Benjamin Pavard Portrait

Benjamin Pavard Stats

Positie : Verdediger - Centrale verdediger
Nationaliteit : Frankrijk
Voet : Rechtervoetig
Rugnummer : #28
Leeftijd (Geboortedatum) : 30 (28/3/1996)
Hoogte : 186cm
Gewicht : 76kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Meer

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2025/2026 en carrière statistieken- Benjamin Pavard

6.34
Gemiddelde waardering in de Ligue 1Ranking Tegendoelpunten : 29 / 154 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

26

2

20

9

5

0

1926'

1

0

0

1

0

0

90'

3

0

0

3

0

0

173'

Totaal 2025/2026

37

2

29

14

8
0

2817'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

174

9

193

59

22

1

14915'

57

3

41

28

10

1

4409'

47

2

34

17

10

0

3064'

47

0

26

20

10

0

3352'

21

1

25

5

4

0

1700'

16

1

15

5

2

0

1290'

14

1

12

3

3

0

1122'

13

0

16

2

2

0

1085'

4

0

0

4

1

0

263'

4

1

6

0

1

0

210'

3

0

0

1

1

0

120'

1

0

1

0

0

0

90'

Totaal 2022/2023

437

20

395

160

71
2

34522'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Benjamin Pavard. Benjamin Pavard heeft in totaal 437 wedstrijden gespeeld, 20 doelpunten gescoord, en 6 assists verzameld. Benjamin Pavard heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Bundesliga met 437 in Duitsland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Ligue 1

0.93Tegen Per 90
20 Doelpunten in 26 Wedstrijden
81st Percentiel
35%Clean Sheets
9 / 26 Zuivere lakens
80th Percentiel
0.23Kaarten per 90
5 Kaarten Totaal
66th Percentiel

Benjamin Pavard Statistieken - Gedetailleerd

Ligue 1 statistieken voor Benjamin Pavard

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden26N/A
66
minuten192674 minuten per spel
69
Jaarlijks salaris€9,090,000N/A
97
Gestarte wedstrijden22N/A
72
Wedstrijden Gesubbed In4N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd8N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen200.93
81
Minuten per doelpunt Toegestaan96 Min'N/A
80
Clean Sheets935%
80
Tackles301.40
45
Onderscheppingen251.17
74
Grondduels1406.54
21
Grondduels gewonnen864.02
37
Luchtduels gewonnen432.01
84
Gedribbeld verleden50.23
86
Clearances763.55
83
Geblockte schoten120.56
86
Weggegeven Strafschoppen20.09
7

Als verdediger heeft Benjamin Pavard 20 goals tegen gekregen en 9 clean sheets gehouden in 26 wedstrijden in de Ligue 1 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Benjamin Pavard op het veld staat, hun team elke 96 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.40 tackles en 1.17 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Benjamin Pavard heeft ook ongeveer 3.55 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten5N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten50.23
66
Minuten Per Boeking385 min' / kaartN/A
51
Kaarten Meer dan 0,5519%
79
Gemaakte overtredingen221.03
41
Overtreding tegen150.70
31

Benjamin Pavard heeft 5 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 26 wedstrijden tot nu toe in de Ligue 1 2025/2026 seizoen. Ze maken 1.03 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten20.09
53
Doelpunt Betrokkenheid40.19
56
Doelpunten thuis10.09
57
Doelpunten uit10.1
63
Verwachte doelpunten (xG)1.320.06
35
Niet-straf xG (npxG)1.320.06
36
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt963 Minuten per doelpuntN/AN/A

Benjamin Pavard heeft 2 doelpunten gemaakt in 26 wedstrijden tot nu toe in het Ligue 1 2025/2026 seizoen. 1 van de 2 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 1 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Benjamin Pavard per 90 minuten 0.09. Bovendien is Benjamin Pavard's totale D/A (doelpunten + assists) 4 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.19 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.06. Dit zet de npxG-output van Benjamin Pavard op 1.32, waarmee ze in het hoogste 36 percentiel van Ligue 1 spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen110.51
27
Schoten op doel
3/ 11
0.14
29
Schoten naast doel
8/ 11
0.37
30
Raak het houtwerk0 keer0.00
70
Schot conversie verhouding9.09%N/A
56
Schoten Nauwkeurigheid27.27%N/A
37
Schoten per doelpunt11.00N/AN/A

