
Antonios Papadopoulos Stats
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Meer
2017/2018
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Antonios Papadopoulos. Antonios Papadopoulos heeft in totaal 228 wedstrijden gespeeld, 13 doelpunten gescoord, en 7 assists verzameld. Antonios Papadopoulos heeft de meeste wedstrijden gespeeld in 3. Liga met 228 in Duitsland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de Super League
Super League statistieken voor Antonios Papadopoulos
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 31 | N/A | 74 |
| minuten | 2765 | 89 minuten per spel | 90 |
| Jaarlijks salaris | €589,503 | N/A | 83 |
| Gestarte wedstrijden | 31 | N/A | 88 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 0 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 8 | N/A | N/A |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 31 | 1.01 | 84 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 89 Min' | N/A | 84 |
| Clean Sheets | 10 | 32% | 89 |
| Tackles | 46 | 1.50 | 46 |
| Onderscheppingen | 51 | 1.66 | 87 |
| Grondduels | 246 | 8.01 | 25 |
| Grondduels gewonnen | 143 | 4.65 | 41 |
| Luchtduels gewonnen | 63 | 2.05 | 75 |
| Gedribbeld verleden | 15 | 0.49 | 66 |
| Clearances | 132 | 4.30 | 82 |
| Geblockte schoten | 21 | 0.68 | 85 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Als verdediger heeft Antonios Papadopoulos 31 goals tegen gekregen en 10 clean sheets gehouden in 31 wedstrijden in de Super League 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Antonios Papadopoulos op het veld staat, hun team elke 89 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.50 tackles en 1.66 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Antonios Papadopoulos heeft ook ongeveer 4.30 clearances op hetzelfde moment.
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 9 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 9 | 0.29 | 69 |
| Minuten Per Boeking | 307 min' / kaart | N/A | 38 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 9 | 29% | 93 |
| Gemaakte overtredingen | 28 | 0.91 | 28 |
| Overtreding tegen | 30 | 0.98 | 46 |
Antonios Papadopoulos heeft 9 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 31 wedstrijden tot nu toe in de Super League 2025/2026 seizoen. Ze maken 0.91 overtredingen per 90 minuten.
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 3 | 0.1 | 55 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 3 | 0.1 | 34 |
| Doelpunten thuis | 3 | 0.19 | 66 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 51 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 4.62 | 0.15 | 58 |
| Niet-straf xG (npxG) | 4.62 | 0.15 | 60 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 1 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 922 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Antonios Papadopoulos heeft 3 doelpunten gemaakt in 31 wedstrijden tot nu toe in het Super League 2025/2026 seizoen. 3 van de 3 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 0 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Antonios Papadopoulos per 90 minuten 0.1. Bovendien is Antonios Papadopoulos's totale D/A (doelpunten + assists) 3 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.1 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.15. Dit zet de npxG-output van Antonios Papadopoulos op 4.62, waarmee ze in het hoogste 60 percentiel van Super League spelers zitten.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 39 | 1.27 | 56 |
| Schoten op doel | 11/ 39 | 0.36 | 55 |
| Schoten naast doel | 28/ 39 | 0.91 | 60 |
| Raak het houtwerk | 2 keer | 0.07 | 79 |
| Schot conversie verhouding | 7.69% | N/A | 52 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 28.21% | N/A | 35 |
| Schoten per doelpunt | 13.00 | N/A | N/A |
Antonios Papadopoulos heeft 39 schoten genomen in 31 wedstrijden tot nu toe in het Super League 2025/2026 seizoen. Van de 39 schoten waren 11 schoten op doel en de andere 28 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Antonios Papadopoulos 28.21% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 13.00 schoten die ze nemen en neemt 1.27 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 35 |
| Verwachte assists (xA) | 2.68 | 0.09 | 28 |
| Passes | 1525 | 49.64 | 89 |
| Geslaagde passen | 1385/ 1525 | 45.08 | 91 |
| Pass-voltooiingspercentage | 90.82% | N/A | 99 |
| Key passen | 8 | 0.26 | 17 |
| Voorzetten | 8 | 0.26 | 25 |
| Succesvolle voorzetten | 1/ 8 | 0.03 | 24 |
| Slagingspercentage | 12.50% | N/A | 29 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Antonios Papadopoulos heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van Super League.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 13 | 0.42 | 23 |
| Succesvolle dribbels | 6 | 0.20 | 23 |
| Succespercentage dribbelen | 46.15% | N/A | 52 |
| Ontnomen | 5 | 0.16 | 85 |
| Buitenspel | 9 | 0.29 | 82 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 0% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 1 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 1 |
Antonios Papadopoulos heeft tot nu toe in zijn/haar carrière 1 strafschoppen. Hiervan heeft Antonios Papadopoulos 0 terwijl hij 1 heeft. De totale strafschopconversie voor Antonios Papadopoulos is 0%.
