar heeft 2 doelpunten gemaakt in 25 wedstrijden tot nu toe in het MLS 2026 seizoen. 2 van de 2 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 0 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Andy Najar per 90 minuten 0.11. Bovendien is Andy Najar's totale D/A (doelpunten + assists) 7 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.37 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.13. Dit zet de npxG-output van Andy Najar op 1.94, waarmee ze in het hoogste 56 percentiel van MLS spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen90.60
35
Schoten op doel
4/ 9
0.27
49
Schoten naast doel
5/ 9
0.33
32
Raak het houtwerk0 keer0.00
71
Schot conversie verhouding22.22%N/A
87
Schoten Nauwkeurigheid44.44%N/A
73
Schoten per doelpunt4.50N/AN/A

Andy Najar heeft 9 schoten genomen in 25 wedstrijden tot nu toe in het MLS 2026 seizoen. Van de 9 schoten waren 4 schoten op doel en de andere 5 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Andy Najar 44.44% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 4.50 schoten die ze nemen en neemt 0.60 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists50.26
88
Verwachte assists (xA)4.320.29
88
Passes92861.59
88
Geslaagde passen
799/ 928
53.03
86
Pass-voltooiingspercentage86.10%N/A
62
Key passen221.46
80
Voorzetten201.33
61
Succesvolle voorzetten
6/ 20
0.40
68
Slagingspercentage30.00%N/A
75
Minuten per assist341 Minuten per assistN/AN/A

Andy Najar heeft 5 assists geassisteerd in 25 wedstrijden tot nu toe in het MLS 2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Andy Najar de bal ongeveer 61.59 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 86.10. Ze spelen ook 1.46 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Andy Najar 0.29 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 88 procent van de spelers in de MLS.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels483.19
92
Succesvolle dribbels271.79
95
Succespercentage dribbelen56.25%N/A
71
Ontnomen130.86
37
Buitenspel20.13
62

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Andy Najar heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Leagues Cup statistieken voor Andy Najar

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden2N/A
0
minuten8844 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden1N/A
1
Wedstrijden Gesubbed In1N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd1N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen22.05
7
Minuten per doelpunt Toegestaan44 Min'N/A
11
Clean Sheets00%
40
Tackles11.02
43
Onderscheppingen11.02
72
Grondduels1111.25
90
Grondduels gewonnen66.14
93
Luchtduels gewonnen00.00
25
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances00.00
12
Geblockte schoten00.00
51
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Andy Najar 15 goals tegen gekregen en 13 clean sheets gehouden in 2 wedstrijden in de MLS 2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Andy Najar op het veld staat, hun team elke 44 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.02 tackles en 1.02 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Andy Najar heeft ook ongeveer 0.00 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten11.02
99
Minuten Per Boeking88 min' / kaartN/A
58
Kaarten Meer dan 0,5150%
94
Gemaakte overtredingen33.07
99
Overtreding tegen22.05
91

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
73
Doelpunt Betrokkenheid00
57
Doelpunten thuis00
80
Doelpunten uit00
91
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
18
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
18
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
18
Schoten op doel
0/ 0
0.00
49
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
25
Raak het houtwerk0 keer0.00
92
Schot conversie verhouding0.00%N/A
74
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
49
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
76
Verwachte assists (xA)0.110.11
49
Passes5960.34
92
Geslaagde passen
51/ 59
52.16
91
Pass-voltooiingspercentage86.44%N/A
58
Key passen00.00
24
Voorzetten22.05
74
Succesvolle voorzetten
0/ 2
0.00
62
Slagingspercentage0.00%N/A
62
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels55.11
97
Succesvolle dribbels33.07
99
Succespercentage dribbelen60.00%N/A
82
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
76

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

MLS All Star statistieken voor Andy Najar

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden1N/A
-1
minuten3737 minuten per spel
-1
Gestarte wedstrijden0N/A
-1
Wedstrijden Gesubbed In1N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd1N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen12.43
-1
Minuten per doelpunt Toegestaan37 Min'N/A
-1
Clean Sheets00%
-1
Tackles00.00
-1
Onderscheppingen12.43
-1
Grondduels00.00
-1
Grondduels gewonnen00.00
-1
Luchtduels gewonnen00.00
-1
Gedribbeld verleden00.00
-1
Clearances00.00
-1
Geblockte schoten00.00
-1
Weggegeven Strafschoppen00.00
-1

