
Beryly Lubala Stats
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Meer
2018/2019
2017/2018
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Beryly Lubala. Beryly Lubala heeft in totaal 208 wedstrijden gespeeld, 33 doelpunten gescoord, en 3 assists verzameld. Beryly Lubala heeft de meeste wedstrijden gespeeld in EFL League One met 208 in Engeland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de EFL League Two
EFL League Two statistieken voor Beryly Lubala
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 4 | N/A | 0 |
| minuten | 247 | 62 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 3 | N/A | 3 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 1 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 4 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 52 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 34 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 64 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 70 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.48 | 0.17 | 66 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.48 | 0.17 | 68 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Beryly Lubala heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van EFL League Two 2026/2027 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 9 | 3.28 | 96 |
| Schoten op doel | 1/ 9 | 0.36 | 62 |
| Schoten naast doel | 8/ 9 | 2.91 | 99 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 78 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 52 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 11.11% | N/A | 28 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Beryly Lubala heeft 9 schoten genomen in 4 wedstrijden tot nu toe in het EFL League Two 2026/2027 seizoen. Van de 9 schoten waren 1 schoten op doel en de andere 8 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Beryly Lubala 11.11% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 3.28 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 55 |
| Verwachte assists (xA) | 0.26 | 0.09 | 40 |
| Passes | 78 | 28.42 | 38 |
| Geslaagde passen | 57/ 78 | 20.77 | 47 |
| Pass-voltooiingspercentage | 73.08% | N/A | 53 |
| Key passen | 4 | 1.46 | 83 |
| Voorzetten | 3 | 1.09 | 54 |
| Succesvolle voorzetten | 1/ 3 | 0.36 | 66 |
| Slagingspercentage | 33.33% | N/A | 91 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Beryly Lubala heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van EFL League Two.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 6 | 2.19 | 84 |
| Succesvolle dribbels | 3 | 1.09 | 87 |
| Succespercentage dribbelen | 50.00% | N/A | 66 |
| Ontnomen | 8 | 2.91 | 1 |
| Buitenspel | 1 | 0.36 | 81 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 2 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 2 | 0.73 | 98 |
| Minuten Per Boeking | 124 min' / kaart | N/A | 29 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 2 | 50% | 99 |
| Gemaakte overtredingen | 7 | 2.55 | 98 |
| Overtreding tegen | 4 | 1.46 | 72 |
Beryly Lubala heeft 2 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 4 wedstrijden tot nu toe in de EFL League Two 2026/2027 seizoen. Ze maken 2.55 overtredingen per 90 minuten.
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 2 | 0.73 | 90 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 124 Min' | N/A | 90 |
| Clean Sheets | 1 | 25% | 49 |
| Tackles | 4 | 1.46 | 54 |
| Onderscheppingen | 2 | 0.73 | 52 |
| Grondduels | 42 | 15.30 | 89 |
| Grondduels gewonnen | 13 | 4.74 | 39 |
| Luchtduels gewonnen | 2 | 0.73 | 22 |
| Gedribbeld verleden | 1 | 0.36 | 19 |
| Clearances | 10 | 3.64 | 72 |
| Geblockte schoten | 1 | 0.36 | 66 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 66.67% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 6 |
| Penalties Gescoord | 0 | 4 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 2 |
Beryly Lubala heeft tot nu toe in zijn/haar carrière 6 strafschoppen. Hiervan heeft Beryly Lubala 4 terwijl hij 2 heeft. De totale strafschopconversie voor Beryly Lubala is 66.67%.
EFL Trophy statistieken voor Beryly Lubala
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 1 | N/A | 0 |
| minuten | 61 | 61 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 1 | N/A | 4 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 0 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 1 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 70 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 50 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 88 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 80 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.21 | 0.31 | 79 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.21 | 0.31 | 82 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 3 | 4.43 | 99 |
| Schoten op doel | 1/ 3 | 1.48 | 95 |
| Schoten naast doel | 2/ 3 | 2.95 | 99 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 96 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 75 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 33.33% | N/A | 73 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 72 |
| Verwachte assists (xA) | 0.03 | 0.04 | 13 |
| Passes | 16 | 23.61 | 22 |
| Geslaagde passen | 13/ 16 | 19.18 | 27 |
| Pass-voltooiingspercentage | 81.25% | N/A | 57 |
| Key passen | 0 | 0.00 | 28 |
| Voorzetten | 0 | 0.00 | 41 |
| Succesvolle voorzetten | 0/ 0 | 0.00 | 70 |
| Slagingspercentage | 0.00% | N/A | 70 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 5 | 7.38 | 99 |
| Succesvolle dribbels | 2 | 2.95 | 99 |
| Succespercentage dribbelen | 40.00% | N/A | 62 |
| Ontnomen | 1 | 1.48 | 13 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 77 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 70 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 70 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 78 |
| Gemaakte overtredingen | 3 | 4.43 | 99 |
| Overtreding tegen | 2 | 2.95 | 96 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 0 | 0 | 99 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 0 Min' | N/A | 1 |
| Clean Sheets | 0 | 0% | 50 |
| Tackles | 2 | 2.95 | 94 |
| Onderscheppingen | 0 | 0.00 | 30 |
| Grondduels | 15 | 22.13 | 99 |
| Grondduels gewonnen | 7 | 10.33 | 99 |
| Luchtduels gewonnen | 1 | 1.48 | 73 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 0 | 0.00 | 10 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 59 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 66.67% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 6 |
| Penalties Gescoord | 0 | 4 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 2 |
Beryly Lubala is een Spits die 4 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de EFL League Two, goed voor in totaal 247 minuten. Beryly Lubala scoort gemiddeld 0 doelpunten per 90 minuten op het veld. Z'n aanvallende prestaties brengen hem zo op plaats -1 van de 393 spelers in de EFL League Two die op z'n minst 3 wedstrijden hebben gespeeld.
Hij scoorde tot dusver 0 doelpunten, wat hem op plaats 23 in de EFL League Two Topschutterslijst brengt.
Minute per Minute
Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)
Geen assist
Geen boekingen
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Assists
Seizoen 2025/2026
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0.09 Assists
0.27 Kaarten
Seizoen 2024/2025
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.31 Doelpunten
0 Assists
0.38 Kaarten
Seizoen 2023/2024
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.26 Doelpunten
0.08 Assists
0.26 Kaarten
Seizoen 2022/2023
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.23 Doelpunten
0.23 Assists
0.47 Kaarten
Seizoen 2021/2022
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0.18 Assists
0.7 Kaarten
Seizoen 2020/2021
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0 Assists
0.22 Kaarten
Seizoen 2019/2020
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.38 Doelpunten
0.09 Assists
0.25 Kaarten
Seizoen 2018/2019
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0 Assists
0 Kaarten
Seizoen 2017/2018
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0 Assists
0 Kaarten