Benjamin Pavard heeft 11 schoten genomen in 26 wedstrijden tot nu toe in het Ligue 1 2025/2026 seizoen. Van de 11 schoten waren 3 schoten op doel en de andere 8 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Benjamin Pavard 27.27% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 11.00 schoten die ze nemen en neemt 0.51 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists20.09
61
Verwachte assists (xA)4.140.19
74
Passes133762.48
89
Geslaagde passen
1219/ 1337
56.96
91
Pass-voltooiingspercentage91.17%N/A
92
Key passen110.51
35
Voorzetten160.75
46
Succesvolle voorzetten
2/ 16
0.09
37
Slagingspercentage12.50%N/A
32
Minuten per assist963 Minuten per assistN/AN/A

Benjamin Pavard heeft 2 assists geassisteerd in 26 wedstrijden tot nu toe in het Ligue 1 2025/2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Benjamin Pavard de bal ongeveer 62.48 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 91.17. Ze spelen ook 0.51 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Benjamin Pavard 0.19 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 74 procent van de spelers in de Ligue 1.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels20.09
9
Succesvolle dribbels00.00
8
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
8
Ontnomen00.00
99
Buitenspel40.19
72

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Benjamin Pavard heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Serie A statistieken voor Benjamin Pavard

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden1N/A
0
minuten9090 minuten per spel
0
Jaarlijks salaris€9,090,000N/A
97
Gestarte wedstrijden1N/A
0
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen00
99
Minuten per doelpunt Toegestaan0 Min'N/A
0
Clean Sheets1100%
99
Tackles22.00
78
Onderscheppingen22.00
98
Grondduels44.00
7
Grondduels gewonnen22.00
7
Luchtduels gewonnen00.00
0
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances22.00
65
Geblockte schoten22.00
99
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Benjamin Pavard 20 goals tegen gekregen en 9 clean sheets gehouden in 1 wedstrijden in de Ligue 1 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Benjamin Pavard op het veld staat, hun team elke 0 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 2.00 tackles en 2.00 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Benjamin Pavard heeft ook ongeveer 2.00 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
11
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
11
Kaarten Meer dan 0,500%
12
Gemaakte overtredingen11.00
34
Overtreding tegen00.00
1

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
37
Doelpunt Betrokkenheid00
22
Doelpunten thuis00
50
Doelpunten uit00
56
Verwachte doelpunten (xG)0.110.11
52
Niet-straf xG (npxG)0.110.11
53
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen11.00
51
Schoten op doel
1/ 1
1.00
91
Schoten naast doel
0/ 1
0.00
8
Raak het houtwerk0 keer0.00
64
Schot conversie verhouding0.00%N/A
37
Schoten Nauwkeurigheid100.00%N/A
99
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
41
Verwachte assists (xA)0.180.18
72
Passes8484.00
99
Geslaagde passen
80/ 84
80.00
99
Pass-voltooiingspercentage95.24%N/A
99
Key passen11.00
62
Voorzetten00.00
10
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
24
Slagingspercentage0.00%N/A
24
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
7
Succesvolle dribbels00.00
9
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
9
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
39

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

UEFA Champions League statistieken voor Benjamin Pavard

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden6N/A
18
minuten53890 minuten per spel
35
Jaarlijks salaris€9,090,000N/A
99
Gestarte wedstrijden6N/A
44
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd1N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen81.34
61
Minuten per doelpunt Toegestaan67 Min'N/A
61
Clean Sheets117%
26
Tackles81.34
51
Onderscheppingen50.84
59
Grondduels457.53
48
Grondduels gewonnen264.35
60
Luchtduels gewonnen142.34
93
Gedribbeld verleden10.17
82
Clearances274.52
91
Geblockte schoten40.67
87
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Benjamin Pavard 20 goals tegen gekregen en 9 clean sheets gehouden in 6 wedstrijden in de Ligue 1 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Benjamin Pavard op het veld staat, hun team elke 67 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.34 tackles en 0.84 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Benjamin Pavard heeft ook ongeveer 4.52 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten3N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten30.5
96
Minuten Per Boeking179 min' / kaartN/A
41
Kaarten Meer dan 0,5350%
99
Gemaakte overtredingen101.67
87
Overtreding tegen40.67
45

