Luka Trslic Stats

Positie : Verdediger - Centrale verdediger
Nationaliteit : Duitsland
Birthplace : Germany - Germany
Rugnummer : #18
Leeftijd (Geboortedatum) : 25 (8/5/2001)
Hoogte : 190cm

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2019/2020

2018/2019

2025/2026 en carrière statistieken- Luka Trslic

4.53
Gemiddelde waardering in de 3. LigaRanking Tegendoelpunten : 119 / 178 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

25

1

35

2

9

0

2002'

1

0

3

0

1

0

74'

Totaal 2025/2026

26

1

38

2

10
0

2076'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

71

3

101

13

19

1

5735'

32

0

29

10

6

0

1440'

25

1

35

2

9

0

2002'

1

0

3

0

1

0

74'

Totaal 2024/2025

131

4

171

26

35
1

9405'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Luka Trslic. Luka Trslic heeft in totaal 131 wedstrijden gespeeld, 4 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Luka Trslic heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Regionalliga Bayern met 131 in Duitsland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de 3. Liga

1.57Tegen Per 90
35 Doelpunten in 25 Wedstrijden
35th Percentiel
8%Clean Sheets
2 / 25 Zuivere lakens
12th Percentiel
0.40Kaarten per 90
9 Kaarten Totaal
84th Percentiel

Luka Trslic Statistieken - Gedetailleerd

3. Liga statistieken voor Luka Trslic

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden25N/A
50
minuten200280 minuten per spel
68
Gestarte wedstrijden22N/A
67
Wedstrijden Gesubbed In3N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd2N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen351.57
35
Minuten per doelpunt Toegestaan57 Min'N/A
35
Clean Sheets28%
12
Tackles20.10
76
Onderscheppingen10.05
30
Grondduels321.65
56
Grondduels gewonnen150.78
70
Luchtduels gewonnen70.36
85
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances50.26
78
Geblockte schoten00.00
63
Weggegeven Strafschoppen10.05
2

Als verdediger heeft Luka Trslic 35 goals tegen gekregen en 2 clean sheets gehouden in 25 wedstrijden in de 3. Liga 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Luka Trslic op het veld staat, hun team elke 57 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.10 tackles en 0.05 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Luka Trslic heeft ook ongeveer 0.26 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten9N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten90.4
84
Minuten Per Boeking222 min' / kaartN/A
25
Kaarten Meer dan 0,5936%
97
Gemaakte overtredingen30.16
65
Overtreding tegen20.10
55

Luka Trslic heeft 9 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 25 wedstrijden tot nu toe in de 3. Liga 2025/2026 seizoen. Ze maken 0.16 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten10.04
36
Doelpunt Betrokkenheid40.18
51
Doelpunten thuis10.09
54
Doelpunten uit00
49
Verwachte doelpunten (xG)0.600.03
39
Niet-straf xG (npxG)0.600.03
40
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt2002 Minuten per doelpuntN/AN/A

Luka Trslic heeft 1 doelpunten gemaakt in 25 wedstrijden tot nu toe in het 3. Liga 2025/2026 seizoen. 1 van de 1 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 0 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Luka Trslic per 90 minuten 0.04. Bovendien is Luka Trslic's totale D/A (doelpunten + assists) 4 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.18 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.03. Dit zet de npxG-output van Luka Trslic op 0.60, waarmee ze in het hoogste 40 percentiel van 3. Liga spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
30
Schoten op doel
0/ 0
0.00
58
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
38
Raak het houtwerk0 keer0.00
94
Schot conversie verhouding0.00%N/A
45
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
58
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Luka Trslic heeft nog geen schoten genomen in het seizoen van 3. Liga 2025/2026 seizoen.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists30.13
65
Verwachte assists (xA)1.310.07
58
Passes552.84
37
Geslaagde passen
36/ 55
1.86
32
Pass-voltooiingspercentage65.45%N/A
15
Key passen10.05
51
Voorzetten30.16
66
Succesvolle voorzetten
1/ 3
0.05
66
Slagingspercentage33.33%N/A
75
Minuten per assist667 Minuten per assistN/AN/A