UEFA Europa League statistieken voor Antonios Papadopoulos
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 2 | N/A | 0 |
| minuten | 180 | 90 minuten per spel | 0 |
| Jaarlijks salaris | €589,503 | N/A | 99 |
| Gestarte wedstrijden | 2 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 0 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 0 | N/A | N/A |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 0 | 0 | 99 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 0 Min' | N/A | 0 |
| Clean Sheets | 1 | 50% | 87 |
| Tackles | 2 | 0.86 | 32 |
| Onderscheppingen | 1 | 0.43 | 36 |
| Grondduels | 18 | 7.71 | 46 |
| Grondduels gewonnen | 7 | 3.00 | 28 |
| Luchtduels gewonnen | 4 | 1.71 | 78 |
| Gedribbeld verleden | 1 | 0.43 | 53 |
| Clearances | 15 | 6.43 | 97 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 39 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Als verdediger heeft Antonios Papadopoulos 31 goals tegen gekregen en 10 clean sheets gehouden in 2 wedstrijden in de Super League 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Antonios Papadopoulos op het veld staat, hun team elke 0 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.86 tackles en 0.43 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Antonios Papadopoulos heeft ook ongeveer 6.43 clearances op hetzelfde moment.
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 1 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 1 | 0.5 | 93 |
| Minuten Per Boeking | 180 min' / kaart | N/A | 35 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 1 | 50% | 99 |
| Gemaakte overtredingen | 2 | 0.86 | 43 |
| Overtreding tegen | 1 | 0.43 | 27 |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 53 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 34 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 66 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 71 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.04 | 0.02 | 27 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.04 | 0.02 | 27 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 1 | 0.43 | 31 |
| Schoten op doel | 0/ 1 | 0.00 | 29 |
| Schoten naast doel | 1/ 1 | 0.43 | 45 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 86 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 55 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 0.00% | N/A | 30 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 54 |
| Verwachte assists (xA) | 0.49 | 0.21 | 78 |
| Passes | 203 | 87.00 | 99 |
| Geslaagde passen | 182/ 203 | 78.00 | 99 |
| Pass-voltooiingspercentage | 89.66% | N/A | 90 |
| Key passen | 1 | 0.43 | 41 |
| Voorzetten | 0 | 0.00 | 28 |
| Succesvolle voorzetten | 0/ 0 | 0.00 | 44 |
| Slagingspercentage | 0.00% | N/A | 44 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 0 | 0.00 | 21 |
| Succesvolle dribbels | 0 | 0.00 | 29 |
| Succespercentage dribbelen | 0.00% | N/A | 29 |
| Ontnomen | 1 | 0.43 | 57 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 57 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 0% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 1 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 1 |
UEFA Europa Conference League statistieken voor Antonios Papadopoulos
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 2 | N/A | 0 |
| minuten | 180 | 90 minuten per spel | 0 |
| Jaarlijks salaris | €589,503 | N/A | 99 |
| Gestarte wedstrijden | 2 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 0 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 0 | N/A | N/A |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 7 | 3.5 | 0 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 26 Min' | N/A | 1 |
| Clean Sheets | 0 | 0% | 6 |
| Tackles | 6 | 3.00 | 96 |
| Onderscheppingen | 0 | 0.00 | 14 |
| Grondduels | 16 | 8.00 | 52 |
| Grondduels gewonnen | 11 | 5.50 | 81 |
| Luchtduels gewonnen | 4 | 2.00 | 87 |
| Gedribbeld verleden | 3 | 1.50 | 3 |
| Clearances | 4 | 2.00 | 65 |
| Geblockte schoten | 4 | 2.00 | 99 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Als verdediger heeft Antonios Papadopoulos 31 goals tegen gekregen en 10 clean sheets gehouden in 2 wedstrijden in de Super League 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Antonios Papadopoulos op het veld staat, hun team elke 26 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 3.00 tackles en 0.00 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Antonios Papadopoulos heeft ook ongeveer 2.00 clearances op hetzelfde moment.