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
49
Doelpunt Betrokkenheid00
32
Doelpunten thuis00
63
Doelpunten uit00
68
Verwachte doelpunten (xG)0.110.02
26
Niet-straf xG (npxG)0.110.02
27
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen20.33
26
Schoten op doel
0/ 2
0.00
30
Schoten naast doel
2/ 2
0.33
38
Raak het houtwerk0 keer0.00
82
Schot conversie verhouding0.00%N/A
52
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
30
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
50
Verwachte assists (xA)0.590.10
36
Passes26744.67
65
Geslaagde passen
241/ 267
40.32
70
Pass-voltooiingspercentage90.26%N/A
85
Key passen20.33
33
Voorzetten81.34
68
Succesvolle voorzetten
2/ 8
0.33
68
Slagingspercentage25.00%N/A
66
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
15
Succesvolle dribbels00.00
20
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
20
Ontnomen00.00
99
Buitenspel10.17
74

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Coupe de France statistieken voor Benjamin Pavard

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden3N/A
0
minuten17358 minuten per spel
0
Jaarlijks salaris€9,090,000N/A
99
Gestarte wedstrijden2N/A
0
Wedstrijden Gesubbed In1N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd1N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen00
99
Minuten per doelpunt Toegestaan0 Min'N/A
0
Clean Sheets3100%
99
Tackles31.56
57
Onderscheppingen94.68
99
Grondduels147.28
57
Grondduels gewonnen84.16
64
Luchtduels gewonnen52.60
99
Gedribbeld verleden10.52
36
Clearances31.56
57
Geblockte schoten10.52
82
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Benjamin Pavard 20 goals tegen gekregen en 9 clean sheets gehouden in 3 wedstrijden in de Ligue 1 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Benjamin Pavard op het veld staat, hun team elke 0 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.56 tackles en 4.68 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Benjamin Pavard heeft ook ongeveer 1.56 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
69
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
69
Kaarten Meer dan 0,500%
57
Gemaakte overtredingen31.56
96
Overtreding tegen00.00
18

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
54
Doelpunt Betrokkenheid10.52
62
Doelpunten thuis00
54
Doelpunten uit00
77
Verwachte doelpunten (xG)0.060.03
46
Niet-straf xG (npxG)0.060.03
50
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen10.52
36
Schoten op doel
0/ 1
0.00
43
Schoten naast doel
1/ 1
0.52
50
Raak het houtwerk0 keer0.00
93
Schot conversie verhouding0.00%N/A
61
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
43
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists10.52
85
Verwachte assists (xA)0.890.46
89
Passes13670.75
99
Geslaagde passen
130/ 136
67.63
99
Pass-voltooiingspercentage95.59%N/A
99
Key passen10.52
54
Voorzetten10.52
43
Succesvolle voorzetten
0/ 1
0.00
46
Slagingspercentage0.00%N/A
46
Minuten per assist173 Minuten per assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
25
Succesvolle dribbels00.00
29
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
29
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
75

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Trophee des Champions - Supercup statistieken voor Benjamin Pavard

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden1N/A
99
minuten9090 minuten per spel
99
Jaarlijks salaris€9,090,000N/A
99
Gestarte wedstrijden1N/A
99
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen11
95
Minuten per doelpunt Toegestaan90 Min'N/A
99
Clean Sheets00%
99
Tackles00.00
32
Onderscheppingen21.50
95
Grondduels32.25
23
Grondduels gewonnen00.00
18
Luchtduels gewonnen00.00
64
Gedribbeld verleden32.25
9
Clearances32.25
95
Geblockte schoten21.50
99
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Benjamin Pavard 20 goals tegen gekregen en 9 clean sheets gehouden in 1 wedstrijden in de Ligue 1 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Benjamin Pavard op het veld staat, hun team elke 90 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.00 tackles en 1.50 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Benjamin Pavard heeft ook ongeveer 2.25 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
82
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
82
Kaarten Meer dan 0,500%
82
Gemaakte overtredingen00.00
50
Overtreding tegen00.00
45