Luka Trslic heeft 3 assists geassisteerd in 25 wedstrijden tot nu toe in het 3. Liga 2025/2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Luka Trslic de bal ongeveer 2.84 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 65.45. Ze spelen ook 0.05 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Luka Trslic 0.07 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 58 procent van de spelers in de 3. Liga.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels30.16
61
Succesvolle dribbels30.16
70
Succespercentage dribbelen100.00%N/A
99
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
79

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Luka Trslic heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

DFB Beker statistieken voor Luka Trslic

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden1N/A
0
minuten7474 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden1N/A
1
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd1N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen33.65
0
Minuten per doelpunt Toegestaan25 Min'N/A
7
Clean Sheets00%
14
Tackles33.65
98
Onderscheppingen00.00
30
Grondduels89.73
70
Grondduels gewonnen56.08
83
Luchtduels gewonnen00.00
16
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances44.86
89
Geblockte schoten11.22
97
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Luka Trslic 35 goals tegen gekregen en 2 clean sheets gehouden in 1 wedstrijden in de 3. Liga 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Luka Trslic op het veld staat, hun team elke 25 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 3.65 tackles en 0.00 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Luka Trslic heeft ook ongeveer 4.86 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten11.22
99
Minuten Per Boeking74 min' / kaartN/A
51
Kaarten Meer dan 0,51100%
99
Gemaakte overtredingen33.65
99
Overtreding tegen22.43
94

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
68
Doelpunt Betrokkenheid00
47
Doelpunten thuis00
85
Doelpunten uit00
76
Verwachte doelpunten (xG)0.050.06
49
Niet-straf xG (npxG)0.050.06
49
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen11.22
60
Schoten op doel
0/ 1
0.00
40
Schoten naast doel
1/ 1
1.22
79
Raak het houtwerk0 keer0.00
90
Schot conversie verhouding0.00%N/A
73
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
41
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
66
Verwachte assists (xA)0.050.06
19
Passes3036.49
40
Geslaagde passen
25/ 30
30.41
41
Pass-voltooiingspercentage83.33%N/A
53
Key passen00.00
24
Voorzetten00.00
31
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
66
Slagingspercentage0.00%N/A
66
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
24
Succesvolle dribbels00.00
40
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
40
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
72

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Luka Trslic Statistische analyse

Luka Trslic is een Verdediger die 25 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de 3. Liga, goed voor in totaal 2002 minuten. Luka Trslic krijgt gemiddeld 1.57 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 8%. Dat betekend dat Luka Trslic een Clean Sheet heeft behaald in 2 wedstrijden van de 25 waarin hij gespeeld heeft.

Luka Trslic scoorde in totaal 1 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 12 in de 1 FC Schweinfurt 1905 topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 2002 minuten

Geeft een assist elke 667 minuten

Krijgt een kaart elke 222 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

298 / 460 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

119 / 178 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

12

0

16

3

1

0

1080'

Totaal 2024/2025

12

0

16

3

1
0

1080'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.33
 Tegen

0.08  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

23

1

30

5

9

1

1938'

Totaal 2023/2024

23

1

30

5

9
1

1938'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.05 Doelpunten

1.39
 Tegen

0.42  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

32

2

51

4

8

0

2366'

Totaal 2022/2023

34

2

54

5

8
0

2520'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.08 Doelpunten

1.94
 Tegen

0.3  Kaarten

Seizoen 2021/2022
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2021/2022

4

0

4

1

1
0

351'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.03
 Tegen

0.26  Kaarten

Seizoen 2019/2020
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

15

0

24

3

4

0

1057'

Totaal 2019/2020

15

0

24

3

4
0

1057'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

2.04
 Tegen

0.34  Kaarten

Seizoen 2018/2019
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

17

0

5

7

2

0

383'

Totaal 2018/2019

17

0

5

7

2
0

383'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.17
 Tegen

0.47  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!