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 31 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 31 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 30 |
| Gemaakte overtredingen | 1 | 0.50 | 22 |
| Overtreding tegen | 1 | 0.50 | 28 |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 1 | 0.5 | 93 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 1 | 0.5 | 84 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 68 |
| Doelpunten uit | 1 | 1 | 99 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.72 | 0.36 | 85 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.72 | 0.36 | 85 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 180 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 1 | 0.50 | 35 |
| Schoten op doel | 1/ 1 | 0.50 | 71 |
| Schoten naast doel | 0/ 1 | 0.00 | 17 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 81 |
| Schot conversie verhouding | 100.00% | N/A | 99 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 100.00% | N/A | 99 |
| Schoten per doelpunt | 1.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 56 |
| Verwachte assists (xA) | 0.22 | 0.11 | 41 |
| Passes | 91 | 45.50 | 72 |
| Geslaagde passen | 83/ 91 | 41.50 | 78 |
| Pass-voltooiingspercentage | 91.21% | N/A | 96 |
| Key passen | 2 | 1.00 | 65 |
| Voorzetten | 2 | 1.00 | 54 |
| Succesvolle voorzetten | 0/ 2 | 0.00 | 42 |
| Slagingspercentage | 0.00% | N/A | 42 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 0 | 0.00 | 14 |
| Succesvolle dribbels | 0 | 0.00 | 19 |
| Succespercentage dribbelen | 0.00% | N/A | 19 |
| Ontnomen | 1 | 0.50 | 52 |
| Buitenspel | 2 | 1.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 0% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 1 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 1 |
Antonios Papadopoulos is een Verdediger die 31 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Super League, goed voor in totaal 2765 minuten. Antonios Papadopoulos krijgt gemiddeld 1.01 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 32%. Dat betekend dat Antonios Papadopoulos een Clean Sheet heeft behaald in 10 wedstrijden van de 31 waarin hij gespeeld heeft.
Antonios Papadopoulos scoorde in totaal 3 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 8 in de FC Lugano topschutterslijst van de ploeg.
Minute per Minute
Scoort een doelpunt elke 922 minuten
Geen assist
Geen boekingen
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Tegendoelpunten
Seizoen 2024/2025
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0.03 Doelpunten
1.36
Tegen
0.34 Kaarten
Seizoen 2023/2024
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
1.55
Tegen
0 Kaarten
Seizoen 2022/2023
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
0
Tegen
0 Kaarten
Seizoen 2021/2022
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
6
Tegen
6 Kaarten
Seizoen 2020/2021
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0.1 Doelpunten
1.28
Tegen
0.23 Kaarten
Seizoen 2019/2020
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
2.43
Tegen
0.71 Kaarten
Seizoen 2018/2019
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
1.48
Tegen
0.62 Kaarten
Seizoen 2017/2018
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
0
Tegen
0 Kaarten