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
86
Doelpunt Betrokkenheid00
82
Doelpunten thuis00
91
Doelpunten uit00
95
Verwachte doelpunten (xG)0.140.11
64
Niet-straf xG (npxG)0.140.11
68
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen10.75
50
Schoten op doel
1/ 1
0.75
82
Schoten naast doel
0/ 1
0.00
50
Raak het houtwerk0 keer0.00
95
Schot conversie verhouding0.00%N/A
91
Schoten Nauwkeurigheid100.00%N/A
99
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
95
Verwachte assists (xA)0.050.04
23
Passes2821.00
18
Geslaagde passen
25/ 28
18.75
18
Pass-voltooiingspercentage89.29%N/A
59
Key passen00.00
32
Voorzetten10.75
64
Succesvolle voorzetten
0/ 1
0.00
68
Slagingspercentage0.00%N/A
68
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
45
Succesvolle dribbels00.00
64
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
64
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
82

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Benjamin Pavard Statistische analyse

Benjamin Pavard is een Verdediger die 26 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Ligue 1, goed voor in totaal 1926 minuten. Benjamin Pavard krijgt gemiddeld 0.93 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 35%. Dat betekend dat Benjamin Pavard een Clean Sheet heeft behaald in 9 wedstrijden van de 26 waarin hij gespeeld heeft.

Benjamin Pavard scoorde in totaal 2 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 9 in de Olympique de Marseille topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 963 minuten

Geeft een assist elke 963 minuten

Krijgt een kaart elke 385 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

193 / 408 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

29 / 154 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

23

0

15

8

4

0

1584'

2

0

0

1

0

0

120'

Totaal 2024/2025

42

1

22

18

6
0

2773'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.85
 Tegen

0.23  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

23

0

11

11

6

0

1678'

1

0

2

0

1

0

46'

1

0

0

0

1

0

0'

Totaal 2023/2024

36

0

19

16

8
0

2527'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.59
 Tegen

0.32  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

30

4

26

11

6

0

2431'

1

1

2

0

0

0

78'

3

0

3

1

1

0

270'

Totaal 2022/2023

55

9

51

19

12
1

4192'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.15 Doelpunten

0.96
 Tegen

0.22  Kaarten

Seizoen 2021/2022
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

25

0

25

8

3

1

2080'

1

0

5

0

0

0

90'

Totaal 2021/2022

42

0

41

15

5
1

3284'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.08
 Tegen

0.17  Kaarten

Seizoen 2020/2021
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

24

0

27

7

3

0

1944'

1

0

0

0

0

0

5'

1

0

1

0

0

0

90'

1

0

2

0

0

0

76'

Totaal 2020/2021

44

1

45

14

6
0

3531'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.25
 Tegen

0.14  Kaarten

Seizoen 2019/2020
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

32

4

27

15

5

0

2790'

6

0

5

1

1

0

540'

1

0

0

0

0

0

10'

Totaal 2019/2020

58

5

43

26

7
0

4880'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.13 Doelpunten

0.87
 Tegen

0.16  Kaarten

Seizoen 2018/2019
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

29

0

54

6

3

0

2610'

Totaal 2018/2019

42

0

66

10

5
0

3644'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.86
 Tegen

0.1  Kaarten

Seizoen 2017/2018
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

34

1

34

12

2

0

3060'

2

0

3

0

0

0

180'

Totaal 2017/2018

48

2

46

17

3
0

4164'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.03 Doelpunten

1
 Tegen

0.06  Kaarten

Seizoen 2016/2017
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

1

1

1

0

0

0

90'

21

1

25

5

4

0

1700'

Totaal 2016/2017

24

2

26

6

4
0

1860'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

1 Doelpunten

1
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2015/2016
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

13

0

4

6

3

0

630'

Totaal 2015/2016

14

0

4

7

4
0

720'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.57
 Tegen

0.43  Kaarten

Seizoen 2014/2015
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

8

0

10

2

2

0

508'

15

0

14

5

2

0

1200'

Totaal 2014/2015

23

0

24

7

4
0

1708'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.77
 Tegen

0.35  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!