Jack Sparkes Portrait

Jack Sparkes Stats

Positie : Verdediger - Links verdediger
Nationaliteit : England
Voet : Linksvoetig
Rugnummer : #3
Leeftijd (Geboortedatum) : 26 (29/1/2000)
Hoogte : 177cm
Gewicht : 75kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Meer

2018/2019

2017/2018

2026/2027 en carrière statistieken- Jack Sparkes

6.77
Gemiddelde waardering in de EFL League TwoRanking Tegendoelpunten : 152 / 169 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

7

1

10

2

0

0

504'

2

0

6

0

1

0

180'

Totaal 2026/2027

9

1

16

2

1
0

684'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

146

8

126

46

21

1

10427'

94

1

91

29

20

0

6075'

27

2

29

8

1

0

1925'

12

0

11

1

5

1

751'

10

1

10

2

2

0

627'

3

1

2

1

0

0

227'

1

0

4

0

0

0

90'

Totaal 2026/2027

296

13

273

88

49
2

20168'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Jack Sparkes. Jack Sparkes heeft in totaal 296 wedstrijden gespeeld, 13 doelpunten gescoord, en 13 assists verzameld. Jack Sparkes heeft de meeste wedstrijden gespeeld in EFL League Two met 296 in Engeland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de EFL League Two

1.79Tegen Per 90
10 Doelpunten in 7 Wedstrijden
9th Percentiel
28%Clean Sheets
2 / 7 Zuivere lakens
66th Percentiel
0.00Kaarten per 90
0 Kaarten Totaal
27th Percentiel

Jack Sparkes Statistieken - Gedetailleerd

EFL League Two statistieken voor Jack Sparkes

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden7N/A
12
minuten50472 minuten per spel
17
Gestarte wedstrijden6N/A
27
Wedstrijden Gesubbed In1N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd2N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen101.79
9
Minuten per doelpunt Toegestaan50 Min'N/A
9
Clean Sheets228%
66
Tackles50.89
30
Onderscheppingen50.89
64
Grondduels366.43
11
Grondduels gewonnen213.75
21
Luchtduels gewonnen71.25
36
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances223.93
73
Geblockte schoten10.18
45
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Jack Sparkes 10 goals tegen gekregen en 2 clean sheets gehouden in 7 wedstrijden in de EFL League Two 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Jack Sparkes op het veld staat, hun team elke 50 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.89 tackles en 0.89 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Jack Sparkes heeft ook ongeveer 3.93 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
27
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
27
Kaarten Meer dan 0,500%
27
Gemaakte overtredingen30.54
22
Overtreding tegen40.71
35

Jack Sparkes heeft geen boekingen (gele of rode kaarten) gekregen tijdens dit seizoen van EFL League Two.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten10.18
74
Doelpunt Betrokkenheid10.18
61
Doelpunten thuis10.34
86
Doelpunten uit00
70
Verwachte doelpunten (xG)0.950.17
66
Niet-straf xG (npxG)0.950.17
67
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt504 Minuten per doelpuntN/AN/A

Jack Sparkes heeft 1 doelpunten gemaakt in 7 wedstrijden tot nu toe in het EFL League Two 2026/2027 seizoen. 1 van de 1 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 0 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Jack Sparkes per 90 minuten 0.18. Bovendien is Jack Sparkes's totale D/A (doelpunten + assists) 1 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.18 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.17. Dit zet de npxG-output van Jack Sparkes op 0.95, waarmee ze in het hoogste 67 percentiel van EFL League Two spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen61.07
54
Schoten op doel
1/ 6
0.18
42
Schoten naast doel
5/ 6
0.89
61
Raak het houtwerk1 keer0.18
97
Schot conversie verhouding16.67%N/A
85
Schoten Nauwkeurigheid16.67%N/A
37
Schoten per doelpunt6.00N/AN/A

Jack Sparkes heeft 6 schoten genomen in 7 wedstrijden tot nu toe in het EFL League Two 2026/2027 seizoen. Van de 6 schoten waren 1 schoten op doel en de andere 5 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Jack Sparkes 16.67% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 6.00 schoten die ze nemen en neemt 1.07 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
55
Verwachte assists (xA)0.550.10
47
Passes15828.21
38
Geslaagde passen
106/ 158
18.93
38
Pass-voltooiingspercentage67.09%N/A
28
Key passen81.43
81
Voorzetten529.29
99
Succesvolle voorzetten
8/ 52
1.43
93
Slagingspercentage15.38%N/A
49
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Jack Sparkes heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van EFL League Two.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels61.07
56
Succesvolle dribbels50.89
79
Succespercentage dribbelen83.33%N/A
89
Ontnomen10.18
80
Buitenspel00.00
49

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Jack Sparkes heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

