
Mason Mount Stats
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Meer
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Mason Mount. Mason Mount heeft in totaal 432 wedstrijden gespeeld, 78 doelpunten gescoord, en 22 assists verzameld. Mason Mount heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Premier League met 432 in Engeland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de Premier League
Premier League statistieken voor Mason Mount
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 4 | N/A | 4 |
| minuten | 140 | 35 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 1 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 3 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 0 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 60 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 42 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 72 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 77 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.35 | 0.23 | 74 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.35 | 0.23 | 76 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Mason Mount heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van Premier League 2026/2027 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 5 | 3.21 | 97 |
| Schoten op doel | 1/ 5 | 0.64 | 80 |
| Schoten naast doel | 4/ 5 | 2.57 | 99 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 83 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 60 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 20.00% | N/A | 42 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Mason Mount heeft 5 schoten genomen in 4 wedstrijden tot nu toe in het Premier League 2026/2027 seizoen. Van de 5 schoten waren 1 schoten op doel en de andere 4 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Mason Mount 20.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 3.21 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 63 |
| Verwachte assists (xA) | 0.28 | 0.18 | 67 |
| Passes | 87 | 55.93 | 83 |
| Geslaagde passen | 76/ 87 | 48.86 | 82 |
| Pass-voltooiingspercentage | 87.36% | N/A | 77 |
| Key passen | 4 | 2.57 | 96 |
| Voorzetten | 7 | 4.50 | 91 |
| Succesvolle voorzetten | 1/ 7 | 0.64 | 78 |
| Slagingspercentage | 14.29% | N/A | 53 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Mason Mount heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van Premier League.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 6 | 3.86 | 93 |
| Succesvolle dribbels | 5 | 3.21 | 99 |
| Succespercentage dribbelen | 83.33% | N/A | 87 |
| Ontnomen | 3 | 1.93 | 8 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 54 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 34 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 34 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 36 |
| Gemaakte overtredingen | 3 | 1.93 | 90 |
| Overtreding tegen | 6 | 3.86 | 99 |
Mason Mount heeft geen boekingen (gele of rode kaarten) gekregen tijdens dit seizoen van Premier League.
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 3 | 1.93 | 11 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 47 Min' | N/A | 11 |
| Clean Sheets | 0 | 0% | 14 |
| Tackles | 4 | 2.57 | 87 |
| Onderscheppingen | 2 | 1.29 | 78 |
| Grondduels | 25 | 16.07 | 96 |
| Grondduels gewonnen | 16 | 10.29 | 99 |
| Luchtduels gewonnen | 1 | 0.64 | 33 |
| Gedribbeld verleden | 1 | 0.64 | 42 |
| Clearances | 0 | 0.00 | 2 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 36 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 66.67% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 3 |
| Penalties Gescoord | 0 | 2 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 1 |
Mason Mount heeft tot nu toe in zijn/haar carrière 3 strafschoppen. Hiervan heeft Mason Mount 2 terwijl hij 1 heeft. De totale strafschopconversie voor Mason Mount is 66.67%.
UEFA Champions League statistieken voor Mason Mount
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 4 | N/A | 2 |
| minuten | 160 | 40 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 1 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 3 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 0 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 54 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 38 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 65 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 73 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.06 | 0.03 | 40 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.06 | 0.03 | 40 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 1 | 0.56 | 57 |
| Schoten op doel | 0/ 1 | 0.00 | 46 |
| Schoten naast doel | 1/ 1 | 0.56 | 68 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 88 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 60 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 0.00% | N/A | 46 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 57 |
| Verwachte assists (xA) | 0.28 | 0.16 | 68 |
| Passes | 126 | 70.88 | 99 |
| Geslaagde passen | 108/ 126 | 60.75 | 99 |
| Pass-voltooiingspercentage | 85.71% | N/A | 66 |
| Key passen | 1 | 0.56 | 65 |
| Voorzetten | 0 | 0.00 | 42 |
| Succesvolle voorzetten | 0/ 0 | 0.00 | 62 |
| Slagingspercentage | 0.00% | N/A | 62 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 3 | 1.69 | 89 |
| Succesvolle dribbels | 2 | 1.12 | 95 |
