Michael Zetterer Portrait

Michael Zetterer Stats

Positie : Doelman - Keeper
Nationaliteit : Duitsland
Voet : Rechtervoetig
Rugnummer : #23
Leeftijd (Geboortedatum) : 30 (12/7/1995)
Hoogte : 187cm
Gewicht : 79kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Meer

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2025/2026 en carrière statistieken- Michael Zetterer

4.39
Gemiddelde waardering in de BundesligaRanking Tegendoelpunten : 48 / 159 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

21

0

27

6

1

0

1885'

2

0

1

0

0

0

180'

Totaal 2025/2026

28

0

39

7

2
0

2515'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

84

0

118

22

5

0

7526'

53

0

77

12

2

1

4753'

32

0

50

7

1

0

2880'

20

0

34

5

1

0

1707'

14

0

13

4

2

0

1240'

11

0

16

4

1

0

990'

7

0

5

2

2

0

630'

7

0

9

1

0

0

630'

2

0

5

0

0

0

180'

Totaal 2025/2026

235

0

338

58

15
1

20986'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Michael Zetterer. Michael Zetterer heeft in totaal 235 wedstrijden gespeeld, 0 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Michael Zetterer heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Bundesliga met 235 in Duitsland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Bundesliga

65%Reddingspercentage
57 Gered / 88 Schoten
43 Percentiel
1.29Tegen Per 90
27 Doelpunten in 21 Wedstrijden
70th Percentiel
28%Clean Sheets
6 / 21 Zuivere lakens
76th Percentiel

Michael Zetterer Statistieken - Gedetailleerd

Bundesliga statistieken voor Michael Zetterer

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden21N/A
34
minuten188590 minuten per spel
65
Jaarlijks salaris€4,710,000N/A
80
Gestarte wedstrijden20N/A
60
Wedstrijden Gesubbed In1N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Keeperstatistieken

KeepenTotaalPer 90 of %Percentiel
Schoten Geconfronteerd884.20
95
Reddingen572.72
30
Reddingspercentage57 Reddingen / 88 Schoten64.77%
43
Stoten70.33
33

Als keeper heeft Michael Zetterer 27 goals tegen gekregen en 6 clean sheets gehouden in 21 wedstrijden in de Bundesliga 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Michael Zetterer in het doel staat, hun team elke 70 minuten een doelpunt tegen kreeg. Het aantal tegendoelpunten per 90 minuten van Michael Zetterer is 1.29.

In termen van onbewerkt keepen, hebben ze 57 van de 88 schoten geconfronteerd gered – wat betekent dat het reddingspercentage van Michael Zetterer 64.77% is.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen271.29
70
Minuten per doelpunt Toegestaan70 Min'N/A
70
Clean Sheets628%
76
Tackles10.05
6
Onderscheppingen10.05
10
Grondduels140.67
5
Grondduels gewonnen140.67
5
Luchtduels gewonnen60.29
9
Gedribbeld verleden10.05
94
Clearances200.95
23
Geblockte schoten00.00
18
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.05
18
Minuten Per Boeking1885 min' / kaartN/A
96
Kaarten Meer dan 0,515%
25
Gemaakte overtredingen00.00
5
Overtreding tegen70.33
15

Michael Zetterer heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 21 wedstrijden tot nu toe in de Bundesliga 2025/2026 seizoen. Ze maken 0.00 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
29
Doelpunt Betrokkenheid00
16
Doelpunten thuis00
44
Doelpunten uit00
46
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
7
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
7
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Michael Zetterer heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van Bundesliga 2025/2026 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
6
Schoten op doel
0/ 0
0.00
13
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
7
Raak het houtwerk0 keer0.00
63
Schot conversie verhouding0.00%N/A
32
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
13
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Michael Zetterer heeft nog geen schoten genomen in het seizoen van Bundesliga 2025/2026 seizoen.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
34
Verwachte assists (xA)1.130.05
4
Passes72834.76
43
Geslaagde passen
533/ 728
25.45
37
Pass-voltooiingspercentage73.21%N/A
22
Key passen00.00
4
Voorzetten00.00
10
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
22
Slagingspercentage0.00%N/A
22
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Michael Zetterer heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van Bundesliga.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels10.05
6
Succesvolle dribbels10.05
10
Succespercentage dribbelen100.00%N/A
99
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
33

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Michael Zetterer heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

UEFA Champions League statistieken voor Michael Zetterer

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden5N/A
4
minuten45090 minuten per spel
19
Jaarlijks salaris€4,710,000N/A
99
Gestarte wedstrijden5N/A
26
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Keeperstatistieken

KeepenTotaalPer 90 of %Percentiel
Schoten Geconfronteerd346.80
99
Reddingen234.60
91
Reddingspercentage23 Reddingen / 34 Schoten67.65%
65
Stoten71.40
99

Als keeper heeft Michael Zetterer 27 goals tegen gekregen en 6 clean sheets gehouden in 5 wedstrijden in de Bundesliga 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Michael Zetterer in het doel staat, hun team elke 41 minuten een doelpunt tegen kreeg. Het aantal tegendoelpunten per 90 minuten van Michael Zetterer is 1.29.

