Lovre Kulušić Stats

Nationale Ploeg : Croatia Under 19
Positie : Middenvelder - Aanvallend middenveld
Nationaliteit : Croatia
Birthplace : Šibenik - Croatia
Rugnummer : #11
Leeftijd (Geboortedatum) : 19 (15/11/2006)
Hoogte : 193cm

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2026/2027 en carrière statistieken- Lovre Kulušić

6.80
Gemiddelde waardering in de Prva HNLRanking Assists : 161 / 166 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

4

1

0

1

0

0

298'

4

1

0

0

0

0

360'

Totaal 2026/2027

8

2

0

1
0

0

658'

Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

40

5

1

5

0

0

1593'

8

1

1

0

0

0

239'

4

1

0

0

0

0

360'

1

0

2

0

0

0

12'

Totaal 2026/2027

56

8

4

5
0

0

2339'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Lovre Kulušić. Lovre Kulušić heeft in totaal 56 wedstrijden gespeeld, 8 doelpunten gescoord, en 1 assists verzameld. Lovre Kulušić heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Prva HNL met 56 in Kroatië. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Prva HNL

0.30Doelpunten Per 90
1 Doelpunten Totaal
82 Percentiel
0.00Assist Per 90
0 Assists Totaal
64 Percentiel
0.30D+A Per 90
1 Doelbijdragen Totaal
70 Percentiel
0.35xG Per 90'
1.16 Verwachte Doelpunten
81 Percentiel
0.03xA per 90
0.10 Verwachte assists
3 Percentiel
0.30Kaarten per 90
1 Kaarten Totaal
73 Percentiel

Lovre Kulušić Statistieken - Gedetailleerd

Prva HNL statistieken voor Lovre Kulušić

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden4N/A
8
minuten29875 minuten per spel
20
Gestarte wedstrijden3N/A
19
Wedstrijden Gesubbed In1N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten10.3
82
Doelpunt Betrokkenheid10.3
70
Doelpunten thuis10.43
88
Doelpunten uit00
78
Verwachte doelpunten (xG)1.160.35
81
Niet-straf xG (npxG)1.160.35
83
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt298 Minuten per doelpuntN/AN/A

Lovre Kulušić heeft 1 doelpunten gemaakt in 4 wedstrijden tot nu toe in het Prva HNL 2026/2027 seizoen. 1 van de 1 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 0 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Lovre Kulušić per 90 minuten 0.3. Bovendien is Lovre Kulušić's totale D/A (doelpunten + assists) 1 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.3 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.35. Dit zet de npxG-output van Lovre Kulušić op 1.16, waarmee ze in het hoogste 83 percentiel van Prva HNL spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen72.11
77
Schoten op doel
3/ 7
0.91
82
Schoten naast doel
4/ 7
1.21
74
Raak het houtwerk0 keer0.00
85
Schot conversie verhouding14.29%N/A
79
Schoten Nauwkeurigheid42.86%N/A
75
Schoten per doelpunt7.00N/AN/A

Lovre Kulušić heeft 7 schoten genomen in 4 wedstrijden tot nu toe in het Prva HNL 2026/2027 seizoen. Van de 7 schoten waren 3 schoten op doel en de andere 4 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Lovre Kulušić 42.86% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 7.00 schoten die ze nemen en neemt 2.11 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
64
Verwachte assists (xA)0.100.03
3
Passes5616.91
6
Geslaagde passen
39/ 56
11.78
6
Pass-voltooiingspercentage69.64%N/A
17
Key passen00.00
14
Voorzetten10.30
30
Succesvolle voorzetten
0/ 1
0.00
40
Slagingspercentage0.00%N/A
40
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Lovre Kulušić heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van Prva HNL.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels82.42
80
Succesvolle dribbels30.91
71
Succespercentage dribbelen37.50%N/A
41
Ontnomen10.30
69
Buitenspel20.60
95

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.3
73
Minuten Per Boeking298 min' / kaartN/A
64
Kaarten Meer dan 0,5125%
86
Gemaakte overtredingen92.72
97
Overtreding tegen51.51
69

Lovre Kulušić heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 4 wedstrijden tot nu toe in de Prva HNL 2026/2027 seizoen. Ze maken 2.72 overtredingen per 90 minuten.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen20.6
94
Minuten per doelpunt Toegestaan149 Min'N/A
96
Clean Sheets250%
94
Tackles20.60
20
Onderscheppingen00.00
15
Grondduels4814.50
91
Grondduels gewonnen216.34
86
Luchtduels gewonnen113.32
95
Gedribbeld verleden10.30
72
Clearances30.91
32
Geblockte schoten00.00
41
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Lovre Kulušić heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Druga HNL statistieken voor Lovre Kulušić

AlgemeenTotaalPer 90 minuten
Gespeelde Wedstrijden4N/A
minuten36090 minuten per spel

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minuten
Gescoorde Doelpunten10.25
Doelpunt Betrokkenheid10.25
Doelpunten thuis00
Doelpunten uit10.25
Minuten per doelpunt360 Minuten per doelpuntN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minuten
Assists00
Minuten per assistGeen assistN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minuten
DribbelsNiet geregistreerdN/A
Succesvolle dribbelsN/AN/A
Succespercentage dribbelenN/AN/A
BuitenspelN/AN/A

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minuten
Gele Kaarten0N/A
Rode Kaarten0N/A
Totaal Kaarten00
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %
Doelpunten tegen61.5
Minuten per doelpunt Toegestaan60 Min'N/A
Clean Sheets125%

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Lovre Kulušić Statistische analyse

Lovre Kulušić is een Middenvelder die 4 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Prva HNL, goed voor in totaal 298 minuten. Lovre Kulušić geeft gemiddeld 0 assists per 90 minuten op het veld.

Lovre Kulušić scoorde een totaal van 1 doelpunten in dit seizoen in de competitie tot dusver, wat hem op plaats 9 brengt in de Topscorers Lijst van NK Lokomotiva Zagreb.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 298 minuten

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

30 / 166 Spelers

Ranking Assists

161 / 166 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025/2026
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

8

1

1

0

0

0

239'

7

0

0

3

0

0

363'

Totaal 2025/2026

15

1

1

3
0

0

602'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.38 Doelpunten

0.38  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

29

4

1

1

0

0

932'

1

0

2

0

0

0

12'

Totaal 2024/2025

33

5

3

1
0

0

1079'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.39 Doelpunten

0.1  Assists

0.1  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!