Als verdediger heeft Andy Najar 15 goals tegen gekregen en 13 clean sheets gehouden in 1 wedstrijden in de MLS 2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Andy Najar op het veld staat, hun team elke 37 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.00 tackles en 2.43 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Andy Najar heeft ook ongeveer 0.00 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
-1
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
-1
Kaarten Meer dan 0,500%
-1
Gemaakte overtredingen12.43
-1
Overtreding tegen00.00
-1

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
-1
Doelpunt Betrokkenheid00
-1
Doelpunten thuis00
-1
Doelpunten uit00
-1
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
-1
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
-1
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
-1
Schoten op doel
0/ 0
0.00
-1
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
-1
Raak het houtwerk0 keer0.00
-1
Schot conversie verhouding0.00%N/A
-1
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
-1
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
-1
Verwachte assists (xA)0.030.07
-1
Passes2151.08
-1
Geslaagde passen
17/ 21
41.35
-1
Pass-voltooiingspercentage80.95%N/A
-1
Key passen00.00
-1
Voorzetten00.00
-1
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
-1
Slagingspercentage0.00%N/A
-1
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
-1
Succesvolle dribbels00.00
-1
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
-1
Ontnomen00.00
-1
Buitenspel00.00
-1

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

CONCACAF Champions League statistieken voor Andy Najar

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden8N/A
98
minuten54568 minuten per spel
84
Gestarte wedstrijden6N/A
85
Wedstrijden Gesubbed In2N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd3N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen30.5
80
Minuten per doelpunt Toegestaan182 Min'N/A
84
Clean Sheets563%
87
Tackles30.50
19
Onderscheppingen60.99
66
Grondduels345.61
22
Grondduels gewonnen162.64
22
Luchtduels gewonnen20.33
26
Gedribbeld verleden10.17
80
Clearances101.65
62
Geblockte schoten00.00
52
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Andy Najar 15 goals tegen gekregen en 13 clean sheets gehouden in 8 wedstrijden in de MLS 2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Andy Najar op het veld staat, hun team elke 182 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.50 tackles en 0.99 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Andy Najar heeft ook ongeveer 1.65 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
55
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
55
Kaarten Meer dan 0,500%
55
Gemaakte overtredingen40.66
33
Overtreding tegen50.83
51

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
63
Doelpunt Betrokkenheid00
47
Doelpunten thuis00
75
Doelpunten uit00
78
Verwachte doelpunten (xG)0.090.01
22
Niet-straf xG (npxG)0.090.01
23
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen20.33
24
Schoten op doel
0/ 2
0.00
39
Schoten naast doel
2/ 2
0.33
31
Raak het houtwerk0 keer0.00
89
Schot conversie verhouding0.00%N/A
62
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
39
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
70
Verwachte assists (xA)0.900.15
57
Passes31552.02
66
Geslaagde passen
281/ 315
46.40
68
Pass-voltooiingspercentage89.21%N/A
76
Key passen50.83
52
Voorzetten60.99
57
Succesvolle voorzetten
2/ 6
0.33
62
Slagingspercentage33.33%N/A
83
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels162.64
87
Succesvolle dribbels71.16
82
Succespercentage dribbelen43.75%N/A
48
Ontnomen20.33
63
Buitenspel00.00
74

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

WK Kwalificatie CONCACAF statistieken voor Andy Najar

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden10N/A
99
minuten87788 minuten per spel
97
Gestarte wedstrijden10N/A
99
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd1N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen40.41
86
Minuten per doelpunt Toegestaan219 Min'N/A
88
Clean Sheets770%
89
Tackles181.86
76
Onderscheppingen121.24
82
Grondduels798.18
52
Grondduels gewonnen495.07
75
Luchtduels gewonnen121.24
66
Gedribbeld verleden60.62
35
Clearances111.14
47
Geblockte schoten00.00
42
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Andy Najar 15 goals tegen gekregen en 13 clean sheets gehouden in 10 wedstrijden in de MLS 2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Andy Najar op het veld staat, hun team elke 219 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.86 tackles en 1.24 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Andy Najar heeft ook ongeveer 1.14 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
56
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
56
Kaarten Meer dan 0,500%
56
Gemaakte overtredingen80.83
41
Overtreding tegen60.62
38