In termen van onbewerkt keepen, hebben ze 23 van de 34 schoten geconfronteerd gered – wat betekent dat het reddingspercentage van Michael Zetterer 67.65% is.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen112.2
8
Minuten per doelpunt Toegestaan41 Min'N/A
9
Clean Sheets120%
30
Tackles10.20
13
Onderscheppingen00.00
15
Grondduels81.60
11
Grondduels gewonnen81.60
14
Luchtduels gewonnen40.80
54
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances112.20
72
Geblockte schoten10.20
54
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.2
66
Minuten Per Boeking450 min' / kaartN/A
72
Kaarten Meer dan 0,5120%
77
Gemaakte overtredingen00.00
10
Overtreding tegen30.60
41

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
49
Doelpunt Betrokkenheid00
32
Doelpunten thuis00
63
Doelpunten uit00
68
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
13
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
14
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
14
Schoten op doel
0/ 0
0.00
30
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
17
Raak het houtwerk0 keer0.00
82
Schot conversie verhouding0.00%N/A
52
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
30
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
50
Verwachte assists (xA)0.200.04
12
Passes18637.20
51
Geslaagde passen
97/ 186
19.40
26
Pass-voltooiingspercentage52.15%N/A
4
Key passen00.00
13
Voorzetten00.00
23
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
43
Slagingspercentage0.00%N/A
43
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
15
Succesvolle dribbels00.00
20
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
20
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
60

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

DFB Beker statistieken voor Michael Zetterer

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden2N/A
1
minuten18090 minuten per spel
0
Jaarlijks salaris€4,710,000N/A
99
Gestarte wedstrijden2N/A
33
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Keeperstatistieken

KeepenTotaalPer 90 of %Percentiel
Schoten Geconfronteerd73.00
92
Reddingen52.14
26
Reddingspercentage5 Reddingen / 7 Schoten71.43%
47
Stoten31.29
99

Als keeper heeft Michael Zetterer 27 goals tegen gekregen en 6 clean sheets gehouden in 2 wedstrijden in de Bundesliga 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Michael Zetterer in het doel staat, hun team elke 180 minuten een doelpunt tegen kreeg. Het aantal tegendoelpunten per 90 minuten van Michael Zetterer is 1.29.

In termen van onbewerkt keepen, hebben ze 5 van de 7 schoten geconfronteerd gered – wat betekent dat het reddingspercentage van Michael Zetterer 71.43% is.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen10.5
71
Minuten per doelpunt Toegestaan180 Min'N/A
76
Clean Sheets00%
14
Tackles00.00
13
Onderscheppingen00.00
30
Grondduels10.43
8
Grondduels gewonnen00.00
6
Luchtduels gewonnen00.00
16
Gedribbeld verleden10.43
47
Clearances31.29
45
Geblockte schoten00.00
48
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
51
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
51
Kaarten Meer dan 0,500%
55
Gemaakte overtredingen00.00
17
Overtreding tegen00.00
17

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
68
Doelpunt Betrokkenheid00
47
Doelpunten thuis00
85
Doelpunten uit00
76
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
22
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
22
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
23
Schoten op doel
0/ 0
0.00
40
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
32
Raak het houtwerk0 keer0.00
90
Schot conversie verhouding0.00%N/A
73
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
41
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
66
Verwachte assists (xA)0.160.07
25
Passes9038.57
44
Geslaagde passen
48/ 90
20.57
22
Pass-voltooiingspercentage53.33%N/A
2
Key passen10.43
36
Voorzetten00.00
31
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
66
Slagingspercentage0.00%N/A
66
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
24
Succesvolle dribbels00.00
40
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
40
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
72

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Michael Zetterer Statistische analyse

Michael Zetterer is een Keeper die 21 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Bundesliga, goed voor in totaal 1885 minuten. Michael Zetterer krijgt gemiddeld 1.29 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 28%. Dat betekend dat Michael Zetterer een Clean Sheet heeft behaald in 6 wedstrijden van de 21 waarin hij gespeeld heeft.

Michael Zetterer scoorde in totaal 0 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 27 in de Eintracht Frankfurt topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

300 / 384 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

48 / 159 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

34

0

53

10

2

0

3060'

4

0

3

2

1

0

360'

Totaal 2024/2025

39

0

57

12

3
0

3510'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.56
 Tegen

0.06  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

27

0

35

6

2

0

2430'

Totaal 2023/2024

29

0

36

6

2
0

2610'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.3
 Tegen

0.07  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

2

0

3

0

0

0

151'

Totaal 2022/2023

2

0

3

0

0
0

151'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.79
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2021/2022
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

11

0

16

4

1

0

990'

1

0

1

0

1

0

90'

Totaal 2021/2022

12

0

17

4

2
0

1080'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.45
 Tegen

0.09  Kaarten

Seizoen 2020/2021
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

19

0

28

4

0

0

1710'

1

0

2

0

0

0

90'

Totaal 2020/2021

20

0

30

4

0
0

1800'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.47
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2019/2020
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

13

0

22

3

1

0

1170'

1

0

3

0

0

0

90'

Totaal 2019/2020

14

0

25

3

1
0

1260'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.69
 Tegen

0.08  Kaarten

Seizoen 2018/2019
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

14

0

13

4

2

0

1240'

Totaal 2018/2019

14

0

13

4

2
0

1240'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.94
 Tegen

0.15  Kaarten

Seizoen 2016/2017
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

22

0

25

7

1

0

1980'

Totaal 2016/2017

22

0

25

7

1
0

1980'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.14
 Tegen

0.05  Kaarten

Seizoen 2015/2016
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

1

0

2

0

0

0

90'

Totaal 2015/2016

1

0

2

0

0
0

90'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

2
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2014/2015
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

19

0

32

3

1

1

1693'

7

0

9

1

0

0

630'

Totaal 2014/2015

26

0

41

4

1
1

2323'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.7
 Tegen

0.11  Kaarten

Seizoen 2013/2014
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

11

0

18

2

0

0

990'

20

0

34

5

1

0

1707'

Totaal 2013/2014

31

0

52

7

1
0

2697'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.64
 Tegen

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!