Philip Heise Portrait

Philip Heise Stats

Ploeg : VVV Venlo
Positie : Verdediger - Links verdediger
Nationaliteit : Germany
Voet : Beide voeten
Rugnummer : #16
Leeftijd (Geboortedatum) : 35 (20/6/1991)
Hoogte : 184cm
Gewicht : 78kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Meer

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2025/2026 en carrière statistieken- Philip Heise

6.83
Gemiddelde waardering in de Eerste DivisieRanking Tegendoelpunten : 132 / 196 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

29

3

37

4

1

0

2075'

Totaal 2025/2026

29

3

37

4

1
0

2075'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

218

11

285

49

39

3

17961'

64

3

47

26

10

0

5465'

31

3

39

5

1

0

2104'

18

2

18

5

1

0

1436'

5

0

3

1

0

0

148'

1

0

1

0

0

0

90'

1

0

1

0

0

0

90'

Totaal 2023/2024

344

19

409

87

52
3

27834'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Philip Heise. Philip Heise heeft in totaal 344 wedstrijden gespeeld, 19 doelpunten gescoord, en 45 assists verzameld. Philip Heise heeft de meeste wedstrijden gespeeld in 2. Bundesliga met 344 in Duitsland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Eerste Divisie

1.60Tegen Per 90
37 Doelpunten in 29 Wedstrijden
33rd Percentiel
14%Clean Sheets
4 / 29 Zuivere lakens
20th Percentiel
0.04Kaarten per 90
1 Kaarten Totaal
20th Percentiel

Philip Heise Statistieken - Gedetailleerd

Eerste Divisie statistieken voor Philip Heise

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden29N/A
65
minuten207572 minuten per spel
69
Gestarte wedstrijden24N/A
72
Wedstrijden Gesubbed In5N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd4N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen371.6
33
Minuten per doelpunt Toegestaan56 Min'N/A
33
Clean Sheets414%
20
Tackles431.87
64
Onderscheppingen190.82
54
Grondduels1466.33
12
Grondduels gewonnen974.21
36
Luchtduels gewonnen200.87
47
Gedribbeld verleden100.43
71
Clearances1094.73
88
Geblockte schoten80.35
61
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Philip Heise 37 goals tegen gekregen en 4 clean sheets gehouden in 29 wedstrijden in de Eerste Divisie 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Philip Heise op het veld staat, hun team elke 56 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.87 tackles en 0.82 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Philip Heise heeft ook ongeveer 4.73 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.04
20
Minuten Per Boeking2075 min' / kaartN/A
96
Kaarten Meer dan 0,513%
22
Gemaakte overtredingen120.52
12
Overtreding tegen251.08
54

Philip Heise heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 29 wedstrijden tot nu toe in de Eerste Divisie 2025/2026 seizoen. Ze maken 0.52 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten30.13
62
Doelpunt Betrokkenheid50.22
56
Doelpunten thuis20.18
69
Doelpunten uit10.08
57
Verwachte doelpunten (xG)3.500.15
55
Niet-straf xG (npxG)2.800.12
49
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt692 Minuten per doelpuntN/AN/A

Philip Heise heeft 3 doelpunten gemaakt in 29 wedstrijden tot nu toe in het Eerste Divisie 2025/2026 seizoen. 2 van de 3 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 1 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Philip Heise per 90 minuten 0.13. Bovendien is Philip Heise's totale D/A (doelpunten + assists) 5 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.22 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.12. Dit zet de npxG-output van Philip Heise op 2.80, waarmee ze in het hoogste 49 percentiel van Eerste Divisie spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen220.95
43
Schoten op doel
9/ 22
0.39
54
Schoten naast doel
13/ 22
0.56
39
Raak het houtwerk1 keer0.04
70
Schot conversie verhouding13.64%N/A
77
Schoten Nauwkeurigheid40.91%N/A
72
Schoten per doelpunt7.33N/AN/A

Philip Heise heeft 22 schoten genomen in 29 wedstrijden tot nu toe in het Eerste Divisie 2025/2026 seizoen. Van de 22 schoten waren 9 schoten op doel en de andere 13 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Philip Heise 40.91% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 7.33 schoten die ze nemen en neemt 0.95 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists20.09
54
Verwachte assists (xA)4.670.20
75
Passes117951.14
86
Geslaagde passen
965/ 1179
41.86
84
Pass-voltooiingspercentage81.85%N/A
63
Key passen311.34
71
Voorzetten1285.55
94
Succesvolle voorzetten
32/ 128
1.39
93
Slagingspercentage25.00%N/A
63
Minuten per assist1038 Minuten per assistN/AN/A