EFL Trophy statistieken voor Jack Sparkes

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden2N/A
0
minuten18090 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden2N/A
76
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen63
14
Minuten per doelpunt Toegestaan30 Min'N/A
15
Clean Sheets00%
63
Tackles31.29
60
Onderscheppingen10.43
48
Grondduels187.71
55
Grondduels gewonnen104.29
65
Luchtduels gewonnen31.29
70
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances73.00
79
Geblockte schoten31.29
95
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Jack Sparkes 10 goals tegen gekregen en 2 clean sheets gehouden in 2 wedstrijden in de EFL League Two 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Jack Sparkes op het veld staat, hun team elke 30 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.29 tackles en 0.43 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Jack Sparkes heeft ook ongeveer 3.00 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.5
97
Minuten Per Boeking180 min' / kaartN/A
73
Kaarten Meer dan 0,5150%
98
Gemaakte overtredingen20.86
58
Overtreding tegen41.71
85

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
63
Doelpunt Betrokkenheid00
42
Doelpunten thuis00
85
Doelpunten uit00
76
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
28
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
28
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
28
Schoten op doel
0/ 0
0.00
54
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
34
Raak het houtwerk0 keer0.00
97
Schot conversie verhouding0.00%N/A
75
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
54
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
69
Verwachte assists (xA)0.230.10
61
Passes6829.14
42
Geslaagde passen
54/ 68
23.14
45
Pass-voltooiingspercentage79.41%N/A
40
Key passen31.29
84
Voorzetten219.00
99
Succesvolle voorzetten
6/ 21
2.57
99
Slagingspercentage28.57%N/A
80
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels31.29
66
Succesvolle dribbels00.00
45
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
45
Ontnomen10.43
52
Buitenspel00.00
76

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Jack Sparkes Statistische analyse

Jack Sparkes is een Verdediger die 7 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de EFL League Two, goed voor in totaal 504 minuten. Jack Sparkes krijgt gemiddeld 1.79 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 28%. Dat betekend dat Jack Sparkes een Clean Sheet heeft behaald in 2 wedstrijden van de 7 waarin hij gespeeld heeft.

Jack Sparkes scoorde in totaal 1 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 6 in de Bristol Rovers FC topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 504 minuten

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

110 / 393 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

152 / 169 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025/2026
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

42

2

43

11

11

1

3440'

1

0

1

0

0

0

46'

4

0

4

2

0

0

298'

Totaal 2025/2026

47

2

48

13

11
1

3784'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.05 Doelpunten

1.13
 Tegen

0.31  Kaarten

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

21

0

34

0

3

0

1532'

12

0

10

2

3

0

871'

1

0

2

0

0

0

90'

4

1

0

2

0

0

263'

2

0

2

0

0

0

109'

Totaal 2024/2025

40

1

48

4

6
0

2865'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

2
 Tegen

0.18  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

38

0

21

19

11

0

2150'

2

0

2

0

0

0

180'

1

0

1

0

0

0

60'

2

0

4

0

0

0

171'

Totaal 2023/2024

43

0

28

19

11
0

2561'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.88
 Tegen

0.46  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

35

1

36

10

6

0

2393'

2

0

3

0

1

0

136'

2

0

2

0

0

0

142'

1

1

0

1

0

0

51'

Totaal 2022/2023

40

2

41

11

7
0

2722'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.04 Doelpunten

1.35
 Tegen

0.23  Kaarten

Seizoen 2021/2022
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

21

2

11

10

2

0

1351'

3

1

2

1

0

0

227'

1

0

0

1

1

0

90'

1

0

3

0

0

0

90'

1

0

0

0

0

0

17'

Totaal 2021/2022

27

3

16

12

3
0

1775'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.13 Doelpunten

0.73
 Tegen

0.13  Kaarten

Seizoen 2020/2021
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

42

3

32

13

3

0

2722'

3

0

2

0

1

0

199'

4

1

6

1

0

0

332'

1

0

1

0

1

0

16'

Totaal 2020/2021

50

4

41

14

5
0

3269'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.1 Doelpunten

1.06
 Tegen

0.1  Kaarten

Seizoen 2019/2020
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

19

0

20

7

2

0

1512'

2

0

1

1

0

0

115'

3

0

3

1

3

1

230'

1

0

4

0

0

0

90'

Totaal 2019/2020

25

0

28

9

5
1

1947'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.19
 Tegen

0.12  Kaarten

Seizoen 2018/2019
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

3

0

2

2

0

0

92'

1

0

4

0

0

0

90'

2

0

0

0

0

0

64'

Totaal 2018/2019

9

0

6

3

0
0

292'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2017/2018
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

3

0

1

0

0

0

242'

Totaal 2017/2018

6

0

1

1

0
0

269'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0
 Tegen

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!