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten10.1
62
Doelpunt Betrokkenheid10.1
51
Doelpunten thuis00
74
Doelpunten uit10.21
76
Verwachte doelpunten (xG)1.480.15
61
Niet-straf xG (npxG)1.480.15
64
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt877 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen80.83
51
Schoten op doel
6/ 8
0.62
73
Schoten naast doel
2/ 8
0.21
32
Raak het houtwerk0 keer0.00
81
Schot conversie verhouding12.50%N/A
72
Schoten Nauwkeurigheid75.00%N/A
91
Schoten per doelpunt8.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
72
Verwachte assists (xA)1.510.16
70
Passes42944.43
77
Geslaagde passen
364/ 429
37.70
77
Pass-voltooiingspercentage84.85%N/A
73
Key passen141.45
77
Voorzetten181.86
71
Succesvolle voorzetten
2/ 18
0.21
76
Slagingspercentage11.11%N/A
76
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels212.17
84
Succesvolle dribbels141.45
89
Succespercentage dribbelen66.67%N/A
80
Ontnomen40.41
55
Buitenspel00.00
70

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Andy Najar Statistische analyse

Andy Najar is een Verdediger die 25 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de MLS, goed voor in totaal 1707 minuten. Andy Najar krijgt gemiddeld 0.79 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 52%. Dat betekend dat Andy Najar een Clean Sheet heeft behaald in 13 wedstrijden van de 25 waarin hij gespeeld heeft.

Andy Najar scoorde in totaal 2 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 7 in de Nashville SC MLS topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 854 minuten

Geeft een assist elke 341 minuten

Krijgt een kaart elke 341 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

256 / 630 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

12 / 265 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

36

2

42

8

4

0

2814'

4

1

5

0

0

0

294'

Totaal 2025

46

3

51

11

5
0

3516'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.06 Doelpunten

1.34
 Tegen

0.13  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2023/2024

14

0

11

3

1
0

1089'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.45
 Tegen

0.29  Kaarten

Seizoen 2023
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

21

0

15

7

3

0

1101'

1

0

0

1

0

0

90'

Totaal 2023

22

0

15

8

3
0

1191'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.23
 Tegen

0.25  Kaarten

Seizoen 2022
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

23

0

29

5

6

0

1674'

Totaal 2022

30

0

42

6

6
0

2157'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.56
 Tegen

0.32  Kaarten

Seizoen 2021
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

26

1

22

9

5

0

1919'

Totaal 2021

26

1

22

9

5
0

1919'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.05 Doelpunten

1.03
 Tegen

0.23  Kaarten

Seizoen 2020
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

8

0

5

0

1

0

180'

Totaal 2020

8

0

5

0

1
0

180'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

2.5
 Tegen

0.5  Kaarten

Seizoen 2018/2019
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

25

0

21

5

5

0

1807'

Totaal 2018/2019

30

0

22

5

5
0

1985'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.05
 Tegen

0.25  Kaarten

Seizoen 2017/2018
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2017/2018

6

0

9

0

0
0

367'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

2.11
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2016/2017
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2016/2017

14

0

12

8

1
0

1072'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.79
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2015/2016
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

27

2

19

12

7

0

2062'

Totaal 2015/2016

36

3

28

14

8
0

2847'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.09 Doelpunten

0.83
 Tegen

0.31  Kaarten

Seizoen 2015
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2015

12

1

11

4

0
0

878'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2014
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2014

3

0

4

0

0
0

161'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

2
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2012
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

26

0

25

7

5

1

2113'

Totaal 2012

29

0

27

9

6
1

2320'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.06
 Tegen

0.21  Kaarten

Seizoen 2011
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

31

5

36

7

3

1

2521'

Totaal 2011

31

5

36

7

3
1

2521'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.18 Doelpunten

1.29
 Tegen

0.14  Kaarten

Seizoen 2010
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

26

5

28

6

6

0

1986'

Totaal 2010

26

5

28

6

6
0

1986'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.23 Doelpunten

1.27
 Tegen

0.27  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!