Philip Heise heeft 2 assists geassisteerd in 29 wedstrijden tot nu toe in het Eerste Divisie 2025/2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Philip Heise de bal ongeveer 51.14 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 81.85. Ze spelen ook 1.34 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Philip Heise 0.20 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 75 procent van de spelers in de Eerste Divisie.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels200.87
35
Succesvolle dribbels110.48
42
Succespercentage dribbelen55.00%N/A
69
Ontnomen50.22
82
Buitenspel00.00
35

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Philip Heise heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Philip Heise Statistische analyse

Philip Heise is een Verdediger die 29 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Eerste Divisie, goed voor in totaal 2075 minuten. Philip Heise krijgt gemiddeld 1.6 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 14%. Dat betekend dat Philip Heise een Clean Sheet heeft behaald in 4 wedstrijden van de 29 waarin hij gespeeld heeft.

Philip Heise scoorde in totaal 3 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 6 in de VVV Venlo topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 692 minuten

Geeft een assist elke 1038 minuten

Krijgt een kaart elke 2075 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

190 / 479 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

132 / 196 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2026/2027
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2026/2027

2

0

2

1

0
0

29'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

6.21
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

21

1

21

4

5

0

1614'

2

0

1

1

0

0

174'

Totaal 2024/2025

23

1

22

5

5
0

1788'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.06 Doelpunten

1.17
 Tegen

0.28  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

24

1

36

3

4

0

1870'

1

0

1

0

0

0

82'

Totaal 2023/2024

25

1

37

3

4
0

1952'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.05 Doelpunten

1.73
 Tegen

0.19  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

32

3

43

7

4

0

2685'

2

0

2

1

1

0

180'

Totaal 2022/2023

35

3

47

8

5
0

2939'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.1 Doelpunten

1.44
 Tegen

0.13  Kaarten

Seizoen 2021/2022
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

33

0

50

6

5

0

2767'

3

1

2

1

0

0

265'

Totaal 2021/2022

38

1

54

7

5
0

3190'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.63
 Tegen

0.16  Kaarten

Seizoen 2020/2021
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

29

1

31

8

9

1

2438'

1

0

0

0

0

0

90'

Totaal 2020/2021

30

1

31

8

9
1

2528'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.04 Doelpunten

1.14
 Tegen

0.33  Kaarten

Seizoen 2019/2020
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

11

0

5

4

3

0

401'

1

0

1

0

0

0

90'

1

0

1

0

0

0

90'

Totaal 2019/2020

17

0

17

5

4
0

941'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.12
 Tegen

0.67  Kaarten

Seizoen 2018/2019
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

15

1

22

4

1

0

1328'

1

0

2

0

0

0

90'

Totaal 2018/2019

18

1

29

4

1
0

1598'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

2.5
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2017/2018
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

26

2

34

6

4

1

2219'

2

1

5

0

0

0

180'

Totaal 2017/2018

28

3

39

6

4
1

2399'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.08 Doelpunten

1.38
 Tegen

0.2  Kaarten

Seizoen 2016/2017
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

18

1

24

3

3

0

1576'

1

0

0

1

0

0

31'

Totaal 2016/2017

19

1

24

4

3
0

1607'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.06 Doelpunten

1.37
 Tegen

0.17  Kaarten

Seizoen 2015/2016
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

5

0

3

1

0

0

148'

5

0

3

1

1

0

431'

1

0

0

1

0

0

90'

Totaal 2015/2016

11

0

6

3

1
0

669'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.82
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2014/2015
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

30

2

40

8

6

1

2677'

2

0

3

0

0

0

118'

Totaal 2014/2015

32

2

43

8

6
1

2795'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.07 Doelpunten

1.34
 Tegen

0.2  Kaarten

Seizoen 2013/2014
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

38

2

23

21

4

0

3420'

1

0

1

0

0

0

90'

Totaal 2013/2014

39

2

24

21

4
0

3510'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.05 Doelpunten

0.61
 Tegen

0.11  Kaarten

Seizoen 2013
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

1

0

1

0

0

0

46'

Totaal 2013

1

0

1

0

0
0

46'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.96
 Tegen

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!