| Succespercentage dribbelen | 66.67% | N/A | 84 |
| Ontnomen | 3 | 1.69 | 4 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 72 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 40 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 40 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 42 |
| Gemaakte overtredingen | 1 | 0.56 | 54 |
| Overtreding tegen | 3 | 1.69 | 91 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 5 | 2.81 | 0 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 32 Min' | N/A | 1 |
| Clean Sheets | 1 | 25% | 39 |
| Tackles | 10 | 5.62 | 99 |
| Onderscheppingen | 1 | 0.56 | 65 |
| Grondduels | 23 | 12.94 | 96 |
| Grondduels gewonnen | 15 | 8.44 | 99 |
| Luchtduels gewonnen | 0 | 0.00 | 26 |
| Gedribbeld verleden | 1 | 0.56 | 21 |
| Clearances | 4 | 2.25 | 81 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 50 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 66.67% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 3 |
| Penalties Gescoord | 0 | 2 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 1 |
Carabao Cup statistieken voor Mason Mount
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 1 | N/A | 0 |
| minuten | 73 | 73 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 1 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 0 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 1 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 1 | 1.23 | 99 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 1 | 1.23 | 99 |
| Doelpunten thuis | 1 | 1.23 | 99 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 92 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.75 | 0.92 | 96 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.75 | 0.92 | 96 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 73 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 2 | 2.47 | 83 |
| Schoten op doel | 1/ 2 | 1.23 | 78 |
| Schoten naast doel | 1/ 2 | 1.23 | 78 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 87 |
| Schot conversie verhouding | 50.00% | N/A | 96 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 50.00% | N/A | 83 |
| Schoten per doelpunt | 2.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 58 |
| Verwachte assists (xA) | 0.05 | 0.06 | 39 |
| Passes | 25 | 30.82 | 52 |
| Geslaagde passen | 20/ 25 | 24.66 | 61 |
| Pass-voltooiingspercentage | 80.00% | N/A | 83 |
| Key passen | 0 | 0.00 | 26 |
| Voorzetten | 0 | 0.00 | 43 |
| Succesvolle voorzetten | 0/ 0 | 0.00 | 65 |
| Slagingspercentage | 0.00% | N/A | 65 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 1 | 1.23 | 61 |
| Succesvolle dribbels | 0 | 0.00 | 35 |
| Succespercentage dribbelen | 0.00% | N/A | 35 |
| Ontnomen | 1 | 1.23 | 22 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 65 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 58 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 58 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 65 |
| Gemaakte overtredingen | 1 | 1.23 | 74 |
| Overtreding tegen | 1 | 1.23 | 83 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 3 | 3.7 | 0 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 24 Min' | N/A | 0 |
| Clean Sheets | 0 | 0% | 0 |
| Tackles | 3 | 3.70 | 96 |
| Onderscheppingen | 0 | 0.00 | 39 |
| Grondduels | 11 | 13.56 | 96 |
| Grondduels gewonnen | 4 | 4.93 | 65 |
| Luchtduels gewonnen | 0 | 0.00 | 17 |
| Gedribbeld verleden | 2 | 2.47 | 0 |
| Clearances | 1 | 1.23 | 35 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 43 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 66.67% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 3 |
| Penalties Gescoord | 0 | 2 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 1 |
Mason Mount is een Middenvelder die 4 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Premier League, goed voor in totaal 140 minuten. Mason Mount geeft gemiddeld 0 assists per 90 minuten op het veld.
Mason Mount scoorde een totaal van 0 doelpunten in dit seizoen in de competitie tot dusver, wat hem op plaats 20 brengt in de Topscorers Lijst van Manchester United FC.
Minute per Minute
Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)
Geen assist
Geen boekingen
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Assists
Seizoen 2025/2026
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.27 Doelpunten
0 Assists
0.18 Kaarten
Seizoen 2024/2025
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.14 Doelpunten
0 Assists
0.43 Kaarten
Seizoen 2023/2024
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.18 Doelpunten
0 Assists
0.35 Kaarten
Seizoen 2022/2023
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.16 Doelpunten
0.11 Assists
0.22 Kaarten
Seizoen 2021/2022
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.42 Doelpunten
0.38 Assists
0.15 Kaarten
Seizoen 2020/2021
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.19 Doelpunten
0.16 Assists
0.06 Kaarten
Seizoen 2019/2020
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.22 Doelpunten
0.16 Assists
0.09 Kaarten
Seizoen 2018/2019
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.24 Doelpunten
0.11 Assists
0.14 Kaarten
Seizoen 2017/2018
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.52 Doelpunten
0.33 Assists
0.19 Kaarten
Seizoen 2016/2017
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.21 Doelpunten
0.16 Assists
0.05 Kaarten
Seizoen 2016
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0 Assists
0 Kaarten